صفحه 67 از 67 نخستنخست ... 17576364656667
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 663 , از مجموع 663

موضوع: هم اکنون سیبا پال ! کاملترین اسکریپت درگاه پرداخت الکترونیکی با امکانات جدید !

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    25
    تشکر شده در
    13 پست

پیش فرض پاسخ : هم اکنون سیبا پال ! کاملترین اسکریپت درگاه پرداخت الکترونیکی با امکانات جدید !

سلام
    بنده از سیباپال مبلغ 344 هزارتومن طلب داشتم که توسط آقای نصرآبادی بصورت کامل و همراه با سود 15 درصد واریز شد. از ایشون نهایت تشکر رو دارم و امیدوارم مشکلات سیباپال بزودی رفع شود.

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Cyrus.The.Great نمایش پست ها
    سلام.

پیرو اطلاعیه‌ای که چند روز پیش یوزر farmanrava در همین تاپیک ارسال کرده بودند امروز در تلگرام به آقای نصرآبادی (pooriyansr@) پیام دادم و مشکل تسویه حساب رو مطرح کردم.
    ایشون لطف کردن ظرف چندین ثانیه پاسخ دادن و حدودا 10 دقیقه بعد مبلغ مورد نظر (336هزار تومان) به حساب بنده واریز شد.

بنده قبلا هم در همین تاپیک عرض کرده بودم که سیباپال یکی از بهترین هاست. طی این مدتی هم که براشون مشکلی پیش اومده بود در تاپیک علیه‌شون مطلبی درج نکردم چون واقعا درکشون میکردم که توی چه شرایطی هستند. خوب بالاخره برای هر مجموعه‌ای ممکنه مشکل پیش بیاد و این یک مسئله عادی هست. بالاخره کسی که واقعا طرفدار سیباپال بوده بایستی توی این شرایط هم هواشو داشته باشه!

همینکه با وجود عدم باز شدن حسابهاشون اطلاعیه دادن که کاربرا پیام بدن و مبلغ درخواستی رو تسویه کنند اونهم نه تنها مبلغ خالی بلکه به همراه سود مبلغ، این خودشن نشون میده تا چه حدی برای کاربراشون احترام قائل شدند. دیگه اون کسی که با سیباپال از اول بوده متوجه میشم چی میگم.

مجددا آرزو میکنم که هرچه بهتر و قویتر از قبل به کارشون ادامه بدن. ما واقعا دوست داریم که سیباپال حضور داشته باشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط iamtheone نمایش پست ها
    سلام
    بنده از سیباپال مبلغ 344 هزارتومن طلب داشتم که توسط آقای نصرآبادی بصورت کامل و همراه با سود 15 درصد واریز شد. از ایشون نهایت تشکر رو دارم و امیدوارم مشکلات سیباپال بزودی رفع شود.
    سلام
    پولی که داره به شما با سود میده از 7 ملیونی هست که از بنده بالا کشیده و تسویه نکرده
    این انصافه با پول من داری طلبتو با سود میدی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط iamtheone نمایش پست ها
    تو تلگرام باهاشون صحبت کنید. با شما هم تسویه حساب میکنند
    pooriyansr@
    تیکت دادم ، اکانت کاربریمو مسدود کرد
    داره با پول من طلب هاشو با سود میده
    خدا ازت نگذره ایشالله
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: png 1.png (15.9 کیلو بایت, 50 نمایش)
    ویرایش توسط Ramin : February 14th, 2017 در ساعت 01:31

عضو جدید SibaPal آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    677
    تشکر تشکر شده 
    653
    تشکر شده در
    293 پست

پیش فرض پاسخ : هم اکنون سیبا پال ! کاملترین اسکریپت درگاه پرداخت الکترونیکی با امکانات جدید !

نقل قول نوشته اصلی توسط edyjackson نمایش پست ها
    چون دیگه سایتمو جمع کردم ، هر طور شده یا حقمو از این آقا میگیرم یا به همه اطلاع رسانی میکنم که سیباپال پول کاربران را تسویه نمیکنه و با آن طلبشو با سود میده
    هر خرابکاری و کلاهبرداری را در سیستم واسط انجام دهید و مجبور به جمع کردن سایت شوید و به دنبال گرفتن حق باشید
    از طریق مرجع قضایی اقدام فرمایید تا به نتیجه برسید.

- - - Updated - - -

+
    کاربر edyjackson برای دریافت وجه خود با کارت شناسایی که هویت ثبت نامی شما در سیباپال را تایید کند به دفتر شرکت مراجه کنید
    برای دریافت آدرس به ایدی تلگرام گفته شده پیام ارسال کنید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ColdWorld نمایش پست ها
    اقا اگه قصد تسویه داری خواشا پول ملت رو که میلیونی گرفتی رو بده بعد خورده ها رو باور کن درست نیست اینکار انسانی نیست این کار
    من نه خدارو قبول دارم و نه دبن رو ولی ادم با دشمنش هم اینکارو نمیکنه پول که ملت با زحمت و خون دل در ابن کشور رو به نابودی و بی قانون به دست اوردن
    با 1000000 زحمت رو هدر نده و پایمال نکن....
    شما در این مملکت به قول خودتان " بی قانون " قانون تصویب نکنید و در تاپیک که مختص کاربران سایت است تفکرات پوچ خود را بیان نفرمایید
    ویرایش توسط SibaPal : February 14th, 2017 در ساعت 01:31
    سیبـاپال ! کاملترین درگاه پرداخت اینترنتی کشور به همراه امکانات جدید !
    | درگاه پرداخت کاملا اختصاصی با حداقل کارمزد. |

5. تعداد تشکر ها ازSibaPal به دلیل پست مفید

صفحه 67 از 67 نخستنخست ... 17576364656667

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)