صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 33

موضوع: ست کردن vBulletin با نیوک...

عضو انجمن mr.bahram آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    409
    تشکر تشکر شده 
    510
    تشکر شده در
    279 پست

پیش فرض پاسخ : ست کردن vBulletin با نیوک...

چرا می پی چونید برادر
    توی پست اول گفتید هیچ نیوکی نمیشه و ما هم گفتیم میشه
    خالا این همه توضیحات رو می تونستید در پست اول داشته باشید که نگید هیچ نیوکی نمیشه و بگید همه نیوک ها میشن ولی اجا بهترین هست
    اون زمان افرادی که از سی ام اس های دیگر حمایت می کردن می امدن و توضیح میدادن
    بنده نمی دونم اجا بهترین هست و یا بد ترین ولی میدونم خیلی از سی ام اس ها دارن وصل میشن و امکانات بسیاری هم دارن
    [CENTER]انجمنهای تخصصی و آموزشی ویبولتین فارسی
    www.vbskin.ir www.vbteam.ir

http://www.webhostingtalk.ir/f41/15897/#post156053

2. تعداد تشکر ها ازmr.bahram به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن J4vad آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    58
    تشکر تشکر شده 
    673
    تشکر شده در
    524 پست

چرا می پی چونید برادر
    توی پست اول گفتید هیچ نیوکی نمیشه و ما هم گفتیم میشه
    خالا این همه توضیحات رو می تونستید در پست اول داشته باشید که نگید هیچ نیوکی نمیشه و بگید همه نیوک ها میشن ولی اجا بهترین هست
    اون زمان افرادی که از سی ام اس های دیگر حمایت می کردن می امدن و توضیح میدادن
    بنده نمی دونم اجا بهترین هست و یا بد ترین ولی میدونم خیلی از سی ام اس ها دارن وصل میشن و امکانات بسیاری هم دارن
    من نه گفتم بدترین است و نه بهترین هر نیوکی مزایای خودش رو داره و همه نسخه های نیوک براش زحمت کشیده شده اما من که از ابتدا در کار نیوک هستم می گویم نیوکی وجود ندارد که با vb سازگار شده باشد و اگر وجود دارد لینک دهید تا دوستان ازش استفاده کنند و اگر نشده دوستان را گمراه نکنید چون تنها نیوکی که vb را پشتیبانی می کند و برای کاربران ایرانی هم فارسی شده آجا می باشد .

همه ی نیوک هایی هم که گفتید به صورت دستی متصل شده اند و به هیچ عنوان در سازگاری با VB در حد آجا نیوک قوی نیستند.

موفق باشید.

5. تعداد تشکر ها ازJ4vad به دلیل پست مفید

عضو انجمن mr.bahram آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    409
    تشکر تشکر شده 
    510
    تشکر شده در
    279 پست

مثل قدیم از توی جمله ها فقط کلمات رو برمیداری جواد جان و در خصوصش صحبت می کنی و مفهوم جمله رو درک نمی کنی اصلا
    من که شما رو خوب میشناسم برادر می دونم سیستم کاریت به چه شکلی هست
    حال کل کل و توضیح هم با شما ندارم ، شما راست می گی و تمام
    برو حالش رو ببر
    [CENTER]انجمنهای تخصصی و آموزشی ویبولتین فارسی
    www.vbskin.ir www.vbteam.ir

http://www.webhostingtalk.ir/f41/15897/#post156053

7. تعداد تشکر ها ازmr.bahram به دلیل پست مفید

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط J4vad نمایش پست ها
    من نه گفتم بدترین است و نه بهترین هر نیوکی مزایای خودش رو داره و همه نسخه های نیوک براش زحمت کشیده شده اما من که از ابتدا در کار نیوک هستم می گویم نیوکی وجود ندارد که با vb سازگار شده باشد و اگر وجود دارد لینک دهید تا دوستان ازش استفاده کنند و اگر نشده دوستان را گمراه نکنید چون تنها نیوکی که vb را پشتیبانی می کند و برای کاربران ایرانی هم فارسی شده آجا می باشد .

همه ی نیوک هایی هم که گفتید به صورت دستی متصل شده اند و به هیچ عنوان در سازگاری با VB در حد آجا نیوک قوی نیستند.

موفق باشید.
    سایت iranhip.com یک سر بد نیست بزنی. انجمنش و نگاه کن؟ vb هست. کلا هر چی بخواد از هر سیستمی چه وردپرس چه جوملا باشه چه ماژول چه بلوک و.. راحت بهش اتصال میده.در ضمن سایتش هم نیوک مشهد تیم هست.. دوست عزیز تو دنیای نت هیچ چیز نشد نداره.. در ضمن اگر خواستید یک سر هم به مرجع phpnuke.ir بزنید بد نیست. خدمات کلی داریم میدیم.انواع سیستمها رو تبدیل میکنیم با هزینه کم. پس نشد نداره. در ضمن مشهد تیم صبر میکنه یکدفعه یک پک بیرون میده مثل بقیه نیست تیکه تیکه وصله پینه کنه..موفق باشید
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

9. تعداد تشکر ها ازdelta به دلیل پست مفید

عضو دائم IFACO.Net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    242
    تشکر تشکر شده 
    1,314
    تشکر شده در
    804 پست

نمونه های از ترکیب VB با نیوک مشهد تیم :

آریائیان - صفحه اصلی

انجمن های تخصصی ایران هیپ - تالارگفتمان
    شرکت هاستینگ ایفاکو
    سایت رسمی : IFACO.NET
    هاستینگی تخصصی و مطمئن برای ایرانیان عزیز
    ...: كسی كه ارزش خود را بشناسد، خويشتن را با امور فناپذير خوار نمی‌سازد :...

11. تعداد تشکر ها ازIFACO.Net به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    58
    تشکر تشکر شده 
    673
    تشکر شده در
    524 پست

راحت بهش اتصال میده
    با این قسمت اصلا موافق نیستم یا به کد نویسی آشنا نیستید و یا پرتال نیوک را نمی شناسید .

جملات زیر را مجدد مطالعه کنید .

نیوکی وجود ندارد که با vb سازگار شده باشد (اگر نیوکی هست که به بدون تغییر به VB متصل شده باشد به دوستان لینک دهید) و اگر وجود دارد لینک دهید تا دوستان ازش استفاده کنند و اگر نشده دوستان را گمراه نکنید چون تنها نیوکی که vb را پشتیبانی می کند و برای کاربران ایرانی هم فارسی شده آجا می باشد .

در ضمن مشهد تیم صبر میکنه یکدفعه یک پک بیرون میده مثل بقیه نیست تیکه تیکه وصله پینه کنه
    متوجه منظور شما نمی شم .

13. تعداد تشکر ها ازJ4vad به دلیل پست مفید

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

با این قسمت اصلا موافق نیستم یا به کد نویسی آشنا نیستید و یا پرتال نیوک را نمی شناسید .

جملات زیر را مجدد مطالعه کنید .

نیوکی وجود ندارد که با vb سازگار شده باشد (اگر نیوکی هست که به بدون تغییر به VB متصل شده باشد به دوستان لینک دهید) و اگر وجود دارد لینک دهید تا دوستان ازش استفاده کنند و اگر نشده دوستان را گمراه نکنید چون تنها نیوکی که vb را پشتیبانی می کند و برای کاربران ایرانی هم فارسی شده آجا می باشد .

متوجه منظور شما نمی شم .
    با این قسمت اصلا موافق نیستم یا به کد نویسی آشنا نیستید و یا پرتال نیوک را نمی شناسید
    جناب حرفه ای امضام رو بخون بفهم کی نیوک بلده کی بلد نیست.آمدی مشهد تیم بهت افتخار آشنایی میدیم..
    متوجه منظور شما نمی شم .
    جوابتون رو sparksun داد:
    مثل قدیم از توی جمله ها فقط کلمات رو برمیداری جواد جان و در خصوصش صحبت می کنی و مفهوم جمله رو درک نمی کنی اصلا
    من که شما رو خوب میشناسم برادر می دونم سیستم کاریت به چه شکلی هست
    حال کل کل و توضیح هم با شما ندارم ، شما راست می گی و تمام
    برو حالش رو ببر
    با آجا نیوکتون موفق باشید.

15. تعداد تشکر ها ازdelta به دلیل پست مفید

عضو انجمن sam_pontiac آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    166
    تشکر تشکر شده 
    279
    تشکر شده در
    166 پست

بهتر سوال ایشون رو بهتر مطالعه کنید گفتند VB و نه PHPbb3 . که بنده جوابشون رو دادم .

دوست من وقتی پرتال آجا نیوک رایگان این کار رو برای کاربران ایرانی فراهم کرده چرا باید هزینه ای برای اون پرداخت کنند .

همچنین نیز تمام نیوک ها قابلیت ارتقاء به آجا نیوک را دارا می باشند .

موفق باشید .
    نمیدونم چه اصراری هست ، که همیشه افرادی که تو زمینه وب فعالیت دارند ، همدیگه رو قصد دارند بکوبند.یکبار مینوشتید که آجا نیوک این امکان رو داره کافی بود ، نیازی نیست که بخواید به زور به کسی القا کنید که الا و بلا فقط آجا نیوک ، البته از امضای شما معلوم هست که از شما چیزی بغیر از همچین برخوردی نمیشه انتظار داشت :
    همانند پلنگ عمل کنید قبل از اینکه به گله ای از آهو ها حمله کنید یکی را نشان کنید حال می خواهد چاق باشد ، لاغر باشد ، پیر باشد یا بچه... هر چه باشد می توانید خود را از گرسنگی نجات دهید ، و چه بسا اگر بی هدف به آن ها حمله کنید ممکن است گرسنه بمانید و همه فرار کنند..
    متاسفانه فقط این رویه بین توسعه دهندگان ایرانی وجود داره و بس ، که فقط کار خودشون رو میبینند و بس ، و نه تنها داخل ایران ، بلکه در بین تمامی وبمسترهای دنیا ، سیستمی بیشتر مورد اطمینان هست ، که افراد بیشتری در عمل از اون نتیجه ای دیده باشند ، اگر قصد گسترش سیستمتون رو دارید ، سرکوبی رقیب راهش نیست ، نشون دادن عملکردتون مهم هست.

ویبولتین که هیچ ، اینویژن پاور برد ، smf , mybb و ... سیستمهای فوروم که انگشت شمار هم نیستند ، قابلیت ست کردن با هر سیستمی رو دارا هست ! چون تو برنامه نویسی هیچ غیر ممکنی وجود نداره.
    در ضمن ، ما بیش از 5 نوع نیوک داخل ایران داریم ، که بیشترین عملکرد و محبوبیت رو نیوک مشهد تیم در بین کاربرانش داره ، سعی کنید بهتر برخورد کنید ، از کجا احتمال دادید که نیوک شما رو گفت؟ یک بنر بزنید و تبلیغ کنید بهتر هست تا بهم ریختن جو تاپیک دیگران.

این کار در بین سرویسهای سایت phpnuke.ir هم موجود هست و مسئول این امر هم بنده هستم .
    و نه تنها نیوک ، بلکه سیستمهای مدیریت دیگه ای مثل وردپرس رو هم میشه ست کرد.فقط نیوک و ویبولتین نیست ، هر چیزی که باشه میشه هماهنگ کرد.کاری که داخل سایت خودم کردم ، ولی جار نزدم چرا که میتونستم این کار رو بکنم و پول خوبی هم به جیب بزنم !
    حتی سیستمهایی که با نیوک ست میشن ، میشه به whmcs هم که بن کل ساختار متفاوتی نسبت به اینطور سیستمها داره ، اشاره کرد ، چه بسا سیستمهای دیگه که حتی در پروژه های دولتی هم با نیوک مشهد تیم ست سازی شدند ، این برمیگرده به شخصی که مسئولیت کار رو داره ، نه سرکوب رقبا !

متاسفم برای اینطور طرز فکرها و عملکردها ، چند وقت پیش ، تو فوروم webdevelopers تاپیکی وعده داده شد به کاربرانش ، که whmcs VS Kayako بود ، که هر دو سیستم یک نماینده رو برای این کار در نظر گرفته بودند ! 2 سیستمی که در بین کاربران خصوصا هاستینگ ، بیشترین استفاده رو داره ، لذت میبردم وقتی میدیدم ، 2 سیستمی که اپن سرس هم یدک نمیکشیدند و جزء سیستمهای غیر رایگان هستند به چه صورت با هم بحث و گفتگو میکردند و دوستانه با هم تبادل نظر میکردند و هر دو در آخر مشکلاتی رو از سیستمهای همدیگه گفتند که کایاکو بعد از اون ماجرا یک پچ از سیستم خودش هم داد !

فقط همین موضوعات هست که پیشرفت وب ما در حد 0 هست ! فقط بلدیم یا از هم کپی برداریم ، یا همدیگه رو بکوبیم ! البته خدا رو شکر خود من به شخصه به این مسئله دچار نشدم !
    همه سیستمی رو میشه به هم متصل کرد .
    انتخاب دست خود کاربر هست.
    کسی هست که دوست داره سیستم اختصاصی ای براش نوشته بشه.
    کسی هست که دوست داره چند سیستم رو با هم یکی کنه.
    کاربر آزاد به انتخاب هست ، من و شما حق القا به کاربر رو برای انتخاب نداریم.
    هر سیستمی رو هم که فکر کنید ، به همدیگه میشه متصل کرد ، اینطور چیزها کاری نیست و بهتر هست تو زمینه همین وب فارسی ، کارهای بزرگتری رو هم انجام داد که تا وقتیکه اینطور مسائل هست ، ازین بهتر نمیشه از پیشرفتمون انتظار داشت.

تغییرات در هسته نیوک به این راحتی ها نیست دوست من . اگر بخواهید با اتصالگر هم متصل کنید ماژول هایی مشکل پیدا می کنند .
    ساده ترین ساختار رو در بین سیستمها بعد از وردپرس نیوک داره ، قصد بزرگ نمایی کارتون رو نداشته باشید.

فرمایش شما رو من قبول دارم ، چون اولین نیوکی که با ویبولتین ست شده و هماهنگ بود، نیوک آجا بود ، و تو این شکی نیست ، ولی به این بزرگیها هم نیست که اغراق میکنید.
    یکی از دلایلی که خود گروه مشهد تیم ، اینکار رو با نیوک نکرد ، این بود که :
    سیستم phpnuke تحت قوانین نرم افزارهای Open Source هست ، و ویبولتین یک سیستم کاملا غیر رایگان و پولی هست ، و از لحاظ قانونی ، این اجازه به خودمون ندادیم ، و اگر کاربری بخواد ، براحتی برای اون شخص این کار صورت میگیره ، و نه زمان بر هست ، و نه کاری عجیب !
    امیدوارم ، از صحبتهای من شخصی ناراحت نشده باشه ، فقط حرفی بود که خیلی وقت بود قصد داشتم بگم !
    و اگر کسی دلگیر شده ، من ازش پوزش میخوام
    موفق باشید.

17. تعداد تشکر ها ازsam_pontiac به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    58
    تشکر تشکر شده 
    673
    تشکر شده در
    524 پست

زننده تاپیک چیزی گفته بودن که شما خودتون رو انداختین وسط ؟
    فکر کنم شما یکم دچار توهم شدید
    دوست عزیز اصلا خودتون رو در حدی نبینید که من شما رو بخوام عددی حساب کنم
    اصلا شما کی هستین؟
    چی هستین که ادعا میکنید ؟
    کلا شما تو توهم هستیا
    شما اصلا عددی نیستی که کسی بخوادش من رو بفرسته که با شما صحبت کنم
    ثانیا من خودم در گروه نیوک مشهد تیم هستم و آشنایی کمی با سئو و... دارم
    ( این روزها همه جزو گروه مشهد تیم هستند شما چطور؟!)

دوستان من گوشه هایی از صحبت های دوستمون را جدا کردم بخوانید و ببینید نیازی هست تا من با این چنین آدمی هم کلام شوم ؟!

به هر روی امیدوارم مدیران محترم جلو اینگونه فرافکنی ها را گرفته و موضوع تاپیکی که اصلا چیز دیگری بوده به اینجا کشیده نشه .

موفق و پیروز باشید .

19. تعداد تشکر ها ازJ4vad به دلیل پست مفید

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

ببین جناب جواد اینکه از اول میدونستم شما مدیر آن {آجا} ( ارتش جمهوری اسلامی) اسمش همین بود دیگه؟هستید شکی نبود. منتهی یک چیز رو شما نگرفتید.کسی به زور نمیتونه کاربری رو مجبور به استفاده از سیستمی کنه که دلش نمیخواد. شما اسم تاپیک رو خوندید؟ (ست کردن vBulletin با نیوک... ) به هر دبستانی بگی میفهمه منظور این بوده طرف سیستمش نصب هست و میخواد انجمنش رو به vb ارتقا بده.نه اینکه بیاد دوباره نیوک نصب کنه یا کل سیستم رو ارتقا بده.فقط نمیدونم با اینکه شما خودت میدونی چرا این قضیه رو کل کل انداختی؟

این جمله شما من را حسابی شاد کرد و بسی خندیدم ! پس با یک چیزی جز آجا کنار بیاد از نظر شما ؟! مشخص هست که کی شما رو فرستاده به این تاپیک سعی می کنم بگذارم کاربران خود مطلب را بخونند و شاد شوند چرا که موضوع تاپیک چه بود و چه شد
    لطفا به ما هم بگو کی ایشون رو فرستاده تو تاپیک ما هم بسی بخندیم! واقعا فکر میکنی کسی ایشون رو فرستاده مثلا در مقابل سیستم پرعظمت و معروف (بازدید: روزی 250 کلیک -الکسا 553000 ) با شما رقابت کنه؟ به نظر شما ما باید بخندیم یا شما؟
    ( این روزها همه جزو گروه مشهد تیم هستند شما چطور؟!)
    شک نکن دوست عزیز.به قدری محبوبیم که نیوک های دیگر رو از سر راه برداشتیم.نوبت شما هم میشه(بزار این تعهد 5 انگشتی من خشک بشه بعد) باور نداری از دوست گرامیت تو نیوک لرن بپرس! آخه آن بیچاره هم شک کرده بود
    دوستان من گوشه هایی از صحبت های دوستمون را جدا کردم بخوانید و ببینید نیازی هست تا من با این چنین آدمی هم کلام شوم ؟!
    ببخشید کدوم دوستانتون رو میگید؟ من جز دو نفر تازه وارد که معلوم نیست شاید خودتون هستی و ازتون الکی تشکر کردند کسی دیگر رو ندیدم!
    به هر روی امیدوارم مدیران محترم جلو اینگونه فرافکنی ها را گرفته و موضوع تاپیکی که اصلا چیز دیگری بوده به اینجا کشیده نشه .
    تو این یکی هم شک نکن.صد در صد جلوشو میگیرن و برخورد هم میشه.مخصوصا تازه واردهای دنیای نت.
    حر ف آخر: یک فکری برای امضات کن.برای خودش راز بقاست به امید روزی که بازدیدتون 500 نفر در روز رو رد کنه.آمین. موفق باشید

21. تعداد تشکر ها ازdelta به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)