صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 33

موضوع: آموزش نحوه فرار از تحریم سی پنل

عضو انجمن DeltaGostar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    589
    تشکر تشکر شده 
    1,081
    تشکر شده در
    755 پست

2 پاسخ : آموزش نحوه فرار از تحریم سی پنل

نه واقعا هم همینطوری است شرکت سی پنل که بیکار نیست لوگ ورد به ای پی های اصلی سرور های و صاحبان ایرانی رو چک کنه چند ماه پیش اصلا با ای پی ایران میرفتی توی سایت برای ویرفای و یا هر کاری سریع ای پی رو میبست
    الان شما با هر قسمتش میخوای ایمیل بزن و صحبت کن تکلیف ما ایرانی =نیمه بدبخت چیه آخر لیسانس ها رو میبندینی یا هی سیاست های امریکا نسبت به ملت ایران داره بهتر میشه ببن چی جواب میده خوب کاری نداره یه متن بنویس 10 دقیقه /
    شرکت فناوری دلتا گستر آساک - میزبانی - خدمات ارزی ,خدمات فارکس

2. # ADS

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    914
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,757 پست

پیش فرض پاسخ : آموزش نحوه فرار از تحریم سی پنل

نقل قول نوشته اصلی توسط iam نمایش پست ها
    ( وب دیتا دات آی آر هم هزاران مشتری آی آر دارد و تا به الان یک بار هم تحریم نشده است)
    خیلی ارادت دارم به وبدیتا اما باید خدمتتون عرض کنم بنده از مشتریان وبدیتا بودم و حدود یک ماه به علت تحریم سیپنل کارم روی هوا بود ! بهتره یه چیزی که ازش اطلاع نداریم با اطمینان به دیگران منتقل نکنیم.

ثانیا با همه هستم ! نمیتونید اینقد به همه تیکه نپرونید تا حاشیه درست نشه ؟!

4. تعداد تشکر ها ازSajad به دلیل پست مفید

عضو انجمن MelatHOST آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    81
    تشکر تشکر شده 
    330
    تشکر شده در
    232 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sajad نمایش پست ها
    خیلی ارادت دارم به وبدیتا اما باید خدمتتون عرض کنم بنده از مشتریان وبدیتا بودم و حدود یک ماه به علت تحریم سیپنل کارم روی هوا بود ! بهتره یه چیزی که ازش اطلاع نداریم با اطمینان به دیگران منتقل نکنیم.

ثانیا با همه هستم ! نمیتونید اینقد به همه تیکه نپرونید تا حاشیه درست نشه ؟!
    با سلام و درود خدمت آقا سجاد گل
    خود بنده از دیتا سنتر جینکس وب دیتا هاست داشتم و در زمان اوج تحریم به هیچ وجه این شرکت تحریم نشد از خود جناب ساعدی هم جویا شدم یکی از دلایل را gold partner بودن جینکس ذکر کردند
    و توضیحاتی که میبینید بر گرفته از تجربیات دوستانی است که تحریم شده اند و ...

عضو انجمن Techno Pars آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    322
    تشکر شده در
    246 پست

از همان جایی که شما این اطلاعات را به دست میارید من هم میگم این مورد درست نیست!
    cPanel توافق نامه داره برای هر لایسنسی ! و اینکه به خاطر Gold Partner لایسنس بسته نمیشه درست نیست.(اون تفاوت در نوع لایسنس و نحوه ی صدورش هست)
    دلیل بسته نشدن لایسنس چیز دیگری هست.دامنه ir هم روی cPanel حق میزبانی نداره.
    توافق نامه cPanel هم در خود سایتش موجود هست و توافق های خاص partner ها در مورد قیمت و پرداخت هست!

عضو دائم vPsPersia.COM آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    346
    تشکر تشکر شده 
    1,809
    تشکر شده در
    997 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط afraweb.net نمایش پست ها
    جالب بود فقط اموزش فرار کم بود که اضافه شد . واقعا مشتریان شما از این اطلاع دارند که شما برای اینکه مشکلی روی پنل پیش نیاد دارید فرار میکنید و پنهان کاری میکنید . سی پنل بارها و بارها اعلام کرده که به مشتریان و شرکت های ایرانی هیچ سرویسی را ارائه نمیکند در غیر این صورت باید به ادراه خزانه داری امریکا جواب پس بده و جریمه های ناشی از این کار که کم هم نیست را پرداخت کند .
    دایرکت ادمین و کولکسو رایگان میتونه گزینه خوبی برای جایگرینی و فرار از دست سی پنل باشد
    از اون حرفا بود ها ! کلا از تاپیک های شما خوشم میاد .

فرار چیه مرد حسابی ، نهایتش یک ip دیگه و لایسنس دیگه که زیر 1 ساعت کار داره .

من خودم 6 ماهه از این روش استفاده می کنم ، هیچ مشکلی نداشتم . الان من فقط ip رو عوض کردم و whois ، دیگه هیچ مشکلی نداشتم !

کلا ساز مخالفی
    [CENTER]فروش ویژه سرور های مجازی با منابع اختصاصی

هدیه ما به شما یک عدد لایسنس دایرکت ادمین و LiteSpeed

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    914
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,757 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iam نمایش پست ها
    با سلام و درود خدمت آقا سجاد گل
    خود بنده از دیتا سنتر جینکس وب دیتا هاست داشتم و در زمان اوج تحریم به هیچ وجه این شرکت تحریم نشد از خود جناب ساعدی هم جویا شدم یکی از دلایل را gold partner بودن جینکس ذکر کردند
    و توضیحاتی که میبینید بر گرفته از تجربیات دوستانی است که تحریم شده اند و ...
    من بازم میگم ارادت خاصی به ساعدی و شرکت نگاه دارم... اما اونها هم یک ماه تحریم بودند و مدارکشم فکر میکنم موجود داشته باشم... اگر باور ندارید بذارمشون !؟ در اینکه جدیدا راهی برای فرار از تحریم پیدا کردن یا نه هیچ اطلاعی ندارم !

یه نکته خیلی مهم رو از شما میپرسم ! اینها رو خودتون تجربه کردید یا اینکه از دیگران شنیدید ؟

به هیچ وجه به اطلاعات whois در host name سرور توجه نکنید و اصلاً و ابداً در تحریم شما تاثیر ندارد ولی این به این معنی نیست که از دامین .ir استفاده شود منظور این است که از هر دامینی به غیر از ir ولی با هر Whois که مایل هستید میتوانید استفاده کنید مثلاً کشور را ایران بزنید و ...
    دروغ چرا ! من یک سالی هست دور cPanel خط کشیدم و رو هیچ یک از سرورهایی که خودم داشتم نصب نکردم و در نتیجه وضعیت جدید تحریم و دلیلهایی که میارن برای تحریم ها رو نمیدونم.
    ولی دقیقا یادمه قبلاها یکبار اومدم هاست نیم رو تغییر دادم . بعد از تغییر دادن طولی نکشید که دیدم اون صفحه تحریم اومد تو پنل ! با دیتاسنتر که صحبت کردم گفتن cpanel گفته شما هاست نیم رو فلان گذاشتی و از دامین whois گرفتن و دیدن از ایران هستی ! جالبترشم اینکه دیتاسنتر خودش لیسانس رو خریده بود ! اما من که اند یوزر بودم ایرانی بودم و تحریم شدم (با کمک دیتاسنتر دوباره از تحریم در آوردن ! )

عضو انجمن VatanVPS آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    117
    تشکر تشکر شده 
    177
    تشکر شده در
    140 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AfraWeb.net نمایش پست ها
    جالب بود فقط اموزش فرار کم بود که اضافه شد . واقعا مشتریان شما از این اطلاع دارند که شما برای اینکه مشکلی روی پنل پیش نیاد دارید فرار میکنید و پنهان کاری میکنید . سی پنل بارها و بارها اعلام کرده که به مشتریان و شرکت های ایرانی هیچ سرویسی را ارائه نمیکند در غیر این صورت باید به ادراه خزانه داری امریکا جواب پس بده و جریمه های ناشی از این کار که کم هم نیست را پرداخت کند .
    دایرکت ادمین و کولکسو رایگان میتونه گزینه خوبی برای جایگرینی و فرار از دست سی پنل باشد
    بدون شرح
    VatanVPS.com
    برخی از مشتریان:songBsong,musicbaran,farskids,tehra nmusic,teh-music,Best2Film,bia2melody,bia2club,tak3da,irhits و بیش از 30 سایت بزرگ ایران
    شرکت هم ثبت شد: اروین رایان ویژن | شماره ثبت : 385608

10. تعداد تشکر ها ازVatanVPS به دلیل پست مفید

عضو انجمن AfraWeb.net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    478
    تشکر تشکر شده 
    1,026
    تشکر شده در
    664 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط movie24 نمایش پست ها
    بدون شرح
    نقل قول نوشته اصلی توسط AfraWeb.net نمایش پست ها
    بدون شرح نیست
    دوست عزیز ما برای مشتری های خودمون از دایرکت ادمین استفاده میکنیم . و تمام سایت های دیگر دایرکت ادمین هستند . دلیل استفاده از این پنل هم به خاطر این بود که این شرکت هاستینگ فقط پلن ها را با سی پنل ارائه میداد و یک هاستینگ با پروکسی ماهانه 50 دلار هزینه پرداخت میکنیم . ( حتی به شرکت ارائه دهنده هم گفتیم که سایت ما در ایران هست و ما دوست نداریم از پنلی استفاده کنیم که برای ایران ممنوع هست و همچنین دوست نداریم برای شما مشکلی پیش بیاد ولی گفتند که اگر قرار به ایجاد مشکل باشد باهاتون تماس میگیریم و اطلاع میدیم .
    اینجا مهم مشتری ها هستند نه پنل و هاست خود شرکت. برای ما مشتری ها درجه بالاتری قرار دارند و حاضر نیستیم هیچ موقع این ریسک را برای مشتریان انجام بدیم . البته این رو بدونید ما سرویس هاستینگ به افراد و اشخاص ارائه نمیکنیم و مشتریان هاستینگ طیف خاصی هستند که اکثر در ایران میزبانی میشوند و تعدادی هم که نیاز به سرعت بالاتر دارند در خارج از کشور به دلایلی امکان نام بردن این مشتریان وجود ندارد
    . از اینکه اینقدر تلاش مضاعف و همت مضاعف برای کشف این موارد دارید تشکر میکنیم .
    ......
    ویرایش توسط AfraWeb.net : May 7th, 2010 در ساعت 03:25
    [LEFT]AfraWeb, Since December 18 2007
    Managed & Unmanaged VPS and Dedicated Servers in Canada
    Netelligent Hosting Services Inc
    Iran office : 98-21-66841497

عضو انجمن VatanVPS آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    117
    تشکر تشکر شده 
    177
    تشکر شده در
    140 پست

ممنون از پاسخ شما و پوزش از استارتر
    . از اینکه اینقدر تلاش مضاعف و همت مضاعف برای کشف این موارد دارید تشکر میکنیم .
    چون امسال سال همت است ما هم میکوشیم.....

ولی برای عده ای خاص هرچقدر هم که بازگو کنی دایرکت ادمین یا پنل های مدیریتی دیگر فرق آنچنانی با سی پنل ندارد به گوششان نمیرود , و باز باید خطرات نصب را پذیرفت و نصب کرد...
    VatanVPS.com
    برخی از مشتریان:songBsong,musicbaran,farskids,tehra nmusic,teh-music,Best2Film,bia2melody,bia2club,tak3da,irhits و بیش از 30 سایت بزرگ ایران
    شرکت هم ثبت شد: اروین رایان ویژن | شماره ثبت : 385608

13. تعداد تشکر ها از VatanVPS به دلیل پست مفید

عضو انجمن MelatHOST آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    81
    تشکر تشکر شده 
    330
    تشکر شده در
    232 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط movie24 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما و پوزش از استارتر

چون امسال سال همت است ما هم میکوشیم.....

ولی برای عده ای خاص هرچقدر هم که بازگو کنی دایرکت ادمین یا پنل های مدیریتی دیگر فرق آنچنانی با سی پنل ندارد به گوششان نمیرود , و باز باید خطرات نصب را پذیرفت و نصب کرد...
    حدودی حق با شماست
    ولی واقعاً امکانات سی پنل را با دایرکت ادمین مقایسه میکنید ؟
    whm امکاناتش شباهتی به directadmin دارد ؟
    روز به روز سی پنل در حال پیشرفت هستش ولی دایرکت ادمین متاسفانه امکانات خاصی اضافه نکرده وقتی یوزری از سی =نل استفاده میکنه انتظاراتش بالا میره

در مورد اینکه سجاد جان هم پرسیدند اینها را تستکردم یا نه ، بله من جزو افرادی بودم که قبلاً مدام تحریم میشدم و اوج تحریم در دیتا سنتر کارو بوده ! و عدم تحریم در دیتا سنترهایی که اصلاً به ایران سرویس نمیدهند

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)