نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: نیاز به همکار در زمینه‌های نویسندگی سایت،تبلیغات و همکاری در فروش،مدیریت فروم | با دستمزد مناسب

عضو جدید medil0ne آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    49
    تشکر تشکر شده 
    55
    تشکر شده در
    18 پست

پیش فرض نیاز به همکار در زمینه‌های نویسندگی سایت،تبلیغات و همکاری در فروش،مدیریت فروم | با دستمزد مناسب

وقت بخیر
    بنده مسئول وب‌سایتی هستم به نام کافه کتاب که مرجع دانلود کتاب الکترونیکی هستش.به این آدرس: www.cketab.com
    در زمینه‌های زیر نیاز به تعدادی همکار دارم.
    دوستانی که هر کدوم از موارد زیر، راسته‌ی کارشون هست به من اطلاع بدن که صحبت کنیم.اگر این‌جا توی فروم هم پیام خصوصی بفرستید باز ایراد نداره. اما ترجیحا با ایمیل باهام تماس بگیرید برای من بهتر خواهد بود :
    info [@] cketab [.] com
    توی یاهو هم می‌تونیم صحبت کنیم: medil0ne

۱ - مدیریت قسمت‌های مختلف فروم که تازه می‌خواد راه بیفته. قسمت‌های کلی فروم رو می‌تونید در این‌جا ببینید: www.forum.cketab.com

۲ - نویسندگی پست‌های وب‌سایت. آپلود فایل کتاب‌ها هم با خودم بنده هستش. نمونه‌ی پست‌ها رو توی سایت می‌تونید ببینید : www.cketab.com

۳ - تبلیغات، همکاری در فروش با گرفتن پورسانت؛ و همکاری در امور فروش محصولات فروشگاه به هر طریق دیگه‌ای که برای شخص شما ممکن هستش. محصولات فروشگاه، رو می‌تونید در این آدرس ببینید : www.farhangkhane.com

امکان داره به این لیست موارد دیگه‌ای هم اضافه بشه. اگر کاری به جز کارهای بالا برای پیشرفت سایت و افزایش فروش محصولات فروشگاه از دستتون بر میاد اطلاع بدین تا صحبت کنیم.

دستمزدی که برای هر کدوم از کارهای بالا در نظر گرفتم دقیقا به اندازه‌ای هست که طرف مقابلم کار بکنه و زحمت بکشه.
    من شخصا همیشه فکر می‌کردم که اگر بخواد یک همکاری ادامه‌دار باشه، باید برای هر دو طرف ماجرا صرفه‌ی اقتصادی داشته باشه و هر دو سمت قضیه احساس بکنند دارن سود می‌برن از ماجرا. پس یقین بدونید که همکاران آینده‌ی من اگر کارشون رو واقعا خوب و از ته دل انجام بدن، از بابت سایر موارد راضی نگهشون می‌دارم.

منتظر هستم.
    مرسی
    موفق باشید و شاد
    ویرایش توسط medil0ne : April 17th, 2014 در ساعت 21:56

2. تعداد تشکر ها از medil0ne به دلیل پست مفید

3. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    49
    تشکر تشکر شده 
    55
    تشکر شده در
    18 پست

پیش فرض پاسخ : نیاز به همکار در زمینه‌های نویسندگی سایت،تبلیغات و همکاری در فروش،مدیریت فروم | با دستمزد مناسب

منتظر همکاری سایر دوستان هم هستم...
    مرسی

تشکر تشکر کرده 
    49
    تشکر تشکر شده 
    55
    تشکر شده در
    18 پست

پیش فرض پاسخ : نیاز به همکار در زمینه‌های نویسندگی سایت،تبلیغات و همکاری در فروش،مدیریت فروم | با دستمزد مناسب

کسانی که توی یاهو هستند هم می‌تونن از طریق آی‌دی‌ زیر باهام تماس بگیرند:
    medil0ne

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)