نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: افتتاح اکانت پی پال به همراه مدارک اصلی با ویزا کارت با اعتبار 4ساله با قیمت فوق العاده استثنایی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض افتتاح اکانت پی پال به همراه مدارک اصلی با ویزا کارت با اعتبار 4ساله با قیمت فوق العاده استثنایی

به نام خدا

سلام وتبریک سال نو خدمت همه دوستان وکاربران سایت

طبق فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند: مساله تحریم هاچیزی نیست که جمهوری اسلامی نتواند آن را حل کند.به توفیق الهی ازهمه تحریم ها عبور خواهیم کرد

امروز یه عیدی خوب وارزشمند واسه دوستان دارم که در راستای سخن مقام معظم رهبری است

دوستانیکه تمایل دارند اکانت پی پال بخرند اما نگران هستند که بخاطر نداشتن مدارک اکانتشون لیمیت شود وشرایط پرداخت مبلغ 300 تا 400 هزارتومان را ندارند که از سایت های دیگر
    اکانت با مدارک بخرند

امروز بنده حقیر برای دوستانم شرایطی رو مهیا کردم که همه علاقمندان بتوانند اکانت پی پال با مدارک اصلی با قیمت فوق العاده پایین داشته باشند

بنده اکانت از کشورهای آسیایی با ویزا کارت اعتباری 4 ساله به همراه مدارک ویک ماه **** اختصاصی برای شما آماده میکنم و قیمت مایه کاری فقط به مدت خیلی محدود 100 هزارتومان

بعد از آن قیمت اصلی اطلاع رسانی میشود

به صورت خلاصه مزیت اکانت های ما نسبت به سایر اکانت ها رو خدمتتون عرض میکنم

1-قیمت اکانت بدون مدارک در بازار بین 70 تا 150 تومان است که باویزا کارت های 6 ماهه یا یک ساله وریفای میشوندو جهت ورود به اکانت نیاز به vpsدارید که جهت خرید vps هرماه 20 تا 25 تومن باید هزینه کنید

2-قیمت اکانت با مدارک در بازار 300 تا 400 تومان است که با ویزا کارت یک ساله تا دوساله وریفای میشوند وجهت ورود به اکانت نیاز به vps دارید که جهت خرید vps هرماه 20 تا 25 تومن باید هزینه کنید

حال با همه این تفاسیر من به شما اکانتی میسازم که از اول ثبت نام با هویت اصلی حساب ایجاد بشه ومدارک هویتی کامل فرد مثل

driver license
    ,passport proof,support bank,proof address را دراختیارتون میدم که نگران لیمیت نباشید

وجهت رفاه حال شما با ویزا کارت 4 ساله وریفای میکنم که تا 4 سال لازم به خرید واد کردن ویزا کارت دیگر نباشیدوظرف یک هفته اکانتتون آماده تحویل خواهد بود

اکثر دوستان میدونند که ویزا کارت اعتباری که 5 دلار موجودی اولیه داشته باشه و4 سال هم انقضا داشته باشه به تنهایی در بازار 70 تا 80 تومن فروخته میشه

ونکته آخر اینکه بعد از تمام شدن **** وآی پیتون شما میتوانید با پرداخت فقط 2 هزارتومن مجدد **** بگیریدیا ****تونو تمدید کنید ونیاز به خرید vps نیست

دوستانیکه تمایل به خرید دارند با شماره 09370654434 حسن بهمنی تماس بگیرند

از دوستان خواهش میکنم بدون هماهنگی پول واریز نکنید اول تماس بگیرید یا پیامک بزنید در صورت تایید بنده جهت ایجاد حساب ومراحل آن پول را واریز کنید

دوستان جهت سهولت در شیوه پرداخت برای شما درگاه پرداخت آنلاین قرار دادیم خواهشمندم به لینک زیر مراجعه کنید

http://yektoman.ir/index.php?newsid=35

امیدوارم توانسته باشم خدمتی انجام داده باشم

سپاس
    ویرایش توسط hassanbahmani : April 8th, 2014 در ساعت 14:39

2. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)