صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 38

موضوع: اگر به دنبال کار و شغل مناسب هستید.. بفرمائید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    20
    تشکر شده در
    12 پست

پیش فرض پاسخ : اگر به دنبال کار و شغل مناسب هستید.. بفرمائید

واقعا برای تمامی انسان ها متاسفم که نمیتونن تغییر رو قبول کنند این کار 65 سال تو امریکا وجود داره و 2 ساله که وارد ایران شده و شما میگید قدیمی شده ... وزیر محترم صنعت معدن تجارت از اون به عنوان یک شغل مدرن یاد کرده
    ... هرکسی که مشکل داره میتونه مجوز هارو ببینه و اگه قانع نشد به سایت وزارت صنعت بره و باز اگه قانع نشد میتونه بره وزارت اطلاعات طبقه نهم سوال کنه و اگه باز قانع نشد باید بگم که خودش رو به خواب زده و نمیشه بیدارش کرد. زمانی میرسه که همه وارد این کار میشن ولی دیگه مثل الان نیست .
    زندگی یک شوخی نیست باید با جدیت با اون برخورد کرد .
    هرکسی میتونه فکر کنه که این کار خوب نیست یا خوبه ولی اونی که موفق میشه اونی هست که با اطلاعات حرف زده .... پس بی اطلاعات حرف نزنید

2. تعداد تشکر ها ازhamidhp73 به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    139
    تشکر شده در
    85 پست

2 سال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عزیز من شرکت های هرمی 2 سال پیش به ایران اومدن؟

5. تعداد تشکر ها از inga به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    20
    تشکر شده در
    12 پست

ادامه داستان سال 87 بود که ایران خودش در این رابطه وارد کار شد و سال 90 برای تاسیس شرکت ها فراخوان داد ... 8 شرکت مجوز گرفتن
    من چون از این مقاله ها زیاد خوندم دیگه حوصله خوندن کامل اون رو ندارم فقط باید بگم که گلد کوئیست نتورگ ناسالم بود و با هرمی کمی فرق داشت و ایراداتی هم داشت که باعث از بین رفتن اقتصاد کشور میشد و ....
    شما اگر کامل تحقیق کنید بعد میتونید قضاوت کنید
    من فردا به شماره تماس هایی که در پیام های خصوصی گذاشتید تماس میگیرم پس لطفا تا فردا تحقیقات رو انجام بدید
    یا علی هر جا که هستید موفق باشید

- - - Updated - - -

من نتورک سالم رو گفتم 2 ساله وارد ایران شده ..... اون هرمی ها و .... که کم و زیاد 170 شرکت بودن که از زمان پدر من اومدن تو ایران ....دقت کن به کلام

7. تعداد تشکر ها از hamidhp73 به دلیل پست مفید

عضو انجمن M.Abooali آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    149
    تشکر تشکر شده 
    841
    تشکر شده در
    385 پست

والا شخصا حدود 23 سال پیش با برگه های پنتاگون آشنا شدم ....

گویا شما تازه کار هستید ... آزموده را آزمودن خطاست. البته برخی خودشان باید تجربه کنند.

این کار برنده ای ندارد، فقط شکست هست و بس.

اشتباه نکنید،

ممکن است شما درآمد خوبی هم به دست بیارید ازش، اما این درآمد حاصل از شکست دیگران است نه به معنای زرنگ یا برنده بودن شما.

آن چیزی که در همه دنیا برقرار است دوست عزیز مارکتینک نتورک هست، نه نتورک مارکتینگ. خود بنده تو کدباکس مارکتینگ نتورک دارم، بازاریابی این whmcs خودش یک مارکتینگ نتورک ساده هست.

فرق این دو تا را یک سرچ کن تا بفهمی چه کلاه گشادی سر ملت دارن میزارن.

اما نتورک مارکتینگ، یعنی تجارت و فروش هیچ و برداشتن کلاه اطرافیان و بس.

- - - Updated - - -

والا شخصا حدود 23 سال پیش با برگه های پنتاگون آشنا شدم ....

گویا شما تازه کار هستید ... آزموده را آزمودن خطاست. البته برخی خودشان باید تجربه کنند.

این کار برنده ای ندارد، فقط شکست هست و بس.

اشتباه نکنید،

ممکن است شما درآمد خوبی هم به دست بیارید ازش، اما این درآمد حاصل از شکست دیگران است نه به معنای زرنگ یا برنده بودن شما.

آن چیزی که در همه دنیا برقرار است دوست عزیز مارکتینک نتورک هست، نه نتورک مارکتینگ. خود بنده تو کدباکس مارکتینگ نتورک دارم، بازاریابی این whmcs خودش یک مارکتینگ نتورک ساده هست.

فرق این دو تا را یک سرچ کن تا بفهمی چه کلاه گشادی سر ملت دارن میزارن.

اما نتورک مارکتینگ، یعنی تجارت و فروش هیچ و برداشتن کلاه اطرافیان و بس.

میدانید گولد کوئست معروف 16 سال پیش دقیقا با همین شعار نتورک سالم و نسل جدید وارد میدان شده بود و از آن پس تقریبا همه شرکت ها یکی از شعارهاشون این است که نسل جدید ما تجارت است و سالم است و ما مثل قبلی ها نیستیم.

هندوانه باهوشی میزارند زیر بغل همدیگر و کلاه گشاد سر همدیگر ...
    ویرایش توسط M.Abooali : May 18th, 2014 در ساعت 23:35
    [ فعالیت تجاری در اینجا ندارم | پاسخ سوالات فقط در تاپیک | اطلاعات بیشتر درباره من: https://abooali.ir ]

9. تعداد تشکر ها ازM.Abooali به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    20
    تشکر شده در
    12 پست

به پست قبلیتون نگاه کنید من نتورک سالم رو گفتم 2 الی 3 سال و اون هرمی ها از زمان پدر من بوده ....
    واقعا متاسفم که طرز تفکری دارید ....مار گزیده از ریسمان سیاه و سفید میترسه همینه یه زمان بدون اطلاعات همه رفتن تو این کار و حالا باز هم بدون اطلاعات دارید از یه کار دیگه فرار میکنید

11. تعداد تشکر ها از hamidhp73 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    149
    تشکر تشکر شده 
    841
    تشکر شده در
    385 پست

hamidhp73،

مار گزیده کجا بود عزیز دل من.

همین وست ویژن که دیگر بزرگ تر تو ایران نداشتیم ... ما سر جریان سایتش باش بودیم خودشان را کشتند و اگر اراده کرده بودم لول 1 شرکت بودم. اما ترجیح دادم فقط بابت زحمتی که برای سایت کشدیم دست مزد بگیرم تا از شکست دیگران میلیونر بشم و به آرزوهام برسم.

هر چقدر بیشتر در منجلاب این شغل فاسد فرو برید، تنها تر خواهید شد. بنده ای که دارم این نصیحت را به شما میکنم از سر ندانستن نیست، البته بنده عهد بستم با خودم نظر به مسائلی دیگر حتی خدمات فنی هم به این دست مشاغل فاسد ارائه نکنم.

مطمئن باش اونطور که من ساختار و جیک و پوک های مالی این شبکه ها را بلدم، اساتید و بهترین پرزنترهای همین شرکت شما در مورد شرکت خودشان بلد نیستند. تجربه هست و دانش. امیدوارم استفاده کنید جای مقابله.

کافیست از خودتان 3 تا سوال کنید، و با وجدان خودتان جواب دهید،

اگر کسی جذب نشد من وقت خودم را صرف چه کاری می کردم؟

اگر کسی جذب شد، من از او خواستم وقتش را صرف چه کاری کند؟

و اگر به قول شما از این فرصت طلایی استفاده کردین و به آرزوهاتون رسیدید، از خودتان بپرسید آیا آرزوهای من ارزشش را داشت؟

از نظر فنی، شما را می برند به حاشیه مطلب، اصل و حقیقت ماجرا را فراموش می کنید، چون حرف از آرزوهای شما و پول در میان است،

روابط منطقی و ریاضیاتی برای شما طرح می کنند که بماند همان ها هم خالی از اشکال نیست، دولت و مراجع تائید کردند و ...، اینها همه کشک است. خیلی خنده دار است انسان شروع کارش با برچسب زدن باهوش و احمق به دیگران باشد. شاید برعکس باشد و جمعی احمق در حال برچسب زدن به جمع باهوش جامعه باشند

بگذریم سخن دراز است. من معتقد هستم اگر میخواین این کار را بکنید حداقل با خودتان صادق باشید و بدانید شغل فاسدی دارید، حتی اگر 100 تا مجوز دولتی براش صادر شده باشد.
    ویرایش توسط M.Abooali : May 19th, 2014 در ساعت 00:25
    [ فعالیت تجاری در اینجا ندارم | پاسخ سوالات فقط در تاپیک | اطلاعات بیشتر درباره من: https://abooali.ir ]

13. تعداد تشکر ها ازM.Abooali به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    20
    تشکر شده در
    12 پست

این کار برای کسی ضرر نداره چون جنس عا به قیمت هست و زندگی کسی نابود نمیشه . شما میخوای مثلا کرم مرطوب کننده از بیرون بخری از این جا میخری با کیفیت عالی و قیمت مناسب حالا ایا شما زندگی کسی رو نابود کردی ؟
    فروشنده ها هم که دارن کار میکنن و سود میبرن پس زندگی این هارو هم نابود نکردی . اصلا نابود کردن زندگی این وسط معنی نداره . 100درصد سود هست و هر دو طرف برنده .
    باز هم میگم شما فکرتون بسته هست و قدرت و یا شاید جرات فکر کردن رو راجع به نتورک ندارید و همش اونو به هرمی ها میچسبونید . خواهشا کمی فکر کنید .
    توی شرکت ما همه این ها رو توضیح میدیم . پس دلیلی نداره برای شما توضیح بیشتر بدم یا علی

15. تعداد تشکر ها از hamidhp73 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    149
    تشکر تشکر شده 
    841
    تشکر شده در
    385 پست

توی شرکت ما همه این ها رو توضیح میدیم .
    واقعیت روشن تر از اون است که با توهین و احمق خواندن دیگران بخواین بپوشونیدش دوست عزیز.

این سبک تحریک کردن ها که شما ذهنت بسته هست و این حرف ها ماله دهه 70 و 80 ایران بود و فقط انسان های بی مایه را ممکن است تحریک کند. کسی که اهل فکر و اندیشه باشد، هیچ وقت اجازه نمیدهد احساسش و ترس از توهین شدن بهش باعث بشود عقلش را کنار بگذارد.

شما میدونید چرا لیدراتون میگن تو نت تبلیغ نکنید؟ چون منطقی در کار نیست که بشود عمومی بیانش کرد، در حقیقت باید به صورت انفرادی و در شرایط خاص روانی حرف ها را به خورد مخاطب داد، ... تا قبول کند که همه چیز منطقی است.

اگر نه در حالت عادی به خصوص در جمع هیچ آدم عاقلی توجیحات این سبک مشاغل را منطقی نمی بیند. اما خوب در شرایط روانی خاص و خصوصا که از شما میخواهن از نزدیکان شروع کنید که از رودرواسی اون افراد هم بهره کامل برده شود ...

به هر حال شما ما را ذهن بسته بخوان، اگر باهوش باشید (البته نه از ان سبک که هندوانه زیر بغل میزارند تو این شرکت ها و به معنای واقعی) خیلی زود خودتان به درک درست از کار خواهید رسید.

17. تعداد تشکر ها ازM.Abooali به دلیل پست مفید

عضو انجمن modiranhosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    167
    تشکر تشکر شده 
    513
    تشکر شده در
    382 پست

ضمن عرض سلام

دقیقا حدود 3 هفته پیش یکی از دوستان تا دم به دام افتادن پیش رفته بود بهشون پیغام خصوصی دادم که بیان اینجا و از زبون خودشون بشنویم.

به اسم بازاریابی اینترنتی !!!!
    مدیران هاستینگ به شماره ثبت : 443690 با مسئولیت محدود
    نماد اعتماد ، ثبت شده در ساماندهی

19. تعداد تشکر ها از modiranhosting به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    120
    تشکر شده در
    101 پست

بی سوالیه؟ :دی
    خوب بگو چه کاریه آقا

21. تعداد تشکر ها از Iran Tech به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)