نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: سوالاتی چند و وجود ابهام در مورد خدمات شرکت ارائه دهنده خدمات adsl شرکت maxnet

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    27
    تشکر تشکر شده 
    31
    تشکر شده در
    27 پست

پیش فرض سوالاتی چند و وجود ابهام در مورد خدمات شرکت ارائه دهنده خدمات adsl شرکت maxnet

سوالاتی چند و وجود ابهام در مورد خدمات شرکت ارائه دهنده خدمات adsl شرکت maxnet داشتم

سوال و ابهام این هست که در این صفحه تعرفه خدمات ADSL2+‎‎ ‎|‎ ‎ماکس نت‏ و قسمت تعرفه ADSL+ نامحدود

و بخش تعرفه سرويس ADSL2+ نامحدود(برنزی) ماکس نت

نوشته شده که

تعرفه سرويس ADSL2+ نامحدود(برنزی) ماکس نت

256Kb 512Kb 1Mb 2Mb
    سفارش آنلاين سفارش آنلاين سفارش آنلاين سفارش آنلاين
    یک ماهه
    نامحدود
    12,560 تومان
    یک ماهه
    نامحدود
    20,480 تومان
    یک ماهه
    نامحدود
    38,320 تومان
    یک ماهه
    نامحدود
    74,560 تومان
    ∗ ضریب اشتراک پهنای باند سرویس های برنزی یک به هشت می باشد.

سواالم این هست که آیا یک مگ این نباید حدود 100 کیلو سرعت دانلود داشته باشه ؟

پشتیبانی سرویس گفتن که ضریب اشتراک 8 به 1 هست

بنابراین وقتی می تونه سرعت کم بشه که مشتران بیشتری در یک ان وصل شده باشن و ( به نظر و سواد بنده ) تفاوت اون با دو یه یک و چهار به یک در همین هست

اما بنده از روز اول سرویسی که از اینها گرفتم سرعت دانلود 45 تا 50 کیلو به من می ده و بنده با همین توضیحاتی که برای پشتیبانی ارائه کردم قانع نشدن و در واقع حرف بنده رو قبول نکردن

حالا از دوستان عزیز سوالم دو چیز هست اول اینکه ایا بنده درست می گم یا حرف اینها درست هست ؟ اگر بنده درست می گم که موظف هستن سرویس بنده رو به حالتی که باید داشته باشم برگردونن و اگر حرف اینها درست هست که بنده حرفم رو پس بگیرم

چون به هر حال هزینه می کنیم و اگر حرف بنده درست هست این میشه نوعی کم فروشی

دوستان گرامی لطفا حتما نظر خودتون رو بگید تا اگه تخلفی انجام می دن بنده اعتراض خودم رو به سازمان مربوطه اعلام کنم ( هر چند دقیقا نمی دونم باید با کجا تماس بگیرم )

سپاس

2. # ADS

عضو دائم kool آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    646
    تشکر تشکر شده 
    1,280
    تشکر شده در
    1,024 پست

پیش فرض پاسخ : سوالاتی چند و وجود ابهام در مورد خدمات شرکت ارائه دهنده خدمات adsl شرکت maxnet

سلام
    فکر کنم سرعت یک مگ باید با 128 دانلود بده - البته اکثرا شرکت ها روی سرویس های نامحدود، محدودیت هایی اعمال میکنن که سرعت پایین باشه که کل نت رو کاربر نتونه دانلود کنه
    ..::| میهن وب سرور بیش از یک دهه تجربه |::..

4. تعداد تشکر ها از kool به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    90
    تشکر تشکر شده 
    66
    تشکر شده در
    58 پست

پیش فرض پاسخ : سوالاتی چند و وجود ابهام در مورد خدمات شرکت ارائه دهنده خدمات adsl شرکت maxnet

1مگ 40 کیلوبایت دانلود؟! 1 مگ شهراد 500 کیلوبایت دانلود میده
    حرف شما درسته باید 128 کیلوبایت دانلود داشته باشید. البته حواستون به سروری که دارید ازش دانلود می کنید باشه! ممکنه محدودیت سرعت از سایتی که دارید ازش دانلود می کنید اعمال شده باشه. با idm امتحان کنید.
    برنامه نویسی حرفه ای php و تولید نرم افزار های تحت وب. شبکه مایکروسافت و سیسکو، دوربین مدار بسته، ضبظ مکالمات.

6. تعداد تشکر ها از armin.m به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    27
    تشکر تشکر شده 
    31
    تشکر شده در
    27 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط armin.m نمایش پست ها
    1مگ 40 کیلوبایت دانلود؟! 1 مگ شهراد 500 کیلوبایت دانلود میده
    حرف شما درسته باید 128 کیلوبایت دانلود داشته باشید. البته حواستون به سروری که دارید ازش دانلود می کنید باشه! ممکنه محدودیت سرعت از سایتی که دارید ازش دانلود می کنید اعمال شده باشه. با idm امتحان کنید.
    ممنون
    اینی که دارم میگم کل بازه یک ماه اخیر بوده با هر دانلود منیجر و برواوزر منیجیری

اخه بد بختی ما اینه همیشه باید بخوایم سر هر چیزی سر همدیگه کلاه بزاریم با خودم می گم مرد حسابی اونجا بنویسی 512 چیزی ازت کسر میشه ؟ اقلا رو چیزی که می فروشی رو راست باش چرا با اعصاب مردم بازی می کنید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط kool نمایش پست ها
    سلام
    فکر کنم سرعت یک مگ باید با 128 دانلود بده - البته اکثرا شرکت ها روی سرویس های نامحدود، محدودیت هایی اعمال میکنن که سرعت پایین باشه که کل نت رو کاربر نتونه دانلود کنه
    محدودیت اگه بر خلاف اون چیزی که تعهد کرده ارائه بده باشه خلاف نیست ؟

8. تعداد تشکر ها از datnet_teh به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    486
    تشکر تشکر شده 
    90
    تشکر شده در
    75 پست

مگه نمیگن 1 به 8 است 1024 رو تقسیم به 8 کن سرعت دانلودت میشه 128 کیلو !

تا همین الان خونه یکی از دوستان با اکانت 128 شرکت *** سرعت دانلود متوسط 200 کیلو هست و یا شاید هم بیشتر اما واسه بنده همون اکانت و از همون شرکت بیشتر از 16تا نمیزنه

کلن داستانی داریم ما با این اینترنت

10. تعداد تشکر ها از morteza1200 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    335
    تشکر شده در
    257 پست

دوست عزیز حق با اونها هست. شما 1 مگ نامحدود اشتراکی با ضریب اشتراک 1 به 8 خریدید این یعنی اینکه یک هشتم سرعت 1 مگ که همون 128 کیلوبیت در ثانیه باشه بصورت تضمین شده به شما میدند و بیشتر از اون شانس شماست که در چه گروهی از کاربران قرار بگیرید. 128 کیلوبیت در ثانیه سرعت دانلودش میشه 16 کیلوبایت در ثانیه . پس از میزان گارانتی شده به شما بیشتر دادند و شکایت شما به جایی نمیرسه

عضو دائم kool آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    646
    تشکر تشکر شده 
    1,280
    تشکر شده در
    1,024 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط datnet_teh نمایش پست ها
    محدودیت اگه بر خلاف اون چیزی که تعهد کرده ارائه بده باشه خلاف نیست ؟
    چرا، اما اگه سازمانی باشه که واقعا رسیدگی کنه! حالا تنها سرعت پایین هم باشه مشکل کشنده نیست
    میبینی 3 روز هفته قطعی هست زنگ میزنی شرکت *** که چرا اینهمه قطعی هست. طرف در کمال پر رویی میگه قطعی لحظه ای بود! ما اصلا قطعی نداریم! انگار آپ تایم سرور داری ازش سوال میکنی!
    برخی وقت ها هم که اینترنت اتومات میکنه ... گاه دامین های ir. رو باز نمی کنه و گاه com. رو
    فکر کنم بهتره بسازیم و بسوزیم!
    ..::| میهن وب سرور بیش از یک دهه تجربه |::..

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    90
    تشکر تشکر شده 
    66
    تشکر شده در
    58 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ms96 نمایش پست ها
    دوست عزیز حق با اونها هست. شما 1 مگ نامحدود اشتراکی با ضریب اشتراک 1 به 8 خریدید این یعنی اینکه یک هشتم سرعت 1 مگ که همون 128 کیلوبیت در ثانیه باشه بصورت تضمین شده به شما میدند و بیشتر از اون شانس شماست که در چه گروهی از کاربران قرار بگیرید. 128 کیلوبیت در ثانیه سرعت دانلودش میشه 16 کیلوبایت در ثانیه . پس از میزان گارانتی شده به شما بیشتر دادند و شکایت شما به جایی نمیرسه
    مطمئنید که سرعت ها بر اساس بیت محاصبه میشه؟! بعید می دونما!! آخه اگه اینجوری باشه باید به سرعت اینترنت خودم شک کنم چون الآن سرعتش 8 برابر اون چیزیه که شرکت احتمالا بر اساس بیت معرفی کرده!
    البته حرف شما هم نمی تونه غلط باشه. چون همیشه بیت با b و بایت با B نمایش داده می شه
    در هر صورت اینترنتی که 1 مگ هست حداقل باید 200 تا دانلود بده، حالا این که شرکت ارائه دهنده با 1 به 8 کردن اشتراک ونمایش سرعت به صورت بیت میاد این مقدار رو به 68 تقسیم می کنه جالب نیست و یک نوع فریب محسوب میشه.
    برنامه نویسی حرفه ای php و تولید نرم افزار های تحت وب. شبکه مایکروسافت و سیسکو، دوربین مدار بسته، ضبظ مکالمات.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    735
    تشکر تشکر شده 
    333
    تشکر شده در
    237 پست

اینترنت مخابرات که پایین ترین سرعت رو داره . روی سرویس یک مگ نامحدود ؛ سرعت دانلود با idm روی عدد 128 ثابته

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    335
    تشکر شده در
    257 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط armin.m نمایش پست ها
    مطمئنید که سرعت ها بر اساس بیت محاصبه میشه؟! بعید می دونما!! آخه اگه اینجوری باشه باید به سرعت اینترنت خودم شک کنم چون الآن سرعتش 8 برابر اون چیزیه که شرکت احتمالا بر اساس بیت معرفی کرده!
    البته حرف شما هم نمی تونه غلط باشه. چون همیشه بیت با b و بایت با B نمایش داده می شه
    در هر صورت اینترنتی که 1 مگ هست حداقل باید 200 تا دانلود بده، حالا این که شرکت ارائه دهنده با 1 به 8 کردن اشتراک ونمایش سرعت به صورت بیت میاد این مقدار رو به 68 تقسیم می کنه جالب نیست و یک نوع فریب محسوب میشه.
    همونطور که خدمت حضور گلت عرض کردم حداقل میزان گارانتی شدست. ممکنه تا بی نهایت بره ولی حداقل اونه... یعنی در بدترین شرایط باید اون میزان گارانتی شده رو به شما بده.ی
    یه جایی مثل آسیاتک در طول روز تمامی سرویس هاش تا میزانی که خطتون کشش داشته باشه آپ میشه ولی در شب به میزان سرعتی که گفته شما رو لیمیت میکنه .این روی سرویس های حجمی با نیت فروش حجم بیشتر صدق میکنه ولی در سرویس های نامحدود عینا اون حداقل و حداکثر میزان گارانتی شده رعایت میشه. شما اگه فرضا یک سرویس نامحدود واقعی (بدون محدودیت ترافیک و رعایت fair use policy ) پیدا کردید که بیشتراز میزان واقعی به شما سرویس داد حتما آدرسشو به من بدید...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)