صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 31

موضوع: هزینه خرید ip از ripe.net چنده ؟

عضو انجمن princeserver آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    363
    تشکر شده در
    281 پست

پیش فرض پاسخ : هزینه خرید ip از ripe.net چنده ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tizparvaz نمایش پست ها
    سلام
    هزینه پنل رایپ بیش از 4000 یورو تمام میشه براتون خود رایپ در حال حاضر بیش از /22 نمیده برای بیش تر از اون باید با دلال های ای پی مکاتبه کنید که قیمت آی پی بسته به انصاف فروشنده از 8 دلار تا 22 دلار برای هر آی پی هست .
    سلام دوست پیرو صحبت های شما هزینه هر ای پی در بازار فعلی برای /24 از بین 13 هزار تومان تا 20 هزار تومان بوده بین تقریبا 4 دلار تا 6 نهایت الی 7 دلار قیمت که فرمودید به نظر من رابط اصلی دوستان با اجاره دهنده ای پی خیلی زیاد بوده که بین 8 تا 22 دلار ولی در بازار فعلی بین قیمت مشخص شده به راحتی قابل دست یابی بوده البته در رایپ اگر نیاز داشتین به شخصه در خدمتتون هستم جناب مهندس
    (KVMVirtualizor (https://t.me/KVMVirtualizor@
    09332099911-نجیمی

2. تعداد تشکر ها از princeserver به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن speednet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    213
    تشکر تشکر شده 
    803
    تشکر شده در
    619 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط princeserver نمایش پست ها
    سلام دوست پیرو صحبت های شما هزینه هر ای پی در بازار فعلی برای /24 از بین 13 هزار تومان تا 20 هزار تومان بوده بین تقریبا 4 دلار تا 6 نهایت الی 7 دلار قیمت که فرمودید به نظر من رابط اصلی دوستان با اجاره دهنده ای پی خیلی زیاد بوده که بین 8 تا 22 دلار ولی در بازار فعلی بین قیمت مشخص شده به راحتی قابل دست یابی بوده البته در رایپ اگر نیاز داشتین به شخصه در خدمتتون هستم جناب مهندس
    سلام
    من میخوام مستقیم از رایپ بگیرم اگه بتونین راهنمایی کنید ممنونتون میشم
    شرکت بین المللی میهن ارتباط داده پرداز شماره ثبت 1156 شماره ثبت جمهوری آذربایجان 245438762
    http://cp.hostgtx.com/
    skype id : sniper000man

5. تعداد تشکر ها از speednet به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    363
    تشکر شده در
    281 پست

برای گرفتن از رایپ بهتر با کسانی مثل جناب فدائی - پشتیبانی افرانت و .... کسانی که پنل دارن راهنمایی بگیرید متاسفانه ما فقط یک بلاک /24 داریم
    دوتا نکته حائز اهمیت اول این که /24 رایپ ارائه نمیده قیمت پنل که دوستان گفتن فکر کنم 2000 یورو ولی مهیا کردن شرایط جسارتا کمی دشوار هستش که فکر نمیکنم به همین راحتی مهیا شود خدمت شما گفتم خیلی ها در تلاش هستن خوش حال میشیم به عنوان ایرانی موفق بشیم ولی شانس کمی دارن
    09332099911-نجیمی

7. تعداد تشکر ها از princeserver به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط princeserver نمایش پست ها
    هزینه رایپ به صورت دقیق :
    3750 یورو شامل 1 . هزینه راه اندازی پنل 2000 یورو 2 . هزینه پرداخت سالانه 1750 یورور
    باید از دو آی اس پی معتبر دارای لینک اینترنت باشید (باید روتر داشته باشید و دو تا bgp تنظیم کنید) هزینه تهیه روتر و دریافت اینترنت بسته به جغرافیایی که قصد راه اندازی دارید و صلیغه و سیاست کاری شما متفاوته اما با بهترین شرایط و دید خیلی مثبت نسبت به دریافت کمترین قیمتها حداقل باید 3000 یورو هزینه کنید

در مورد قیمت آی پی هم من بعید میدونم با این کمبود آی پی که الان وجود داره کسی آی پیش رو به این قیمت به شما واگذار کنه (بفروشه نه اجاره) همیشه چیزی که کمه و تقاضاش زیاده گرون میشه و این امریست طبیعی

در حال حاضر با توجه به هزینه هایی که دریافت رایپ در پی خواهد داشت برای ما توجیح اقتصادی نداره (اگر به صورت پیشفرض آی پی بیشتری میداد حتما میگرفتیم اما /22 ارزش اینهمه دنگ و فنگ و هزینه ر نداره) اما اگر زمانی قصد کردیم پنل بگیریم اگر پای قیمتی که اینجا گفتید بودید حتما از شما آی پی تهیه میکنیم

9. تعداد تشکر ها ازtizparvaz به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    27
    تشکر شده در
    17 پست

هر کس نیاز داشت عضو رایپ بشه با این ایمیل مکاتبه کنه 100درصد براتون انجام میدهند تضمینی
    webgard3@gmail.com

11. تعداد تشکر ها از padmins به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط padmins نمایش پست ها
    هر کس نیاز داشت عضو رایپ بشه با این ایمیل مکاتبه کنه 100درصد براتون انجام میدهند تضمینی
    webgard3@gmail.com
    آخه از رایپ پنل گرفتن اصلا احتیاج به شخص دیگه ای نداره برای چی باید با شخص دیگه ای مکاتبه کرد !

13. تعداد تشکر ها ازtizparvaz به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    27
    تشکر شده در
    17 پست

چرا میرین کشور غریب تور میگیرین؟بهمون دلیل

15. تعداد تشکر ها از padmins به دلیل پست مفید

عضو انجمن hadi_am آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    880
    تشکر تشکر شده 
    2,675
    تشکر شده در
    1,170 پست

درود

پیرو صحبت کاربر گرامی Tizparvaz میخواستم بدونم در صورتی که روتر داخل ایران باشد و دو BGP بعد از تهیه ی آی پی از رایپ انجام گردد آیا خرید از رایپ امکانپذیر خواهد بود یا خیر؟

در حال حاضر شرایطی که ارائه کردید را دارا هستیم در صورت امکان داخل همین تاپیک اطلاعات بیشتری ارسال کنید از نظر هزینه هم مشکلی نیست چون در همون اول کار 3 بلوک به صورت فول تکمیل خواهد شد.

ارادتمند شما

عضو کوچک انجمن وب هاستینگ تالک

هادی امیری

17. تعداد تشکر ها از hadi_am به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_am نمایش پست ها
    درود

پیرو صحبت کاربر گرامی Tizparvaz میخواستم بدونم در صورتی که روتر داخل ایران باشد و دو BGP بعد از تهیه ی آی پی از رایپ انجام گردد آیا خرید از رایپ امکانپذیر خواهد بود یا خیر؟

در حال حاضر شرایطی که ارائه کردید را دارا هستیم در صورت امکان داخل همین تاپیک اطلاعات بیشتری ارسال کنید از نظر هزینه هم مشکلی نیست چون در همون اول کار 3 بلوک به صورت فول تکمیل خواهد شد.

ارادتمند شما

عضو کوچک انجمن وب هاستینگ تالک

هادی امیری
    بله مشکلی نیست
    به نظرتون یک بلاک /22 ارزش حدود 15 میلیون هزینه داره !
    3 بلوک منظرتون بلوک ها /24 هست !؟ خوب اگر برای شما صرف داره اقدام کنید متاسفانه /22 ج.ابگو ما نیست و بیشتر از اون هم خزینه بلا میره و باید با دلال ها صحبت کنید ماشالا واسه خودش مافیایی داره ipv4 :D ما یه دو هفته ای وقت گذاشتیم و در نهایت عطاشو به لقاش بخشیدیم

19. تعداد تشکر ها از tizparvaz به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    363
    تشکر شده در
    281 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tizparvaz نمایش پست ها
    هزینه رایپ به صورت دقیق :
    3750 یورو شامل 1 . هزینه راه اندازی پنل 2000 یورو 2 . هزینه پرداخت سالانه 1750 یورور
    باید از دو آی اس پی معتبر دارای لینک اینترنت باشید (باید روتر داشته باشید و دو تا bgp تنظیم کنید) هزینه تهیه روتر و دریافت اینترنت بسته به جغرافیایی که قصد راه اندازی دارید و صلیغه و سیاست کاری شما متفاوته اما با بهترین شرایط و دید خیلی مثبت نسبت به دریافت کمترین قیمتها حداقل باید 3000 یورو هزینه کنید

در مورد قیمت آی پی هم من بعید میدونم با این کمبود آی پی که الان وجود داره کسی آی پیش رو به این قیمت به شما واگذار کنه (بفروشه نه اجاره) همیشه چیزی که کمه و تقاضاش زیاده گرون میشه و این امریست طبیعی

در حال حاضر با توجه به هزینه هایی که دریافت رایپ در پی خواهد داشت برای ما توجیح اقتصادی نداره (اگر به صورت پیشفرض آی پی بیشتری میداد حتما میگرفتیم اما /22 ارزش اینهمه دنگ و فنگ و هزینه ر نداره) اما اگر زمانی قصد کردیم پنل بگیریم اگر پای قیمتی که اینجا گفتید بودید حتما از شما آی پی تهیه میکنیم
    سلام خدمت شما ممنون در رابطه با اجاره ای پی هر زمان ای پی در رایپ نیاز داشتین با همین قیمت اعلام شده بنده حاضر هستم /24 که دارم رو سالانه به شما اجاره بدهم البته بنده فقط یک بلاک /24 دارم لازم به ذکر قطعا همان جور که خود شما هم اطلاع دارید با توجه به کمبود بالای ای پی حتی ما اگر /24 به کارمون نیاد حتما تمدید میکنیم تا چنین موقیعی رو از دست ندهیم چون هیچ کسی به صرف سود مقطعی پنل یا افر که برای ای پی /24 دارد رو از دست نخواهد داد
    در رابطه با تهیه پنل از رایپ مشکل اصلی در تهیه ان نیست در نگه داری ان هم خواهد بود چه بسا من خیلی از دوستان رو دیدم که متاسفانه حتی با دریافت پنل از رایپ و استفاده نکردن رایپ ای پی ها رو پس گرفته اگر بتوانیم جمع بشویم به صورت یک گروه چند نفره از افراد سر شناسی از جمله شما یک گروه تشکیل دهیم برای دریافت ای پی از رایپ هم همه دوستان به خواسته های خودشان رسیده هم توان پرداخت 3000 یورو برای یک نفر شاید سنگین باشد ولی برای چندین نفر به صورت خورد شده به صرفه خواهد بود
    موفق باشید
    09332099911-نجیمی

21. تعداد تشکر ها از princeserver به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)