نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: شریک برای چت روم با بازدهی فوق العاده و برگشت پول اولیه شما در 2 ماه اول

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

پیش فرض شریک برای چت روم با بازدهی فوق العاده و برگشت پول اولیه شما در 2 ماه اول

بسم الله الرحمن و الرحیم
    سلام دوستان اول بسم الله بگم که دوستایی که قدرت و سرمایه شراکتو دارن بقییه مطلبو بخونن

من از سن 10 سالگی کار با اینترنتو شروع کردم الان تو زمینه های زیادی مهارت دارم از جمله طراحی وب و چند تا سایت دولتی هم طراحی کردم
    دوستان عزیز من به طور کلی پیچ و خم اینترنتو میشناسم و تو سایتای زیادی تا به امروز سرمایه گذاری کردم ولی هیچ وقت موفق نشدم تو چت روم که بهترین ترین ایدیه ای که تو ذهنم دارم سرمایه گذاری کنم چون کسی نبوده حمایت کنه و شراکت کنه البته یکی از دوستان بودن که پولمو بالا کشید رفت ولی به هر حال دنبال کسی هستم که حداق 1 تومن برای شراکت پول بیاره هزینه همه چیز 50-50 هستش یعنی چه سود و ضررمون 50-50 هستش مطمئن باشین عزیزی که تو این راه با من شراکت کنه در عرض 2 ماه اول سرمایه اولیش برمیگرده و بعد از 2 ماه اونجور که خودم پیش بینی کردم ماهی 1 تومن از سایت نصیبش میشه من سابقه خوبی تو سئو و تبلیغ سایت دارم و در عرض 1 ماه اول سایت جزو رتبه های برتر الکسا میکنم

دوستانی که میخوان شراکت کنند و هرگونه سوال دارن از طریق ایمیلم که پایین درج میکنم خبر بدن .
    c901c901@gmail.com

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    154
    تشکر شده در
    133 پست

پیش فرض پاسخ : شریک برای چت روم با بازدهی فوق العاده و برگشت پول اولیه شما در 2 ماه اول

نقل قول نوشته اصلی توسط amirc901 نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن و الرحیم
    سلام دوستان اول بسم الله بگم که دوستایی که قدرت و سرمایه شراکتو دارن بقییه مطلبو بخونن

من از سن 10 سالگی کار با اینترنتو شروع کردم الان تو زمینه های زیادی مهارت دارم از جمله طراحی وب و چند تا سایت دولتی هم طراحی کردم
    دوستان عزیز من به طور کلی پیچ و خم اینترنتو میشناسم و تو سایتای زیادی تا به امروز سرمایه گذاری کردم ولی هیچ وقت موفق نشدم تو چت روم که بهترین ترین ایدیه ای که تو ذهنم دارم سرمایه گذاری کنم چون کسی نبوده حمایت کنه و شراکت کنه البته یکی از دوستان بودن که پولمو بالا کشید رفت ولی به هر حال دنبال کسی هستم که حداق 1 تومن برای شراکت پول بیاره هزینه همه چیز 50-50 هستش یعنی چه سود و ضررمون 50-50 هستش مطمئن باشین عزیزی که تو این راه با من شراکت کنه در عرض 2 ماه اول سرمایه اولیش برمیگرده و بعد از 2 ماه اونجور که خودم پیش بینی کردم ماهی 1 تومن از سایت نصیبش میشه من سابقه خوبی تو سئو و تبلیغ سایت دارم و در عرض 1 ماه اول سایت جزو رتبه های برتر الکسا میکنم

دوستانی که میخوان شراکت کنند و هرگونه سوال دارن از طریق ایمیلم که پایین درج میکنم خبر بدن .
    c901c901@gmail.com
    درود

اگر برای راه اندازی به سرمایه نیاز دارید ما سرمایه گذاری می کنیم. اما شما دقیقا به چه چیزی نیاز دارید؟ یک سرور مجازی قوی؟ یک سرور اختصاصی؟ کانفیگ و مونیتورینگ؟

لطفا در مورد شرایط کاری و نحوه درآمدزایی و ... توضیحات کامل را ارسال نمایید تا بررسی شود

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    25
    تشکر تشکر شده 
    86
    تشکر شده در
    68 پست

پیش فرض پاسخ : شریک برای چت روم با بازدهی فوق العاده و برگشت پول اولیه شما در 2 ماه اول

با سلام.
    در مورد ملزومات پروژه و هزینه ای که باید صرف بشه لطفا کمی واضح تر صحبت کنید.
    نمونه کارهایی که ذکر کردید رو هم خوشحال میشم ببینم.

با تشکر.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)