صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: تست سرعت رداستیشن

عضو دائم arc1o0 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    523
    تشکر تشکر شده 
    3,739
    تشکر شده در
    2,026 پست

پیش فرض پاسخ : تست سرعت رداستیشن

نقل قول نوشته اصلی توسط Raid_10 نمایش پست ها
    فکر کنم اینایی که گفتید کلابرای سرور های یه دی تاسنتر صحت داره
    رداستیشن که سرور روم وسط یه دیتاسنتر ( مطمین باشید توی پورت خیلی اورسل می دن )
    خیر دوست عزیز

این موارد که عرض کردم مثال بود از پهنای باند نامتقارن تضمین شده

برای مثال دانلود شما 1 گیگابیت کامل است و شما می توانید با سرعت 120 روی سرور دانلود کنید

اما آپلود شما روی 300 یا 200 مگابیت محدود شده است،

که در این صورت هیچ سروری بیشتر از 20-30 مگابایت نمی تواند از سرور شما دانلود داشته باشد!

2. # ADS

عضو انجمن AlmaHost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,529
    تشکر شده در
    736 پست

فکر کنم اینایی که گفتید کلابرای سرور های یه دی تاسنتر صحت داره
    رداستیشن که سرور روم وسط یه دیتاسنتر ( مطمین باشید توی پورت خیلی اورسل می دن )
    سلام
    فکر میکنم تصور شما از دیتاسنتر و اطلاعاتی که دارید در عکس آواتارتون و محل زندگیتون خلاصه میشود و صرفا استفاده از قوه تَخَیُل در تحلیل آن میباشد!
    صرفا برای یادگیری شما دوست عزیز، از دهکده ی جهانی استفاده کنید. آدم چیزی رو ندونه مشکل نداره، ولی ندانسته و از سر جهل سُخنی بگه اشکال دارد.
    http://almahost.ir/wp-content/gallery/datacenter/4.jpg
    http://almahost.ir/wp-content/gallery/datacenter/1.jpg
    http://almahost.ir/wp-content/gallery/datacenter/6.jpg
    این تصاویر از دیتاسنتر 1 و 2 رداستیشن میباشد. (اختصاصی آلماهاست) بزودی هم فیلم اختصاصی معرفی دیتاسنتر رو ارائه خواهیم داد که حداقل بتونیم در این دهکده جهانی خدمتی بَس کم به شما دوست عزیز کرده باشیم.

در مورد عزیزی که مشکل دارند هم اگر پورت شما روی 100 مگابیت گارانتی شده است سرعتی که دریافت میکنید درست میباشد.
    موفق و پیروز
    آلماهاست تنها Platinum Partner رسمی دیتاسنتر Redstation در ایران و در خارج از ایران میباشد.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,062
    تشکر تشکر شده 
    451
    تشکر شده در
    328 پست

خوب شما درست می فرمایید
    کاملا درست می فرمایید
    ولی یه کاری نکنید که مشکلی پیش بیاید
    قضیه مربوط به رداستیشن شما برای ما کلا واضح هست
    در ضمن من اندازه تک به تک تاره مو های شما طی چند وقت گذشته به این دیتاسنتر و اون دیتاسنتر رفتم
    ما می خوایم همکارا رو مشکلی براشون پیش نیاریم ولی نمی شه
    تخیل باور؟
    از تعداد سرور های اکتیوتون توی رداستیشن تا هر موضوع دیگه ای که خودتون فکرشم نکردید رو روش آگاهی کامل دارم
    از خودتون هم توی بعضی از موارد بیشتر می دونم
    یه سوال هم از شما دارم
    شما که میای ایمیج قرار می دید تاحالا رداستیشنتون رفتید؟یا با تخیلات خودتون این موضوع غلط رو دارید می گید؟
    مسیله اصلی که ما داریم حرف های من و میزان درستی آن هاست
    که من اگر بخوام کاری رو پیش ببرم یا بهتره بگم کسیو تخریب کنم در طی 1 ماه نهایتا 2 ماه همون 1000 تا مشتری هم که نداره و 100 سرور فلانی هم که نداره رو همه دود می کنم میره رو هوا
    در هر صورت
    چند نکته خیلی جالب هست شما دوستانی که 4 5 تا سرور فروختید یهو خودتون رو گم کردید و فکر کردید زمین و زمان رو می شناسید و کل دیتاسنتر های زمین رو رفتیدو این مسایل
    منم که می گم این همه این چند وقت دوندگی کردم بیشتر 12 13 تا دیتاسنتر رفتم اومدم و جز اونایی که دیدم همینایی بوده که شما هی دارید تعریف و تمجید می کنید
    به همه عزیزان سفارش می کنم که هیچ وقت دنبال سرویس های ارزون و بی خود این دیتاسنتر ها و یا سرویس های گرون سرور روم هایی که ساپورت حرفه ای ندارند نرن
    شما یه چیزی مثله کولوروکراسینگ ودیتاسنتر های میزبان بعضی قسمت های گوگل ( ads) رو با دیتاسنتر های بچپون بچپون فلان فلان مقایسه می کنید ؟
    ما الان پارس آنلاینمون 100 شرف داره به hetzner و امثالهم ( هی نمی خوایم نام ببریم ولی
    اینو گفتم دوستان بدونن قضیه از چه قرار من از 2 ماه دیگه کل مستندات رو براتون مبنی بر تایپیکی توی بخش متفرقه قرار می دم که همه از وضع
    این دیتاسنتر ها با خبر شید
    در ضمن ببخشید ما با چند تا از بهترین طراح های ایرانی و چند از دیتاسنتر بیلدینگیای غیر ایرانی سرو کله زدیم و جالبه همه بر اساس ساختمان مکانی و مکانی که دارن فعالیت می کنن
    Redstation - Data Center
    صفحه اینفو رداستیشن هست
    ولی در هر صورت در مورد پهنای باند هم بگم پهنای باند ددیکی کردشون اصلا چیزی نیست که نوشتن
    حقیقتش در نظر بگیرید رداستیشن یکی از گرون ترین سرویس هارو ارایه می ده و هیچ وقت و هیچ وقت به فکر کیفیت نبوده و نخواهد بود
    به نظر من بهتر بود اون زمانی که برای بحث رداستیشن خراب کردید
    می رفتید سراغ یس آپ
    سرور که سفارش می دی سرور نوع بهت تحویل می دن
    توی رداستیشن از هاردو رم و سی پی و هر چیزی که بگید
    استوک مصرف شده در حد تیم ملی
    ویرایش توسط Raid_10 : June 1st, 2014 در ساعت 18:36

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    256
    تشکر تشکر شده 
    1,125
    تشکر شده در
    755 پست

خوب شما درست می فرمایید
    کاملا درست می فرمایید
    ولی یه کاری نکنید که مشکلی پیش بیاید
    قضیه مربوط به رداستیشن شما برای ما کلا واضح هست
    در ضمن من اندازه تک به تک تاره مو های شما طی چند وقت گذشته به این دیتاسنتر و اون دیتاسنتر رفتم
    ما می خوایم همکارا رو مشکلی براشون پیش نیاریم ولی نمی شه
    تخیل باور؟
    از تعداد سرور های اکتیوتون توی رداستیشن تا هر موضوع دیگه ای که خودتون فکرشم نکردید رو روش آگاهی کامل دارم
    از خودتون هم توی بعضی از موارد بیشتر می دونم
    یه سوال هم از شما دارم
    شما که میای ایمیج قرار می دید تاحالا رداستیشنتون رفتید؟یا با تخیلات خودتون این موضوع غلط رو دارید می گید؟
    مسیله اصلی که ما داریم حرف های من و میزان درستی آن هاست
    که من اگر بخوام کاری رو پیش ببرم یا بهتره بگم کسیو تخریب کنم در طی 1 ماه نهایتا 2 ماه همون 1000 تا مشتری هم که نداره و 100 سرور فلانی هم که نداره رو همه دود می کنم میره رو هوا
    در هر صورت
    چند نکته خیلی جالب هست شما دوستانی که 4 5 تا سرور فروختید یهو خودتون رو گم کردید و فکر کردید زمین و زمان رو می شناسید و کل دیتاسنتر های زمین رو رفتیدو این مسایل
    منم که می گم این همه این چند وقت دوندگی کردم بیشتر 12 13 تا دیتاسنتر رفتم اومدم و جز اونایی که دیدم همینایی بوده که شما هی دارید تعریف و تمجید می کنید
    به همه عزیزان سفارش می کنم که هیچ وقت دنبال سرویس های ارزون و بی خود این دیتاسنتر ها و یا سرویس های گرون سرور روم هایی که ساپورت حرفه ای ندارند نرن
    شما یه چیزی مثله کولوروکراسینگ ودیتاسنتر های میزبان بعضی قسمت های گوگل ( ads) رو با دیتاسنتر های بچپون بچپون فلان فلان مقایسه می کنید ؟
    ما الان پارس آنلاینمون 100 شرف داره به hetzner و امثالهم ( هی نمی خوایم نام ببریم ولی
    اینو گفتم دوستان بدونن قضیه از چه قرار من از 2 ماه دیگه کل مستندات رو براتون مبنی بر تایپیکی توی بخش متفرقه قرار می دم که همه از وضع
    این دیتاسنتر ها با خبر شید
    در ضمن ببخشید ما با چند تا از بهترین طراح های ایرانی و چند از دیتاسنتر بیلدینگیای غیر ایرانی سرو کله زدیم و جالبه همه بر اساس ساختمان مکانی و مکانی که دارن فعالیت می کنن
    Redstation - Data Center
    صفحه اینفو رداستیشن هست
    ولی در هر صورت در مورد پهنای باند هم بگم پهنای باند ددیکی کردشون اصلا چیزی نیست که نوشتن
    حقیقتش در نظر بگیرید رداستیشن یکی از گرون ترین سرویس هارو ارایه می ده و هیچ وقت و هیچ وقت به فکر کیفیت نبوده و نخواهد بود
    به نظر من بهتر بود اون زمانی که برای بحث رداستیشن خراب کردید
    می رفتید سراغ یس آپ
    سرور که سفارش می دی سرور نوع بهت تحویل می دن
    توی رداستیشن از هاردو رم و سی پی و هر چیزی که بگید
    استوک مصرف شده در حد تیم ملی
    شما معلومه با خودت هم مشکل دارید

رداستیشن دیتاسنتر گرونی هست قبول ولی به همین نسبت هم کیفیت بالاتری دارد

اینکه شما میفرمایید رداستیشن کیفیت پایینی دارد فقط موجبات شادی و مزاح سایر کاربران رو فراهم میکنید

سرورهای رداستیشن برخلاف اکثر دیتاسنترهای اشنایی مثل هتزنر و او وی اچ جزو سرورهای دسکتاپ نیست پورت و پهنای باند سرورهای هم قابل مقایسه با رداستیشن نیست

کل انجمن رو هم جستجو کنید در چند سال گذشته یک مورد سوختن هارد یا قطعی 1 ثانیه ای رداستیشن گزارش نشده

زمانی که تصور میکردید رداستیشن سرور روم هست و همکار محترم عکس های دیتاسنتر رو براتون گزاشتند باید دیگه صداتون در نمیومد ولی شروع کردید به دری وری گفتن و حرفای مضحک

موفق و موید باشید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,062
    تشکر تشکر شده 
    451
    تشکر شده در
    328 پست

من هیچ کدوم از دیتاسنتر ها رو تایید نکردم به غیر از یس آپ و کولوروکراسینگ احتمالا شما منظور من رو بد متوجه شدید
    بهنر هست تایپیک متفرقه باز کنیم
    که این تایپیک انحراف پیدا نکنه

عضو انجمن AlmaHost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,529
    تشکر شده در
    736 پست

باسلام
    اگر دغدغه شما رفتن یا نرفتن ما به دیتاسنتر میباشید میتوانید تلفن را بردارید یک تماس تلفنی با دیتاسنتر بگیرید و درخواست صحبت با مدیران دیتاسنتر Martin Groom یا David Haskett را کنید تا کامل متوجه موضوع شوید.
    از استارتر هم بابت این پست عذرخواهی میکنیم.
    موفق باشید
    آلماهاست تنها Platinum Partner رسمی دیتاسنتر Redstation در ایران و در خارج از ایران میباشد.

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

یکی از آرزوهای بنده این بود:
    بجای 6 سروری که شرکت از لوکیشن های مختلف داره , اونقدر توانایی مالی داشتم که هر 6 سرور را از این دیتاسنتر تهیه میکردم
    تنها لوکیشنی بود که همیشه در کوتاهترین زمان ممکنه پر خواهد شد و پایداری بالایی هم داره و....
    بهتر از رداستیشن بنده هنوز ندیدم - هارد - پورت و سخت افزار عالی...
    موفق باشید
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

9. تعداد تشکر ها ازviasky به دلیل پست مفید

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط persianmagic نمایش پست ها
    شما معلومه با خودت هم مشکل دارید

رداستیشن دیتاسنتر گرونی هست قبول ولی به همین نسبت هم کیفیت بالاتری دارد

اینکه شما میفرمایید رداستیشن کیفیت پایینی دارد فقط موجبات شادی و مزاح سایر کاربران رو فراهم میکنید

سرورهای رداستیشن برخلاف اکثر دیتاسنترهای اشنایی مثل هتزنر و او وی اچ جزو سرورهای دسکتاپ نیست پورت و پهنای باند سرورهای هم قابل مقایسه با رداستیشن نیست

کل انجمن رو هم جستجو کنید در چند سال گذشته یک مورد سوختن هارد یا قطعی 1 ثانیه ای رداستیشن گزارش نشده

زمانی که تصور میکردید رداستیشن سرور روم هست و همکار محترم عکس های دیتاسنتر رو براتون گزاشتند باید دیگه صداتون در نمیومد ولی شروع کردید به دری وری گفتن و حرفای مضحک

موفق و موید باشید
    ovh هم مگر دسکتاپ بود؟ در مورد رداستیشن والا منم بدی ازش ندیدم و واقعا سرورهاش قدرتمند بود.تنها مشکلش ایران و مخابراتش هست که نمیدونم چرا هر بار پورت رداستیشن رو میبندند و مشکلات ایجاد میکنند و باعث میشوند سایتها و لینکهای دانلود قطع بشوند!
    البته این قدرتمندی سرورهاش باعث سواستفاده بعضی همکاران شده بود و کیلویی روش اورسل میکردند!! و مفتاد تومانی هارد و رم میدادند!
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

11. تعداد تشکر ها ازdelta به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    256
    تشکر تشکر شده 
    1,125
    تشکر شده در
    755 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    ovh هم مگر دسکتاپ بود؟ در مورد رداستیشن والا منم بدی ازش ندیدم و واقعا سرورهاش قدرتمند بود.تنها مشکلش ایران و مخابراتش هست که نمیدونم چرا هر بار پورت رداستیشن رو میبندند و مشکلات ایجاد میکنند و باعث میشوند سایتها و لینکهای دانلود قطع بشوند!
    البته این قدرتمندی سرورهاش باعث سواستفاده بعضی همکاران شده بود و کیلویی روش اورسل میکردند!! و مفتاد تومانی هارد و رم میدادند!
    بله حق باشماست در سال حدود 2-3 هفته ایپی های رداستیشن در ایران دچار مشکل میشند-

در مورد سرور هم حق با شماست کیفیت سخت افزار و پورت واقعا بالاست دز برخی زمان ها روی هر هارد حدود 35 وی پی اس ویندوز هم که ران کردیم هیچ مشتری شکایت کندی و .. نکرد و برعکس با تمجید از کیفیت سرورهای ما وی پی اس سایر دوستانشون رو هم از ما تهیه میکردند- این برای هاردهای قبلی ساتا 3 رداستیشن بود الان حدود 2 ماهی هست که هارد های sshd رو هم ارائه کردند که واقعا کیفیت و سرعت بالاتری داره

دیتاسنترهای دیگه که باهاشون کار کردیم از 15 وی پی اس بیشتر روی هارد سرعت هارد به شدت کند میشود و حتی در برخی موارد کرش هم مشاهده کردیم

در مورد ابیوزها هم سخت گیری زیادی ندارند و کمتر در انجمن گزارش شده سروری به خاطر ابیوز و یا سایر حالت ها ساسپند شود.در حالی که در برخی از دیتاسنتر ها مثل دیتاشک با دریافت بیشتر از 2-3 ابیوز سرور به کل ترمینیت میشود
    ویرایش توسط persianmagic : June 2nd, 2014 در ساعت 00:51

13. تعداد تشکر ها ازpersianmagic به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)