نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: مشکلی عجیب در سایت

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    44
    تشکر شده در
    36 پست

پیش فرض مشکلی عجیب در سایت

سلام دوستان من یک سوال داشتم الان چند روزیه من سایتم رو که باز میکنم بعد از اینکه چند تا صفحه رو باز میکنم یه دفعه سایت قطع میشه و دیگه هم باز نمیشه اما وقتی ای پی کامپیوترم رو عوض میکنم دوباره وصل میشه و در حد چند تا صفحه برام باز میکنه ولی سایت دوباره قطع میشه از اون موقعی هم که این مشکل پیش اومده تعداد افراد انلاین در سایتم از 30 40 نفر الان به یک نفر رسیده که فکر کنم اونم خودمم و عضویت هم در سایتم به صفر رسیده به نظرتون باید چی کار کنم اینم ادرس سایتمهmusicspace.ir

ممنون میشم سریع تر جوابم رو بدید در ضمن با پشتبانی هاستینگ هم تماس گرفتم و گفتن مشکل از اونها نیست

2. تعداد تشکر ها از farfamily به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    2,675
    تشکر تشکر شده 
    6,577
    تشکر شده در
    3,502 پست

پیش فرض پاسخ : مشکلی عجیب در سایت

نقل قول نوشته اصلی توسط farfamily نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک سوال داشتم الان چند روزیه من سایتم رو که باز میکنم بعد از اینکه چند تا صفحه رو باز میکنم یه دفعه سایت قطع میشه و دیگه هم باز نمیشه اما وقتی ای پی کامپیوترم رو عوض میکنم دوباره وصل میشه و در حد چند تا صفحه برام باز میکنه ولی سایت دوباره قطع میشه از اون موقعی هم که این مشکل پیش اومده تعداد افراد انلاین در سایتم از 30 40 نفر الان به یک نفر رسیده که فکر کنم اونم خودمم و عضویت هم در سایتم به صفر رسیده به نظرتون باید چی کار کنم اینم ادرس سایتمهmusicspace.ir

ممنون میشم سریع تر جوابم رو بدید در ضمن با پشتبانی هاستینگ هم تماس گرفتم و گفتن مشکل از اونها نیست
    هاسنیگ شما security فایروال رو بر روی protection_high قرار داده است.

باید بهشون بگید که بر روی low قرار دهند تا همچین مشکلاتی پیش نیاد.

موفق باشید.

5. تعداد تشکر ها از Yas-Host به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)