نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین انجمن ساز از نظر شما ؟

رأی دهندگان
51. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • VB

17 33.33%
  • mybb

3 5.88%
  • xenforo

10 19.61%
  • ib board

17 33.33%
  • سایر موارد

4 7.84%
صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 45678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 76 , از مجموع 76

موضوع: مقایسه ی اسکریپت های انجمن ساز .

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    3 پست

پیش فرض پاسخ : مقایسه ی اسکریپت های انجمن ساز .

نقل قول نوشته اصلی توسط hostfire نمایش پست ها
    نظر شخصی رو قبول دارم ولی
    شما برید داخل سایت ویبی .کام بعد برید داخل سایت ای بی پی!
    ای بی پی اصلا ابهت نداره انگار یک سایت برای کودکستانه
    نمیدونم شاید من اینجوری میبینم
    دوست عزیز ، برای کودکان امکان توضیح مباحث تخصصی وجود ندارد و خارج از درک این عزیزان میباشد
    و شاید برای شما کودکانه جلوه میکند
    در توضیخ گفته شما : بیشتر توسعه دهندگان قدیمی ویبولتین از جمله بارک ویدن که امروز به عنوان توسعه دهنده زنفور فعالیت میکند دلیل جدایی خود را از تیم توسعه ویبولتین ساختار ضعیف این سیستم مطرح نمود و در دنیایی حرفه ای وقتی یک توسعه دهنده زمانی که از توسعه سیستمی که خود پایه ریزی کرده است منصرف میشود و به سمت سیستم های دیگر و پایه ریزی سیستم جدیدی قدم بر میدارد یعنی مرگ و خاموشی سیستم سابق
    که به وضوح در به روز رسانی های اخیر ویبولتین قابل مشاهده است
    اما دوستان عزیز ما عادات کودکانه خود را به همراه دارند و با هیچ منطقی توجیه نمیشوند
    دوستانی که در سایت های متفاوت نظر دادند حتی توانایی نوشتن یک خط کد رو ندارند ، هیچ مقاله ای به لاتین منتشر نکرده اند که شاهد نقد های درست و اصولی باشند
    و ضرب المثل طبل تو خالی مصداق بارز این عزیزان است
    برخی از دوستان نیز توانایی حل مشکلات سیستم خودشون رو ندارند و در این تاپیک از دلایل و منطق صحبت میکنند

At the end
    To our dear friends, I wish the knowledge of God, righteousness and scalability demanded cash I have Sazndhra Drstv withstand criticism and lack of understanding divert the thoughts of others and not to base their childlike wonder and pride, but an instrument of God large
    ویرایش توسط BioT : May 30th, 2014 در ساعت 02:55

2. تعداد تشکر ها ازBioT به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

به نظر من بهترین انجمن ساز ویبلوتین هست به خاطر امکانات بسیار عالیش !

عضو انجمن سیدرضا بازیار آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3,740
    تشکر تشکر شده 
    1,021
    تشکر شده در
    701 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Soltanigap نمایش پست ها
    به نظر من بهترین انجمن ساز ویبلوتین هست به خاطر امکانات بسیار عالیش !
    ویبولتین از نظر گرافیک خیلی زیبا طراحی شده و پشتیبانی بسیار قوی در ایران داره
    اما به سرور فشار زیادی میاره و امکاناتش به اندازه ipb نیست!
    ipb خیلی حرفه ای طراحی شده
    زنفور هم خیلی خوبه
    دوستدار کتاب بلیان

عضو انجمن hostfire آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,277
    تشکر تشکر شده 
    3,056
    تشکر شده در
    1,915 پست

من قصد دعوا ندارم تجربمو گفتم.
    با ipb و زنفرو هم جدیدا کار کردم ای پی بی برام سخت بود کار کردنش ولی لامذهب خیلی امکانات داره.زنفرو هم بر عکس تماما اجاکس بودنش خیلی سبکه و معرکست.واقعا عالین این دو سیستم کم ندارن فقط برتری وی بی تو ایران الان به صراحت بگم پشتیبانیشه.همین

Sent from my LG-D325 using Tapatalk
    خیر و شرو هر عمل کز آدمی سر میزند *** آن عمل مزدش بزودی پشت در در میزند

عضو جدید Pois0nous آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    5 پست

یک سری توضیحات رو باید بدم!

ip Board که اصلا از روی هسته ی وی بی نوشته شده xenforo هم یک اسکریپت فوقالعاده سادست
    جــــان؟!؟ ipb روی هسته ی vb نوشته شده؟!؟! تا جایی که ما می دونیم vb همش داره از رو ipb کپ میزنه!
    زنفورو هم خیلی بیشتر از یک انجمن ساز ساده هست. کد نویساش همون کد نویسای vb3 بودن که از جلسافت رفتن دلیل اصلی سقوط vb4 به بعد هم همین بود چون چند تا اماتور روش مونده بودن!

من نمیدونم چرا همیشه بهترین ها ( به اصطلاح بهترین ها ) مشکل امنیتی دارن . به خاطر اینکه زیاد ازشون استفاده میشه باگ هاشون رو میشه یا واقعا مشکل از ضعف تیم طراح هست ؟
    IPB انجمن ساز 1 جهان هست چرا امنیتش این قدر بالاست؟
    اینم لینک اثبات برترین بودن:
    Best Forum Software | Forum Software Reviews

ولی اون دوتای دیگه از نظر من استفاده ازشون زیاد درست نیست چون به اندازه vb و mybb گسترش پیدا نکردن (در ایران)
    میشه 1 دلیل قانع کننده بیارید که IPB تو ایران گسترش پیدا نکرده؟
    زیاد بودن کاربرای انجمن پشتیبانی ویبولتین دلیل گسترش نیافتن بقیه نیست!

و افزونه ها و ماژول هایی که برای استفاده دارن کمه
    شما فقط یک دونه افزونه نام ببر مشابهش و یا بهترش برای IPB نباشه! فقط یک دونه!!!

وی بی منسوخ شده؟ جان؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
    بله دقیقا منسوخ شده! الان 2 ساله وی بی 5 اومده شما چند بار توی یک انجمن بر پایه ی وی بی 5 ثبت نام کردید از وقتی اومده؟
    ولی شما زنفورو و IPB رو در نظر بگیرید. آپدیت میاد سریع فارسی سازی میشه همه آپدیت می کنن از امکانات جدید لذت می برن.
    الان شما چند تا از هک نویسای ویبولتین رو نام ببرید که هنوز داره هک می نویسه؟ نیست همه رفتن! حتی نویسنده های VB Seo هم رفتن سمت IPB یکم پایین تر لینک هم می ذارم!

تو این لینک نوشه وی بی نصف امکانات ibp رو نداره! در صورتی که نصف هک های وی بی اللخصوص وی بی سئو میرآرزه به تمامی سیستم های و ورژن های Ibp
    خب! اول تبریک می گم توی این پستتون 7 باز اسم IPB رو آوردید 6 بارش رو اشتباه نوشتید!
    ویبولتین یک ضعف وحشتناک داره و اونم سئو هست! VBSeo فقط اومده اون ضعف رو ماست مالی کنه! در صورتی که IPB به صورت پیشفرض بهتر از این مد رو توی خودش داره!
    نقل قول از مدیر وی بی ایران:
    ویبولتین بدون وی بی سئو ضعیف تر از IPB هست ولی با نصب و تنظیم وی بی سئو سهل انگاری های کد نویسان ویبولتین در کدنویسی اسکریپت پوشش داده میشود.
    این لینک رو مشاهده بفرمایید:
    http://community.invisionpower.com/u...45-greenlinks/

این آقا از نویسنده های VBSeo بوده الان داره برای IPB افزونه سئو می سازه! من و شما از همچین افرادی اطلاعاتمون بیشتر نیست که، هست؟

الان شما دقت کنید IBP یک سایت پشتیبانی درست حسابی نداره!
    دست شما درد نکنه :|

انعطافی که وی بی نسبت به سایر سیستم های مدیریت محتوا داره خیلی بیشتر از ibp هست! در عین سادگی خیلی کارامده این سیستم!
    یک نمونه انعطاف ویبولتین رو میشه بگید؟
    ما که به هرجاش دست زدیم ارور دیتابیس داد!

منم دارم به این نتیجه میرسم .

Compare IP.Board vs vBulletin 4 | Forum Software Reviews

خیلی نزدیکن .
    بر مبنای همین لینک:
    امتیازی که کاربرا به وی بی دادن 4.2 ولی ب امتیازی که به ipb دادن 7.4 هست!
    یک اشتباهی هم که کرده برای ویبولتین و ipb در قسمت installation زده Fast & Simple ! من موندم ویبولتین حتی یک کانفیگ کننده خودکار هم نداره باید دستی کانفیگ بشه چه جوری سریع و ساده هست؟ الان 4 تا بچه دبستانی بشینن یک اسکریپت بزنن اولین چیزی که براش می زنن کانیگ کننده خودکاره. وی بی 5 هم باید دستی کانفیگ باشه مایه ی تاسفه!

یه نمونه دیگه نصب قالبه. شما تو وی بی قالب بخوای نصب کنی چه جوریه؟ باید بری تو ادمین پنل یه فایل ایمپورت کنی بعد بری جای تصاویر رو پیدا کنی بعد بری تصاویر رو زیپ کنی بعد بری تو هاست مسیر رو پیدا کنی فایل رو اپلود کنی بعد اکسترکتش کنی بعد فایل زیپ رو حذف کنی. حالا شما تصور کن کنترل پنل دایرکت ادمین هم باشه که دهنت رسما سرویسه!
    ولی توی IPB شما قالب بخوای نصب کنی میری تو پنل ادمین دو تا XML ایمپورت می کنی! تمام! قالب نصب شد! لذت ببرید

بله البته اون امتیاز ، امتیاز یوزر هست و دقت کنید رای دهندگان وی بی بیشتر هستند

موقعی که این نظر سنجی برپا شد توی وی بی ایران تاپیکی زدند مبنی بر اینکه به ویبولتین رای بدید کاربر خودش میومد می گفت تغییر ip دادم 7-8 بار رای دادم. در صورتی که خیلی از کاربرای IPB حتی روحشون هم از این نظرسنجی بی خبر بوده!

شما برید داخل سایت ویبی .کام بعد برید داخل سایت ای بی پی!
    ای بی پی اصلا ابهت نداره انگار یک سایت برای کودکستانه
    شما این مدل طراحی رو دوست ندارید دلیل نمیش مسخره کنید. خیلی ها عاشق این طراحی هستند!

ویبولتین از نظر گرافیک خیلی زیبا طراحی شده و پشتیبانی بسیار قوی در ایران داره
    همه قالب هاش یکیه فقط تو رنگ و پترن فرق دارن. شما قالب دیفالتش رو بردار بشین پترن و رنگ رو عوض کن تک تک قالب هاش رو می تونی در بیاری!

سوال بود در خدمتم
    ویرایش توسط Pois0nous : July 7th, 2014 در ساعت 16:59

8. تعداد تشکر ها ازPois0nous به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    11 پست

سلام

من برای ساخت انجمن سایتم از ipb استفاده کردم ، چرا ؟ اول بگم که چجوری با این انجمن ساز اشنا شدم ، سیستم مدیریت محتوای وردپرس پشتیبانی زیاد دارد ولی یکی از بهترین پشتیبانان آن از سیستم ipb استفاده کرده بود و اینقدر این انجمن سبک بود و کار کردن باش خیلی راحت بود که تصمیم گرفتم اگر یه زمانی خواستم انجمن بزنم فقط ipb استفاده کنم.

الان حدود 6 ماه هست دارم با این انجمن کار میکنم ، بی نهایت راضی هستم از هر نظر ، سرعت ، ماژول ها ، پشتیانی خوب و ....

با vb زیاد کار نکردم ولی خیلی از انجمن های ایرانی از این سیستم استفاده میکنن و واقعا حال به هم زن هستند ، اینقدر کنده که آدمو عصبی میکنه ولی بعضی از انجمن ها هستن که روی vb خوب دارند جواب میگیرند مانند انجمن سافت 98 ، بنظرم تنها انجمن vb خوب سافت 98 هست و این انجمن هم توسط افراد ماهری راه افتاده که اینقدر خوب داره جواب میده و پول زیادی هم باید خرج کرد تا مثل انجمن سفات 98 داشته باشی ولی ولی ipb اینقدر خوب هست که با یبار خوندن اموزش اون همه چیزاشو یاد میگیری از کانفیگ گرفته تا نصب قالب و غیره ... و نیازی هم به خرج کرن سافت 98 نیست و بهترین عملکرد را روی ان داری با کمترین هزینه

فقظ ipb

10. تعداد تشکر ها ازiMajid به دلیل پست مفید

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 45678

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)