صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: درخواست راهنمائی

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    339
    تشکر تشکر شده 
    99
    تشکر شده در
    83 پست

پیش فرض درخواست راهنمائی

سلام

یه سایتی دارم که فعلا رو یه هاست اشتراکی هستش
    ولی چون تراکنشهای مالی نسبتا زیادی داریم مهمه که امنیت سایت رو بالا ببریم

واسه سرور اختصاصی هم زوده و هم صرفه اقتصادی نداره در حال حاضر
    سرور مجازی هم میگن مدیریتش سخت هستش !
    هاست اشتراکی هم که از نظر امنیت شاید مشکل داشته باشه !

میمونه سرور نیمه اختصاصی

اساتید نظرشون چیه ؟
    البته آفر و این چیزا نمیخوام :دی

2. # ADS

عضو انجمن Abolijoon آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    856
    تشکر تشکر شده 
    884
    تشکر شده در
    616 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمائی

سلام

چه سایت هایی هستن؟

از جاهای مطمئن خریداری نمایید قطعا رو امنیتشون هم کار کردن و مشکلی پیش نمیاد .
    البته امنیت تنها از طرف سرور نیست بلکه کاربر هم باید نکات ایمنی رو رعایت نماید .و از عدم وجود باگ در اسکریپت اطمینان کافی پیدا کند.و....

بهار هاست : بهاری نو در خدمات هاستینگ

بـــــــــــــهار هاست

شماره تماس : 0914.724.7554

4. تعداد تشکر ها ازAbolijoon به دلیل پست مفید

عضو جدید hajigirinof آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    75
    تشکر شده در
    54 پست

ببینید قربان همه چیز بستگی به بودجه شما داره
    شما میتونید هاست از جای امن تهیه کنید
    یا بودجه اعلام کنید افر بدیم
    عسل هاست ... Asalhost.in
    پشتبیانی24/7/365
    شماره موبایل(تماس ، پیامک و وایبر) : 09334749654
    طعم شیرین خدمات وب را در عسل هاست تجربه کنید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    266
    تشکر تشکر شده 
    660
    تشکر شده در
    333 پست

یک سرور مجازی مدیریت شده با هزینه ماهانه 50تومن بگیرین مدیریتشم بسپارین به شخصی که دارین ازش میگیرین و تضمین بخواین
    البته نه افراد کم سن و سال بلکه افرادی که سن و سالی داشته باشن و به کارشون وارد باشن و سابقه هم اشته باشن
    استغفرالله خداروشکر نه فروشنده ایم و یوزری هستیم مرتب و منظم در انجمن
    واگر نه معلوم نبود چه بلایی سرمون میامد میان این جماعت ............

7. تعداد تشکر ها از کرمان هاست به دلیل پست مفید

عضو انجمن alimo203 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    44
    تشکر تشکر شده 
    428
    تشکر شده در
    325 پست

اگه تراکنش های زیاد دارید پس چجوری بصرفه نیست براتون!! از جاهای مطمئن خرید کنید و خودتون هم نکات امنیتی وب سایتتون را رعایت کنید
    هاستـــ دات ای ار (شرکت پارسیان ثبت 269 )
    فروش سرور مجازی از ایران و انگلستان ( با منابع اختصاصی) ، هاست لینوکس ، فایل هاستینگ ، رادیو هاستینگ و ثبت دامنه
    تماس بگیرید : 5163 200 0913

9. تعداد تشکر ها از alimo203 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

سلام
    به نظرم شما یه سرور مجازی خریداری کنید به صورت مدیریت شده که هم سرعت خوبی داشته باشید و هم در خصوص امنیت دیتا دچار مشکل نشید در آینده
    البته باید برای شما توجیه مالی هم داشته باشه اینکار

11. تعداد تشکر ها از hamid2010 به دلیل پست مفید

عضو انجمن M.Abooali آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    149
    تشکر تشکر شده 
    841
    تشکر شده در
    385 پست

تصور غلط و نادرست اکثر وب مستران این است که بحث امنیت سرور هم یک چیزیست مثل راه انداختن یک وب سایت!

متاسفانه این خاص وبمستران فارسی هم نیست،

حال آن که امنیت سرور شاید کمتز از 10% قضایا هست، در 90% موارد این مشکل امنیتی در خود وب سایت شما و اسکریپت ها هست که موجبات هک شدن را فراهم می کند.

و باز ثابت شده در اکثر موارد (بیش از 60%) هک ها اساسا رابطه ای بوده است نه بر اساس دانش فنی هکر.

یعنی طرف یا به نحوی به اطلاعات شما مثل رمز و ... دسترسی داشته است، یا پیش تر شما خودتان بهش دسترسی داده بودین اون شیطنتی کرده که شما با وجود تغییر رمز بعدها برای خودش دسترسی را داشته باشد.

بخش قابل توجه ای از اون هم به رفتار غیر حرفه ای وبمسترها مثل تبادل رمز و نام کاربری هاستشان در خیلی از مسنجر ها مثل یاهو و اسکایپ به صوتر عادی هست که به سادگی قابل دست یابی است، در حالی که تبدیل این اطلاعات به یک فایل متنی و ارسالش کار چندان پیچیده ای نیست.

به هر ترتیب، بنده باید به شما عرض کنم در سطحی که شما مد نظرتان است سرور پایین ترین سهم را دارد.

همنیطور در باب هاست اشتراکی و ...، اتفاقا ایمن ترین هاست ها اشتراکی هستند، تا اختصاصی ها.

چون این سایت ها ضریب خطاشون بسیار پایین است نظر به مخاطبان بیشتر سرور، هر نوع عدم امنیت موجبات فاجعه خواهد شد. اما یک هاست اختصاصی چون صرفا دست خودتان است، احتمال این که حفره هاش شناسایی بشوند خیلی کم است و معمولا با هک شدن شما نیز همراه خواهد بود.

اما در هاست اشتراکی، خود من مشتریانی داشتم که متخصص بودند و مثلا در وزارت دفاع مشغول هستند، و به بنده در زمینه امنیت میان راهنمایی می کنند. یا مثلا اساتید دانشگاهی که باز در این زمینه مشاوره میدهند. حالا شما در هاست اختصاصی با پرداخت هزینه جهت ایمن سازی بر فرض به فرد متخصص (اگر در تشخیص متخصص بودنش اشتباه نکرده باشید تازه) تنها دارید از اون بهره می برید و بس!

پس اساسا امنیت هاست اشتراکی را با یک سرور اختصاصی مقایسه نکنید.

البته من قبول دارم، شناسایی هاست با کیفیت کار سختی شده است. خود ما فروش لایسنس cPanel داریم، و انبوه مشتریان 1 یا 2 ماهه ... که یعنی 1 یا 2 ماه هاستینگ راه انداختن و بعد جمع کردن! خوب این فضا واقعا انتخاب را دشوار می کند.

بهتر است هست خود را از جایی تهیه بفرمائید که خودشان مسلط به کار هستند، نه جایی که برای مشکلات در انجمن ها دنبال جواب هستند!

البته هر هاستی ممکن است دچار مشکل شود، اما دقیقا شرط بالا، هست که بین هاستینگ ها ایجاد تفاوت می کند. شاید در روز ده ها مشکل پیش بیاد برای هاست های معتبر که روح مشتریانشان هم ازش خبردار نشود.
    ویرایش توسط M.Abooali : May 25th, 2014 در ساعت 20:04
    [ فعالیت تجاری در اینجا ندارم | پاسخ سوالات فقط در تاپیک | اطلاعات بیشتر درباره من: https://abooali.ir ]

13. تعداد تشکر ها ازM.Abooali به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    166
    تشکر تشکر شده 
    322
    تشکر شده در
    214 پست

آدرس سایت بگذارید . اگر سایت مهمی هست که سرور اختصاصی یا مجازی بگیرید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    339
    تشکر تشکر شده 
    99
    تشکر شده در
    83 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Abolijoon نمایش پست ها
    سلام

چه سایت هایی هستن؟

از جاهای مطمئن خریداری نمایید قطعا رو امنیتشون هم کار کردن و مشکلی پیش نمیاد .
    البته امنیت تنها از طرف سرور نیست بلکه کاربر هم باید نکات ایمنی رو رعایت نماید .و از عدم وجود باگ در اسکریپت اطمینان کافی پیدا کند.و....
    شرکتش که مطمئنه و جزو 5 هاستینگ معتبر ایرانه
    و فکر کنم به خاطر سابقه نسبتا طولانیشون بشه به مهارتهای فنی شون اعتماد کرد
    ولی این طرز فکر در من وجود داره که سایت زیاد روی یه هاستینگ مساوی به خطر افتادن امنیت

باگ روی اسکریپت و رعایت امنیت از طرف خودم بحثش جداست
    نقل قول نوشته اصلی توسط کرمان هاست نمایش پست ها
    یک سرور مجازی مدیریت شده با هزینه ماهانه 50تومن بگیرین مدیریتشم بسپارین به شخصی که دارین ازش میگیرین و تضمین بخواین
    البته نه افراد کم سن و سال بلکه افرادی که سن و سالی داشته باشن و به کارشون وارد باشن و سابقه هم اشته باشن
    مشکل همینجاس!
    نقل قول نوشته اصلی توسط alimo203 نمایش پست ها
    اگه تراکنش های زیاد دارید پس چجوری بصرفه نیست براتون!! از جاهای مطمئن خرید کنید و خودتون هم نکات امنیتی وب سایتتون را رعایت کنید
    لابد همه تراکنشها واسه خودمون نیست دیگه !
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid2010 نمایش پست ها
    سلام
    به نظرم شما یه سرور مجازی خریداری کنید به صورت مدیریت شده که هم سرعت خوبی داشته باشید و هم در خصوص امنیت دیتا دچار مشکل نشید در آینده
    البته باید برای شما توجیه مالی هم داشته باشه اینکار
    سرور مجازی که همیشه توجیه داره
    چون هزینه ش کمه
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.Abooali نمایش پست ها
    تصور غلط و نادرست اکثر وب مستران این است که بحث امنیت سرور هم یک چیزیست مثل راه انداختن یک وب سایت!

متاسفانه این خاص وبمستران فارسی هم نیست،

حال آن که امنیت سرور شاید کمتز از 10% قضایا هست، در 90% موارد این مشکل امنیتی در خود وب سایت شما و اسکریپت ها هست که موجبات هک شدن را فراهم می کند.

و باز ثابت شده در اکثر موارد (بیش از 60%) هک ها اساسا رابطه ای بوده است نه بر اساس دانش فنی هکر.

یعنی طرف یا به نحوی به اطلاعات شما مثل رمز و ... دسترسی داشته است، یا پیش تر شما خودتان بهش دسترسی داده بودین اون شیطنتی کرده که شما با وجود تغییر رمز بعدها برای خودش دسترسی را داشته باشد.

بخش قابل توجه ای از اون هم به رفتار غیر حرفه ای وبمسترها مثل تبادل رمز و نام کاربری هاستشان در خیلی از مسنجر ها مثل یاهو و اسکایپ به صوتر عادی هست که به سادگی قابل دست یابی است، در حالی که تبدیل این اطلاعات به یک فایل متنی و ارسالش کار چندان پیچیده ای نیست.

به هر ترتیب، بنده باید به شما عرض کنم در سطحی که شما مد نظرتان است سرور پایین ترین سهم را دارد.

همنیطور در باب هاست اشتراکی و ...، اتفاقا ایمن ترین هاست ها اشتراکی هستند، تا اختصاصی ها.

چون این سایت ها ضریب خطاشون بسیار پایین است نظر به مخاطبان بیشتر سرور، هر نوع عدم امنیت موجبات فاجعه خواهد شد. اما یک هاست اختصاصی چون صرفا دست خودتان است، احتمال این که حفره هاش شناسایی بشوند خیلی کم است و معمولا با هک شدن شما نیز همراه خواهد بود.

اما در هاست اشتراکی، خود من مشتریانی داشتم که متخصص بودند و مثلا در وزارت دفاع مشغول هستند، و به بنده در زمینه امنیت میان راهنمایی می کنند. یا مثلا اساتید دانشگاهی که باز در این زمینه مشاوره میدهند. حالا شما در هاست اختصاصی با پرداخت هزینه جهت ایمن سازی بر فرض به فرد متخصص (اگر در تشخیص متخصص بودنش اشتباه نکرده باشید تازه) تنها دارید از اون بهره می برید و بس!

پس اساسا امنیت هاست اشتراکی را با یک سرور اختصاصی مقایسه نکنید.

البته من قبول دارم، شناسایی هاست با کیفیت کار سختی شده است. خود ما فروش لایسنس cPanel داریم، و انبوه مشتریان 1 یا 2 ماهه ... که یعنی 1 یا 2 ماه هاستینگ راه انداختن و بعد جمع کردن! خوب این فضا واقعا انتخاب را دشوار می کند.

بهتر است هست خود را از جایی تهیه بفرمائید که خودشان مسلط به کار هستند، نه جایی که برای مشکلات در انجمن ها دنبال جواب هستند!

البته هر هاستی ممکن است دچار مشکل شود، اما دقیقا شرط بالا، هست که بین هاستینگ ها ایجاد تفاوت می کند. شاید در روز ده ها مشکل پیش بیاد برای هاست های معتبر که روح مشتریانشان هم ازش خبردار نشود.
    جناب ابوعلی هدف انداختن کل تقصیر به گردن هاستینگها نیست
    بالاتر هم عرض کردم که فعلا بحث امنیت هاست اشتراکیه و بقیه بحها مثل رعایت نکات امنیتی از طرف خودمون و اسکریپت و . . . جداست و رو اینا بحث نمیکنیم .

از قدیم این ترس در من وجود داره که هاست اشتراکی به واسطه داشتن 200-300 سایت همزمان روی یه سرور از ضریب امنیت پائینی برخوردار هستش !
    همسرم قدیم الایام تو کار امنیت بود و دیده بودم که با پائین بودن امنیت یه سایت میشضه از کل یه سرور اکسس گرفت
    یا مثلا دیدم که با استفاده از باگ سی پنل و یه هاست 50-100 مگابایتی طرف میاد کل سایتهای روی یه سرور رو میخوابونه

عضو دائم Mr.Te0 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    259
    تشکر تشکر شده 
    2,950
    تشکر شده در
    1,526 پست

بهترین راه برای شما سرور مجازی است.
    اگر اینقدر اطلاعاتتون مهمه بهتره یک قرارداد رسمی با سرویس دهنده تون ببنیدید که شما هم از نظر امنیت اسوده خاطر باشید.

17. تعداد تشکر ها از Mr.Te0 به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)