نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: سوال درباره وایرلس

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض سوال درباره وایرلس

سلام خسته نباشید نمیدونم سوالمو چطور مطرح کنم که متوجه بشین
    خب چند روز پیش تصمیم گرفتیم توی روستامون یک دکل وایرلس بزنیم باشرکت ارائه کننده اینترنت صحبت کردیم که قرار شد با استفاده از وایرلس به دکل ما اینترنت بدن پهنایی باند اختصاصی که با استفاذه از سرور که ibs روش نصب هستش که با استفاده از یک روتر اونو به یک انتن فرستادیم که اینترنت پخش کنه سوال اینجاست . اونجا تعداد زیادی ساخنمون هستش 9 تا ساختمون 6 طبقه که هر طبقه 4 واحد که دکل ما روی یکی از این ساختمون ها بنا شده بنظر من چی کار میتونم بکنم هزینه کم تر بشه (بدون استفاده از رادیو چون اگر رادیو استفاده کنم کابل کشی میخواد یک مدم هم میخواد هزینه زیاد میشه) میخواستم بدونم میشه با استفاده از اکسس پوینت میشه هم گیرنده وایرلس دکل باشه و از طرف دیگه وایفای هم باشه که توی خونه مشکی نداشته باشن ؟ و هر کسی هم یوزنیم و پسورد ibs جدا داشته باشن و داخل اکسپینت ست شده باشه هر موقع مهلت اینترنتش تموم شد به صحفه پرداخت وصل به واسه هر یک از کاربرا جدا ؟یعنی نیازی برای خرید رادیو نباشه فقط با یک اکسسپوینت کفایت کنه واسه هر واحد ؟ مثل مبینت فقط هم گیرندi و هم فرسنده . اگر چنین تجهیزاتی هستش میشه اسمشو بگین ؟ ایا کل این ساختمون و بیرون رو پوشش میده داخل خونه و بیرون ؟
    با تشکر

2. # ADS

عضو جدید tebyan آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    92
    تشکر تشکر شده 
    208
    تشکر شده در
    142 پست

پیش فرض پاسخ : سوال درباره وایرلس

سلام و خسته نباشین
    برای راه اندازی شبکه های وایرلس نیازهست
    تا کارشناسان از محل بطور دقیق بازدید کنندگان و سایت سوروی انجام گیرد
    و سپس با توچه به آن دست به طراحی شبکه و تهیه تجهیزات موردنیاز صورت پذیرد.
    ترچیحا بهتراست شما با همون فردی که اینترنت رو روی دکل به شما می رسونه باهاش مشورت رو انجام بدین
    یا نقشه های روستا و طول و عرض جغرافیایی محیط رو دراختیار ما بزارین تا اینجا بهتون بشه چیزی پیشنهاد داد با تشکر

عضو انجمن SamaN DL آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,554
    تشکر تشکر شده 
    939
    تشکر شده در
    705 پست

پیش فرض پاسخ : سوال درباره وایرلس

نقل قول نوشته اصلی توسط asid20 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید نمیدونم سوالمو چطور مطرح کنم که متوجه بشین
    خب چند روز پیش تصمیم گرفتیم توی روستامون یک دکل وایرلس بزنیم باشرکت ارائه کننده اینترنت صحبت کردیم که قرار شد با استفاده از وایرلس به دکل ما اینترنت بدن پهنایی باند اختصاصی که با استفاذه از سرور که ibs روش نصب هستش که با استفاده از یک روتر اونو به یک انتن فرستادیم که اینترنت پخش کنه سوال اینجاست . اونجا تعداد زیادی ساخنمون هستش 9 تا ساختمون 6 طبقه که هر طبقه 4 واحد که دکل ما روی یکی از این ساختمون ها بنا شده بنظر من چی کار میتونم بکنم هزینه کم تر بشه (بدون استفاده از رادیو چون اگر رادیو استفاده کنم کابل کشی میخواد یک مدم هم میخواد هزینه زیاد میشه) میخواستم بدونم میشه با استفاده از اکسس پوینت میشه هم گیرنده وایرلس دکل باشه و از طرف دیگه وایفای هم باشه که توی خونه مشکی نداشته باشن ؟ و هر کسی هم یوزنیم و پسورد ibs جدا داشته باشن و داخل اکسپینت ست شده باشه هر موقع مهلت اینترنتش تموم شد به صحفه پرداخت وصل به واسه هر یک از کاربرا جدا ؟یعنی نیازی برای خرید رادیو نباشه فقط با یک اکسسپوینت کفایت کنه واسه هر واحد ؟ مثل مبینت فقط هم گیرندi و هم فرسنده . اگر چنین تجهیزاتی هستش میشه اسمشو بگین ؟ ایا کل این ساختمون و بیرون رو پوشش میده داخل خونه و بیرون ؟
    با تشکر
    درود

دوست عزیز ما تلاش کردم تو روستا این کار رو بکنیم.... اما متاسفانه هم هزینه بالا بود و هم کسی همکاری نکرد!

عزیز شماره تلفنی دارید ؟ با شما مشورت کنیم... و مشاوره بدید...

ممنون
    http://king-charge.com

کینگ شارژ | شارژ مشتقیم | پرداخت قبض | خرید کارت شارژ انلاین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)