صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 33

موضوع: آموزش نحوه فرار از تحریم سی پنل

عضو انجمن MelatHOST آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    81
    تشکر تشکر شده 
    330
    تشکر شده در
    232 پست

پیش فرض آموزش نحوه فرار از تحریم سی پنل

به نام خدا
    من دیروز داخل همین تالار دیدم که بعضی از یوزرا نوشتن نحوه فرار از تحریم سی پنل رو بلدن ولی به دیگران یاد نمیدن ، واقعاً این رفتار از نظر من اهانت آمیز هستش و من این آموزش تضمینی رو برای دوستان آماده کردم تا تضمین کنم که تحریمی در کار نیست

1- توجه کنید که اگر از یک دیتا سنتر لیسانس میگیرید دیتا سنتر شما gold partner سی پنل باشد
    لذا ابتدا به بخش فروش دیتا سنتر ایمیل زده و از این موضوع مطلع شوید " سی پنل به هیچ وجه در جریان تحریم یوزرهایی که از شریک های طلایی خودش هست عملی انجام نمیدهد "
    اگر دیتا سنتر پاسخ داد که gold partner نیست سعی کنید لیسانس تهیه نکنید چون تحریم شما در آینده ای نه چندان دور حتمی است

را های دیگر :
    2- به بخش basic whm configration بروید و از بخش main ip یک آیپی جدید "به غیر از آیپی ای که لیسانس شما بر روی آن قرار دارد ست کنید برای مثال اگر آیپی اصلی سرور شما 45.45.45.12 است یک آیپی دیگر که متعلق به شماست برای مثال 45.45.45.13 را ست کنید تا از این پس اکانتهای جدید شما روی همین آیپی ایجاد شود
    به هر یک از نمایندگان خود هم همین آیپی را ارائه کنید " 45.45.45.13 " تا آنها هم نتوانند ازآیپی اصلی استفاده کنند این تنظیم در بخشی که تنظیمات ریسلری انجام میشود میسر است
    3- به هیچ وجه به اطلاعات whois در host name سرور توجه نکنید و اصلاً و ابداً در تحریم شما تاثیر ندارد ولی این به این معنی نیست که از دامین .ir استفاده شود منظور این است که از هر دامینی به غیر از ir ولی با هر Whois که مایل هستید میتوانید استفاده کنید مثلاً کشور را ایران بزنید و ...
    4- پورت 2089 سرورتان را ببنیدید و فقط در زمان آپدیت سی پنل بازش کنید ( این کار از طریق iptables ( یا از طریق csf انجام میشود
    5- من به هیچ وجه این نکته را قبول ندارم که وجود دامین ir باعث تحریم میشود لذا با خیال راحت صدها دامین ir را میزبانی کنید ( وب دیتا دات آی آر هم هزاران مشتری آی آر دارد و تا به الان یک بار هم تحریم نشده است)
    6- به whm مراجعه کنید و یک ریسلر بسازید و پس از ساخت ریسلر در بخشی که امکانات و تنظیمات ریسلر انجام میشود تمامی امکانات و ... را به ریسلر خودتان بدهید (همانند root) سپس save کرده و از whm log out کرده و از این پس با این یوزر به Whm وصل شوید
    یکی از عوامل تحریم log in نمودن به whm از طریق user : root با آیپی ایران است که در صورت وجود حساسیت از طرف سی پنل حتماً تحریم خواهید شد
    7- امیدوارم دیگر تاپیک هایی مشاهده نکنم که در آن یوزرهایی چنین حرفی را بزنند که ما چیزی را میدانیم ولی چون حرفه ای است به دیگران نمیگوییم !
    ویرایش توسط MelatHOST : May 6th, 2010 در ساعت 17:31

2. تعداد تشکر ها ازMelatHOST به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم Woshka آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    1,524
    تشکر شده در
    1,078 پست

پیش فرض پاسخ : آموزش نحوه فرار از تحریم سی پنل

خیلی لطف کردی
    ولی یه تنظیمات به این سادگی دلیل بر حرفه ای بودن بعضیا نیست که نمی خوان بگن و اینکه نمیگن هم اصلا دیگه چرا پست میزنن
    به یزدان که گر ما خرد داشتیم---کجا این سرانجام بد داشتیم
    فروش سرور مجازی
    http://www.maroonhost.net/vps-hosting.html
    مارون هاست
    برای خرید سرور تماس بگیرید 09123773197

5. تعداد تشکر ها از Woshka به دلیل پست مفید

عضو انجمن Techno Pars آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    322
    تشکر شده در
    246 پست

سی پنل به هیچ وجه در جریان تحریم یوزرهایی که از شریک های طلایی خودش هست عملی انجام نمیدهد
    این درست نیست.در توافق نامه cPanel همچین چیزی وجود نداره.

7. تعداد تشکر ها از Techno Pars به دلیل پست مفید

عضو انجمن Desperados آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    138
    تشکر تشکر شده 
    388
    تشکر شده در
    195 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Techno Pars نمایش پست ها
    سی پنل به هیچ وجه در جریان تحریم یوزرهایی که از شریک های طلایی خودش هست عملی انجام نمیدهد
    شما توافق نامه سی پانل با شریک های طلایی رو از کجا مطالعه کردید که متوجه شدید چنین چیزی وجود نداره ؟

در ضمن افرادی هم که می فرمایند بلد هستیم و نمیگیم ! فکر نمیکنم جایی در این انجمن ها داشته باشند این انجمن ها انجمن های 2 طرفه هست دوستا میان اینجا مطالبی یاد میگیرن چیز هایی هم که بلد هستند رو به دیگران یاد میدهند اینکه بیان اینجا فقط استفاده کنند زیاد جالب نیست !

9. تعداد تشکر ها ازDesperados به دلیل پست مفید

عضو انجمن AfraWeb.net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    478
    تشکر تشکر شده 
    1,026
    تشکر شده در
    664 پست

جالب بود فقط اموزش فرار کم بود که اضافه شد . واقعا مشتریان شما از این اطلاع دارند که شما برای اینکه مشکلی روی پنل پیش نیاد دارید فرار میکنید و پنهان کاری میکنید . سی پنل بارها و بارها اعلام کرده که به مشتریان و شرکت های ایرانی هیچ سرویسی را ارائه نمیکند در غیر این صورت باید به ادراه خزانه داری امریکا جواب پس بده و جریمه های ناشی از این کار که کم هم نیست را پرداخت کند .
    دایرکت ادمین و کولکسو رایگان میتونه گزینه خوبی برای جایگرینی و فرار از دست سی پنل باشد
    [LEFT]AfraWeb, Since December 18 2007
    Managed & Unmanaged VPS and Dedicated Servers in Canada
    Netelligent Hosting Services Inc
    Iran office : 98-21-66841497

عضو انجمن MelatHOST آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    81
    تشکر تشکر شده 
    330
    تشکر شده در
    232 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Techno Pars نمایش پست ها
    تایید اطلاعات و یا تشخیص نقض اطلاعات مشتریان در gold partner ها بر عهده شرکتی که این لیسانس را دارد است و به سی پنل هیچ ربطی ندارد و اطلاعات لیسانس به نام goldpartner است نه به نام مشتری
    ولی در خرید به صورت مستقیم از سی پنل یا از طریق نمایندگان معمولی ، موظف هستند اطلاعاتی مشتری شامل محل زندگی شماره تماس و ... را در اختیار سی پنل قراردهند و verify تلفنی و یا از طریق اسکن پاسپورت برای شرکت نماینده ارسال کنند تا شرکت نماینده به سی پنل تاییدیه بفرستد
    ویرایش توسط MelatHOST : May 6th, 2010 در ساعت 17:35

عضو انجمن DeltaGostar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    589
    تشکر تشکر شده 
    1,081
    تشکر شده در
    755 پست

54 پاسخ : آموزش نحوه فرار از تحریم سی پنل

به جان خودم من با مسئولین فنی سی پنل چت آنلاین میکنیم و ایمیل میزنم
    بهش هم گفتم ایرانی هستم . گفتم هر چی کشف های که شما دوست دارید ما ایرانیان انجام دادیم و به خاطر بعضی مسائل سیاسی چرا نباید پول نقد میدم از سی پنل استفاده کنیم همونجا بهش گفتم اگر قراره تحریم کنید لیسانس رو مشکل بوجود بیاری من دیگه سی پنل نصب نمیکنم و به یه ملت هم میگم نصب نکنن
    شما پولشو میگیرد ملت ایران چه گناهی کردن که بدون اطلاع قبلی یه دفعه ای تحریم میکنید
    زیاد جواب نداشت و گفت مشکل از بالا دست ها هست که این روا پیاده کردن ولی از چند سال پیش
    کمتر گیر میدن حالا چه کارکرده آقای اوباما نمیدونم / نقطه سر خط

عضو جدید ParsDade آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    45
    تشکر شده در
    33 پست

65 پاسخ : آموزش نحوه فرار از تحریم سی پنل

تشکر فراوان
    امید همگی ینگونه برای کمک به هم کار انجام بدند
    سعی کنید هدفتون با هم رشد کردن باشه نه از روی هم رد شدن

سی پنل بیکار نیست لایسنس ببنده
    خود من یک بار با این مشکل مواجه شدم و سی پنل بنده بسته شد که بعد فهمیدم آقای فرزاد شکوهی (فضاها) ریپورت دادن به این دلیل که فکر می کردن سی پنل ایشون بسته شده باید از همه هم بسته شه

بازم ممنون دوست من
    -------------------------------------------------------------
    Mohammad Rasoul Kazemi
    Manager & Communications Officer| CEO
    ParsDade Advanced Technology Corporation

عضو انجمن AfraWeb.net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    478
    تشکر تشکر شده 
    1,026
    تشکر شده در
    664 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DeltaGostar نمایش پست ها
    به جان خودم من با مسئولین فنی سی پنل چت آنلاین میکنیم و ایمیل میزنم
    بهش هم گفتم ایرانی هستم . گفتم هر چی کشف های که شما دوست دارید ما ایرانیان انجام دادیم و به خاطر بعضی مسائل سیاسی چرا نباید پول نقد میدم از سی پنل استفاده کنیم همونجا بهش گفتم اگر قراره تحریم کنید لیسانس رو مشکل بوجود بیاری من دیگه سی پنل نصب نمیکنم و به یه ملت هم میگم نصب نکنن
    شما پولشو میگیرد ملت ایران چه گناهی کردن که بدون اطلاع قبلی یه دفعه ای تحریم میکنید
    زیاد جواب نداشت و گفت مشکل از بالا دست ها هست که این روا پیاده کردن ولی از چند سال پیش
    کمتر گیر میدن حالا چه کارکرده آقای اوباما نمیدونم / نقطه سر خط

این قانون برای این شرکت ها نوشته شده . اونجا قانون با ایران بسیار فرق داره قوانینی که در این سایت نوشته شده است باید اجرا کنند مگرنه با جریمه مواجه میشوند شاید شما بتونید سی پنل را دور بزنید ولی این شرکت نمیتونه قوانین کشورش رو دور بزنه به خاطر اینکه به چهار تا شرکت ایرانی لایسنس بفروشه این دلیل شما اصلا استدلال خوبی نیست یادتون باشه این شرکت ها جهانی فعالیت میکنند در پنچ قاره و بیش از 190 کشور جهان و با میلیون ها مشتری . ایران جای مهمی در صنعت هاستینگ دنیا ندارد . چند شرکت معتبر در ایران وجود دارد و چند دیتا سنتر که به تعداد انگشتان دست هم نمیرسند و ....
    U.S. Treasury - Sanctions Program Summaries - Iran

پیشنهاد میشه به قوانین شرکت ها احترام گذاشته بشه و سعی شود از راه های جایگیزین استفاده شود . ( کنترول پنل های دیگر )
    [LEFT]AfraWeb, Since December 18 2007
    Managed & Unmanaged VPS and Dedicated Servers in Canada
    Netelligent Hosting Services Inc
    Iran office : 98-21-66841497

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    125
    تشکر تشکر شده 
    234
    تشکر شده در
    190 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ParsDade نمایش پست ها
    تشکر فراوان
    امید همگی ینگونه برای کمک به هم کار انجام بدند
    سعی کنید هدفتون با هم رشد کردن باشه نه از روی هم رد شدن

سی پنل بیکار نیست لایسنس ببنده
    خود من یک بار با این مشکل مواجه شدم و سی پنل بنده بسته شد که بعد فهمیدم آقای فرزاد شکوهی (فضاها) ریپورت دادن به این دلیل که فکر می کردن سی پنل ایشون بسته شده باید از همه هم بسته شه

بازم ممنون دوست من
    چطوري فهميديد؟

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)