صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 48

موضوع: کدام دیتاسنتر برای میزبانی بهتر است ؟

عضو انجمن HiradHost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    40
    تشکر تشکر شده 
    342
    تشکر شده در
    132 پست

پیش فرض پاسخ : کدام دیتاسنتر برای میزبانی بهتر است ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Raid_10 نمایش پست ها
    شما رو چه حسابی برای این سرور افرانت رو معرفی می کنید؟
    افرانت کیفیت پایداری همه چیش عالیه ولی پورت نمی تونه ارایه بده
    نمی خواستم بگم
    ولی یه خورده حرفتون سره تجربه باشه
    می گن
    شنیدن کی به از دیدن است؟
    با سلام

جناب دوست بنده در افرانت کلو داره و واقعا راضیه منم خودم سرور دارم از افرانت و راضی هستم با آسیاتک هم کار کردم اونم بخش زیر ساختش عالیه ولی بخش عمومش نابوده.

2. تعداد تشکر ها از HiradHost به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,062
    تشکر تشکر شده 
    451
    تشکر شده در
    328 پست

ما احتمال 90 درصد با زیر ساخت آسیا تک کار می کنیم
    10 درصد هم پارس انلاین

5. تعداد تشکر ها از Raid_10 به دلیل پست مفید

عضو انجمن hostfire آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,277
    تشکر تشکر شده 
    3,056
    تشکر شده در
    1,915 پست

من واقعا نمیدونم اینا که سینگل هاپ و غیره رو پیشنهاد میدن اصلا میدونن کو-لوکیشن چیه؟
    -------
    یا این عزیزانی که آسیاتک رو پیشنهاد میدن!
    افتضاح تر از آسیاتک پیدا نکردید برای پیشنهاد دادن؟
    سرور نو تحویل میدی داغون تحویل میگیری!
    استارتر محترم من تجربه ی کار با چند دیتاسنتر ایرانی رو داشتم برای کو-لوکیشن آسیاتک افتضاحترین سرویس دهی رو داشته
    پایداری پایین
    قطعی برق بسیار بسیار زیاد
    عدم توانایی رسیدگی به سرور ها توسط کارمندان پشتیبانی سرور(یعنی سرور نو تحویل میدی موقع تحویل گرفتن 4 تا لایه خاک گرفته روش! پاورش سوحته به دلیل نوسانات برق و . . .تجربه شخصی داشتم)
    تحویه فوقالعاده افتضاح
    خیر و شرو هر عمل کز آدمی سر میزند *** آن عمل مزدش بزودی پشت در در میزند

7. تعداد تشکر ها ازhostfire به دلیل پست مفید

عضو انجمن HiradHost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    40
    تشکر تشکر شده 
    342
    تشکر شده در
    132 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hostfire نمایش پست ها
    من واقعا نمیدونم اینا که سینگل هاپ و غیره رو پیشنهاد میدن اصلا میدونن کو-لوکیشن چیه؟
    -------
    استارتر محترم من تجربه ی کار با چند دیتاسنتر ایرانی رو داشتم برای کو-لوکیشن آسیاتک افتضاحترین سرویس دهی رو داشته
    پایداری پایین
    عدم توانایی رسیدگی به سرور ها توسط کارمندان پشتیبانی سرور(یعنی سرور نو تحویل میدی موقع تحویل گرفتن 4 تا لایه خاک گرفته روش! پاورش سوحته به دلیل نوسانات برق و . . .تجربه شخصی داشتم)
    تحویه فوقالعاده افتضاح
    دوست عزیز مثل این که توجه نکردید بنده گفتم قسمت زیر ساخت سایت هایی نظیر دانلود ها ، میهن دانلود و... در قسمت زیر ساخت آسیاتک هستند و با برق رفتن ups و... برق سرور ها را تامین میکند و مشکل تحویه و ... در قسمت زیر ساخت وجود ندارد
    در حال حاظر آسیاتک بهترین لینک ها را دارد و آپتایم لینک های آن برای سرور ها 99.99 درصد می باشد به گفته ی خودشان و سرور ها به سه لینک مجزا مجهز هستند و همانطور که گفتم ups و دیگر دستگاه ها برق سرور ها را تامین میکنند در قسمت زیر ساخت.

9. تعداد تشکر ها ازHiradHost به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    77
    تشکر تشکر شده 
    316
    تشکر شده در
    205 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hostfire نمایش پست ها
    -------
    پایداری پایین
    تحویه فوقالعاده افتضاح
    دوست عزیز فکر میکنم شما زمانی در آسیاتک کلو کردید که آسیاتک یک isp بوده و فقط تعدادمحدودی سرور رو به صورت بسیار بد در رک ها کولو میکرده. چون بیشتر از 15 ماهه که آسیاتک تبدیل شده به بهترین دیتاسنتر ایران با آپ تایم تقریبا 100 درصدی شده. پورت هم تا هر مقداری که نیاز داشته باشی ارائه میده قیمت ها هم بسیار عالی شده برای مثال افرانت فقط و فقط تا پورت 400 رائه میده اما اسیاتک به راحتی هرمقداری بخوای ارائه میده همچنین پارس آنلاین. افرانت برا هر 100 گیگ پهنای باند داره 30-35 هزار تومن میگیره آسیا تک و پارس آنلاین برای هر ترابایت حدود 100-150 نهایتا میگیرن .کمتر از نصف افرانت تقریبا یک سوم + اینکه میزان پهنای باند مصرفی آسیا تک و پارس آنلاین در حد kb دقیق هست اما افرانت یهو میاد 2 برابر سر ماه فاکتور میکنه( بررسی شده با روتر اختصاصی و اثبات این قضیه به خود افرانت و معذرت خواهی افرانت). اینت مشکلات کمی نیست. کلا نمیدونم چطور میگید افرانت
    از این پس به وسیله این پروفایل فقط مطالب در رابطه با شبکه اجتماعی فیس نما مطرح خواهد شد
    ------------------------------------------------------
    WWW.FACENAMA.COM

11. تعداد تشکر ها ازfacenama به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,062
    تشکر تشکر شده 
    451
    تشکر شده در
    328 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط facenama نمایش پست ها
    دوست عزیز فکر میکنم شما زمانی در آسیاتک کلو کردید که آسیاتک یک isp بوده و فقط تعدادمحدودی سرور رو به صورت بسیار بد در رک ها کولو میکرده. چون بیشتر از 15 ماهه که آسیاتک تبدیل شده به بهترین دیتاسنتر ایران با آپ تایم تقریبا 100 درصدی شده. پورت هم تا هر مقداری که نیاز داشته باشی ارائه میده قیمت ها هم بسیار عالی شده برای مثال افرانت فقط و فقط تا پورت 400 رائه میده اما اسیاتک به راحتی هرمقداری بخوای ارائه میده همچنین پارس آنلاین. افرانت برا هر 100 گیگ پهنای باند داره 30-35 هزار تومن میگیره آسیا تک و پارس آنلاین برای هر ترابایت حدود 100-150 نهایتا میگیرن .کمتر از نصف افرانت تقریبا یک سوم + اینکه میزان پهنای باند مصرفی آسیا تک و پارس آنلاین در حد kb دقیق هست اما افرانت یهو میاد 2 برابر سر ماه فاکتور میکنه( بررسی شده با روتر اختصاصی و اثبات این قضیه به خود افرانت و معذرت خواهی افرانت). اینت مشکلات کمی نیست. کلا نمیدونم چطور میگید افرانت
    با تشکر از شما
    می خواستم خیلی بیشتر از این هم افرانت رو کوچک کنم ولی دیدم خیلی بد که آدم بیاد کار یکیو خراب کنه
    به هر حال
    در رابطه با آسیاتک کاملا موافق هستم باشما
    و جناب آقای هاست فایر شما تجربتون درسته شاید بیشتره ما باشه
    ولی در نظر بگیرید اگر آسیاتک توانایی نداشت خیلی از سایت های بزرگ در اونجا مدیریت نمی شدند

13. تعداد تشکر ها از Raid_10 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    77
    تشکر تشکر شده 
    316
    تشکر شده در
    205 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Raid_10 نمایش پست ها
    با تشکر از شما
    می خواستم خیلی بیشتر از این هم افرانت رو کوچک کنم ولی دیدم خیلی بد که آدم بیاد کار یکیو خراب کنه
    به هر حال
    در رابطه با آسیاتک کاملا موافق هستم باشما
    و جناب آقای هاست فایر شما تجربتون درسته شاید بیشتره ما باشه
    ولی در نظر بگیرید اگر آسیاتک توانایی نداشت خیلی از سایت های بزرگ در اونجا مدیریت نمی شدند
    افرا نت خودش کوچیک هست نیاز به کوچیک کردن نداره. فقط من تعجب میکنم از دوستانی که میان از افرانت تعریف و تمجید می کنند. احتمالا پول و سرمایشون زیادی کرده که میرن سراغ افرانت با اون کیفیت پایین. افرا نت فقط یه اسم هست هیچ چیز دیگه ای نیست این اسم هم به واسطه دانشگاه آزاد به دست آورده.
    از این پس به وسیله این پروفایل فقط مطالب در رابطه با شبکه اجتماعی فیس نما مطرح خواهد شد
    WWW.FACENAMA.COM

15. تعداد تشکر ها از facenama به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    166
    تشکر تشکر شده 
    322
    تشکر شده در
    214 پست

15 ماه هست تا چند سال هم باید تجربه کسب کنند تا تازه برسند به پای پارس آنلاین و افرانتی که اینترنت رو آوردن ایران . آسیا تک واقعا پشتیبانی ضعیفی داره و فقط سایتهای شخصی رو میزبانی مکینه

17. تعداد تشکر ها از viva به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    77
    تشکر تشکر شده 
    316
    تشکر شده در
    205 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط viva نمایش پست ها
    15 ماه هست تا چند سال هم باید تجربه کسب کنند تا تازه برسند به پای پارس آنلاین و افرانتی که اینترنت رو آوردن ایران . آسیا تک واقعا پشتیبانی ضعیفی داره و فقط سایتهای شخصی رو میزبانی مکینه
    با عرض پوزش از شما اگه منظورتون از سایت های شخصی (سافت98 - دانلود ها - فیس نما - یاس دی ال - آندرویدیها - سافت گذر - میهن دانلود - آسان دانلود - بخشی از سیستم ثبت نام یارانه ملی - 98یا ) و خیلی سایت های معتبر دیگه که اگه مایل باشید خدمتتون عرض میکنم مجدد که همگی حداقل زیر 500 ایران و بسیاری زیر 100 ایران هستند در آسیاتک دارند میزبانی میشن. لطفا قبل از ارسال پست یک تحقیقی انجام بدید در مورد موضوع. و اینکه آپتایم آسیاتک 99.9 بوده در سال گذشته و اما افرانت 99.5 و پارس آنلاین 99.8. پشتیبانی آسیاتک هم شما اگه با واحد دیتاسنتر زیرساخت آسیاتک تماس گرفته باشید فکر نمیکنم ضعیف باشند. احتمالا با قسمت پشتیبانی عادی تماس گرفتید که میفرمایید ضعیف هستند. اما آسیاتک در مبحث isp و pap که اینترنت پرسرعت به کاربران خانگی ارائه میدن کیفیت مطلوبی رو نداره اما دیتاسنترش کاملا متفاوت هست.
    WWW.FACENAMA.COM

19. تعداد تشکر ها از facenama به دلیل پست مفید

عضو انجمن taha_2011 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,528
    تشکر تشکر شده 
    967
    تشکر شده در
    600 پست

با عرض پوزش از شما اگه منظورتون از سایت های شخصی (سافت98 - دانلود ها - فیس نما - یاس دی ال - آندرویدیها - سافت گذر - میهن دانلود - آسان دانلود - بخشی از سیستم ثبت نام یارانه ملی - 98یا ) و خیلی سایت های معتبر دیگه که اگه مایل باشید خدمتتون عرض میکنم مجدد که همگی حداقل زیر 500 ایران و بسیاری زیر 100 ایران هستند در آسیاتک دارند میزبانی میشن. لطفا قبل از ارسال پست یک تحقیقی انجام بدید در مورد موضوع. و اینکه آپتایم آسیاتک 99.9 بوده در سال گذشته و اما افرانت 99.5 و پارس آنلاین 99.8. پشتیبانی آسیاتک هم شما اگه با واحد دیتاسنتر زیرساخت آسیاتک تماس گرفته باشید فکر نمیکنم ضعیف باشند. احتمالا با قسمت پشتیبانی عادی تماس گرفتید که میفرمایید ضعیف هستند. اما آسیاتک در مبحث isp و pap که اینترنت پرسرعت به کاربران خانگی ارائه میدن کیفیت مطلوبی رو نداره اما دیتاسنترش کاملا متفاوت هست.
    درمورد آسیا تک قبلا در تایپیک زیر بحث شده اگه میخواید ادامه بدید در تایپیک زیر شرکت کنید تا به نتیجه خوبی برسیم:
    http://www.webhostingtalk.ir/f195/112501/

موفق باشید

21. تعداد تشکر ها از taha_2011 به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)