نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: چرا عقیده های من و شما اینقدر بستس؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,062
    تشکر تشکر شده 
    451
    تشکر شده در
    328 پست

پیش فرض چرا عقیده های من و شما اینقدر بستس؟

نقل قول من نسبت به تایپیک " مراقب هاستینگ های تابستونی باشیم "
    با سلام
    بر خلاف حرف تمامتون باید بگم اتفاقا حواستون نباشه بهتر شما کدومتون توی سایبری کار کردید؟
    برید اونجا می بینید بیشتر بچه ها هستن ( سایبر روم های اورگان سپاه رو می گم )
    شما باید ما بسته به علمی که دارن انتخاب می کنید ( ما خودمون از 6 ماه پیش تا الان داریم آماده می شیم برای یه مجموعه تا الان هزار جور آدم برای امنیت تست کردیم ولی الان یه بچه 14 سال رو انتخاب کردیم که کارشون واقعا هم عالیه )
    حالا هاستینگ های تابستونی هم تابستونی نیستن
    مشتریای عزیز باید بر اساس علم فرد انتخاب کنند در ضمن جناب سجادیه من یه مثال می زنم ولی واقعی نیست تا حدی
    بالفرض شما این همه دارید فعالیت می کنید اندازه ی یه بجه 14 ساله هم مجموعتون نمی تونه سرور هارو جمع کنه بعدش منه مشتری باید کدومتون رو انتخاب کنم؟
    می رم اون کسیو انتخاب می کنم که هنوز تنگ دست نشده علمش بیشتره شماست هنوزم تو جامعه به فساد کشیده نشده هنوزم دقل بازیو بلد نیست
    در هر صورت من خودم عقیدم تا 2 ماه پیش اینطوری بود ولی دیدم اینکه بگیم ما بزرگا فقط آدم هستیم فایده نداره
    این رو اومدم به خیلی ها هم با رفتار های بچه گونه نشون بدم ولی دیدم بزرگ های این انجمن هم انگار چیزی بلد نیستن ( منظور فقط کانفیگ نیست ) ( منظور شعور معرفت مشتری مداری و تخصص )
    و جالب بدونید البته خیلی شرمنده ها خیلی خیلی شرمنده توهین نباشه می گم راهمون مستقیم تر بشه
    ما با خارجی ها اصلا قابل مقایسه نیستم ما ایرانی ها فقط بلدم 2 تا کد لینوکس رو کپی پیست کنیم ولی خارجی ها بلدن 2 تا کد لینوکس رو اختراع کنند
    منظورم رو واضج تر برسونم شاید آشوب بشه پس بهتر نگید چی گفتیو ... هر کس مابسته به عقل و شعورش برداشت می کنه

2. تعداد تشکر ها ازRaid_10 به دلیل پست مفید

3. # ADS

مدیر ارشد Ramin آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    745
    تشکر تشکر شده 
    4,987
    تشکر شده در
    1,513 پست

پیش فرض پاسخ : چرا عقیده های من و شما اینقدر بستس؟

تمام افراد با هر سن و موقعیت اجتماعی و در هر سطح سوادی قابل احترام و ستایش هستند !
    دوستان دیگر نیز در انجمن گاهی کم لطفی می کنند و به دلیل سن کم برخی کاربران را مورد سرزنش قرار می دهند ! بنده نیز موافق نیستم !
    لطفا این موارد را در انجمن ادامه ندهید . زیرا اولا همانطور که در تاپیک قبلی گفته شد این موضوع ارتباطی به انجمن ندارد و دوم اینکه در اینجا از تمام رده های سنی بالاتر از 10 سوال دوستانی وجود دارند و این قبیل تاپیک ها باعث ایجاد بحث و جدل و بی نظمی خواهد شد !

ارتباط: Ramin@WebHostingTalk.IR

5. تعداد تشکر ها از Ramin به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)