صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: مشکل بلاک شدن ای پی سرورهای مجازی از داخل ایران ( همه شرکت کنید *مهم* )

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    46
    تشکر شده در
    33 پست

پیش فرض مشکل بلاک شدن ای پی سرورهای مجازی از داخل ایران ( همه شرکت کنید *مهم* )

فکر میکنم بازی موش و گربه با شکل جدیدی آغاز شده اولا این مشکل خیلی جدیه و هم برای خریدار ایجاد دردسر میکنه و هم فروشنده
    الان من 8 تا سرور داشتم که در مرحله اول 7 تا سرور بلاک شد و هر سرور بین 2 تا 9 ماه کار کرده بود به دلیل اعتراض کاربرا و ... بعد از 3 روز 4 سرور جدید از 4 فروشنده مختلف تهیه کردم و از امرزو صبح 3 تا از 4 سرور بلاک شد یعنی با ای بی ایران امکان اتصال و حتی ریموت نیست ...
    اینطوری که من فهمیدم شاید ربط به این داشته باشه کانکشن و سایتارو دارن تک تک چک میکنن و ای پی سرور خوب معلومه دیگه میزنن بلاک میکنن ، نظر سایر دوستان چیه ؟ راه حلی داره این وضعیت ؟ الان اکثر فروشنده ها میگن مثلاً 5 تا 10 تومن بده ای پی جدید بدیم از کجا معلوم این ای پی هم 2 روز دیگه همین بلا سرش نیاد ؟
    این موضوع رو توجه کنید سرورهای جدید الان 2 هفته کار نکردن خیلی ی ی ی عجیبه به این سرعت انگار سایته که سه سوت پیداش میکنن
    لطفا همه شرکت کنید موضوع خیلی مهمه شاید به نتیجه رسیدیم
    ...؟!

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    79
    تشکر تشکر شده 
    63
    تشکر شده در
    48 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل بلاک شدن ای پی سرورهای مجازی از داخل ایران ( همه شرکت کنید *مهم* )

یه سرور اختصاصی که سودش در چند آی پی اخر هست که فروش میره با اینکار رسما بیچاره شدیم رفت.از صبح بعضی آی پی ها قطع وصل میشد که از 1 ساعت پیش سروری که 30 تا آی پی داشتم هفته پیش 9تاشو بستن به امید اینکه دوباره باز کنند امروز تیر خلاص رو زدن 8 تای دیگر بسته شده
    واقعا نمیدونم چی باید بگم و چی کار باید کرد.جواب مشتری چی باید داد و تا کی میشه آی پی اضافه گرفت هفته پیش شنبه بسته شد این هفته هم مجددا شنبه
    رسما روانی شدم

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    46
    تشکر شده در
    33 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل بلاک شدن ای پی سرورهای مجازی از داخل ایران ( همه شرکت کنید *مهم* )

من با چنتا از این سایتهایی که نمیخوام مستقیم اشاره کنم مکاتبه کردم همه میگن مشکل از ما نیست و میپیچونن معلوم نیست پشت این کار کدوم سازمانه هدفش چیه یکی میگه اینترنت ملی داره سراسری میشه یکی میگه فروشنده های چیز چی رو فقط میبندن الان حتی سرور ناد من بلاک شد
    ...؟!

عضو انجمن ali0000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    784
    تشکر تشکر شده 
    781
    تشکر شده در
    483 پست

با تغییر پورت هم فایده ای نداره تست کردم فقط با قند شکن میشه ریموت کرد بحث اینترنت ملی که فکر نکنم باشه اما یه کاسه ای زیر نیم کاسس

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    46
    تشکر شده در
    33 پست

خدا کنه چیزی که الان تو ذهنمه نباشه ....
    یادتونه یه مدتی تماس میگرفتن با هاستینگ و سرور فروشا که میرفتی 3 تا فرم بود پر میکردی و ای پی و رنج میدادی وسلام نامه تمام
    این تازه شاید شروع کار باشه باید اونا که رفتن حتما شرکت کنن معلوم بشه الان سرورهایی که ای پی دادن و حضوری رفتن اعلام کردن بلاکی دارن ؟
    میگم نکنه دارن ساماندهی میکنن اینطور باشه بدبختیه هر سرور جدیدی بگیری باید بری رنج بدی تا باز کنن بتونی فروش کنی البته ان موضوع فقط تو ذهنمه خدا کنه این از این داستانا نباشه
    ...؟!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    31
    تشکر تشکر شده 
    43
    تشکر شده در
    33 پست

یه تاپیک مهم اینجا زده شد
    http://www.webhostingtalk.ir/f6/105836/
    متاسفانه تاپیک بسته شد
    لطفا تاپیک رو باز کنید همونجا ادامه بدیم
    با این وضعیت نه فروشنده و نه خریدار نمیتونه کار کنه !

8. تعداد تشکر ها از _ice_ به دلیل پست مفید

عضو انجمن ali0000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    784
    تشکر تشکر شده 
    781
    تشکر شده در
    483 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ice_ نمایش پست ها
    یه تاپیک مهم اینجا زده شد
    متاسفانه تاپیک بسته شد
    لطفا تاپیک رو باز کنید همونجا ادامه بدیم
    با این وضعیت نه فروشنده و نه خریدار نمیتونه کار کنه !
    من خودم سری اول امکان اینکه موضوع تعمدی باشه رو خیلی ضعیف میدونستم و منتظر بودم که اوضاع بحالت قبل برگرده اما ظاهراً برنامه ای مشخص و حساب شدس ، مطمئنن با این وضع خیلی ها متضرر میشن فقط فروشنده و خریدار نیستن ( البته خیلی ها دارن از این طریق نون زن و بچه و زندگی در میارن )

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    46
    تشکر شده در
    33 پست

همینطوریش دخل و خرجمون مشکل داشتیم با این وضع کلا ضرره اما کو گوش شنوا روز به روز اوضاع بدتر و بدتر دلمون به چی خوش باشه ما جوانای ایرانی؟
    اینا درد و دل من و امثاله منه اصلا بحث سیاسی نیست اما خود من از درامد اینترنتی شهریه دانشگامو با هزار بدبختی میدم دانشگامم غیر ازاده کلا شهریه 250 تومن اما همینم برام سنگین بود که از 1000 تا کار اینترنتی تو 3 ماه شاید 200 تومن تو جیبم بمونه فش خوردن و تهدید کردن و گیر دادن کاربر هم بماند که ساعت 3 صبح اس ام اس میده انگار بردشی باید بری ببینی سرویسش چرا قطعه برا اینکه دلم خوش باشه اخر ماه 15 تومن یا 20 تومن تمدید کنه که سودش کلا 5 تومن باشه من که دارم میبرم دیگه
    ...؟!

عضو انجمن javadezati آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    800
    تشکر تشکر شده 
    1,663
    تشکر شده در
    1,335 پست

دارای نماد اعتماد الکترونیکی و 10 سال سابقه
    آدرس : تهران - خیابان شهید رجایی - میدان بهشت - خیابان ابریشم - پلاک 268 ( وب هاست پرشین )
    55502847-09123104071-09359290050-www.whpersian.com

عضو دائم Mr.Te0 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    259
    تشکر تشکر شده 
    2,950
    تشکر شده در
    1,526 پست

http://www.webhostingtalk.ir/f55/105877/

http://www.webhostingtalk.ir/f14/105890/

به اندازه کافی فکر میکنم برای این موضوع تاپیک زده شده...
    info.mehranfar@gmail.com

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)