نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: بلاک شدن smtp

عضو جدید leberman آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    109
    تشکر تشکر شده 
    149
    تشکر شده در
    109 پست

39 بلاک شدن smtp

درود

متاسفانه دامنه سایت من در gmail و yahoo مسدود شده. و هیچ ایمیلی نه برام ارسال میشه نه فرستاده میشه برای کاربرها!
    الان عضویت در سایت من باید از طریق تایید ایمیل صورت بگیره که به خاطر این مشکل مجبور شدم بردارم که موجب مشکلاتی داخل سایت شده برام!
    از قسمت log های وبمیل این ارور ها رو دریافت کردم:

SMTP error from remote mail server after end of data: host mta5.am0.yahoodns.net [66.196.118.37]: 554 5.7.9 Message not accepted for policy reasons. See http://postmaster.yahoo.com/errors/postmaster-28.html

SMTP error from remote mail server after end of data: host gmail-smtp-in.l.google.com [173.194.70.26]: 550-5.7.1 Unauthenticated email from yahoo.com is not accepted due to domain's\n550-5.7.1 DMARC policy. Please contact administrator of y

مراجعه کردم به اینجا: https://help.yahoo.com/kb/mail/SLN72...pressions=true توضیحاتی در مورد استاندارد سازی گفته اما نگفته چطوری از بلاک بودن در بیارم!
    اگر دوستان میتونن کمکی کنن ممنون میشم.

2. # ADS

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

پیش فرض پاسخ : بلاک شدن smtp

نقل قول نوشته اصلی توسط leberman نمایش پست ها
    درود

متاسفانه دامنه سایت من در gmail و yahoo مسدود شده. و هیچ ایمیلی نه برام ارسال میشه نه فرستاده میشه برای کاربرها!
    الان عضویت در سایت من باید از طریق تایید ایمیل صورت بگیره که به خاطر این مشکل مجبور شدم بردارم که موجب مشکلاتی داخل سایت شده برام!
    از قسمت log های وبمیل این ارور ها رو دریافت کردم:

SMTP error from remote mail server after end of data: host mta5.am0.yahoodns.net [66.196.118.37]: 554 5.7.9 Message not accepted for policy reasons. See http://postmaster.yahoo.com/errors/postmaster-28.html

SMTP error from remote mail server after end of data: host gmail-smtp-in.l.google.com [173.194.70.26]: 550-5.7.1 Unauthenticated email from yahoo.com is not accepted due to domain's\n550-5.7.1 DMARC policy. Please contact administrator of y

مراجعه کردم به اینجا: https://help.yahoo.com/kb/mail/SLN72...pressions=true توضیحاتی در مورد استاندارد سازی گفته اما نگفته چطوری از بلاک بودن در بیارم!
    اگر دوستان میتونن کمکی کنن ممنون میشم.
    سلام

دومین شما مسدود نشده این ارور چه موقعی هست ؟ موقع ساخت اکانت یا بازیابی رمز عبور و ارسال میل توسط خود سرور ؟

این مشکل بعد از آپدیت به ورژن 1.45 دایرکت ادمین معمولا به وجود میاد یا کلا آپدیت exim و دریافت فایلهای ورژن جدید

راه حلی تا الان فعلا پیدا نشده ما خیلی وقت هست دنبال راه حل درست هستیم برای این مورد و چند روزی هست توسط خود پشتیبانان دایرکت ادمین در حال بررسی هست. اگر به نتیجه ای رسیدیم به شما اعلام میکنیم.

یا حق
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

سلام
    من هم دقیقا همین مشکل رو دارم . حتی به خاطر همین موضوع یکبار دایرکت ادمین رو دوباره نصب کردم و هیچ فایروال یا اسکریپتی روش نصب کردم ولی باز نه ایمیلی ارسال میشه و نه دریافت .

عضو دائم هاست 97 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    181
    تشکر تشکر شده 
    1,879
    تشکر شده در
    813 پست

از لینک زیر آی پی اصلصی سرور را چک کنید
    Blocklist Removal Center - The Spamhaus Project

اگر مسدود بود از طریق همین سایت درخواست آزاد سازی آن را از لیست سیاه بدهید
    پس از تایید این سایت حدود 24 ساعت بعد آی پی شما در گوگل و یاهو و ... آزاد میشوند
    هاست لینوکس NVMe - هاست لینوکس ارزان
    ارائه نمایندگی هاست لینوکس SSD و NVMe و مستر ریسلر نامحدود
    تلفن: 8-950131396-031 فکس : 950131399-031 وب سایت : www.host97.net

6. تعداد تشکر ها ازهاست 97 به دلیل پست مفید

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

متاسفانه هنوز بعد از گذشت چند ماه هیچ راه حلی پیدا نشد برای این مشکل.

لازم به ذکر است که ایمیل ها از طریق پنل ارسال و دریافت میشوند و مشکلی ندارند و آیپی ها و دومین هم در بلک لیست هیچ جایی نیست.

نکته جالب و مشکلش اینجاست که موقع سایت اکانت یا یادآوری رمز توسط خود دایرکت ادمین هیچ ایمیلی ارسال نمیشه و چنین پیغامی در لاگ هست :

SMTP error from remote mail server after end of data

خود پشتیبان دایرکت ادمین هم چند باری چک کرده و هر دفعه یه چیزی گفته و مشکل را نتونسته حل بکنه متاسفانه.

دقیقا بعد از آپدیت 1.45 چنین مشکلی به وجود آمد و حتی با نصب جدید هم رفع نشد.

استاندارد ها هم انجام شده و مشکلی نیست من احساس میکنم خود دایرکت ادمین موقع ارسال ایمیل یک چیزی کم داره که ایمیل ارسال نمیشه.

حتی در رسیلر یا ... که میخواهیم یک ایمیل به یک کاربر بدیم هدر عنوان خالیه و ارور میده باید در تنظیمات بریم دستی هدر را تعریف کنیم که قبل از آپدیت اینطوری نبود.

کلا با ایمیل ارسالی از سمت خود دایرکت ادمین مشکل هست و بقیه موارد ارسالی و دریافتی مشکلی ندارد.

یا حق
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

8. تعداد تشکر ها ازRoobinaServer به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

سلام

راه حلی برای این مشکل پیدا شد؟

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    107
    تشکر تشکر شده 
    24
    تشکر شده در
    22 پست

سلام شما باید آی پی جدید خریداری کنید و ست کنید برروی سرور که ایمیل های ارسال از SMTP با آی پی مجزا ارسال شوند.
    و اگر هم این کار را نخواستید باید سرور رو عوض کنید در هر دو حالت IP جدید باید بگیرید.

/etc/exim.conf هم اگر درست ست کنید و صحیح کانفیگ شده بشه مشکل حل میشه در این قسمت می توانید آی پی جدید وارد نمایید

گاهی اوقات لازم است IP ارسال ایمیل را تغییر دهیم مانند زمانی که IP سرور در block list قرار گرفته و تمام ایمیل های ارسالی برگشت می خورد.
    برای این کار فایل زیر را ویرایش نمایید:
    nano /etc/exim.conf

در این فایل خطی که شامل عبارات زیر است را پیدا کنید:

remote_smtp:

driver = smtp

و زیر خط دوم عبارت زیر را اضافه نمایید:
    interface = IP

به جای IP در عبارت با IP مورد نظر را وارد نمایید و درپایان سرویس exim را restart نمایید.
    service exim restart

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)