صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 120

موضوع: طراحی سایت با asp.net و عواقب آن!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    35
    تشکر شده در
    7 پست

پیش فرض طراحی سایت با asp.net و عواقب آن!

طراحی سایت با asp.net در ایران به دلیل تک قطبی بودن درس های دانشگاهی کشور و یاد دادن asp.net به دانشجویان زمینه ای را در ایران پدید آورده است که شرکت هایی که با مدرک تحصیلی معتبر در زمینه طراحی وب سایت فعالیت می کنند ادعای برتری این روش در طراحی وب سایت را داشته باشند و دانشجویانی که از دانشگاه فارق الحتصیل میشوند در این حیطه یک نوع مورد هجوم شست و شوی مغزی قرار میگیرند که طراحی سایت فقط با asp.net امکان پذیر می باشد.

امروزه متاسفانه شاهد آن هستیم که طراحی های بسیار ضعیفی از این قشر شاهد هستیم تا آنجا که حتی بسیاری از وب سایت های دولتی آن قدر بد برنامه ریزی شده اند که فقط با مرورگرinternet explorer کار میکنند آن هم نسخه 6 یا 7!طراحی وب سایت با asp.net بد نیست، در ایران متاسفانه به دلیل به روز نبودن کتب دانشگاهی،سطح طراحی وب سایت ها با asp.net خیلی پایین هستند و از آنجایی که کمتر نیروی متخصصی در این زمینه داریم باعث شده است که تقریبا تمام طراحی های وب سایت پیاده سازی شده با asp.net از کیفیت پایین و پنل مدیریتی اندک برخوردار شوند و حقیقتا کار را برای کاربران و کسانی که قرار است سایت را به روز رسانی کنند دشوار می کند در ایران متاسفانه کسی نمی تواند مدیریت محتوایی با asp.net طراحی نماید که فول پنل باشد و تمامی نیاز های کاربران را رفع نماید و کاربر پست باشد در دنیای اینترنت،تمامی کشور های پیشرفته از php به دلیل آینده بهتر استفاده میکنند و در حال حاضر تمامی سایت های معروف جهانی از جمله یاهو،فیس بوک و ... با php نوشته شده اند.

متاسفانه شاهد آن بودیم که شرکت معروفی برای یکی از دوستان،وب سایتی را طراحی کرده بود با asp.net و مشتری میخواست که مجموعه بندی عوض شود که با بهانه های مختلف مانع از این کار شدند زیرا پنل مدیریت آنها قابلیت چنین کاری را نداشت و باز داستان ضعیف بودن سطح برنامه نویسی و کامل نبودن آن به خوبی مشهود می باشد.

از طرفی طراحی سایت با asp.net نسبت به php( که زبان برنامه نویسی محبوب جهانی میباشد ولی درون ارگان های دولتی کشور ما متاسفانه هنوز مقاومت وجود دارد) هزینه های سنگینی را در پی خواهد داشت و اگر باگی در آن پیدا بشود حتما خود ماکروسافت باید آن را رفع نماید و این روند ممکن است چندیدن ماه به طورل بی انجامد در صورتی که تا در php باگی پیدا شود به دلیل این که متن باز میباشد در عرض چند روز این باگ رفع خواهد شد در کل هزینه ها و سطح کیفی و کمی طراحی سایت با php برای مشتریان هم با کیفیت تر و هم به صرفه تر خواهد بود.

مشکلات asp.net در ایران به اینجا ختم نمی شود متاسفانه به کرات شاهد آن هستیم که شرکت هایی که در زمینه طراحی وب سایت با asp.net کار میکنند به مشتریان خود این تلقین را میکنند که بهترین زبان برنامه نویسی دنیا می باشد و از آنجایی که php بازار آن ها را به دلیل امنیت بالا و کیفیت بهتر خراب کرده است سعی در تخریب php در ایران را دارند کافیست در اینترنت جستجو نمایید و شاهد آن خواهید بود که تمامی کشور های پیشرفته دنیا رو به زبان php آورده اند زیرا آینده شرکت آنها برایشان بسیار مهم میباشد و به فکر حال حاضر خود نیستند و طراحان asp.net سعی در توجیه این مسئله دارند که متاسفانه در آخر هم مشتری ضرر خواهد کرد!

شرکت های طراحی سایت با aps.net سعی میکنند همیشه پنل مدیریتی کامل را در اختیار شما قرار ندهد تا همیشه برگ برنده ای دست آنها باشند و برای هر تغییرات اضافی،شامل فاکتور جدید شود.

اخیرا متوجه شدم که شرکت های بزرگی که با asp.net کار میکنند به دلیل طراحی های نامناسب لینک های مخفی خود را در وب سایت های مشتریان خود قرار داده بودند که باعث افزایش رنکینگ خود شوند! که این از مصادیق مجرمانه می باشد و چگونه میتوان آن را توجیه نمود؟!

نکاتی برای بهبود کیفیت طراحی سایت با asp.net:

اگر از asp.net استفاده می کنید نکات زیر را همواره مدنظر داشته باشید:

همواره از طراحان،پنل کامل مدیریت را بخواهید که دسترسی کامل به شما بدهند که شما در آینده بتوانید هر کاری مانند تغییرات کلی در قالب،مجموعه بندی،راه اندازی چندین قسمت درون هم و انعطاف پذیری را داشته باشد که نیازی به پرداخت هزینه به آنها نباشید سعی کنید با یکی مدیر IT ماهر و مسلط به سراغ برنامه نوسان ASP.NET بروید.

به طراح بگویید که آدرس ها(url) تولیدی در سایت به صورت استاندارد باشد و حروف بی ربط در آن وجود نداشته باشد و بهینه باشد!

سعی کنید کد های سایت شما را فرد متخصصی بررسی نمایند تا از ضعیف نبودن و باگ نداشتن برنامه نویسی با aps.net مطمئن شوید!

همواره سعی کنید وب سایت طراحی شده خود را با یک وب سایت طراحی شده با php مقایسه کنید و از طراح سبکی بخواهید که کد های خروجی استاندارد داشته باشند که قابل خواندن برای موتور های جستجو باشد.

نتیجه گیری:

من به تمام افراد و شرکتهایی که قصد راه اندازی سایت دارند پیشنهاد میکنم که گزینه طراحی سایت با asp.net را در ایران از ذهن خود بیرون کنند. در صورتی که برای کیفیت سایت خود ارزشی قائل نیستید و به سراغ سیستم های امن تر با امکانات بیشتر نظریر php بروید.

البته مقاله فوق به این معنا نیست که همه روش های طراحی سایت به غیر از asp.net مناسب هستند و هیچ مشکلی ندارند، هر روشی مزایا و معایب مربوط به خود را دارد اما افرادی که دید حرفه ای و دراز مدت به سایت خود دارند بهتر است هرگز از aps.net برای آینده شرکت و موسسه خود استفاده نمیکنند.
    ویرایش توسط ali.karimi2022 : January 16th, 2014 در ساعت 12:27

2. تعداد تشکر ها ازali.karimi2022 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید ProLiant آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    59
    تشکر شده در
    35 پست

پیش فرض پاسخ : طراحی سایت با asp.net و عواقب آن!

با حرفت کاملا موافق هستم بنظر من حتی یادگیری زبان هایی که مایکروسافت ساخته مثل سی شارپ هم بیهوده هست

5. تعداد تشکر ها ازProLiant به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    49
    تشکر تشکر شده 
    86
    تشکر شده در
    58 پست

سلام ، دقیقا مشکل اینه که حرفه ای نیستند ویزارد کارن فقط ، کپی پیست کن ، سرچر .... این شده روش برنامه نویسی خیلی شرکت ها و افراد
    به جای اینکه واقعا تجزیه تحلیل کنند ، مستند سازی کنند ، بومی سازی کنند و ....

فقط میخان سریع و سیر تحویل بدن بره ... پول بگیرند
    وگرنه خیلی شرکت ها داریم که واقعا در هر دو زمینه مخصوصا asp واقعا ساختار های شاهکار دارند

ولی من 10 ساله با هر دو کار کردم
    وبه این نتیحه رسیدم فقط java

7. تعداد تشکر ها ازmaddahi.m.p به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    35
    تشکر شده در
    7 پست

متاسفانه شرکت های خوب asp.net در ایران خیلی خیلی کم هستند و تمامی شرکت های asp.net همیشه سعی در تلقین برتری وب سایت های خود را دارند در صورتی که حقیقت چیز دیگری می باشد.کافیست امکاناتی که در اختیار مشتریان میگزارند را مقایسه نمایید!

9. تعداد تشکر ها ازali.karimi2022 به دلیل پست مفید

عضو انجمن pakradm آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    310
    تشکر تشکر شده 
    306
    تشکر شده در
    211 پست

جناب آقای کریمی
    نمیدانم شما فارغ التحصیل کدام دانشگاه کشور هستید که در آن به دانشجوی کامپیوتر #C یاد می دهند!!!
    تمام دانشگاه های دولتی و معتبر نظیر تهران، شیراز و ... همگی در درس مبانی برنامه نویسی زبان C ، در درس برنامه نویسی پیشرفته زبان ++C و در درس ساختمان داده ها Java را آموزش می دهند.

چه دوست داشته باشیم و چه نداشته باشیم سرعت اجرای NET. سریعتر از PHP است، چون دستورات شما که تحت #C نوشته شده اند توسط ماشین مجازی NET. به کدهای بسیار نزدیک به ماشین Compile می شوند. اما در PHP کلیه دستورات در هر بار فراخوانی صفحه یکبار از اول Compile شده، به کدهای ماشین ترجمه و اجرا می شود(Interpreter). یکی از عیوب بزرگ PHP عدم مدیریت صحیح حافظه است چون شما در زبان PHP نوع متغیر را تعریف نمی کنید که مثلا Integer هست یا String واسه همین برنامه مجبوره بزرگترین حافظه را در نظر بگیره

احتمالا شما در پاسخ به این حرف من می گویید پس چرا PHP که این همه ایراد دارد اینقدر گسترش یافته است...
    در جواب شما خواهم گفت در کشور های خارجی به دلیل رعایت قوانین کپی رایت وقتی یک برنامه نویس بخواهد Visual Studio 2012 Ultimate را نصب نماید باید مبلغ 13,300$ هزینه پرداخت نماید یعنی تقریبا 40 میلیون تومان اما همین شخص وقتی وارد ایران می شود میتواند همین نرم افزار را با 3000 تومان تهیه نماید... البته اینکه PHP همچنین IDE قدرتمندی را در خواب هم ندیده است را فعلا چشم پوشی می کنیم!!!

علاوه این هزینه خرید License نرم افزار های Windows Server 2012 و SQL Server 2012 را جهت میزبانی سایت های مبتنی بر NET. در نظر بگیرید و ببینید چه هزینه سرسام آوری واسه خارجی ها می شود و چه هزینه مفتی واسه ما ایرانی ها!!!!

یه قانون در تمام دنیا وجود دارد که می گوید::: هر چقدر پول بدهی همان قدر آش میخوری!!!
    کسی که بخواهد برنامه نویسی حرفه ای کند باید پولش را هم بدهد، مطمئن باشید اگر در ایران همین الان رعایت قوانین Copyright الزامی شود همه مردم به سمت PHP حمله می کنند، چرا؟؟؟... چون مجبورند و پول این همه هزینه را ندارند!!!

لذا با تمام تفاسیر بالا به نظر من هر کسی که میگوید PHP و MySQL بهتر از #C و SQL Server است فقط و فقط نشان می دهد بلد است کد بزند و ذره ای علم در زمینه مهندسی نرم افزار ندارد(یه تایپیست)!!!

راستی گفتم MySQL.... اگر بخواهم از ایرادات و ضعف های این سیستم بانک اطلاعاتی در مقایسه با SQL Server بگویم یه چندین صفحه ای باید حرف بزنم و سر شما عزیزان را به درد آورم!!!... همین قدر بس که Performance آن در حجم اطلاعات بالا بسیار بسیار پایین تر از SQL Server است. واسه همین است که MySQL رایگان و SQL Server 2012 Standard قیمتش 7,500$ می شود!!!

اگر شما میگویید یاهو و فیس بوک بر اساس PHP نوشته شده اند من هم میگویم سایت های ناسا و Motorola و Nokia بر اساس ASP.NET هستند!!

در ایران هم هر شرکتی که عاقبت اندیش باشد، هر شرکتی که مسئول IT آن واقعا مهندس کامپیوتر باشد نه اینکه آفتابه سازی خونده باشه قطعا به سراغ شرکت های معتبری که در زمینه NET. فعالیت می کنند خواهد رفت. وقتی در ایران اینچنین امکانات گران قیمیتی به صورت رایگان در اختیار ماست چرا طرفداری کوکورانه از یه سیستم ضعیف کنیم؟؟؟!!!

امیدوارم مفید بوده باشه!!!

11. تعداد تشکر ها ازpakradm به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    35
    تشکر شده در
    7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pakradm نمایش پست ها
    جناب آقای کریمی
    نمیدانم شما فارغ التحصیل کدام دانشگاه کشور هستید که در آن به دانشجوی کامپیوتر #C یاد می دهند!!!
    تمام دانشگاه های دولتی و معتبر نظیر تهران، شیراز و ... همگی در درس مبانی برنامه نویسی زبان C ، در درس برنامه نویسی پیشرفته زبان ++C و در درس ساختمان داده ها Java را آموزش می دهند.

چه دوست داشته باشیم و چه نداشته باشیم سرعت اجرای NET. سریعتر از PHP است، چون دستورات شما که تحت #C نوشته شده اند توسط ماشین مجازی NET. به کدهای بسیار نزدیک به ماشین Compile می شوند. اما در PHP کلیه دستورات در هر بار فراخوانی صفحه یکبار از اول Compile شده، به کدهای ماشین ترجمه و اجرا می شود(Interpreter). یکی از عیوب بزرگ PHP عدم مدیریت صحیح حافظه است چون شما در زبان PHP نوع متغیر را تعریف نمی کنید که مثلا Integer هست یا String واسه همین برنامه مجبوره بزرگترین حافظه را در نظر بگیره

احتمالا شما در پاسخ به این حرف من می گویید پس چرا PHP که این همه ایراد دارد اینقدر گسترش یافته است...
    در جواب شما خواهم گفت در کشور های خارجی به دلیل رعایت قوانین کپی رایت وقتی یک برنامه نویس بخواهد Visual Studio 2012 Ultimate را نصب نماید باید مبلغ 13,300$ هزینه پرداخت نماید یعنی تقریبا 40 میلیون تومان اما همین شخص وقتی وارد ایران می شود میتواند همین نرم افزار را با 3000 تومان تهیه نماید... البته اینکه PHP همچنین IDE قدرتمندی را در خواب هم ندیده است را فعلا چشم پوشی می کنیم!!!

علاوه این هزینه خرید License نرم افزار های Windows Server 2012 و SQL Server 2012 را جهت میزبانی سایت های مبتنی بر NET. در نظر بگیرید و ببینید چه هزینه سرسام آوری واسه خارجی ها می شود و چه هزینه مفتی واسه ما ایرانی ها!!!!

یه قانون در تمام دنیا وجود دارد که می گوید::: هر چقدر پول بدهی همان قدر آش میخوری!!!
    کسی که بخواهد برنامه نویسی حرفه ای کند باید پولش را هم بدهد، مطمئن باشید اگر در ایران همین الان رعایت قوانین Copyright الزامی شود همه مردم به سمت PHP حمله می کنند، چرا؟؟؟... چون مجبورند و پول این همه هزینه را ندارند!!!

لذا با تمام تفاسیر بالا به نظر من هر کسی که میگوید PHP و MySQL بهتر از #C و SQL Server است فقط و فقط نشان می دهد بلد است کد بزند و ذره ای علم در زمینه مهندسی نرم افزار ندارد(یه تایپیست)!!!

راستی گفتم MySQL.... اگر بخواهم از ایرادات و ضعف های این سیستم بانک اطلاعاتی در مقایسه با SQL Server بگویم یه چندین صفحه ای باید حرف بزنم و سر شما عزیزان را به درد آورم!!!... همین قدر بس که Performance آن در حجم اطلاعات بالا بسیار بسیار پایین تر از SQL Server است. واسه همین است که MySQL رایگان و SQL Server 2012 Standard قیمتش 7,500$ می شود!!!

اگر شما میگویید یاهو و فیس بوک بر اساس PHP نوشته شده اند من هم میگویم سایت های ناسا و Motorola و Nokia بر اساس ASP.NET هستند!!

در ایران هم هر شرکتی که عاقبت اندیش باشد، هر شرکتی که مسئول IT آن واقعا مهندس کامپیوتر باشد نه اینکه آفتابه سازی خونده باشه قطعا به سراغ شرکت های معتبری که در زمینه NET. فعالیت می کنند خواهد رفت. وقتی در ایران اینچنین امکانات گران قیمیتی به صورت رایگان در اختیار ماست چرا طرفداری کوکورانه از یه سیستم ضعیف کنیم؟؟؟!!!

امیدوارم مفید بوده باشه!!!

دوست عزیز قصد ما نگاه تعصبی به مسئله نیستش!
    قصد ما بیان واقعیت در جامه کنونی ما هستش!من نگفتم که asp.net بده اما مطمئنا شرکت های خوب asp.net در ایران اصلا بازده خوبی ندارند گرچند چندیدن و چند شرکت معتبر می شناسم که به دلیل رعایت تبلیغات نام آنها را ذکر نمی کنم!

امیدوارم به مسئله به صورت منطقی نگاه کنیم و متعصبانه نگاه نکنیم

با تشکر
    ویرایش توسط ali.karimi2022 : January 16th, 2014 در ساعت 13:20

13. تعداد تشکر ها ازali.karimi2022 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    310
    تشکر تشکر شده 
    306
    تشکر شده در
    211 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.karimi2022 نمایش پست ها
    دوست عزیز قصد ما نگاه تعصبی به مسئله نیستش!
    قصد ما بیان واقعیت در جامه کنونی ما هستش!من نگفتم که asp.net بده اما مطمئنا شرکت های خوب asp.net در ایران اصلا بازده خوبی ندارند گرچند چندیدن و چند شکرت معتبر می شناسم که به دلیل رعایت تبلیغات نام آناه را دکر نمیکنم!

امیدوارم به مسئله به صورت منطقی نگاه کنیم و متعصبانه نگاه نکنیم

با تشکر
    دوست عزیزم جناب آقای کریمی
    من هم مثل شما نه قصد دعوا دارم و نه نگاه تعصبی
    شما ایراداتی را به زبان asp.net وارد نمودید من هم آمدم و واقعیت های این دو زبان را نمایان کردم... نمایان کردم که چقدر این ادعاهای مردم به ظاهر برنامه نویس ایران و دنیا صحت دارد
    من برای برتری asp.net بر php ادعا نکردم بلکه دلیل علمی و فنی آوردم!!!
    راسیتش من متوجه این درد شما می شوم... کاملا شما را درک میکنم... حرفتان در خصوص سایت ها و برنامه های ایرانی کاملا صحیح است...اینکه شرکت های asp.net در ایران بازده خوبی ندارند ربطی به هیچ کدام از زبان های php و net. نداره اگر همین شرکت ها و همین برنامه نویس ها و همین مدیران سراغ php هم بیایند باز همین اتفاق خواهد افتاد... مشکل این است که برنامه نویسان ما برنامه نویس نیستند صرفا بلدند کپی پیست کنند حالا با هر زبانی... شما میگویید این قضیه مربوط به asp.net است اما من میگویم عین همین مشکلات را در ایران و با php کار ها هم دیده ام!!!

15. تعداد تشکر ها ازpakradm به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    35
    تشکر شده در
    7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pakradm نمایش پست ها
    دوست عزیزم جناب آقای کریمی
    من هم مثل شما نه قصد دعوا دارم و نه نگاه تعصبی
    شما ایراداتی را به زبان asp.net وارد نمودید من هم آمدم و واقعیت های این دو زبان را نمایان کردم... نمایان کردم که چقدر این ادعاهای مردم به ظاهر برنامه نویس ایران و دنیا صحت دارد
    من برای برتری asp.net بر php ادعا نکردم بلکه دلیل علمی و فنی آوردم!!!
    راسیتش من متوجه این درد شما می شوم... کاملا شما را درک میکنم... حرفتان در خصوص سایت ها و برنامه های ایرانی کاملا صحیح است...اینکه شرکت های asp.net در ایران بازده خوبی ندارند ربطی به هیچ کدام از زبان های php و net. نداره اگر همین شرکت ها و همین برنامه نویس ها و همین مدیران سراغ php هم بیایند باز همین اتفاق خواهد افتاد... مشکل این است که برنامه نویسان ما برنامه نویس نیستند صرفا بلدند کپی پیست کنند حالا با هر زبانی... شما میگویید این قضیه مربوط به asp.net است اما من میگویم عین همین مشکلات را در ایران و با php کار ها هم دیده ام!!!

بله صحبت بنده هم همین می باشد و من صحبتم با داخل کشور هستش میگویم وقتی مشتری سایتی را به طراح میدهد حواسش جمع باشد که به شخصی می دهد و باید ما اطلاعات عمومی جامعه خود را بالا ببریم و مشتری ها اطلاعات لازم را داشته باشد و به قول معروف کلاه سرشان نرود تا با چشم باز دنبال طراح بروند.

با تشکر

17. تعداد تشکر ها ازali.karimi2022 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    5 پست

دوست عزیز کی گفته سرعت asp.net بیشتر از php!

جالبه اولین بار میشنوم این حرف رو!

PHP از دیتابیسهای مختلفی پشتیبانی می کنه. MYSQL و MSSQL و ORACLE و SQLITE و PGSQL و LDAP و ... که فراوان هست
    PHP دارای سرعت بسیار بالایی در پردازش هست. بر خلاف تصور افراد که PHP دارای مفسر هست و باید برای هر بار اجرا تفسیر بشه اما دارای سرعت بالایی هست (ASP.NET کامپایل میشه که این یکی از مزیتهای ASP.NET هست) اما سرعت رو کامپایل بودن یا نبودن مشخص نمی کنه بلکه bemchmark درست معین می کنه!!
    asp کارها میگن که php محیط ویژوال نداره. در حالی که php نیازی به محیط ویژوال نداره و یک php کار حرفه ای این رو واقعا می تونه خوب درک کنه!

مگه هر چیزی که پولی هستش خوبه؟ کی گفته حجم دیتابیس php بیشتر میشه؟خوب شما php رو خوب درک نکردی که این حرف رو میزنی و یا مهارت کامل بهش ندارید اگه بخواید شما یک سایت با تمام علم خود طراحی کنید با asp.net و من هم با php! ببینیم سرعت کدام بهتر هستش!حاضر به مناظره با شما هستم!اگر برنامه نویس ماهر باشد برایش فرقی نمی کند!خود گوگل گفته برام فرقی نداره asp.net یا php اما چون برنامه نویس های ماهری تری الان تو ایران در زمینه php هستند خیلی سئو بهتری تونستند پیدا کنند و هسته سایت رو درست برنامه ریزی میکنند!
    ویرایش توسط s1r101 : January 16th, 2014 در ساعت 14:21

19. تعداد تشکر ها ازs1r101 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    310
    تشکر تشکر شده 
    306
    تشکر شده در
    211 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط s1r101 نمایش پست ها
    PHP از دیتابیسهای مختلفی پشتیبانی می کنه. MYSQL و MSSQL و ORACLE و SQLITE و PGSQL و LDAP و ... که فراوان هست
    دوست عزیز، از کی تا حالا پروتکل LDAP جزو سیستم های Database به شمار میاد؟؟؟!!!... شما لیست نمرات دانش آموزان را میخوایی در سیستمی مثل Active Directory ذخیره کنی!!!

PHP دارای سرعت بسیار بالایی در پردازش هست. بر خلاف تصور افراد که PHP دارای مفسر هست و باید برای هر بار اجرا تفسیر بشه اما دارای سرعت بالایی هست (ASP.NET کامپایل میشه که این یکی از مزیتهای ASP.NET هست) اما سرعت رو کامپایل بودن یا نبودن مشخص نمی کنه بلکه bemchmark درست معین می کنه!!
    شما یکسری از مفاهیم پایه کامپیوتر را دارید زیر سوال می برید!!!... اینکه برنامه های Compile شده نسبت به Interpreter سریعتر هستند یک چیز اثبات شده در علم کامپیوتر است و نیازی به بحث نداره!!!
    چرا اون مورد عدم مدیریت صحیح حافظه اش را طرفداری نکردید؟؟؟ میدانید عدم مدیریت صحیح حافظه چقدر روی Performance برنامه تاثیر داره

asp کارها میگن که php محیط ویژوال نداره. در حالی که php نیازی به محیط ویژوال نداره و یک php کار حرفه ای این رو واقعا می تونه خوب درک کنه!
    بله خوب، Notepad را باز میکنیم> کد را مینویسیم> فایل را ذخیره میکنیم > با مرورگر آن را فراخوانی می کنیم> نتیجه و خطا ها را مشاهده می کنیم> یک IDE بسیار قوی برای PHP

مگه هر چیزی که پولی هستش خوبه؟ کی گفته حجم دیتابیس php بیشتر میشه؟خوب شما php رو خوب درک نکردی که این حرف رو میزنی و یا مهارت کامل بهش ندارید
    نه هر چیز پولی خوب نیست ولی خب هیچ گرانی بی حکمت نیست و هیچ ارزانی بی دلیل
    من نگفتم حجم دیتابیس PHP بیشتر میشه اصلا این جمله کاملا غلطه!!!... من گفتم MySQL در حجم اطلاعات بالا در مقایسه با SQL Server دارای Performance بسیار بسیار کمتری است!!!

پیشنهاد میکنم جای اینکه صرفا از روی تعصب و علاقه یکسری موارد اشتباه و نامرتبط را بیان کنید بیایید و با علم کافی این دو زبان را مقایسه کنید

21. تعداد تشکر ها ازpakradm به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)