صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 56

موضوع: حرفه ای ترین زبان برنامه نویسی چیست؟

عضو انجمن hamid.soltani92 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,059
    تشکر تشکر شده 
    4,464
    تشکر شده در
    1,721 پست

پیش فرض پاسخ : حرفه ای ترین زبان برنامه نویسی چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mh1376 نمایش پست ها
    الان واقعا پایتون کارش درسته کل سیستم های شرکت بیان blog.ir و بیان باکس تمامی بلاگ هاش تمامی صفحاتش رو با پایتون ساخته از پی اچ پی هم خیلی اسونتره ولی پی اچ پی هم خوبه ولی من که سمتش نمیرم چون وقتی با پایتون میتونی هم برنامه موبایل و پی سی و ... و حتی وب سایت بنویسی چرا ادم بره سمت پی اچ پی ؟
    بهترین پایتونه سمت ,net هم نرو که عمرت تباه میشه اینا سورس بسته هست و به درد نمیخوره
    ببخشید، من پایتون، پرل و پی اچ پی کار می کنم و به هیچ عنوان پایتون از پی اچ پی ساده تر نیست!
    حالا مثلا پی اچ پی که اوپن سورس هست رو شما چندبار خودتون کامپایل کردین؟!
    به استارتر:
    زبانی به عنوان بهترین وجود نداره، اما یه زبون میتونه برای یه کار خاص بهترین باشه! برای مثال برای تحلیل داده های فرم ها و ... jsp واقعا قوی و عالیه. برای ارتباط با دیتابیس باز هم jsp با دیتابیس اوراکل بهترین نتیجه ممکن رو میده و شما میتونید برای نوشتن یک موتور جستجو از این زبون استفاده کنید.
    چیزی که اصلا بهتون پیشنهاد نمیکنم پرله. اصلا برای استفاده شما مناسب نیست. پایتون هم تو این زمینه اگه از پی اچ پی بدتر نباشه، بهتر نیست!
    جالبترین قابلیت جاوا تو این زمینه این هست که میتونید برنامه تون رو کامپایل کنید که تو این حالت به اینترپرتر نیاز ندارید و برنامه خیلی سریعتر اجرا میشه.

2. تعداد تشکر ها ازhamid.soltani92 به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    408
    تشکر شده در
    271 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid.soltani92 نمایش پست ها
    ببخشید، من پایتون، پرل و پی اچ پی کار می کنم و به هیچ عنوان پایتون از پی اچ پی ساده تر نیست!
    به استارتر:
    زبانی به عنوان بهترین وجود نداره، اما یه زبون میتونه برای یه کار خاص بهترین باشه! برای مثال برای تحلیل داده های فرم ها و ... jsp واقعا قوی و عالیه. برای ارتباط با دیتابیس باز هم jsp با دیتابیس اوراکل بهترین نتیجه ممکن رو میده و شما میتونید برای نوشتن یک موتور جستجو از این زبون استفاده کنید.
    چیزی که اصلا بهتون پیشنهاد نمیکنم پرله. اصلا برای استفاده شما مناسب نیست. پایتون هم تو این زمینه اگه از پی اچ پی بدتر نباشه، بهتر نیست!
    جالبترین قابلیت جاوا تو این زمینه این هست که میتونید برنامه تون رو کامپایل کنید که تو این حالت به اینترپرتر نیاز ندارید و برنامه خیلی سریعتر اجرا میشه.
    حرفتون رو نمیفهمم من روزانه با لینوکس کارمیکنم و توی اون میشه براحتی تنظیمات پی اچ پی و حتی زمان تاخیر و دیلی و حتی پکت های ارسالی از طرف اپاچی و هدر tcp رو راحت تغییر داد از توی سورس

بلاگ بیان رو دیدید با پایتونه قدرتش خوبه ولی شما به راحتی با فریمورک جنگو میتونید سایت درست کنید پی اچ پی هم همینطور به صورت عادی کارباهاش سخته و میاید از فریمورک هاش استفاده میکنید

5. تعداد تشکر ها ازmh1376 به دلیل پست مفید

عضو جدید parmenides آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    42
    تشکر تشکر شده 
    74
    تشکر شده در
    38 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid.soltani92 نمایش پست ها
    به استارتر:
    jsp زبان نیست و یک تکنولوژی هست، البته شما خودت این رو میدونی

7. تعداد تشکر ها ازparmenides به دلیل پست مفید

عضو انجمن d3m0n3y3z آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    44
    تشکر تشکر شده 
    283
    تشکر شده در
    192 پست

کسی که می خواد سایت های زیادی رو طراحی کنه به یه زبان همه منظوره نیاز داره و به نظر من در زبان های تحت وب همه منظوره هیچ کدام حتی نزدیک به php هم نیستند. حجم برنامه ها، cms ها و ... نوشته شده با این زبان هم خود گواهی بر این مسئله هست.

9. تعداد تشکر ها ازd3m0n3y3z به دلیل پست مفید

عضو جدید parmenides آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    42
    تشکر تشکر شده 
    74
    تشکر شده در
    38 پست

به شما پیشنهاد می کنم به جای جستجو در مورد یک موضوع انحرافی مثل نوشن سرچ انجین، شروع به یاد گیری یک زبان ساده مانند php یا python کنید. من منابع و راهنمایی مربوط به نوشتن جستجوگر رو در پست قبلی به شما دادم. نوشتن جستجو گر کار شما نیست بهتون بر نخوره اصلا کار هر برنامه نویسی هم نیست. پیشنهاد میکنم که دوره آموزش پایتون که در زیر لینک دادم رو بگذرانید. و اگه مشکل زبان انگلیسی دارید حتما برطرفش کنید. برنامه نویس که زبانش ضعیف باشه بدجور کلاهش پس معرکست. این دوره به زبان انگلیسی هست و واقعا عالیه. به IP ایران هم سرویس نمیده.

https://www.udacity.com/course/cs101

11. تعداد تشکر ها ازparmenides به دلیل پست مفید

عضو انجمن camelian77 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    148
    تشکر تشکر شده 
    934
    تشکر شده در
    622 پست

با پی اچ پی شروع کنین و کم کم برنامه نویسی رو یاد بگیرید -- اینجوری به سادگی به زبون های دیگه می تونین انتقال بدین.

روبی هم بد نیست برای شروع. ولی کسی که از روبی شروع می کنه دیگه بر نمیگرده به پی اچ پی
    کمپین یاد آوری زبان فارسی به وب هاستینگ تالک !

چگونه از هاست / سرور مجازی خود شکایت کنیم؟ (طنز) http://www.webhostingtalk.ir/f118/92986/
    ----------------------------------------------------------

13. تعداد تشکر ها ازcamelian77 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    408
    تشکر شده در
    271 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط camelian77 نمایش پست ها
    با پی اچ پی شروع کنین و کم کم برنامه نویسی رو یاد بگیرید -- اینجوری به سادگی به زبون های دیگه می تونین انتقال بدین.

روبی هم بد نیست برای شروع. ولی کسی که از روبی شروع می کنه دیگه بر نمیگرده به پی اچ پی
    تو همه جاها گفتن از صفر روبی شروع نکنین چون اصلا میتونین :دی واقعا گیج کنندست اولش اسونه بعد سر سوکت که میرسه واویلا پایتون بهتره

15. تعداد تشکر ها ازmh1376 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    271
    تشکر تشکر شده 
    537
    تشکر شده در
    398 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط سیدرضا بازیار نمایش پست ها
    من قصد دارم برم رشته IT و اونجا در زمینه اینترنت کار کنم
    اگه بخوام زبان های "php - asp - html - css - javascript - C - پایتون " رو به صورت حرفه ای و عمقی یاد بگیرم (هر روز بین 5 تا 8 ساعت وقتم رو روی اون بزارم) حدودا چند سال طول میکشه تا همه رو یاد بگیرم؟
    این کار کمی مشکل توش هست.

شما یک زبان رو یاد بگیر کامل و تخصصی بعد برو سراغ زبان های دیگه ..

مثلا php یا html اول تخصصی یاد بگیر بعد پیرامون اینها چیز هایی که لازمه برو دنبالش...

تجربه و کار در عمل و ایده پردازی خیلی مهمه اگه میخوای طراح خوبی باشی.

پیشنهاد من این هست اول یک یا 2 زبان رو به صورت حرفه ای و تخصصی کار کن بعدش برو سراغ زبان های دیگه....

در مورد یاد گیری هم زیاد درست نیست بگیم چند وقت طول میکشه چون بستگی به شما داره همه چی ....

موفق باشید.

17. تعداد تشکر ها ازDictator_ به دلیل پست مفید

عضو انجمن M.Abooali آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    149
    تشکر تشکر شده 
    841
    تشکر شده در
    385 پست

راستش من دقیقا خواستم پیشنهاد parmenides را بدم بهتون که دیدم ایشان گفتند.

بهتره شروع کنید به یادگیری تا خودتان این قدرت را پیدا کنید که انتخاب کنید به کدام زبان مسلط بشید.

مطمئنا یک برنامه نویس PHP اگر تو کار وب قراره حرفه ای باشه و سایت های زیادی طراحی کند، باید کمی از باقی زبان ها هم سر در بیاره، پس شما با هر زبانی شروع کنید چیزی از دست ندادین، به مرور در این مسیر زبان اصلی خودتان را انتخاب کنید.

به زبان ساده:

هیچ کس اول ابتدایی انتخاب نمی کند، ریاضی فیزیک بخواند یا علوم تجربی !
    [ فعالیت تجاری در اینجا ندارم | پاسخ سوالات فقط در تاپیک | اطلاعات بیشتر درباره من: https://abooali.ir ]

19. تعداد تشکر ها ازM.Abooali به دلیل پست مفید

عضو انجمن behnamy01 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    477
    تشکر تشکر شده 
    86
    تشکر شده در
    66 پست

110 پاسخ : حرفه ای ترین زبان برنامه نویسی چیست؟

میخواستم زیاد توضیح بدم دیدم حالشو ندارم :دی واسه برنامه نویسی سرور ساید php رو یاد بگیرید در حد حرفه ای به تمام معنا، در سطح خیلی سنگینی اگه خواستید پروژه بنویسد و دیدید php دیر و کند جواب میده یه کوچ کوچیک به ASP.NET بکنید، وقتی که برنامه نویسی رو فول یاد دارید این کوچک کردن ها زیاد سخت نیس

21. تعداد تشکر ها ازbehnamy01 به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)