صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 34

موضوع: نیازمند اطلاعات دقیق در مورد ارائه اینترنت وایرلس (مدیران isp و دوستان با تجربه بیان تو)

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    224
    تشکر تشکر شده 
    321
    تشکر شده در
    206 پست

پیش فرض پاسخ : نیازمند اطلاعات دقیق در مورد ارائه اینترنت وایرلس (مدیران isp و دوستان با تجربه بیان تو)

چیزی ک خودم داخل ایران دیدم : گیگالینک مدل 7451 (190 میلیون)

2. # ADS

عضو انجمن amirlord آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,304
    تشکر تشکر شده 
    2,008
    تشکر شده در
    1,149 پست

پیش فرض پاسخ : نیازمند اطلاعات دقیق در مورد ارائه اینترنت وایرلس (مدیران isp و دوستان با تجربه بیان تو)

نقل قول نوشته اصلی توسط cityhost نمایش پست ها
    میشه دلیل مدرک شما رو به عنوان میلیاردی بپرسم؟ ، قرار نیست که امواج رو تا تهران بفرستم ، حداکثر ارسال فرکانس از سه جهت پنج الی ده کیلومتره
    لطفا توضیحات بیشتری رو در مورد رزرو فرکانس و دلیل استفاده از اون رو بدین
    درست میفرمایید من فراموش کردم لحاظ کنم شرایط شمارو . برای مثال شرکت مبین نت هست که حق مجوزش سالیانه 30 میلیارد تومان هست و البته بخاطر این که پوشش بالا داره . البته من مطمئنم که فرکانس های مربوط به وایرلس رو به شما نخواهند داد ولی شاید بخاطر شرایط روستایی بتونید امتیاز های خوبی نسبت به مناطق شهری بگیرید .
    فرکانس های مربوط به وایرلس دور و بر 2.5 و 5 هست . توجه کنید که بینشون نیست و 2.5 و 5 هست . یعنی بین این ها مربوط به چیزای دیگه میشه مثل وایمکس که حدودا 3.5 هست اگر اشتباه نکنم و بین این هارو می فروشند اما 2.5 و 5 رو اجازه ی استفاده آزاد میدهند بشرط p2p . حالا نقاط روستایی شاید سرایط فرق کنه . بهترین راه اینه که با وزارت ارتباطات تماس بگیرید جویا بشید .

عضو انجمن pc-narmak آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    109
    تشکر تشکر شده 
    359
    تشکر شده در
    246 پست

1- باید مجوز ای اس پی یا ای اس دی پی تهیه کنید که متاسفانه 5ساله صادر نمیشه ولی میتونید مجوز یک شرکت که میخواد جمع کنه رو بخرید
    2-ما دونوع پوشش داریم پوشش 2.4 که لپتاب و تبلت می باشد (مشترک نیازی به مودم ندارد) بسیار بسیار پر هزینه و پوشش دوم که 95 درصد شرکت ها در ایران به این صورت هستند پوشش 5.8 می باشد که با سرمایه 15 تا 50میلیون میشه راه اندازی کرد
    3- پهنای باند میتونید از زیرساخت و ای اس دی پی ها نیز تهیه کنید
    4- چون مجوز صادر نمیشه نیازی به ثبت شرکت ندارید وقتی مجوز شرکت خاصی رو میخرید نام هیئت مدیره به نام های شما تغییر پیدا میکنه به این علت شرکت از قبل ثبت می باشد
    5-سود و ضرر کاملا" بستگی به مشتریان شما و طرز کار کردن شما داره ولی با سرمایه کمتر از 500میلیون مطمعن باشید ضرر هستش در تهران سایر شهرهارو اطلاع ندارم چون رقیب های خیلی غول در این بازار هستند که قیمت چندین برابر پایین تر می اورند
    6-چیز خاصی دیگه مد نظرم نیست ولی اگر در این کار علاقه نباشه مطمعن باشید به سال دوم برسه به فکر فروش آن میوفتید چون نسبت به دردسرهایی که میکشید سود خیلی خیلی کمی داره اگر سوال بیشتری داشتید میتونید پیغام خصوصی بدید
    اگر دیگران بهم بدی کردند وظیفه منه که خوبی کنم
    www.discover-trip.ir

5. تعداد تشکر ها از pc-narmak به دلیل پست مفید

عضو انجمن parsa-server آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    147
    تشکر شده در
    98 پست

اگه اشتباه نکنم به تمام سوالات شما دوستان پاسخ دادن.
    در صورتی که سوالی بدون جواب مونده بفرمایید تا توضیحات لازم خدمتتون ارائه بشه.
    در مورد راه اندازی هم سوال فرموده بودید که ما میتونیم در خدمتتون باشیم.
    راه اندازی کلیه سیستم های شبکه (وایرلس،اکانتینگ و...)

در صورت نیاز با ما در تماس باشید
    با تشکر

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    271
    تشکر تشکر شده 
    277
    تشکر شده در
    192 پست

با سلام و تشکر از دوستانی که پاسخ دادند
    amirlord و pc-narmak پاسخ های بسیار خوب و پر معنی دادند و جوابشان قانع کننده و صحیح بود
    ما علاقه به این کار و انجام این پروژه در اسرع وقت داریم اما باید حداقل هزینه ها را در نظر بگیریم تا بیشتر بودجه رو صرف تهیه پهنای باند و فرستنده ها کنیم
    طبق تحقیقی که کردم با شرایط سخت میشه مجوز ISP را تهیه کرد ، حال باید تحقیقات بیشتری رو انجام بدم
    اینترنتی که قرار است ارائه بدیم دقیقا باید نیاز به مودم داشته باشد و هر کاربر مشخصات خود را داشته باشد

عضو انجمن pc-narmak آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    109
    تشکر تشکر شده 
    359
    تشکر شده در
    246 پست

ببینید در دو حالت چه 2.4 و چه 5.8 مشترک های شما هرکدام یوز رو پس مشخص و ای پی مشخص دارند که اگر خلاف کردند..... فقط فرقشون تو اینه که مشترک شما مودم تهیه نمیکنه
    مجوز هم به هیچ وجه صادر نمیکنند ما خودمون چند مدت دنبالش بودیم حتی چند ماه هرروز تو تنظیم مقررات بودیم
    اگر قراره فقط روستارو اینترنت بدیم فکر کنم با 15 یا 20 میلیون بشه شبکه رو راه اندازی کرد ولی پس از افزایش مشترک حتما" باید به فکر توسعه شبکه باشید تا مشکل افت سرعت و افزایش پینگ پیش نیاد
    اگر دیگران بهم بدی کردند وظیفه منه که خوبی کنم
    www.discover-trip.ir

9. تعداد تشکر ها ازpc-narmak به دلیل پست مفید

عضو انجمن hfuhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    48
    تشکر تشکر شده 
    139
    تشکر شده در
    97 پست

دوست عزیز شما مجوز ISP رو بگیرید این تنها راهش هست که اینترنت به مشترک بدید روی ADSL با مودم و از مخابرات یک خط اینترانت تهیه کنید هزینه های این خط روی سایت مخابرات موجوده . بعد شما پهنای باند تهیه می کنید از هر شرکتی که بخواین .
    و بودجه لازم حدود 20 تا 30 میلیون در میاد - و هر کاربر نیاز به خط تلفن داره من فکر کنم منطقه ای که هستین فقط به واسطه ماکرو ویو بتونید اینترنت بگیرید که اونم با هزینه تجهزاتش غیر منطقی هستش پس مجوز ISP رو تهیه کنید بعد دنبال گرفتن خط اینترانت از مخابرات بالای 40 مگابایت باشید بعد 20 مگابایت اینترنت روی اون بگیرید
    تکنو پرداز غرب - تکنو پرداز غرب
    مراجعه کنید و با مسئولین فنی شرکت صحبت کنید بیشتر راهنماییتون می کنند

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    271
    تشکر تشکر شده 
    277
    تشکر شده در
    192 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hfuhost نمایش پست ها
    دوست عزیز شما مجوز isp رو بگیرید این تنها راهش هست که اینترنت به مشترک بدید روی adsl با مودم و از مخابرات یک خط اینترانت تهیه کنید هزینه های این خط روی سایت مخابرات موجوده . بعد شما پهنای باند تهیه می کنید از هر شرکتی که بخواین .
    و بودجه لازم حدود 20 تا 30 میلیون در میاد - و هر کاربر نیاز به خط تلفن داره من فکر کنم منطقه ای که هستین فقط به واسطه ماکرو ویو بتونید اینترنت بگیرید که اونم با هزینه تجهزاتش غیر منطقی هستش پس مجوز isp رو تهیه کنید بعد دنبال گرفتن خط اینترانت از مخابرات بالای 40 مگابایت باشید بعد 20 مگابایت اینترنت روی اون بگیرید
    تکنو پرداز غرب - تکنو پرداز غرب
    مراجعه کنید و با مسئولین فنی شرکت صحبت کنید بیشتر راهنماییتون می کنند
    دوست عزیز ، در این حد هم بی تجربه نیستیم ، پهنای باند رو که نمیخواستیم از رو هوا بیاریم ، از مخابرات و شرکت دیگه(به عنوان خط پشتیبان) تهیه میکردیم
    فقط مشکل ما اطلاعات کم در زمینه ارائه اینترنت وایرلس بود در غیر این صورت در رابطه با فروش اینترنت adsl اطلاعات کافی داشتیم
    به علاوه این که مخابرات فروش اینترنت اختصاصی رو گرون حساب میکنه

عضو دائم arc1o0 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    523
    تشکر تشکر شده 
    3,739
    تشکر شده در
    2,026 پست

سلام

نیاز سنجی بکنید که جواب میده یا خیر، برگشت این هزینه ها در کوتاه مدت نخواهد بود.

رایتل منطقه شما پوشش داره یا خیر

مبین نت چطور

موفق باشید.

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    271
    تشکر تشکر شده 
    277
    تشکر شده در
    192 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط arc1o0 نمایش پست ها
    سلام

نیاز سنجی بکنید که جواب میده یا خیر، برگشت این هزینه ها در کوتاه مدت نخواهد بود.

رایتل منطقه شما پوشش داره یا خیر

مبین نت چطور

موفق باشید.
    با سلام ، رایتل و مبین نت تحت پوشش نیستند
    مردم این منطقه همگی از مخابرات استفاده کرده و از پشتیبانی و کیفیت آن ناراضی هستند
    برگشت هزینه میتواند در 5 الی 6 یا 1 سال پس از انجام این پروژه اتفاق بی افتد که این مسئله ای برای ما مانعی ندارد
    اگر طبق محاسبات منطقی که ما یا مدیران آی اس پی برای ما انجام دهند در اوایل میتوانیم از پهنای باند برای 100 نفر شروع کرده و بعد از سود دهی به فکر یوزر های بیشتر باشیم و دستگاه ها را ارتقا دهیم
    فقط یک سوال ، آنتن های نانواستیشن m5 برای این کار پاسخ می دهد یا خیر؟
    ویرایش توسط cityhost : March 7th, 2014 در ساعت 20:27

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)