صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23

موضوع: دیتا سنتر netelligent.(تجربیات )

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    90
    تشکر تشکر شده 
    897
    تشکر شده در
    560 پست

پیش فرض دیتا سنتر netelligent.(تجربیات )

برای بنده موردی کاری پیش اومد که مجبور شدم از جایی مطمئن خرید کنم
    برای همین مجبور به خرید مستقیم از دیتا سنتر هایی بودم که نماینده رسمی هستند ، 2مورد بود که 2مورد برسی شد و با شرکت افراوب که نماینده رسمی دیتاسنتر netelligent - Canadian Dedicated Server | Colocation | Bandwidth | Montreal Hosting Solutionsبه توافق رسیدیم
    در ابتدای کار سرور مورد نظر انتخاب شد و هزینه ها واریز شد و قرار بر این شد که بر روی سرور مجازی ساز نصب بشه .
    بعد از 24 ساعت شرکت افراوب توضیح دادن به دلیل اینکه سی پی یو سرور با مجازی ساز خوب جواب نداده تغیراتی دادند و همین باعث شده یک مقدار طول بکشه
    البته با یک گیگ رم رایگان اضافه به اصطلاح این تاخیر رو جبران کردن ( وظیفه نبود )
    پورت سرور رو همون طور که قول داده بودند 100 اختصاصی بود و کیفیت بسیار خوبی داره
    کیفیت سرور ها هم تا الان خوب بوده
    موردی که برای بنده جالب بود ، برای این پروژه مجبور به تهیه سرور از ایران هم شدم ، نکته جالب اینه که سرور با اینکه از کانادا بسیار دور هست ( از لحاظ در مسیر قرار گرفتن روتر های مختلف ) بسیار خوب می تونم دانلود کنم
    مورد بعدی پیگیری خیلی ساپورت خوب دیتا سنتر بود ، یعنی برای آپگرید سخت افزاری باید سرور رو خاموش می کردند ، بارها این مورد رو گوش زد کردند که فراموش نکردید ؟ (خیلی جالب بود با اینکه جواب نداده بودیم ولی باز پیگیر بودند )
    سرور رو آپگرید سخت افزاری که کردند پیگیر این بودند که ببینید مشکلی پیش اومده یا نه .
    تایم دقیق خاموش کردن رو خواستن مشکل رو به خوبی حل کردند
    سوالات و مشکلات رو به سرعت جواب می دادند ، این در نظر می اومد که کسی اونجا تنها برای سرور شما داره کار می کنه
    پنلی که شرکت در اختیار ما گذاشته بود بسیار جالب بود ، تایم دقیق ست آپ ، آی پی ها ، گراف پهنای باند ، ریبوت و پورت رو کامل نشون می داد

این مورد بسیار خوب هست ، بدون واهمه از ایرانی بودن بشه از سرویسی استفاده کرد ، ترس از اینکه متوجه بشند ایرانی هستید. احترام متقابل برای شما قائل بشند.

این تاپیک در صورت پیش اومدن اتفاق های تازه به روز می شه
    ویرایش توسط LoveLife : May 1st, 2010 در ساعت 00:47

2. تعداد تشکر ها ازLoveLife به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,091
    تشکر تشکر شده 
    174
    تشکر شده در
    117 پست

پیش فرض پاسخ : دیتا سنتر netelligent.(تجربیات )

اتفاقا من هم از این دیتا سنتر و نماینده خوبشون تو ایران سرویس داشتم ولی با اینکه خودم دوست نداشتم بدلیل ارتقاء سرورها و بالا رفتن هزینه ها مجبور شدم از این دیتا سنتر به دیتا سنتر دیگه ای کوچ کنم .
    البته هنوزم که هنوزه آپتایم عالی و برخورد خوب پرسنل و سرعت عالی شون رو از یاد نبرده و نمی برم

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    90
    تشکر تشکر شده 
    897
    تشکر شده در
    560 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin114 نمایش پست ها
    اتفاقا من هم از این دیتا سنتر و نماینده خوبشون تو ایران سرویس داشتم ولی با اینکه خودم دوست نداشتم بدلیل ارتقاء سرورها و بالا رفتن هزینه ها مجبور شدم از این دیتا سنتر به دیتا سنتر دیگه ای کوچ کنم .
    البته هنوزم که هنوزه آپتایم عالی و برخورد خوب پرسنل و سرعت عالی شون رو از یاد نبرده و نمی برم
    دقیقا ! ولی اگه کاری باشه که پشتیبانی و کیفیت برای شما مهم باشه ارزش داره این قیمت

6. تعداد تشکر ها از LoveLife به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    465
    تشکر تشکر شده 
    1,165
    تشکر شده در
    685 پست

سرعتش معرکــه ـــست

عضو دائم Rezash آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    889
    تشکر تشکر شده 
    2,385
    تشکر شده در
    1,535 پست

من هم قصد خريد از ايشون داشتم ولي متاسفانه به دلايلي فعلا عقب افتاد...
    ولي تو همون شناخت اوليه از نظر پشتيباني و ... عالي بودند!
    پ.ن : خدا و شكر يكي يك تاپيك تشكر هم زد!همش گله و ...

عضو انجمن AfraWeb.net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    478
    تشکر تشکر شده 
    1,026
    تشکر شده در
    664 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hello نمایش پست ها
    من هم قصد خريد از ايشون داشتم ولي متاسفانه به دلايلي فعلا عقب افتاد...
    ولي تو همون شناخت اوليه از نظر پشتيباني و ... عالي بودند!
    پ.ن : خدا و شكر يكي يك تاپيك تشكر هم زد!همش گله و ...
    نمیدونیم برای چی همچین تاپیکی را زدند . شاید به خاطر سرعت عمل ساپورت دیتا سنتر و پیگیری سریع خواستن اینگونه تشکر کنند ولی در هر صورت سیستم این دیتا سنتر بر خلاف دیتا سنتر های دیگر متفاوت هست تضمین پاسخگویی کمتر از 20 دقیقه support l1 یک مزیت بالایی محسوب میشود و حل مشکلات سخت افزاری در کمتر از 4 ساعت . و تضمین اپ تایم 100 درصد و پورت 100 اختصاصی و مسله دیگر که ما مدت ها به دنبالش بودیم نه برای سود و منافع خودمون به دنبال این بودیم دیتا سنتری را برای همکاری انتخاب نماییم که به مشتریان ایرانی به عنوان مشتریان درجه 2 نگاه نکند و مشتریان با ترس و لرز و با پنهان کاری اقدام به خرید سرور نکنند شاید در نگاه اول قیمت سرور ها مقداری بالا باشد ولی مطمعنا کیفیت بالا و ساپورت قوی همه این مسائل را جبران میکند .همچنین دیتا سنتر امکان این را برای ما فراهم نموده است که به مشتریان خود پنل اختصاصی ارائه نماییم همانند پنل عکس پست اول که امکان مشاهده تمامی اطلاعات سرور و گراف ها در این پنل قابل مشاهده و دسترس هست که این هم مزیت بالایی هست که تا کنون شرکت ایرانی به این درجه نرسیده باشد .
    در هر صورت نیازی به ایجاد اینگونه تاپیک ها نیست و ما هم نیاز به به تبلیغ بدین گونه نداریم زیرا مشتریان ما طیف خاصی هستند و تعدادی سرور متعلق به برخی از شرکت ها رو کولو کردیم به دیتا سنتر و برای تعدادی از شرکت ها ی خصوصی بزرگ سرور اختصاصی تهیه نمودیم و بیشتر تمرکز ما روی این طیف مشتریان هست تا اعضای محترم فروم . در هر صورت در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید
    [LEFT]AfraWeb, Since December 18 2007
    Managed & Unmanaged VPS and Dedicated Servers in Canada
    Netelligent Hosting Services Inc
    Iran office : 98-21-66841497

10. تعداد تشکر ها ازAfraWeb.net به دلیل پست مفید

عضو انجمن mehdi24 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    114
    تشکر تشکر شده 
    290
    تشکر شده در
    235 پست

حسرت به دل مونده بودم که خداحافظی کنمو یه همچین تاپیکی ببینم
    بعد از 1000 تاپیک انتقاد یه تاپیک تشکر حال آدمو جا میاره
    شرکت پرتو فرا رایان ، ارائه دهنده سرویس های میزبانی وب ، ثبت دامنه ، نمایندگی هاست و دامنه ، طراحی وب و...

.
    PartoData.com [-]
    ... ,Services : WebHosting , Domain Registration , Reseller , FileHosting [-]
    Server Locations : Iran , UK [-]

12. تعداد تشکر ها ازmehdi24 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    125
    تشکر تشکر شده 
    234
    تشکر شده در
    190 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط LoveLife نمایش پست ها
    برای بنده موردی کاری پیش اومد که مجبور شدم از جایی مطمئن خرید کنم
    برای همین مجبور به خرید مستقیم از دیتا سنتر هایی بودم که نماینده رسمی هستند ، 2مورد بود که 2مورد برسی شد و با شرکت افراوب که نماینده رسمی دیتاسنتر netelligent - Canadian Dedicated Server | Colocation | Bandwidth | Montreal Hosting Solutionsبه توافق رسیدیم
    در ابتدای کار سرور مورد نظر انتخاب شد و هزینه ها واریز شد و قرار بر این شد که بر روی سرور مجازی ساز نصب بشه .
    بعد از 24 ساعت شرکت افراوب توضیح دادن به دلیل اینکه سی پی یو سرور با مجازی ساز خوب جواب نداده تغیراتی دادند و همین باعث شده یک مقدار طول بکشه
    البته با یک گیگ رم رایگان اضافه به اصطلاح این تاخیر رو جبران کردن ( وظیفه نبود )
    پورت سرور رو همون طور که قول داده بودند 100 اختصاصی بود و کیفیت بسیار خوبی داره
    کیفیت سرور ها هم تا الان خوب بوده
    موردی که برای بنده جالب بود ، برای این پروژه مجبور به تهیه سرور از ایران هم شدم ، نکته جالب اینه که سرور با اینکه از کانادا بسیار دور هست ( از لحاظ در مسیر قرار گرفتن روتر های مختلف ) بسیار خوب می تونم دانلود کنم
    مورد بعدی پیگیری خیلی ساپورت خوب دیتا سنتر بود ، یعنی برای آپگرید سخت افزاری باید سرور رو خاموش می کردند ، بارها این مورد رو گوش زد کردند که فراموش نکردید ؟ (خیلی جالب بود با اینکه جواب نداده بودیم ولی باز پیگیر بودند )
    سرور رو آپگرید سخت افزاری که کردند پیگیر این بودند که ببینید مشکلی پیش اومده یا نه .
    تایم دقیق خاموش کردن رو خواستن مشکل رو به خوبی حل کردند
    سوالات و مشکلات رو به سرعت جواب می دادند ، این در نظر می اومد که کسی اونجا تنها برای سرور شما داره کار می کنه
    پنلی که شرکت در اختیار ما گذاشته بود بسیار جالب بود ، تایم دقیق ست آپ ، آی پی ها ، گراف پهنای باند ، ریبوت و پورت رو کامل نشون می داد

این مورد بسیار خوب هست ، بدون واهمه از ایرانی بودن بشه از سرویسی استفاده کرد ، ترس از اینکه متوجه بشند ایرانی هستید. احترام متقابل برای شما قائل بشند.

این تاپیک در صورت پیش اومدن اتفاق های تازه به روز می شه
    چون ديدم اسم نماينده تو پنل هست اين سوال رو ميپرسم
    آيا به جز شما نماينده ديتاسنتر هم به ديتاي شما دسترسي داره و همينطور اين پنل هم دسترسي دارند؟
    ممنون

عضو انجمن AfraWeb.net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    478
    تشکر تشکر شده 
    1,026
    تشکر شده در
    664 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط H+R نمایش پست ها
    چون ديدم اسم نماينده تو پنل هست اين سوال رو ميپرسم
    آيا به جز شما نماينده ديتاسنتر هم به ديتاي شما دسترسي داره و همينطور اين پنل هم دسترسي دارند؟
    ممنون
    دیتا سنتر به تمامی این اطلاعات دسترسی دارند . کلا سوال عجیبی بود . چون این پنل توسط دیتا سنتر به ما داده شده که به مشتریان ارائه نماییم .
    [LEFT]AfraWeb, Since December 18 2007
    Managed & Unmanaged VPS and Dedicated Servers in Canada
    Netelligent Hosting Services Inc
    Iran office : 98-21-66841497

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    125
    تشکر تشکر شده 
    234
    تشکر شده در
    190 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AfraWeb.net نمایش پست ها
    دیتا سنتر به تمامی این اطلاعات دسترسی دارند . کلا سوال عجیبی بود . چون این پنل توسط دیتا سنتر به ما داده شده که به مشتریان ارائه نماییم .
    نه دوست عزيز منظورم ديتاسنتر نيود اونها كه به سرور دستري فيزيكي هم دارند منظورم اين بود شما هم به ديتاي مشتري هاتون دسترسي داريد ؟ (اگر داشته باشيد مشكلي نيست و عرف هست فقط سوال پرسيدم )

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)