صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 65

موضوع: سئو سایت های موزیک و فیلم به روش جدید ( سئو98 ) - قیمت فوق العاده ارزان به مدت محدود

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    835
    تشکر تشکر شده 
    432
    تشکر شده در
    326 پست

پیش فرض سئو سایت های موزیک و فیلم به روش جدید ( سئو98 ) - قیمت فوق العاده ارزان به مدت محدود

سلام خدمت دوستان عزیز . سئو سایت های موزیک و فیلم با جدیدترین متد های روز انجام می شود . جهت جذب نمونه کار جدید در موضوع دانلود فیلم و آهنگ ، به مدت محدود ( فقط تا 1 خرداد ) هزینه سئو این دسته سایت ها با قیمت 180 تومان انجام خواهد شد ...

2. تعداد تشکر ها ازspalisp به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    27
    تشکر شده در
    20 پست

پیش فرض پاسخ : سئو سایت های موزیک و فیلم به روش جدید ( سئو98 ) - قیمت فوق العاده ارزان به مدت محدود

مدیر سئو 98 کجایی چرا نمایی و جواب نمیدی ..؟ نمونه کارات که زنده شدن و اومدن گفتن این خوب کار نمیکنه حالا منتظر دفاعیه شما هستیم

5. تعداد تشکر ها از sadrafilm به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    835
    تشکر تشکر شده 
    432
    تشکر شده در
    326 پست

پیش فرض پاسخ : سئو سایت های موزیک و فیلم به روش جدید ( سئو98 ) - قیمت فوق العاده ارزان به مدت محدود

واقعا حرف های دوستان رو دیدم خندم گرفت از این همه تهمت و حرف بیخود و بدون مدرک . وقت پاسخ دادن به این دروغ هارو نداریم چون اگه مدرک داشته باشه رسمی شکایت میکنه پس مطمئن باشید جز دروغ چیزی نیست .
    در رابطه با کاربر محترم vpspro.org که مطالبی رو فرمودند باید این رو بگم به عزیزان که این آقا هر دفعه کپی رایت رو از سایتشون حذف کردن و 2 بار ما اخطار دادیم ولی متاسفانه درست نکردن و ما هم بخاطر همین گفتیم وبمستر رو بهشون نمیدیم . بنده تضمین میکنم که سایت ایشون پنالتی نبوده . آقای محترم شما یادتون رفته حدود 2 سال به سئو ما پیج 1 گوگل بودید . بعد که افت کرد ما بهتون گفتیم براتون اوکی میکنیم ولی شما ترجیح دادید به یکی دیگه سفارش بدید و دیدید نتیجه رو . پس ما تقصیری نداریم و باز هم میگم به هیچ عنوان پنالتی نشده سایتتون و تضمین میدم این مورد رو .

در رابطه با کاربر محترم pooria.tm باید بگم که دوست عزیز شما اصلا مشتری ما بودید که این حرف رو دارید میزنید ؟ مدرک ارایه بدید برای حرفاتون

mehdi.gh دوست عزیز خواهشا وقتی از چیزی اطلاع ندارید اظهار نظر نکنید . مدیر گلدصدا به ما سفارشی دادن بعد از انجام کار انتظار داشتن ظرف مدت کمتر از یک هفته سایتشون بیاد بالا و اصلا اجازه ندادند یک هفته هم بگذره و کلا سایتشون رو عوض کردن . اینی که الان روی سایتشون میبینید کار ما نیست اصلا برادر .

pooria.tm دوست عزیز تهمت نزنید . نمونه کار های موفق ما رو ببینید . شما اگه با کلمه ای که من میگم سایتی بیارید پیج 1 من خودم ازتون میخرم اون سایت رو . با کلمه ای که خودمون 2-3 تا سایت پیج 1 آوردیم هم میگم بهتون .

sadrafilm دوست عزیز خداشاهده همه این ها دروغه .
    به مدیریت گزارش شد

- - - Updated - - -

کارر عزیز
    company_hosting

لطفا مدرک ارایه دهید . منتظر هستم

عضو انجمن Netfollower آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,063
    تشکر تشکر شده 
    1,673
    تشکر شده در
    812 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amirganjian نمایش پست ها
    نرم افزار ارسال تبلیغات وایبر
    ما نرم افزار +نرم افزار ساخت شماره مجازی +بانک شماره ایرانسل+بانک شماره همراه اول+اموزش هر دو نرم افزار
    قیمت 50تومان است
    هر کس خواست با این ایدی تماس بگیره
    amirdoo1392
    هدف شما از اسپم کردن و فروش در تاپیکم فروش دیگران چیست؟

8. تعداد تشکر ها ازNetfollower به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

بنده یکی از مالباختگان توسط سایت seo98 هستم
    دوستان لطفا به این تاپیک بیاین اگر ایشون ازتون هزینه گرفته و کاری انجام نداده
    https://forum.persiantools.com/threa...5-seo98.855542

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    151
    تشکر شده در
    125 پست

سلام نمونه کارهای موزیکتون و شرایط و قیمت و زمان پ خ کنید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    835
    تشکر تشکر شده 
    432
    تشکر شده در
    326 پست

در رابطه با پست های این آقای نامحترم بنده باید عرض کنم که خدارو شکر ، خدا جای حق نشسته . ایشون سفارش داده بودند به ما . ما سایتشون رو پیج 1 گوگل آوردیم . خودشون هم خوب میدونند . پیج 1 گوگل . نتایج gtmetrix روی 99% . بعد ایشون احساس زرنگ بودن داشتند . تاپیک زدند پرشین تولز و با مولتی یوزر جو ایجاد کردند که خودشون دیدند که کاربران پرشین تولز و مدیران آنجا قضاوتی که کردند چی بود . هم مدیران هم کاربران خدارشو شکر قضاوت کردند و برخورد لازم با شما انجام شد توی اون انجمن . باشه آقا بنده هیچ کاری روی سایت شما نکرده بودم و سایتتون خود به خود اومد پیج 1 گوگل . سایتتون خود به خود نتایج gtmetrix رو 99% نشون داد . همه اینها خود به خود بوده !!!! میگم که خدا جای حق نشسته عزیز من . توی تمام ابزار ها میگه سئو داخلی سایتتون کامل هست . gtmetrix درصدی که نشون میده 99% هست . پیج 1 گوگل اومد سایتتون . فقط میسپارمتون به اون بالا سری عزیز من .تلگرام که بلاک کردم شمارو بخاطر توهین هاتون اینجا هم دیگه پاسخی نخواهم داد . کلاهبردار هم که به بنده گفتید برمیگرده به خانوادتون . یاحق

عضو انجمن armin.rf آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,005
    تشکر تشکر شده 
    1,550
    تشکر شده در
    824 پست

یک پروژه به ایشون واگذار شد .. پس از اتمام و نتایج در این تاپیک اعلام میشود ..

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

لطفا قیمت جدید برای سئو سایت موزیک کلمه دانلود آهنگ جدید برای ما ارسال کنید

عضو انجمن sudo آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    73
    تشکر تشکر شده 
    360
    تشکر شده در
    300 پست

۳ روز پیش یه سفارش بک لینک و رپرتاژ به ایشان داده شد ...
    پس از انجام و پردازش سفارش توسط ایشان
    نتیجه تو همین تیکت اعلام خواهد شد.
    پـــــــــــــــارس آپــتــایــم ارائه دهنده خدمات وب هاستینگ، سرور مجازی از سال 2010
    ارتباط با من در تلگرام
    شماره تماس: 00447498558035

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    608
    تشکر تشکر شده 
    585
    تشکر شده در
    432 پست

با سلام و درود.
    فکر کنم با اینکه افتخار نداشتیم کاری بهشون بدیم,اما شنیده بودم و سایتشونو دیده بودم.حتی توی سایت من دو پست به عنوان بک لینک هم از همین سایت وجود داشت.
    اما در کل باید بگم,یکی دوتا از دوستان تعریف کردند.جالب اینجاست,اگر کار آدم خوب باشه.انتقاد هست.اگر بد باشه که بدتر.
    اما خوشم میاد که این انتقاد خیلی صلح آمیز هستش.بسیار عالی هستش.خیلی محترمانه و دقیق
    ----
    در مورد سئو,من از الان تا یکی دوماه کلا نیستم.نه گوشی نه هیچی.فقط لباس تنمه.هههه
    چندتا سایت هست که میتونید سئو رو انجام بدین؟سایت امنیتی.چورتال اولیه اختصاصی و یک فروم با mybb
    بعدش 4 تا سایت موزیک.که یک ساله راه افتاده.بقیه سایتهامون و مخصوص سایت های های موزیکم که مرجع هستند,خداروشکر درست هستند رتبه بالا دارند.
    اما این جدیدا چون نبودم و حتی فرصت نشستن پست سیستم رو نداشتم,کار نکردم.
    هزینه رو پ.خ کنید.اگر شد زود جواب میدم.اگه نشد وقتی برگشتم.فقط قیمت رو پ.خ کنید و اگه قیمت خیلی خوب باشه,یکی رزو داشته باشید که زودتر انجام بشه.
    با تشکر

16. تعداد تشکر ها از IrIsT به دلیل پست مفید

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)