صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 47 , از مجموع 47

موضوع: بهترین شرکت برای خرید هاست با آخرین مدل CPU Xeon ، پورت 1Gbps و آپتایم %100 واقعی و قیمت مناسب کدامه ؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    22
    تشکر شده در
    20 پست

پیش فرض پاسخ : بهترین شرکت برای خرید هاست با آخرین مدل CPU Xeon ، پورت 1Gbps و آپتایم %100 واقعی و قیمت مناسب کدامه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    میخوای من بگم از کجا میگرفتم؟ از جایی که کلی سایتهای بزرگ روش هست .از پی سی دانلود و ترفندستان و دانلودها و میهن دانلود و کمیاب انلاین و.. گرفته تا بزرگترین های دیگر.... خود من با وجود داشتن سرور و وی پی اس بازم سایت اصلیم روشه!! بدون هیچ گونه تهدید و کم اوردنی و حتی وارز ساپورت با سرعتی بسیار بسیار بالا!!

نمونه ای از یکی از چندین سرورهاش:
    » Server: HP ProLiant DL180 - G6
    » CPU: Dual Xeon X5650 (24 core)
    » RAM: 32G DDR3
    » HDD: SAS 15K rpm RAID 5
    » Speed: 1Gbit/s Full duplex
    » Location: NL

یک کلام.. برو رو هاست دل HostDL :: Major Web Hosting Services
    اصلا نیازی به تایید ندارند. خودتون دارید یک نمونه از سرورهاشو میبینید! سرورهای به این گرانقیمتی به نظرتون کم میارند؟ یا سایتهای بزرگ به نظرتون آبروی خودشون رو میبرند و میروند از یک هاستینگ معمولی خرید میکنند؟ هاست دل چندین ساله امتحانش رو پس داده. چه دانلود و چه سایت نه کم بیار هست و نه قطعی داره.. تو این یک سال اخیر شاید کل قطعیهاش 10 دقیقه هم نشه! لایت اسپید استفاده میکنند و سرعتاشون هم واقعا بالاست چه از نظرسرور و چه محل دیتاسنتر... هر کسی قادر به خرید همچین سرورهایی نیست.پشتیبانیشون هم واقعا حرفه ای هست سوالاتی رو که خیلی ها نمیتونستند برام جواب بدند رو چند دقیقه ای حل میکردند! الکی نیست به قول دوستمون 1 گیگ رو میده ماهانه 10 هزار تومان! سرویس خوب میخوای بگیر ازش مطمعن باش ناراضی نمیشی.گرچه باید پول خوبی هم داشته باشی چون با همین 10 تومان ماهانه 1 گیگ میتونی همین انجمن سالانه بگیری!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Doublex نمایش پست ها
    هاست دی ال به عنوان یک سرویس دهنده ناامن خدمت همگی کاربران دراومده ... از اون افتضاحی که بر سر سایت های موزیک اورد که بالاتر در طول تاریخ میزبانی وب ایران که نداریم ...
    توصیه اکید من خدمت همه عزیزان چه از مدیران سایتهای موزیک گرفته تا نرم افزار و ... سمت هاست دی ال نرین ... هاست دی ال تحت الشعاع نظارت شدیده ...
    احتمالا میگن سایت های نرم افزاری هم غیرمجازن و سریعا هاست دی ال ترتیبشونو به آسونی و با خیال راحت میده ...
    دلتا جان زیاد عصبانی نشو عزیزم ، هاست دی ال قدردان زحماتت هست عزیز جان
    لینک رو مشاهده کن داداش >>>>> HostDL :: Major Web Hosting Services

2. # ADS

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

پیش فرض پاسخ : بهترین شرکت برای خرید هاست با آخرین مدل CPU Xeon ، پورت 1Gbps و آپتایم %100 واقعی و قیمت مناسب کدامه ؟

چی بگم والا... تقصیر اینا نیست برادر.. نمیخوام حرفی بزنم چون 3 یا 3 میشه.. خود من کلی ضرر میبینم اما میدونم تقصیر اینا نیست.شما هم بودی جمع میکردی برادر!
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    22
    تشکر شده در
    20 پست

چی بگم والا... تقصیر اینا نیست برادر.. نمیخوام حرفی بزنم چون 3 یا 3 میشه.. خود من کلی ضرر میبینم اما میدونم تقصیر اینا نیست.شما هم بودی جمع میکردی برادر!
    قصد اذیت نداشتم دلتا جان ، ما همه جزو یک خانواده هستیم و این مشکل ، مشکل هممون هستش چه برا کسایی که از هاست دی ال بودن و چه نبودن! به هر حال باید فکری اندیشید.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    28
    تشکر شده در
    27 پست

خیر هم استفاده میکنم هم باهاشون همکاری میکنم که این نظر رو میدمl-)
    دوست عزیز در قدرت این سرور ها شکی نیستولی در صلاحیت کسانی که این سرویس هارو ارائه می دن ...

عضو انجمن AriyaDownload آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,385
    تشکر تشکر شده 
    1,059
    تشکر شده در
    667 پست

در مورد هاست دی ال فکر نکنم حرفی باشه
    خیلی حرفه ای و عالی دارن کار می کنن

پ.ن: من سایتم رو رویه چندتا میزبانی وب انتقال دادم ولی به هفته نکشید می گفتن فشار رویه سرور زیاد هست و مجبور به انتقال به جایه دیگه می شدیم
    آخر هم تصمیم گرفتیم یکم هزینه بیشتر بکنیم و بریم هاست دی ال
    الان شش ماه هست تقریبا رویه هاست دی ال هستیم و خدا رو شکر هیچ مشکلی نداشتیم
    پشتیبانیشون هم که حرف نداره
    حداکثر زمانی که برای پاسخ گویی یک تیکت صبر کردم فکر کنم 15 دقیقه بود (اونم ساعت 1 شب)

7. تعداد تشکر ها ازAriyaDownload به دلیل پست مفید

عضو انجمن P30Tools آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    254
    تشکر تشکر شده 
    760
    تشکر شده در
    570 پست

تاپیک مربوط به 2 سال پیشه:|

عضو جدید E!3 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    111
    تشکر شده در
    70 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط P30Tools نمایش پست ها
    تاپیک مربوط به 2 سال پیشه:|
    افزایش تعداد پستاشون سال نمیشناسه
    گفته یه چیزی بگیم

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)