صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 25 , از مجموع 25

موضوع: آموزش نصب و کانفیگ DNS Server بر روی Windows Server 2012 R2 و کنترل پنل هاستینگ WebsitePanel 2.1

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض پاسخ : آموزش نصب و کانفیگ DNS Server بر روی Windows Server 2012 R2 و کنترل پنل هاستینگ WebsitePanel 2.1

سلام. در شبکه داخلی (بدون دسترسی به اینترنت) چگونه باید dns رو کانفیگ کرد برای دستیابی به یک دامنه محلی ؟

2. # ADS

عضو جدید saelozahra آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    4 پست

پیش فرض پاسخ : آموزش نصب و کانفیگ DNS Server بر روی Windows Server 2012 R2 و کنترل پنل هاستینگ WebsitePanel 2.1

نقل قول نوشته اصلی توسط nekooh نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از توضیحاتتون
    من توی ویندوز سرور 2008 دی ان اس رو نصب کردم و دقیقا به روشی که گفتین نیم سرورهای یک و دو رو هم تعریف کردم و رکوردهای لازم رو ایجاد کردم و ادرس نیم سرورهارو همراه با ای پی در سایت nic.ir تنظیم کردم اما متاسفانه هنوز ادرس دامین من به سرور متصل نمیشه و وقتی پینگ میکنیم هردونیم سرور و ورود دامین با www پاسخ دریافت میکنن ولی دامین اصلی رو که پینگ میکنم با ارور عدم وجود هاست مواجه میشم فکر میکنم مشکل من همون سرور ثالثی هست که گفتین چون من اینکارو نکردم فقط منظورتون رو از اینکه دامین اصلی که خریداری کردیم باید توسط یه سرور دیگه میزبانی بشه چیه ممنون میشم کامل تر و با ذکر مئال توضیح بدید تا من بتونم مشکلم رو حل کنم
    سلام

من هم دقیقا همین مشکل رو دارم

آدرس دامنه

http://louharry.ir

دلیلش هم همین قضیه سرور ثانویه و ... هست که دوستمون گفتن

کسی میتونه دقیق تر توضیح بده ؟

ممنون

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

سلام ممنون از مقاله. تمام مراحل ذکر شده در مقاله را انجام دادم IIS هم کانفیگ کردم دامین هم مطابق رکوردهای ns در سایت خدمات دهنده دامین به همراه ip valid ثبت کردم ولی در حال حاضر فقط از روی سرور می تونم محتویات سایت را ببینم واگه از سیستمی جدا برای مثال از روی گوشی چک میکنم خطای مربوط به ns ها را دریافت میکنم روی مودم پورت های 53 و 443 و25 بازگذاشتم ولی موفق نشدم مشکلم را حل کنم لطفا راهنمایی کنید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nekooh نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از توضیحاتتون
    من توی ویندوز سرور 2008 دی ان اس رو نصب کردم و دقیقا به روشی که گفتین نیم سرورهای یک و دو رو هم تعریف کردم و رکوردهای لازم رو ایجاد کردم و ادرس نیم سرورهارو همراه با ای پی در سایت nic.ir تنظیم کردم اما متاسفانه هنوز ادرس دامین من به سرور متصل نمیشه و وقتی پینگ میکنیم هردونیم سرور و ورود دامین با www پاسخ دریافت میکنن ولی دامین اصلی رو که پینگ میکنم با ارور عدم وجود هاست مواجه میشم فکر میکنم مشکل من همون سرور ثالثی هست که گفتین چون من اینکارو نکردم فقط منظورتون رو از اینکه دامین اصلی که خریداری کردیم باید توسط یه سرور دیگه میزبانی بشه چیه ممنون میشم کامل تر و با ذکر مئال توضیح بدید تا من بتونم مشکلم رو حل کنم
    سلام موفق شدین مشکلتون حل کنید؟ من دقیقا همون اشکال شما را دارم اگر راه حلی دارید لطفا راهنمایی کنین

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

با سلام
    dnsها را نصب کردم و روی کنترل پنل دامنه آنها را بهIPولید سرور بایند کردم ( دامنه را از nicگرفتم) حالا وقتی pingاز ns1.mysite.irمیگیرم روی سرور مشکلی وجود نداره ولی ping از mysite.ir میگیرم امکان اتصال وجود نداره. ضمن اینکه از سیستمهای دیگه درون شبکه workgroupهم بطور کلی نمی تونم ping بگیرم حتی با ns1.mysite.ir فایروال هم غیرفعال کردم مشکلم حل نشد نمیدونم دیگه چه کاری باید انجام بدم ...

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Maintest نمایش پست ها
    tu server manager mituni nasb koni
    hamzaman dns server hm bayad nasb koni

http://telegram.me/vi__vifu
    چطور؟ من از همون dns server manager
    استفاده کردم میشه بیشتر توضیح بدین

- - - Updated - - -
    ویرایش توسط btbmrad : January 21st, 2019 در ساعت 11:46

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)