صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 31

موضوع: هزینه خرید ip از ripe.net چنده ؟

عضو انجمن princeserver آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    363
    تشکر شده در
    281 پست

پیش فرض پاسخ : هزینه خرید ip از ripe.net چنده ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط padmins نمایش پست ها
    هر کس نیاز داشت عضو رایپ بشه با این ایمیل مکاتبه کنه 100درصد براتون انجام میدهند تضمینی
    webgard3@gmail.com
    اول از همه به دلیل تحریم شرکت رایپ به راحتی ای پی که در کل دنیا کم بوده را اول با ایران کار نخواهد کرد اول با شرکت های دیگر کار خواهد کرد بعد از ان در شرایط خیلی سخت با ایران کار خواهد کرد

دوست خوب جناب tizparvaz فرمودن نیازی به شخصی برای گرفتن از رایپ نداره دو تا نکته حائز اهمیت اولین نکته این هست که پس شرکت ثبت شده در خارج از ایران و سازوکاری برای این که به رایپ ثابت شود شما نیاز به ای پی دارید چه می شود؟ همان طور جز مورد دیگر رایپ همان جور که شما اطلاع دارید پنل ندارد کارد کردن با ان و سایت رایپ برای شخص و کاربران عادی راحت نخواهد بود بنده به شخصه پنلی که از رایپ دارم رو خودم به تنهایی توان استفاده از ان را ندارم و دوست خوب ما جناب فدائی همیشه زحمت درست کردن و گذارندن امور ان را کشیده اند
    و در اخر به همین راحتی جناب tizparvaz رایپ ای پی واگذار میکرد الان جناب فدایی با توجه به سرشناسی که در سایت دارن همچنین با توجه به شناختی که همه نسبت به ایشون دارن هم از لحاظ معروفیت هم از لحاظ درست کار بودن و سالم بودن این شخص در امور کاری که مکرراا به دوستان ثابت شده و همه اکثرا اولین جای که سر میزنند پیش ایشون بوده تا اگر افری و یا بلاکی خالی شده باشه سریعا از ایشون تهیه کنند ایشون قطعا در پی این موضوع خواهد بود که با تهیه ان حتما مشتری های ایشون افزوده خواهد شد حداقل در رایطه با ای پی ولی خوب همان طور که در تاپیک خودشان زده شده تلاش های این دوست خوب مستمر ثمر واقع نشده جنین نکاتی هم لازم که دوستان در جریان امور قرار بگیرند
    موفق باشید
    (KVMVirtualizor (https://t.me/KVMVirtualizor@
    09332099911-نجیمی

2. تعداد تشکر ها از princeserver به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    27
    تشکر شده در
    17 پست

ripe اصلا کاری به ایرانی بودن نداره،کسانیکه باهاشون کار کردن این رو می دونن،تحریم ها هم تاپیری در خدمات اونها نداشته
    الان هم فقط یک /22 میدن به خاطر اینکه ای پی ها تمام شده

5. تعداد تشکر ها از padmins به دلیل پست مفید

عضو جدید MOHSEN-1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    80
    تشکر تشکر شده 
    46
    تشکر شده در
    29 پست

ripe اصلا کاری به ایرانی بودن نداره،کسانیکه باهاشون کار کردن این رو می دونن،تحریم ها هم تاپیری در خدمات اونها نداشته
    الان هم فقط یک /22 میدن به خاطر اینکه ای پی ها تمام شده
    تاید میشه

این چه حرفیه چیکار به ایرانی بودن داره

جناب فدایی به خاطر این نمی تونند آی پی بگیرند که ایشون 8 کلاس دارند و رایپ الان شده 4 کلاس کل ماجرا همین هزینه 2000 یورو رو رایپ گذاشته که الکی ملت ای پی که به کارشون نمیاد نگیرند
    اقای حسینی با نام یک شرکت دیگر می توانند ای پی بگیرند مشکلی نداره من از ایشون سوال کردم خودم

7. تعداد تشکر ها از MOHSEN-1 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    363
    تشکر شده در
    281 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOHSEN-1 نمایش پست ها
    تاید میشه

این چه حرفیه چیکار به ایرانی بودن داره

جناب فدایی به خاطر این نمی تونند آی پی بگیرند که ایشون 8 کلاس دارند و رایپ الان شده 4 کلاس کل ماجرا همین هزینه 2000 یورو رو رایپ گذاشته که الکی ملت ای پی که به کارشون نمیاد نگیرند
    اقای حسینی با نام یک شرکت دیگر می توانند ای پی بگیرند مشکلی نداره من از ایشون سوال کردم خودم
    سلام خدمت شما الان شرکت افرانت مشکل ای پی دارن و خیلی شرکت دیگر... خوب برای این شرکت ها کاری ندارد که این همه مشتری دارن به نفع هستش که ای پی با نام دیگر تهیه کنند خیلی از دوستان مثل ایرانیکا سرور ای پی با خودشون به دیتاسنتر بردن پس اگر براشون سود نداشته باشه ای پی تهیه میکنند و هر ای پی رو جای 5000 تومان 10000 تومان 2500 تومان میداند که نیاز نباشه مشتری ای پی با خودش جا به جا کند به نظر شما چه دلیل دارد شرکتی به قدرت و بزرگی افرانت ای پی تهیه نمیکند هزینه 2000 یورو برای افرانت خیلی ناچیز الان یک مشتری معمولی ماهی کم کم 2.5 میلیون تا 3 میلیون هزینه پهنای باند میدهند پس این هزینه های اندک برایشان ناچیز هستش
    09332099911-نجیمی

9. تعداد تشکر ها از princeserver به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    672
    تشکر تشکر شده 
    3,375
    تشکر شده در
    2,200 پست

1-ای پی گرفتن با داشتن پول از رایپ برای ایرانی ها قابل انجام هست
    نیازی به هویت وخارجی و این مسخره بازی ها نیست
    2-اقای رضاحسینی یاهرکی دیگه چون حجم زیادی ای پی ورژن 4 داره بعضی موقع ها به قیمت کم میده و توی مزایده قیمتش میره بالا
    اگر هم همون موقع نره بالا سال بعد می برن بالا پس هیچ کس جز خودشون ای پی ورژن 4 رو سالی 3 دلار نمیدن اگرم ای پی هاشون مصرف نشه خوب ارزشون پس میگیرن
    پس بهتره ارزون تر بدن بره تا اینکه پس بگیرن ازشون
    3-کسی که مثلا فقط یک کلاس 22 داره حاضره نگرش داره تا اجاره بده مگر با قیمت های منطقی و اینکه چیزی سودی براش داشته باشه
    من از خیلی ها رو می شناسم ای پی ورژن 4 دارن و حاضرن بین 4 تا 5 میلیون یک بلاک رو کرایه بدن منظور /24 هست
    4-سرشناسها چون رغیب هستن نمیتونم باهم اجاره کنن و مشکلات ثانویه براشون صددرصد بوجود میاد

11. تعداد تشکر ها ازULTRAWEB به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    363
    تشکر شده در
    281 پست

جناب فدائی تا زمانی که صاحب /24 به میل خودش ای پی رو تمدید نکند امکان نداره به مزایده گذاشته شود مگر یک شخصی مثل اصفهان وب که تمدید نکردن به دلیل کمبود بودجه انوقت به دلیل کمود افر و نیاز همه به مزایده گذاشته می شود که کار شایسته بوده هر کسی توان داشته باشه افر تهیه خواهد کرد
    طی 2 سالی که ما با ایشون کار کردیم قیمت ما ثابت بوده جز بار اول که رایپ افزایش دادن و حق دارند ولی مثلا خود ما افر تا الان ندیدم بلاک رو از ما بگیرن با عوض کنند
    شخصی که خیلی قدر باشد مثل جناب فدائی که تک نفری اجاره میکند ولی خوب منظور از سر شناس شخصی که در سایت هویت مشخص و رزمه خوبه داشته باشن
    قطعا جناب فدائی که رک دارن با شخصی که یک سرور کلوکیشن کرده قابل مقایسه نیستن و قطعا به ان فرد تکیه نمی کنند چون نیازی ندارن حتی به قول دوستان با ثبت شرکت دوم ای پی بگیریند (البته به گفته دوستان)
    در حال حاضر بیشتر دوستان یک سرور دو سرور سه سرور کلوکیشن دارن و برای ان /24 نیاز دارن پس منظور از افراد سرشناس چنین افرادی بوده
    خیلی دوستان برای اجاره ای پی در رایپ با ما تماس گرفت لازم میدونم برای دوستان دیگر هم توضیح داده شود تا شفاف سازی شود
    در رابطه با قیمت شروع و پایه ای پی از 4 تومان شروع تا 5 معقول بوده خیلی دوستان فکر میکنند طرف مثلا چون 3 تومان ای پی رو خریده باید بیاد 3.500 بدن به همان 500 تومان بسود سنده کنند که چنین چیزی نیست شخصی که افر ای پی رو داره خوب به دلیل هوش و ذکاوت زود تر به افر ای پی رسیده و خوب قطعا سود خوبی هم میکنند چون یک قدم جلو تر دوستانی هستن که فقط قسط اجاره ای پی با قیمت پایین رو دارن
    خیلی مشترکین هم اعلام امادگی کردن و خیلی راحت در سایت موجود هستند 4 تومان به بالا که اینجا دقیقا بحث مزایده پیش امده و اگر شخصی و گروهی که مشترکین زیادی داشته باشد ان فرد واردمزایده شده چون هم نیاز داره هم مطابق با نیاز به سود خوبی می رسند قطعا به حق خودش خواهد رسید به فرض مثلا در ایران هر ای پی الان 5000 تومان بوده 120 ای پی اجاره شود ماهانه 600 تومان دریافت میکنند حتی اگر 3500 دریافت کنند کم کم ماهانه 400 تا 600 تومان هزینه ای پی باید بدهند تازه مستلزم این هستش ان شرکت ارائه دهد چنین تعدادی بدهد با توجه به این دو موضوع سالانه برای فرد 120 ای پی 4 میلیون خورده رقم خواهد خورد چه بهتر هستش که 2 برابر ان ای پی رو تهیه کند با قیمت 4 میلیون تا 5 میلیون تومان منصفانه بوده چون هم در توان مالی شخص هستش و هم به /24 نیاز دارن دوستان دل خور نشن از این موضوع واقع بینانه فکر کنند
    موفق باشید

13. تعداد تشکر ها از princeserver به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

عجب تاپیکی شده این تاپیک لطفا کسایی که اطلاع ندارن اطلاعات غلط ندن
    رایپ یک شرکت اروپایی هست و هیچ ارتباطی به تحریم هایی که آمریکا میکنه نداره
    من هم نگفتم خیلی راحته اگر خیلی راحت بود که دیگه انقدر داستان نمیشد آی پی گرفتن هم هزینه بالایی داره هم راحت نیست تو پستهای قبلی نحوه دریافت آی پی رو توضیح دادم یک مورد رو هم بگم رایپ شرکت ثبت شده نه در داخل نه خارج لازم نیست
    در خصوص توجیح مصرف هم هرچند در این خصوص به ما چیزی نگفنن اما اگر هم درست باشه همین که شما دو تا bgp رو باید داشته باشید این ثابت کننده این موضوع هست که شما آی پی لازم دارید و میتونید شخصا و بدون نام شرکت هم آی پی بگیرید ولی خوب امریست بدیهی کسی که بخواد اینکارو بکنه از طریق شرکتش اینکارو میکنه نه شخص اما در کل رایپ کاری نداره شما شرکت داری یا شخصی

15. تعداد تشکر ها ازtizparvaz به دلیل پست مفید

عضو انجمن aghayegol آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    615
    تشکر تشکر شده 
    80
    تشکر شده در
    62 پست

پس من که نیاز به 256 آی پی دارم برام نمی صرفه که مستقیم خرید کنم ؟
    گل محمدی -

17. تعداد تشکر ها از aghayegol به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    363
    تشکر شده در
    281 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط aghayegol نمایش پست ها
    پس من که نیاز به 256 آی پی دارم برام نمی صرفه که مستقیم خرید کنم ؟
    به گفته دوستان و هزینه که اعلام کردن برای /22 در صورتی صرف دارد که مشتری داشته باشید و اضافه رو سربعا اجاره بدهید مثل جناب اقای فدائی - شما برای چه دیتاسنتری /24 نیاز دارین ؟ همچنین برای تهیه سالانه نیاز دارید یا شش ماهه؟
    09332099911-نجیمی

19. تعداد تشکر ها از princeserver به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    256
    تشکر تشکر شده 
    1,125
    تشکر شده در
    755 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط princeserver نمایش پست ها
    به گفته دوستان و هزینه که اعلام کردن برای /22 در صورتی صرف دارد که مشتری داشته باشید و اضافه رو سربعا اجاره بدهید مثل جناب اقای فدائی - شما برای چه دیتاسنتری /24 نیاز دارین ؟ همچنین برای تهیه سالانه نیاز دارید یا شش ماهه؟
    درود

در حال حاظر چه سابنتی دارید؟هزینه 6 ماه و 1 ساله رو لطفا ارسال کنید

امکان انتقال به پنل رایپ وجود دارد؟

21. تعداد تشکر ها از persianmagic به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)