نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: نیاز به راهنمایی برای دریافت نمایندگی شرکتهای وارد کننده سخت افزار کامپیوتر

عضو انجمن CANOR آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    65
    تشکر تشکر شده 
    267
    تشکر شده در
    194 پست

پیش فرض نیاز به راهنمایی برای دریافت نمایندگی شرکتهای وارد کننده سخت افزار کامپیوتر

سلام دوستان
    قصد دارم برای گرفتن نمایندگی یکی از شرکتهای گارانتی کننده/وارد کننده سخت افزار کامپیوتر اقدام کنم. اما قبل از اینکار میخوام کمی اطلاعات در این رابطه بدست بیارم. امیدوارم دوستانی که در این زمینه تجربه یا اطلاعاتی دارند بنده رو راهنمایی کنند
    1. آیا برای دریافت نمایندگی نیاز به صرف هزینه هست؟ یعنی ما باید اجناس رو از شرکت بخریم یا شرکت خودش اجناس رو تامین میکنه و ما فقط اجناس رو برای شرکت میفروشیم؟ چون توی شرایط اکثر این شرکتها فقط داشتن یک مکان مناسب و عضویت در صنف عنوان شده و حرفی از هزینه و ... نزده.
    2. سود نماینده به چه صورت محاسبه میشه؟ از هر فروش درصدی به ما میرسه؟ یا باید به یک تارگت مشخص برسیم تا سودی به ما تعلق بگیره؟
    3. برای دریافت نمایندگی به چه مواردی بیشتر توجه کنم تا بتونم نظر شرکت رو برای اعطای نمایندگی جلب کنم؟
    ماهان هاست، انتخاب حرفه ای ها
    فروش درآمد ارزی Paypal (زیر قیمت بازار و بدون کارمزد)

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    139
    تشکر شده در
    96 پست

پیش فرض پاسخ : نیاز به راهنمایی برای دریافت نمایندگی شرکتهای وارد کننده سخت افزار کامپیوتر

بله وقتی که بعنوان نماینده اون شرکت مربوطه اقدام به فعالیت میکنید و مکان رو آماده کردید باید جنس بیارید و توی مغازه بریزید و این اجناس رو باید از اون شرکت خریداری کنید ، حالا شاید برخی از شرکت ها شرایطی رو هم برای نمایندگان خودشون گذاشتهباشند که مثلا اجناس رو به صورت قسطی خریداری کنند یا چکی یا ... که این بستگی به اون شرکت داره .
    بله سود ها به صورت درصدی روی هر محصول هست که بسته به محصولات متفاوت درصد سودش هم متفاوت هست ، شرکت زیر قیمت بازار به شما عرضه میکنه و شما به قیمت بازار میفروشید .
    -----------
    جهت اخذنمایندگی فروش ، قبل از اقدام کردن به اخذ نمایندگی اول درمورد اون شرکت قدر تحقیق کنید و از سابقه ی اون شرکت آگاهی پیدا کنید ، بهره از دوستانی که توی شهرتون توی همین کار فروش هستند سوال کنید ، از قدیمی های اینکار ، اونا میتونن بیشتر راهنمایی کننتون و اینکه شرکتی معتبر که سود بالاتری برای شما داشته باشه رو میتونن بهتون معرفی کنن . البته مخشون رو باید بزنی ، چون بعضی ها لو نمیدن تا کس دیگه ای جاشون رو نگیره و فروشنده بیشتر نشه تا خودشون ضرر نکنن . !
    ------
    امیدوارم مفید واقع شده باشد .

4. تعداد تشکر ها از mohama226 به دلیل پست مفید

عضو انجمن taghi.karimi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    237
    تشکر تشکر شده 
    1,618
    تشکر شده در
    1,255 پست

پیش فرض پاسخ : نیاز به راهنمایی برای دریافت نمایندگی شرکتهای وارد کننده سخت افزار کامپیوتر

سلام

دوست من این مواردی هست که ما چندین و چند بار در شرکتهای بزرگ و کوچک باهاش برخورد داشتیم.

1-ممکن هست سیاست اون شرکتی که ازش تهیه میکنید طوری باشه که اول باید مبلغ خاصی خرید کنید تا بتونید نمایندگی اون شرکت رو دریافت کنید.
    همچنین ممکن هست قرارداد را اینطور ببندند که شما باید ماهیانه x تومن خرید داشته باشید.
    و احتمالات دیگر..

2-سود معمولا روی خریدها در نظر میگیرند ولی ممکنه روی هر جنس مقدار سود مشخصی داشته باشد.
    ضمن اینکه ممکنه از فروش سالیانه درصدی از خرید رو به عنوان حق نمایندگی پرداخت کنند.

3-سعی کنید با شرکتی که کار میکنید نحوه برخورد اونها رو مورد برسی قرار بدید.(مثلا یک شرکت بندهای قرارداد را برای نماینده ساده در نظر میگیرند.اما بعضی دیگر مثل شرکتهای بیمه عمر به بندهای خیلی ریز توجه میکنند.مثلا در صورت تسویه نکردن هر فاکتور در مدت مشخص قرارداد فسخ خواهد شد.)

Contact us : Email : info@intelvps.in | Skype : m.tkarimi | Mob : 0939-6963596
    Dedicated server | VPS | Premium Web Hosting | Colocation | USA-Canada-Swis-Italy-IRAN █
    ...Wireless Network since 2008 |consulting and solution | Mcitp-CCNA-Mikrotik-CWNA

6. تعداد تشکر ها از taghi.karimi به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    137
    تشکر تشکر شده 
    30
    تشکر شده در
    20 پست

سلام دوستان

با اجازه از استارتر عزیز

من یه سوالی داشتم؟ ما تو منطقمون یه عمده فروش سخت افزار داریم که به کل شهر جنس پخش میکنه و قیمتش زیر قیمت بازار هست یعنی قیمت اکثر قطعاتش زیر قیمت بقیه عمده فروش ها هاست
    ما هم عمده فروشی راه انداختیم چند وقت پیشا ولی هرجا رفتیم نتونستیم قیمتی بگیریم که بتونیم زیر قیمت این و یا همه قیمتش بدیم

به نظر شما ایشون از کجا جنس تهیه میکنه؟ فقط هم نمایندگی آواژنگ رو داره ولی بقیه اجناسش نمایندگی نیست و اینکه همه چی داره و خیلی کامله
    من تمام پاساژ رضا و ایرانیانو پارسیانو زیرو رو کردم و همکار هم پیدا کردم که بهمون خوب بده اما باز خود اونا هم از این عمده فروش گرونتر میدادن و بیخیالشون شدیم

شرکت ها هم که بخوایم نمایندگی بگیریم باید 20 تا نمایندگی بگیریم که مثل این کامل عرضه کنیم

عضو انجمن CANOR آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    65
    تشکر تشکر شده 
    267
    تشکر شده در
    194 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohama226 نمایش پست ها
    بله وقتی که بعنوان نماینده اون شرکت مربوطه اقدام به فعالیت میکنید و مکان رو آماده کردید باید جنس بیارید و توی مغازه بریزید و این اجناس رو باید از اون شرکت خریداری کنید ، حالا شاید برخی از شرکت ها شرایطی رو هم برای نمایندگان خودشون گذاشتهباشند که مثلا اجناس رو به صورت قسطی خریداری کنند یا چکی یا ... که این بستگی به اون شرکت داره .
    بله سود ها به صورت درصدی روی هر محصول هست که بسته به محصولات متفاوت درصد سودش هم متفاوت هست ، شرکت زیر قیمت بازار به شما عرضه میکنه و شما به قیمت بازار میفروشید .
    -----------
    جهت اخذنمایندگی فروش ، قبل از اقدام کردن به اخذ نمایندگی اول درمورد اون شرکت قدر تحقیق کنید و از سابقه ی اون شرکت آگاهی پیدا کنید ، بهره از دوستانی که توی شهرتون توی همین کار فروش هستند سوال کنید ، از قدیمی های اینکار ، اونا میتونن بیشتر راهنمایی کننتون و اینکه شرکتی معتبر که سود بالاتری برای شما داشته باشه رو میتونن بهتون معرفی کنن . البته مخشون رو باید بزنی ، چون بعضی ها لو نمیدن تا کس دیگه ای جاشون رو نگیره و فروشنده بیشتر نشه تا خودشون ضرر نکنن . !
    ------
    امیدوارم مفید واقع شده باشد .
    نقل قول نوشته اصلی توسط taghi.karimi نمایش پست ها
    سلام

دوست من این مواردی هست که ما چندین و چند بار در شرکتهای بزرگ و کوچک باهاش برخورد داشتیم.

1-ممکن هست سیاست اون شرکتی که ازش تهیه میکنید طوری باشه که اول باید مبلغ خاصی خرید کنید تا بتونید نمایندگی اون شرکت رو دریافت کنید.
    همچنین ممکن هست قرارداد را اینطور ببندند که شما باید ماهیانه x تومن خرید داشته باشید.
    و احتمالات دیگر..

2-سود معمولا روی خریدها در نظر میگیرند ولی ممکنه روی هر جنس مقدار سود مشخصی داشته باشد.
    ضمن اینکه ممکنه از فروش سالیانه درصدی از خرید رو به عنوان حق نمایندگی پرداخت کنند.

3-سعی کنید با شرکتی که کار میکنید نحوه برخورد اونها رو مورد برسی قرار بدید.(مثلا یک شرکت بندهای قرارداد را برای نماینده ساده در نظر میگیرند.اما بعضی دیگر مثل شرکتهای بیمه عمر به بندهای خیلی ریز توجه میکنند.مثلا در صورت تسویه نکردن هر فاکتور در مدت مشخص قرارداد فسخ خواهد شد.)

ممنون از پاسختون
    با توجه به تجربه شما در این زمینه آیا امکان خرید با چک مدت دار هم هست؟
    دوم اینکه معمولا حداقل مبلغ خرید ماهیانه چقدره؟ مثلا اگر بخوایم نمایندگی فروش لپ تاپ یا سخت افزار بگیریم حداقل چقدر در ماه باید خرید داشته باشیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط H.E نمایش پست ها
    سلام دوستان

با اجازه از استارتر عزیز

من یه سوالی داشتم؟ ما تو منطقمون یه عمده فروش سخت افزار داریم که به کل شهر جنس پخش میکنه و قیمتش زیر قیمت بازار هست یعنی قیمت اکثر قطعاتش زیر قیمت بقیه عمده فروش ها هاست
    ما هم عمده فروشی راه انداختیم چند وقت پیشا ولی هرجا رفتیم نتونستیم قیمتی بگیریم که بتونیم زیر قیمت این و یا همه قیمتش بدیم

به نظر شما ایشون از کجا جنس تهیه میکنه؟ فقط هم نمایندگی آواژنگ رو داره ولی بقیه اجناسش نمایندگی نیست و اینکه همه چی داره و خیلی کامله
    من تمام پاساژ رضا و ایرانیانو پارسیانو زیرو رو کردم و همکار هم پیدا کردم که بهمون خوب بده اما باز خود اونا هم از این عمده فروش گرونتر میدادن و بیخیالشون شدیم

شرکت ها هم که بخوایم نمایندگی بگیریم باید 20 تا نمایندگی بگیریم که مثل این کامل عرضه کنیم
    سلام
    خواهش میکنم. تاپیک خودتونه
    شاید مستقیما از خارج از کشور وارد میکنند
    ویرایش توسط CANOR : April 3rd, 2014 در ساعت 16:00
    ماهان هاست، انتخاب حرفه ای ها
    فروش درآمد ارزی Paypal (زیر قیمت بازار و بدون کارمزد)

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    137
    تشکر تشکر شده 
    30
    تشکر شده در
    20 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط CANOR نمایش پست ها
    سلام
    خواهش میکنم. تاپیک خودتونه
    شاید مستقیما از خارج از کشور وارد میکنند
    نه داداش از خارج نمیارن مطمئنم از تهران میارن
    ولی معلوم نیست از کدوم نقطه از تهران میارن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)