نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: سوال از اساتید راجب سیستم مدیریت سایت

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

پیش فرض سوال از اساتید راجب سیستم مدیریت سایت

سلام خسته نباشید.راستش خیی خودم رو نگه داشتم تا اینکه آمدم یک نظری از دوستان راجب سوالم بدونم.راستش ما سایتمون از 5 سال پیش با نیوک ساخته شده و همینطور تعداد مطالب و فایلها و بازدیدها بسیار بالاست.کم کم 40 هزار آی پی رو در روز داریم.ورودی از گوگل و.. داریم.تو وبمستر گوگل شاید بالای 300 هزار سایت بهمون لینک دادند.لینکهای ورودی بالای 60 میلیون هست به سایتمون. انجمن سایت از ویبی هست و شلوغ هست و بالای 300 هزار مطلب و.. به طوری که یکی ازا نجمن های بسیار سنگین ایران رو داریم.چند سی ام اس داریم و فروشگاه و ...بازدید اینا رو روی هم بزاریم شاید بزنه بالای 300 هزار در روز.اعتبار هم داریم و مطمعنا خیلیهاتون هم میشناسید مارو.

.اما یک مشکلی که داشتیم این بوده که با این حجم سایت و شلوغی رتبه الکسا و رتبه گوگل در حد انتظار ما نیست.از نظر سئو چک کردیم بالای 90 درصد هستیم و همیشه هم رعایتش کردیم.برای ما رنک و رتبه زیاد مهم نیست اما خوب هر کسی باشه به فکر میفته چرا باید رتبه رنک گوگل ما 1 باشه و الکسا 70 هزار دنیا!! همچین سایتی باید کم کم زیر 20 هزار دنیا باشه.کم کم زیر 1000 ایران باشیم.. نه که نبودیم نه قبلا که سیستم مدیریت سایت نیوک 8.2 بود رفته بودیم زیر 600 ایران و زیر 18 هزار دنیا اما از وقتی این نیوک 8.3 رو بالا آوردیم اصلا همه چیز به هم ریخته.گرچه با نیوک 8.2 هم مشکل داشتیم اما ینقدر فجیه نبوده..
    یک مطلب میزاریم نصفه شب.بعد 6 ساعت سایتهای دیگر میان کپی میکنند میزارند تو سایتشون میرن صفحه اول گوگل بعد مال ما اصلا گم میشه!! بعد یک سایت در پیت تا یک مطلب میزاره نیم ساعته صفحه اول گوگل هست. یک جورایی این موضوع داره اذیتمون میکنه که چرا باید اینطوری باشه؟ ما زیر 200 نفر آنلاینی نداریم..یعنی کلی حساب کنید تو چند سایتی که هست بالای 500 آنلاینی داریم همیشه.باید واقعا این اوضاعمون باشه؟

حالا سوال اینه آیا میتونه به سیستم مدیریت سایت ربط داشته باشه؟ آیا واقعا نیوک مشکل ساز هست؟ آیا ما هم باید بریم رو وردپرس؟ اگر بریم یک مدت از رنک و.. میفتیم اما آیا ارزشش رو داره سیستم رو عوض کنیم؟ اصلا آیا مشکل از سیستم مدیریت سایت هست؟ آیا سیستم مدیرتی سایت میتونه اینقدر تاثیر گزار باشه؟

آدرس سایت در امضا هست..
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

2. تعداد تشکر ها ازdelta به دلیل پست مفید

3. # ADS

مدیر ارشد Ramin آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    745
    تشکر تشکر شده 
    4,987
    تشکر شده در
    1,513 پست

پیش فرض پاسخ : سوال از اساتید راجب سیستم مدیریت سایت

اگر اشتباه نکرده باشم شما جزوه تیم مدیریت مشهد تیم بودید. همانطور که خودتان اشاره کردید. در نیوک 8.2 وضعیت سئو بهتر بود اما در نیوک 8.3 با وجود اینکه مشهد تیم تمام تلاش خود را برای ارتقاء سطع سئو و مسائل مربوط به آن انجام دادند اما همانطور که اطلاع دارید ه دلیل عجله و نبود برنامه زمان بندی برای پیشرفت پروژه در ورژن منتشر شده (8.3) از همان ابتدا مشکلات زیادی وجود داشت که وجود ارائه پچ های پی در پی بازهم به صورت کامل مشکل برطرف نشده است !
    ظاهرا تاپیک نیوک 8.4 را چند روز پیش ایجاد کردند. پیشنهاد می کنم اگر مقدور است کمی دیگر صبر کنید به امید اینکه در ورژن جدید پیشرفت های زیادی حاصل شده باشد .از طرفی گمان نمی کنم اسکریپت یا ماژولی وجود داشته باشد که به صورت 100% تمام پست های نیوک شما را به وردپرس منتقل کند؟ ( تگ ها ، نظرات کاربران ، تصاور موجود در ادامه مطلب و ... )

5. تعداد تشکر ها ازRamin به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    524
    تشکر تشکر شده 
    1,363
    تشکر شده در
    624 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید.راستش خیی خودم رو نگه داشتم تا اینکه آمدم یک نظری از دوستان راجب سوالم بدونم.راستش ما سایتمون از 5 سال پیش با نیوک ساخته شده و همینطور تعداد مطالب و فایلها و بازدیدها بسیار بالاست.کم کم 40 هزار آی پی رو در روز داریم.ورودی از گوگل و.. داریم.تو وبمستر گوگل شاید بالای 300 هزار سایت بهمون لینک دادند.لینکهای ورودی بالای 60 میلیون هست به سایتمون. انجمن سایت از ویبی هست و شلوغ هست و بالای 300 هزار مطلب و.. به طوری که یکی ازا نجمن های بسیار سنگین ایران رو داریم.چند سی ام اس داریم و فروشگاه و ...بازدید اینا رو روی هم بزاریم شاید بزنه بالای 300 هزار در روز.اعتبار هم داریم و مطمعنا خیلیهاتون هم میشناسید مارو.

.اما یک مشکلی که داشتیم این بوده که با این حجم سایت و شلوغی رتبه الکسا و رتبه گوگل در حد انتظار ما نیست.از نظر سئو چک کردیم بالای 90 درصد هستیم و همیشه هم رعایتش کردیم.برای ما رنک و رتبه زیاد مهم نیست اما خوب هر کسی باشه به فکر میفته چرا باید رتبه رنک گوگل ما 1 باشه و الکسا 70 هزار دنیا!! همچین سایتی باید کم کم زیر 20 هزار دنیا باشه.کم کم زیر 1000 ایران باشیم.. نه که نبودیم نه قبلا که سیستم مدیریت سایت نیوک 8.2 بود رفته بودیم زیر 600 ایران و زیر 18 هزار دنیا اما از وقتی این نیوک 8.3 رو بالا آوردیم اصلا همه چیز به هم ریخته.گرچه با نیوک 8.2 هم مشکل داشتیم اما ینقدر فجیه نبوده..
    یک مطلب میزاریم نصفه شب.بعد 6 ساعت سایتهای دیگر میان کپی میکنند میزارند تو سایتشون میرن صفحه اول گوگل بعد مال ما اصلا گم میشه!! بعد یک سایت در پیت تا یک مطلب میزاره نیم ساعته صفحه اول گوگل هست. یک جورایی این موضوع داره اذیتمون میکنه که چرا باید اینطوری باشه؟ ما زیر 200 نفر آنلاینی نداریم..یعنی کلی حساب کنید تو چند سایتی که هست بالای 500 آنلاینی داریم همیشه.باید واقعا این اوضاعمون باشه؟

حالا سوال اینه آیا میتونه به سیستم مدیریت سایت ربط داشته باشه؟ آیا واقعا نیوک مشکل ساز هست؟ آیا ما هم باید بریم رو وردپرس؟ اگر بریم یک مدت از رنک و.. میفتیم اما آیا ارزشش رو داره سیستم رو عوض کنیم؟ اصلا آیا مشکل از سیستم مدیریت سایت هست؟ آیا سیستم مدیرتی سایت میتونه اینقدر تاثیر گزار باشه؟

آدرس سایت در امضا هست..
    سلام
    شاید بنده در حد خیلی ها نباشم ولی با توجه به شناختی که از سایت شما دارم تو مدت طولانی و این که با هر 2 سیستم کار کردم چیزی رو که فکر می کنم میگم
    این که بگیم همش به خاطر نیوک هست یکم کم لطفی هست ولی نمیشه گفت نیوک اصلا تاثیر نداره
    این که نیوک برای یک سایت بزرگ اصلا جوابگو نیست شکی نیست . حتی میهن دانلود هم به ورپرس کوچ کرد . همین نشون میده وردپرس یک برتری نسبت به سایر سیستم ها داره
    یکی از بزرگترین مشکلات نیوک ظاهر اونه که واقعا برای یک طراح سخت هست که چیز متفاوتی رو ارائه بده و به نوعی دستش بستست
    وردپرس همیشه سی ام اسی بوده که مشه توی هر شرایطی بهش اعتماد کرد و به فرض با کوچ شما به وردپرس و یک طراحی زیبا خودش به تنهایی متونه باعث بشه که کاربر ها بیشتر جذب شما بشند .
    مورد دیگه هم سئو و بهینه بودن نیوک هست که واقعا میشه گفت ضعیف هست و اصلا قابل مقایسه با وردپرس نیست. استفاده اکثر سایت های بزرگ از وردپرس که گوگل براشون خیلی مهم هست یکی از چیزهاییه که میتونه ثابت کنه وردپرس توی امر بهینه سازی خیلی بهتر عمل میکنه

درباره آماری هم که میگید من نمیدونم از کجا این آمار رو بدست آوردید ( چه آمارگیری و ... ) ولی اگر واقعا 40 هزار ای پی داشته باشید و آمارگیر های معتبر این رو تایید کنن پس رتبه شما خیلی غیر طبیعی هست چون یک سایت با 20 هزار ای پی جزو 400 سایت برتر ایران قرار میگیره حدودا . حتی میتونه مشکل از سرور شما باشه و ...
    رنک 1 هم که خوب خیلی خیلی عجیبترش میکنه که میتونه به شما بگه 100% مشکلی توی بهینه سازی سایتی هست وگرنه الان اکثر سایت های قدیمی دانلود که خیلی معمولی هم فعالیت می کنن رنک 3 و در بدترین شرایط 2 دارند
    تا اونجایی که بنده از دیده ها متوجه شدم و با توجه به این که گفتید انجمنتون بسیار خوب عمل می کنه پس میشه گفت کاربر ثابتتون بالاست ( درستی این رو باید شما تایید کنید ) که همین باعث میشه توی دوره کوچ به وردپرس همچین دستتون خالی نمونه و سایت اون حالت بزرگی و شلوغی خودش رو حفظ کنه
    شاید مشکل شما با انتقال به وردپرس حل نشه ولی مطمعنا کمک زیادی بهتون میکنه
    چه از نظر بهینه بودن و چه از نظر یوزر فرندلی بودن و همچنین باز گذاشتن دست طراح برای ایجاد یک فضای جدید و دوست داشتنی که کاربرای شما رو چندین برابر میتونه بکنه
    شما خودتون هم اگر توجه کنید به سایتی که ظاهر دلپسندانه تری داره بیشتر سر میزنید هرچند اگر از نظر محتوا واقعا بهتر از یک سایتی که شاید ماهی یه بار بهش سر بزنید نباشه .
    به هر حال این چیزی بود که من از ظاهر و گفته های شما به همراه تجربیات خودم از این دو سیستم داشتم متوجه شدم
    امیدوارم کمکتون کرده باشه

7. تعداد تشکر ها ازnavid2zp به دلیل پست مفید

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

تشکر از دوستان و رامین جان..بله زمان نیوک 8.2 من یکی از مدیران آنجا بودم.اما نیوک 8.2 بر اساس هسته نسخه اصلی نیوک که خارجی ها ساخته بودند درست شده بود.سرعت صفحات و بارگزاریش واقعا بالا بود.اما 8.3 بومی سازی شد و کلا هسته نیوک از مرجع اصلی جدا شد و یک چیز خودساخته بود.حالا نمیخوام به سیستم ایراد بگیرم اما همانطور که نویدجان گفت ما هم تعجبمون فقط در همین هست که با این همه بازدید و مطالب و... چرا 2 ساله رنک نمیگیره سایت.یا الکسای بدی داره.باور کنید مطالب ما در همه جا پخش هست و ورودی خیلی زیادی داریم..حتی از پلاس و فییس و تویت و..اصلا تو ذهنمون نمیتونیم قبول کنیم چرا اینطوری هست. اسم نمیبرم اما همینایی که الان هاست دل تو صفحه اولش به عنوان سایت های بزرگ زده بعضیهاشون رو میشناسم که از ما کپی میکردند.اما این وضع ماست.خواستم ببینم مرگ یکبار شیون یکبار اگر واقعا این نیوک مشکل ساز هست بزنیم تو کار انتقال..
    شاید کمیاب آنلاین یادتون بیاد؟ با نیوک یکه تاز بود الان چه بلایی سرش آمده! گفتم ما نیازی به رنک و.. نداریم اما خوب واسه چی نباید داشته باشیم وقتی میتونیم!
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

9. تعداد تشکر ها ازdelta به دلیل پست مفید

عضو انجمن a3aish آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    49
    تشکر تشکر شده 
    236
    تشکر شده در
    136 پست

تجربه من میگه وردپرس خوبتره.شاید به خاطر اینه که افزونه های سئوی زیادی داره تنظیماتش آسونه .بازدید بالایی هم داره.زود ایندکس میشه .من با نیوک کار میکردم اما خیلی کار باهاش سخت بود و دیر دیر ایندکس میشد.اما وردپرس یه چیز دیگس.زود به زود آپدیت میشه.افزونه های امنیتی کاملی داره .همه جوره میتونی تغییرش بدی.کلا هرکاری باهاش بکنی خراب نمیشه .قالب هاشم که سئوی زیادی دارن .از نظر ظاهری هم که موضوعاتش -چینش مطالبش خشکل تره.بیشتر سایت های بزرگ هم از وردپرس استفاده میکنن.امیدوارم کمک کرده باشم

11. تعداد تشکر ها ازa3aish به دلیل پست مفید

عضو جدید ACGE آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    262
    تشکر تشکر شده 
    84
    تشکر شده در
    62 پست

داداش صد در صد عوض کن و برو وردپرس! منم همینکار رو کردم و رتبه از این روز به اون رو شد!! چهارتا پلاگین که نصب کنی همه چیزت درست میشه!!

13. تعداد تشکر ها ازACGE به دلیل پست مفید

عضو جدید mehdilord آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    83
    تشکر تشکر شده 
    39
    تشکر شده در
    32 پست

سلام به نظر من ارزش داره به وردپرس انتقالش داد ولی مشکل از نیوک نیست گاهی مشکل از یه جای دیگست به نظر من با همون گروه مشهد نیوک تیم تماس بگیرید که مشکلو برطرف کنه براتون چون انتقاله نیوک به وردپرس شوخی بردار نیست

15. تعداد تشکر ها ازmehdilord به دلیل پست مفید

عضو انجمن bmi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    235
    تشکر تشکر شده 
    324
    تشکر شده در
    231 پست

نیوک بهترین سیستم هست
    توصیه میکنم استفاده کنید

17. تعداد تشکر ها ازbmi به دلیل پست مفید

عضو جدید Parserver آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    24
    تشکر تشکر شده 
    321
    تشکر شده در
    223 پست

بنظر ما وردپرس از نظر سئو خیلی بهتر جواب میده
    پارس سرور - شماره ثبت :12903
    ▉ ارائه خدمات Colocation ، سرور اختصاصی ، سرور مجازی با ترافیک بالا در ایران ▉ نماینده رسمی (LIR) وب سایت Ripe.net
    Parserver.net / ParsServer iSatis DataCenter >> Datacenter Map / Portal.Parserver.net

19. تعداد تشکر ها ازParserver به دلیل پست مفید

عضو جدید ProLiant آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    59
    تشکر شده در
    35 پست

بنظر من وردپرس خیلی حرفه ای تر از سیستم های دیگست فقط باید امنیتش رو اوکی کنی
    اگه اوکی کنی یه سیستم خیلی خفن میشه

21. تعداد تشکر ها ازProLiant به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)