نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: ثبت دامنه رایگان

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض ثبت دامنه رایگان

سلام من در سایت پارس دیتا که دامنه رایگان داره من با کد تخفیفی که داره بهم یه دامنه رایگان داد میتونید ببینید (بلوک سمت راست) الان من باید چیکار کنم داخل سایت ایرنیک (IRNIC) – ایرنیک عضو نیستم باید عضو بشم خلاصه من قسمت اتصال دامنه اون جاهای خالی رو چجوری پر کنم مالک دامنه من به حساب میام من نمیدونم چیکار کنم شما نمیتونید کمکم گنید اخه من ثبت کردم نمیدونم چیکار کنم ادرس وبلاگم lιlı مسترفانی بزرگترین سایت جوک و اس ام اس ιlιl ادرس پارس دیتا که دامنه رایگان میده ثبت دامنه رایگان, ثبت رایگان دامین ir, دامنه رایگان ir, دامین مجانی, Free Domain
    مورد تائید هم قرار گرفت توسط nic

اصن هرکی کامنو انجام بده ینی 0 تا 100 کمکم کنه یه بنر به مدت 2 ماه میزارم توی سایت بدون هزینه فقط کار منو انجام بدین
    ویرایش توسط mohamma-d : January 29th, 2014 در ساعت 14:26

2. تعداد تشکر ها از mohamma-d به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم Mr.Te0 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    259
    تشکر تشکر شده 
    2,950
    تشکر شده در
    1,526 پست

پیش فرض پاسخ : ثبت دامنه رایگان

شما برای ثبت دامنه ir باید شناسه نیک داشته باشید.
    در سایت نیک ثبت نام کنید یه شناسه بهتون میده موقع ثبت دامنه باید از همین شناسه استفاده کنید.
    info.mehranfar@gmail.com

5. تعداد تشکر ها از Mr.Te0 به دلیل پست مفید

عضو دائم iwpanel آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    165
    تشکر تشکر شده 
    1,151
    تشکر شده در
    887 پست

پیش فرض پاسخ : ثبت دامنه رایگان

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamma-d نمایش پست ها
    سلام من در سایت پارس دیتا که دامنه رایگان داره من با کد تخفیفی که داره بهم یه دامنه رایگان داد میتونید ببینید (بلوک سمت راست) الان من باید چیکار کنم داخل سایت ایرنیک (IRNIC) – ایرنیک عضو نیستم باید عضو بشم خلاصه من قسمت اتصال دامنه اون جاهای خالی رو چجوری پر کنم مالک دامنه من به حساب میام من نمیدونم چیکار کنم شما نمیتونید کمکم گنید اخه من ثبت کردم نمیدونم چیکار کنم ادرس وبلاگم lιlı مسترفانی بزرگترین سایت جوک و اس ام اس ιlιl ادرس پارس دیتا که دامنه رایگان میده ثبت دامنه رایگان, ثبت رایگان دامین ir, دامنه رایگان ir, دامین مجانی, Free Domain
    مورد تائید هم قرار گرفت توسط nic

اصن هرکی کامنو انجام بده ینی 0 تا 100 کمکم کنه یه بنر به مدت 2 ماه میزارم توی سایت بدون هزینه فقط کار منو انجام بدین
    دوست عزیز طبق صحبت دوستمون شما توسایت nic.ir ثبت نام کنید بعد از ثبت نام شناسه ایی که نیک در اختیارتون میذاره رو ببرید تو جایی که میخوایید دامینتون رو ثبت کنید ازتون یه شناسه میخواد که همین شناسه نیکتون هست وارد کنید دامین به اسم شما ثبت خواهد شد
    دارای نماد 2 ستاره (شیراز تکنولوژی)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)