نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: نیاز به پلاگینی برای پرداخت کمک مالی به کاربران انجمن (ویبولتین)

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    4 پست

پیش فرض نیاز به پلاگینی برای پرداخت کمک مالی به کاربران انجمن (ویبولتین)

سلام
    من برای انجمن خودم به پلاگینی نیاز دارم که بوسیله اون ، کاربران انجمنم بتونن به همدیگه دونیت یا کمک مالی پرداخت کنن . انجمن با استفاده از
    ویبولتین vBulletin Version 4.2.1 ایجاد شده .
    1- این پلاگین باید به کنترل پانل کاربر فیلدی رو جهت اضافه کردن لینک پرداخت زرین پال یا پی لاین یا ... اضافه کنه .
    2- در صورتی که کاربر در فیلد مذکور ، لینک یا کد پرداخت آنلاین خودش رو وارد کرد ( لینکی یا کدی که از سایت زرین پال یا پی لاین یا ... دریافت
    میکنه ) ؛ باید در پست بیت و در زیر نام کاربریش ، لینکی اضافه بشه تا کاربران دیگر با کلیک کردن بر روی اون لینک ، به صفحه پرداخت (در سایت
    زرین پال یا پی لاین یا ... )هدایت بشن و بتونن مبلغی رو به عنوان دونیت به حساب کاربر واریز کنن .
    3- عنوان لینک مذکور باید به صورت کمک مالی : xxx باشه ، به جای xxx مقدار کمک های مالی ای که کاربر دریافت کرده نمایش داده میشه .
    4- مبلغ پرداختی و نام کاربر پرداخت کننده و تاریخ واریز وجه باید در کنترل پانل کاربر دریافت کننده دونیت نمایش داده بشه . ( در صورتی که
    پرداخت با موفقیت انجام بشه ) .
    5- بعد از موفقیت آمیز بودن پرداخت باید از طریق پیغام خصوصی ، مقدار دونیت و نام کاربری کاربر ارسال کننده دونیت به کاربر دریافت کننده
    دونیت ارسال بشه .
    ============================================
    -فعلا مهم نیست برنامه نویس از چه درگاه پرداختی استفاده کنه ( برنامه نویس میتونه از یکی از درگاه های پرداخت آنلاین پارس پال ، زرین
    پال ، پی لاین یا ... استفاده کنه . )
    ============================================
    کمبود این پلاگین در انجمن های فارسی زبان ( مخصوصا انجمن های علمی و فنی ) خیلی حس میشه .
    وجود این هک میتونه باعث افزایش فعالیت کاربران بشه و روحیه به اشتراگ گذاری رایگان رو بهبود بده .
    من سفارش انجام این پلاگین رو در سایت ponisha.ir هم مطرح کردم :
    http://ponisha.ir/job/HTML-PHP-vBull...ن-انجمن/
    این هک ، بعد از آماده شدن به صورت رایگان منتشر خواهد شد ، فایل توضیحات رو مطالعه کنید و در صورتی که احساس میکنید جایش مشکل داره یا قابلیتی مفیدی میتونه بهش اضافه بشه مطرح کنید ، اگر هم میتونید انجامش بدید ، همین جا یا در سایت پونیشا مطرح کنید.
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده
    • نوع فایل: pdf donate.pdf (393.2 کیلو بایت, 1 نمایش)

2. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)