نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
میخوای من بگم از کجا میگرفتم؟ از جایی که کلی سایتهای بزرگ روش هست .از پی سی دانلود و ترفندستان و دانلودها و میهن دانلود و کمیاب انلاین و.. گرفته تا بزرگترین های دیگر.... خود من با وجود داشتن سرور و وی پی اس بازم سایت اصلیم روشه!! بدون هیچ گونه تهدید و کم اوردنی و حتی وارز ساپورت با سرعتی بسیار بسیار بالا!!

نمونه ای از یکی از چندین سرورهاش:
» Server: HP ProLiant DL180 - G6
» CPU: Dual Xeon X5650 (24 core)
» RAM: 32G DDR3
» HDD: SAS 15K rpm RAID 5
» Speed: 1Gbit/s Full duplex
» Location: NL

یک کلام.. برو رو هاست دل HostDL :: Major Web Hosting Services
نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
اصلا نیازی به تایید ندارند. خودتون دارید یک نمونه از سرورهاشو میبینید! سرورهای به این گرانقیمتی به نظرتون کم میارند؟ یا سایتهای بزرگ به نظرتون آبروی خودشون رو میبرند و میروند از یک هاستینگ معمولی خرید میکنند؟ هاست دل چندین ساله امتحانش رو پس داده. چه دانلود و چه سایت نه کم بیار هست و نه قطعی داره.. تو این یک سال اخیر شاید کل قطعیهاش 10 دقیقه هم نشه! لایت اسپید استفاده میکنند و سرعتاشون هم واقعا بالاست چه از نظرسرور و چه محل دیتاسنتر... هر کسی قادر به خرید همچین سرورهایی نیست.پشتیبانیشون هم واقعا حرفه ای هست سوالاتی رو که خیلی ها نمیتونستند برام جواب بدند رو چند دقیقه ای حل میکردند! الکی نیست به قول دوستمون 1 گیگ رو میده ماهانه 10 هزار تومان! سرویس خوب میخوای بگیر ازش مطمعن باش ناراضی نمیشی.گرچه باید پول خوبی هم داشته باشی چون با همین 10 تومان ماهانه 1 گیگ میتونی همین انجمن سالانه بگیری!
نقل قول نوشته اصلی توسط Doublex نمایش پست ها
هاست دی ال به عنوان یک سرویس دهنده ناامن خدمت همگی کاربران دراومده ... از اون افتضاحی که بر سر سایت های موزیک اورد که بالاتر در طول تاریخ میزبانی وب ایران که نداریم ...
توصیه اکید من خدمت همه عزیزان چه از مدیران سایتهای موزیک گرفته تا نرم افزار و ... سمت هاست دی ال نرین ... هاست دی ال تحت الشعاع نظارت شدیده ...
احتمالا میگن سایت های نرم افزاری هم غیرمجازن و سریعا هاست دی ال ترتیبشونو به آسونی و با خیال راحت میده ...
دلتا جان زیاد عصبانی نشو عزیزم ، هاست دی ال قدردان زحماتت هست عزیز جان
لینک رو مشاهده کن داداش >>>>> HostDL :: Major Web Hosting Services