صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 39 , از مجموع 39

موضوع: چرا سایت دیجی کالا نماد الکترونیکی 2 ستاره دارد؟ آیا میدانید؟

عضو جدید mohsen1aria آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    134
    تشکر شده در
    85 پست

پیش فرض پاسخ : چرا سایت دیجی کالا نماد الکترونیکی 2 ستاره دارد؟ آیا میدانید؟

با سلام

خیلی ساده است

سایت هایی که هم اکنون ssl ندارند اما نماد 2 ستاره دارند به علت این است که زمان دریافت نماد ssl گرفته بودند

با احترام

2. تعداد تشکر ها ازmohsen1aria به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    168
    تشکر تشکر شده 
    680
    تشکر شده در
    501 پست

سایت دیجی کالا خیلی معروفه وکارشونم درسته باید به دیجی کالا تمام ستاره ها را بدهند این مشکل از قوانین enamdبنظر من معیار درستی برای درجه بندی ندارند
    atilnic.comبه زودی
    Email : atilnic1[at]gmail.com Tell : 045-3232-5473 0936-915-2949

عضو دائم mhiizadi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,944
    تشکر تشکر شده 
    3,682
    تشکر شده در
    2,418 پست

یکی داشته تو حیابون راه می رفته ...
    میگفته 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13
    یکی میرسه میگه چرا هی داری این عدد رو تکرار میکنی ؟
    میگه دارم فوضول ها رو میشمارم
    بعد شروع میکنه میگه 14 14 14 14 14 14 14 14 14
    حالا شما استارتر

6. تعداد تشکر ها از mhiizadi به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    183
    تشکر شده در
    128 پست

آقا من شاید در حدی نیستم که بخوام راجع به این موضوع نظر بدم
    ولی این نماد هم خیلی ساده به هر کسی میدن که نتیجش این میشه اعتماد از بین میره
    من چند ماه پیش اومدم از 1 جا هاست بخرم که اینماد داشت بعد موقع ثبت نام در whmcs اطلاعات رو کامل وارد نکردم
    بعد چند ساعت بعد که تو یاهو از اون هاستینگ هاستم رو خواستم
    1 طوری باهام حرف میزد که انگار من بچه 5 سالم و یک قاتل زنجیره ای و متجاوز جنسی هم هستم
    میگفت بخاطر اینکه اطلاعاتتو موقع ثبت نام ندادی به پلیس شکایت میکنه و شاید زندان هم برم :دی
    میگفت ما با وزارت صنعت و معدن قرارداد داریم (سو استفاده از نماد تا چه حد!) و از شما شکایت میکنیم
    بعد من موقع ثبت نام 3 هزار تومن پول هاست ماهانه رو هم داده بودم بهش گفتم نخواستیم آقا پولو پس بده
    نداد که هیچ این تحدید ها هم کرد من هم حقیقتا اون موقع زیاد اطلاع نداشتم و یکم ترسیدم
    یعنی از اونروز به بعد من جایی میبینم این نماد رو داره ازش خرید نمیکنم که بعد این مشکلات گریبانمو نگیره

عضو انجمن iran-developers آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    474
    تشکر تشکر شده 
    352
    تشکر شده در
    294 پست

درود چقدر شایعه به به
    کافی بود با خود دیجی کالا صجبت می کردید
    تنها دلیل رایج این هست که بیشتر کانکشن های اس اس ال در ایران حتی در بعضی مواقع سایت های بزرگ غیر امن شمرده می شه
    و دیجی کالا و سایت هایی که می خوان مشتری نپره این اس اس ال رو غیر فعال می کنن
    بعد از دریافت نماد و یا اینکه با enamad.ir هماهنگ می کنن و دلیل رو عنوان می کنند

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    7 پست

دلیل دیجیکالا رو نمیدونم اما میدونم توی ایران اسلامی هیچ کجاش تا به حال قانون واسه همه یکسان نبوده ! (همیشه قانون راه فرار داشته)

من موقع درخواست اینماد یه جا خوندم نوشته بودن از یه تاریخی به بعد فقط نماد دو ستاره میدن ! این به این معنی خواهد بود که فقط سایت های دارای رمزنگاری ssl میتونن اینماد بگیرن ؟؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    24
    تشکر شده در
    16 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1aria نمایش پست ها
    با سلام

خیلی ساده است

سایت هایی که هم اکنون ssl ندارند اما نماد 2 ستاره دارند به علت این است که زمان دریافت نماد ssl گرفته بودند

با احترام
    بله اون که مسلم هست. بحث در مورد اینه که این نماد باید تداوم داشته باشه. الان حداقل 4 5 تا سایت هستند که ssl رایگان از 15 روزه تا 3 ماهه میدن. خوب نمیشه که موقع ثبت نام شما ssl بزارید بعد که نماد رو بهتون دادن ورش دارین. اینماد باید ssl هارو به صورت مداوم بررسی کنه.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط iran-developers نمایش پست ها
    درود چقدر شایعه به به
    کافی بود با خود دیجی کالا صجبت می کردید
    تنها دلیل رایج این هست که بیشتر کانکشن های اس اس ال در ایران حتی در بعضی مواقع سایت های بزرگ غیر امن شمرده می شه
    و دیجی کالا و سایت هایی که می خوان مشتری نپره این اس اس ال رو غیر فعال می کنن
    بعد از دریافت نماد و یا اینکه با enamad.ir هماهنگ می کنن و دلیل رو عنوان می کنند
    میشه بیشتر توضیح بدید!؟ اینکه میگید کانکشن های SSL در ایران غیر امن شمرده میشه از چه نظر هست؟ از نظر cryptography که امکان نداره مگر خود هاست ها بخوان قانون شکنی کنن.
    بعد اگر اینماد این قضیه رو میدونه پس چرا هنوز برای نماد 2 ستاره SSL میخواد؟ یکم الکی نیست به نظر شما؟

البته من که با اینماد تماس گرفتم چنین چیزی رو ذکر نکردند و فقط گفتند بررسی می کنیم.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    62
    تشکر تشکر شده 
    36
    تشکر شده در
    27 پست

هزینش چقدره دوستان؟

عضو انجمن CityKala.net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    215
    تشکر تشکر شده 
    1,171
    تشکر شده در
    880 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط daniad نمایش پست ها
    آقا من شاید در حدی نیستم که بخوام راجع به این موضوع نظر بدم
    ولی این نماد هم خیلی ساده به هر کسی میدن که نتیجش این میشه اعتماد از بین میره
    من چند ماه پیش اومدم از 1 جا هاست بخرم که اینماد داشت بعد موقع ثبت نام در whmcs اطلاعات رو کامل وارد نکردم
    بعد چند ساعت بعد که تو یاهو از اون هاستینگ هاستم رو خواستم
    1 طوری باهام حرف میزد که انگار من بچه 5 سالم و یک قاتل زنجیره ای و متجاوز جنسی هم هستم
    میگفت بخاطر اینکه اطلاعاتتو موقع ثبت نام ندادی به پلیس شکایت میکنه و شاید زندان هم برم :دی
    میگفت ما با وزارت صنعت و معدن قرارداد داریم (سو استفاده از نماد تا چه حد!) و از شما شکایت میکنیم
    بعد من موقع ثبت نام 3 هزار تومن پول هاست ماهانه رو هم داده بودم بهش گفتم نخواستیم آقا پولو پس بده
    نداد که هیچ این تحدید ها هم کرد من هم حقیقتا اون موقع زیاد اطلاع نداشتم و یکم ترسیدم
    یعنی از اونروز به بعد من جایی میبینم این نماد رو داره ازش خرید نمیکنم که بعد این مشکلات گریبانمو نگیره
    واي، واي واي!
    خدارو شكر ما از اين مرضا نداريم :دي
    فناوری اطلاعات پاسارگاد 74-88558318
    خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان عرفان، شماره 9
    (ملاقات با هماهنگی)
    (فعالیت مجدد بزودی)

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)