نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: سرور اختصاصی برای سایت موزیک !

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    699
    تشکر تشکر شده 
    678
    تشکر شده در
    417 پست

پیش فرض سرور اختصاصی برای سایت موزیک !

سلام . حدودا 2 هفته گذشت ولی من هنوز موفق نشدم به چیزی که میخوام برسم !

اول میخواستم هاست دانلود بگیرم که مجبور میشدم جدا یه پولی هم بدم بابت وی پی اس که بتونم دانلود و اپلود کنم ... یا اینکه یه وی پی اس بگیرم به عنوان سرور سایتم استفاده کنم ! که اونم باز هزینش یجوری میشد که با سرور اختصاصی برابری میکرد ...

من میخوام یه سرور اختصاصی بگیرم که که برای همیشه موندگار باشه ! منظورم اینه که دیگه برای همیشه از یه دیتاسنتر بگیرم !

اول میخواستم از xlhost بگیرم ولی متاسفانه نتونستم با مدیر ایرانیش ارتباط برقرار کنم و سوالاتی که دارم رو ازشون بپرسم !و همچنین ظاهرا برای کار من مناسب نیست چون من سرور رو فقط و فقط برای سایتم میخوام که روی یه ساب دامین بزارمش ... با هارد بالا ...

fdc server هم میخواستم بگیرم و با اقای حنان اشنا شدم که ظاهرا کارشون خوب هست ولی رفتم یکم جستجو کردم دیدم خیلی ها از سرعت پرت های اف دی سی ناراضی هستن ...

الان موندم چیکار کنم ... هنگ کردم ... یکی پیدا میشه مشاوره بده ؟!

یه ادم منصف پیدا میشه که راهنماییم کنه ؟

msn messenger : fearking@live.com

yahoo messenger : lvlehrad@ymail.com

---------- Post added at 08:03 PM ---------- Previous post was at 08:01 PM ----------

راستی یه نکته یادم رفت بگم :

از واسطه بدم میاد ... دوست دارم مستقیم از دیتاسنتر خرید کنم ! مگر در شرایط خاص ! مثلا پشتیبانی فارسی و با توجه به اینکه reseller ها و ... تخفیف های خوبی از دیتاسنتر ها میگیرن قیمت مناسب ارائه بدن ...

---------- Post added at 08:05 PM ---------- Previous post was at 08:03 PM ----------

اگه اون 3 4 تا تاپیک رو تو webhostingtalk.com نمیدیدم تا الان پول رو به حساب اقای حنان ریخته بودم و سرور رو گرفته بودم ! ولی با دیدن اونا 2 دل شدم ...

راستی برای شروع 1 ماه میگیرم که اگه خوب باشه از ماه بعد پول 6 ماه رو یجا میدم ...

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    699
    تشکر تشکر شده 
    678
    تشکر شده در
    417 پست

پیش فرض پاسخ : سرور اختصاصی برای سایت موزیک !

هزینه ای هم که میتونم بدم حداکثر بین 70 تا 90 هست ! (یعنی هزینه اضافی نداشته باشه مثلا برای ویندوز جدا 20 تومن دیگه بگیرن یا هزینه نصب و .... )

---------- Post added at 08:12 PM ---------- Previous post was at 08:10 PM ----------

خوب هاست مثلا 100 گیگ رو هاست دی ال میده 90 تومن !!! من میتونم با این پول سرور اختصاصی بگیرم با 400 گیگ هارد

---------- Post added at 08:27 PM ---------- Previous post was at 08:12 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط fastserver.ir نمایش پست ها
    نیاز به سرور اختصاصی هم نیست.می تونی رو هاست هم بدون وی پی اس دانلود و آپلود کنی. با داشتن یه کنترل پنل مثل سی پنل راحت می تونی فایلاتو منیج کنی یا اینکه با رپید لیچ فایل ها رو از سایت های دیگه به هاستت منتقل کنی. برای آپلود از پی سی خودت هم می تونی از ftp استفاده کنی.
    منظورم دانلود با سرعت بالا بود اینجوری باید با adsl 384 دانلود و اپلود کنم ! ولی با وی پی اس با سرعت 1mb اینا !

عضو انجمن RezaFH آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,032
    تشکر تشکر شده 
    2,817
    تشکر شده در
    1,444 پست

پیش فرض پاسخ : سرور اختصاصی برای سایت موزیک !

من یه پیشنهاد دارم !
    یک vds با رم یک گیگ بهتون بدیم ، هارد رو میتونیم افزایش بدیم و همینطور اگر خواستید رم رو (بعدا هر موقع نیاز شد قابل ارتقا هست)
    کنترل پنل پلسک روش نصب میشه (که برای یک دامین رایگان هست)
    سرعت و آپتایم هم بالا ، هزینه هم نسبت به سرور اختصاصی پایینتر و بصرفه تر (بعدا اگر کافی نبود براتون میتونید ارتقا بدید به سرور اختصاصی)
    دیگه چی میخواید ؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)