صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: حداقل تبادل در سرویس های نامحدود آسیاتک؟؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

پیش فرض حداقل تبادل در سرویس های نامحدود آسیاتک؟؟

سلام دوستان من سوالی برام پیش اومده : در بخش تعرفه های شرکت آسیاتک برای سرویس های نامحدودش نوشته حداقل تبادل x گیگه این یعنی چی؟؟؟ مثلا 512 برنزی رو نوشته 12 گیگ حداقل تبادل

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

پیش فرض پاسخ : حداقل تبادل در سرویس های نامحدود آسیاتک؟؟

کسی نمیدونه؟؟؟؟؟لطفا پاسخ بدید اگه میدونید

عضو انجمن isn آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    171
    تشکر تشکر شده 
    422
    تشکر شده در
    326 پست

منظورشون دانلود است
    پيشنهاد بنده به هيچ وجه نامحدود اسيا بالاتر از ١ مگ نگيريد
    ٣ روز اول سرعت دانلود و اپلود مناسب مي دهند بعد از ٣ روز ...
    در ضمن بسته به منطقه شما سرعت اينترنت فرق مي كنه من خودم حجمي دارم
    سرعت اپلود ٤٠ !

سرعت ١ مگ هاشون تازه بهترينه براي دانلود نا محدود

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط isn نمایش پست ها
    منظورشون دانلود است
    پيشنهاد بنده به هيچ وجه نامحدود اسيا بالاتر از ١ مگ نگيريد
    ٣ روز اول سرعت دانلود و اپلود مناسب مي دهند بعد از ٣ روز ...
    در ضمن بسته به منطقه شما سرعت اينترنت فرق مي كنه من خودم حجمي دارم
    سرعت اپلود ٤٠ !

سرعت ١ مگ هاشون تازه بهترينه براي دانلود نا محدود
    من هنوز متوجه این حداقل تبادل نشدم!!! لطفا واضح تر بگید
    در ضمن من 512 نامحدود برنزی دارم

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

من شنیدم از مقدار گفته شده که بگذره سرعت نصف قبلش هم کمتر میشه درسته؟؟؟ اصلا ربطی به سرعت داره؟؟ در کل بگید مربوط به چیست حداقل تبادل؟؟؟؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    69
    تشکر شده در
    53 پست

با توجه به مصرف هست

عضو انجمن elementary آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    110
    تشکر تشکر شده 
    681
    تشکر شده در
    490 پست

یعنی داره تضمین میکنه که شما این سرویس رو بخری مثلا تو یکماه 300 گیگ دانلود رو انجام دادی 100% یعنی سرویس ما انقدر کیفیتش خوبه و استیبل هست شما مثلا در روز 12 گیگ دانلود میکنی با سرویس یک مگ

مثلا میگه یک مگ با حداقل دانلود 12 گیگ <<<<<<< یعنی در روز حداقل 12 گیگ رو دانلود میتونی بکنی چه بسا بیشتر هم میتونی دانلود بکنی

سرویس یک مگ هر 2 ساعت یک گیگ دانلود میکنه !! و روز 24 ساعته پس میشه 12 گیگ !! ولی ممکنه 15 گیگ هم دانلود بکنی حالا فهمیدید؟؟؟

این که هم میگن پورت میبنده همش الکیه همچین چیزی نیست !!! اگه واقعا 4 مگ داره یا مثلا 2 مگ و سرعتش زیر 280 اینطورا هست و قبلا بالاتر بوده یه مشکلی هست ولی اسیاتک هیچوقت نامحدود رو بعد مدتی محدود نمیکنه

عضو دائم a.e آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    818
    تشکر شده در
    686 پست

به شخصه با آسیاتک کار کردم دوست عزیز و تجربه ایی که داشتم را برای شما بازگو میکنم؛ حداقل تبادل ترافیک بدین منظور است: زمانی که شما یک سرویس به صورت نامحدود خریداری میکنید (هر سرویسی) حداقل تبادل ترافیک را تقسیم بر 30 (تعداد روزهای ماه) کنید هر عددی که به دست بیاد شما در هر روز میتوانید مطابق آن عدد دانلود به صورت سرعت بالا داشته باشید و پس از اتمام آن مقدار در روز سرویس شما سوئیچ میشود و حداکثر سرعت دانلودی که در اختیار شما قرار میگیرد 10 تا 12 کیلوبایت است.

سرویس آسیاتک را در حدود 4 الی 5 ماه پیش مورد استفاده قرار داده ام؛ در صورتی که قوانین آن تغییر کرده است و دوستان اطلاع دارند ممنون میشوم در همین تاپیک برای بنده و دوستان شرح دهند.
    اُکسين سرور ارائه دهنده خدمات ميزباني وب|شماره ثبت 4587|10 سال سابقه درخشان|شماره تماس 42254600-061

فروش سرور اختصاصی از ديتاسنترهای Kimsufi , SoyouStart , OVH همراه با کنترل پنل مدیریت و آی پی رایگان!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط a.e نمایش پست ها
    به شخصه با آسیاتک کار کردم دوست عزیز و تجربه ایی که داشتم را برای شما بازگو میکنم؛ حداقل تبادل ترافیک بدین منظور است: زمانی که شما یک سرویس به صورت نامحدود خریداری میکنید (هر سرویسی) حداقل تبادل ترافیک را تقسیم بر 30 (تعداد روزهای ماه) کنید هر عددی که به دست بیاد شما در هر روز میتوانید مطابق آن عدد دانلود به صورت سرعت بالا داشته باشید و پس از اتمام آن مقدار در روز سرویس شما سوئیچ میشود و حداکثر سرعت دانلودی که در اختیار شما قرار میگیرد 10 تا 12 کیلوبایت است.

سرویس آسیاتک را در حدود 4 الی 5 ماه پیش مورد استفاده قرار داده ام؛ در صورتی که قوانین آن تغییر کرده است و دوستان اطلاع دارند ممنون میشوم در همین تاپیک برای بنده و دوستان شرح دهند.
    یعنی در اصل در کل ماه بیشتر 12-13 گیگ نمیشه استفاده کرد چون سرعت 10 تا که سرعت نیست درسته؟؟ در ضمن اینترنت شما پهنای باندش چقدر بوده که میشده 10-12؟؟؟؟ من 512 دارم الان بهضی ساعات 60 تا بعضی وقتا 30-40 تا بعضی وقتا هم بالاتر از 6-10 تا سرعت دانلود نمیده این اختلاف سرعت ها در یک روز اتفاق میافته نکته جالب این که قبلش که مخابرات داشتم چه محدود چه نامحدود همیشه سرعت ثابت بود ولی آسیاتک سرعتش هر دقه یه جوره

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط elementary نمایش پست ها
    یعنی داره تضمین میکنه که شما این سرویس رو بخری مثلا تو یکماه 300 گیگ دانلود رو انجام دادی 100% یعنی سرویس ما انقدر کیفیتش خوبه و استیبل هست شما مثلا در روز 12 گیگ دانلود میکنی با سرویس یک مگ

مثلا میگه یک مگ با حداقل دانلود 12 گیگ <<<<<<< یعنی در روز حداقل 12 گیگ رو دانلود میتونی بکنی چه بسا بیشتر هم میتونی دانلود بکنی

سرویس یک مگ هر 2 ساعت یک گیگ دانلود میکنه !! و روز 24 ساعته پس میشه 12 گیگ !! ولی ممکنه 15 گیگ هم دانلود بکنی حالا فهمیدید؟؟؟

این که هم میگن پورت میبنده همش الکیه همچین چیزی نیست !!! اگه واقعا 4 مگ داره یا مثلا 2 مگ و سرعتش زیر 280 اینطورا هست و قبلا بالاتر بوده یه مشکلی هست ولی اسیاتک هیچوقت نامحدود رو بعد مدتی محدود نمیکنه
    مطمئنید منظورشون حداقل دانلود در هر روزه؟؟؟ چون الان سرویس من حداقل 12 گیگه ولی این اینترنت رو بکشیش توی 24 ساعت 3 گیگ شاید دانلود کنه

عضو انجمن elementary آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    110
    تشکر تشکر شده 
    681
    تشکر شده در
    490 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shs77 نمایش پست ها
    یعنی در اصل در کل ماه بیشتر 12-13 گیگ نمیشه استفاده کرد چون سرعت 10 تا که سرعت نیست درسته؟؟ در ضمن اینترنت شما پهنای باندش چقدر بوده که میشده 10-12؟؟؟؟ من 512 دارم الان بهضی ساعات 60 تا بعضی وقتا 30-40 تا بعضی وقتا هم بالاتر از 6-10 تا سرعت دانلود نمیده این اختلاف سرعت ها در یک روز اتفاق میافته نکته جالب این که قبلش که مخابرات داشتم چه محدود چه نامحدود همیشه سرعت ثابت بود ولی آسیاتک سرعتش هر دقه یه جوره

- - - Updated - - -

مطمئنید منظورشون حداقل دانلود در هر روزه؟؟؟ چون الان سرویس من حداقل 12 گیگه ولی این اینترنت رو بکشیش توی 24 ساعت 3 گیگ شاید دانلود کنه
    اينترنت پرسرعت کيميا نامحدود برنزي 2048 با امکان تبادل حداقل 24 گيگ درماه

یعنی در ماه بیشتر ۲۴ گیگ نمیشه دانلود و اپلود کرد البته من تاحالا ۳۰۰ گیگ درماه دانلود داشتم ولی سرعتم تغییر نکرده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)