صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: سوالاتی در مورد خرید از سرویس دهندگان خارجی

عضو انجمن Subhosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    104
    تشکر تشکر شده 
    174
    تشکر شده در
    116 پست

پیش فرض پاسخ : سوالاتی در مورد خرید از سرویس دهندگان خارجی

با سلام
    دوست عزیز دوستانی که پرداخت شما را انجام میدهند بسیارند. شما میتوانید سفارش خود را انجام دهید و پرداخت را به عزیزان دیگر بسپارید.
    در زمینه ی فروش مستقیم نیز بسیاری از دوستان با شرکت های خارجی مستقیم کار میکنند و شما هم میتوانید از آنها خریداری نمایید.
    ارائه مستقیم خدمات شرکت SUBHOSTING.NET در ایران
    سرور های کاملا مدیریت شده مجازی و اختصاصی - ارائه و مدیریت کامل Cluster - پشتیبانی 24/7
    jalal[at]subhosting[dot]net

2. تعداد تشکر ها ازSubhosting به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    283
    تشکر تشکر شده 
    179
    تشکر شده در
    131 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hueman نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    دو سه ساعتی هست که همه تاپیک هایی که فکر می کردم جواب سوالاتم توش باشه رو می خونم ولی جواب دقیق نگرفتم، از دوستان خواهش می کنم من رو از این حچلی که توش افتادم در بیارن.
    سوالات تکراری من اینه:
    1 - از چه شرکت خارجی خرید کنم که ایرانی ها رو داخل آدم بدونه؟
    2 - برای پرداخت کردن باید حتما اطلاعات یه کشور خارجی بدم یا نه؟
    3 - برای پرداخت باید حتما از نرم افزارهای تغییر آی پی استفاده کنم یا خیر؟
    از دوستانی که این هفت خان رو رد کردم تمنا دارم بگن چه جوری رد کردن

حالا اگه حالشو دارین بخونین که تو چه حچلی افتادم:
    یکی دو هفته پیش دهنم سرویس شد تا تونستم یه ویزاکارت بگیرم، پس از تخقیقات فراوان و ایمیل زدن به n شرکت خارجی آخرش awardspace.com بهم گفت که به ایرانی ها هاست میده و من هم پلنم رو انتخاب کردم و اونها برای پرداخت پول منو فرستاده به سایت 2checkout.com اونجا اطلاعاتم رو وارد کردم و پرداخت هم تکمیل شد، نیم ساعت بعد بهم ایمیل زدن که آقا به پرداختت گیر دادن و ما کاری نمی تونیم بکنیم، خلاصه پول رو از رو حسابم کم کردن خریدم رو کنسل کردن، پس از کلی نامه نگاری و خواهش و تمنا بهم گفتن که تا بیستم پولت رو پس میدیم

منتظر راهنمایی هاتون هستم

سلام.

دوست عزیز با توجه به رکود شدید اقتصادی دیگه تقریبا همه شرکتها ایران رو داخل ادم میدونن(با توجه به ایمیلهایی که چند ماه پیش به دیتا سنترهای امریکایی زدم و جواب دادن و جواب الانشون!!!) برای پرداخت من فقط یه شرکت رو دیدم که با یک ایرانی کار میکنن به نام جناب خردمند که البته این شرکت امریکایی هاست اشتراکی رو به ایرانیها نمیده!Subhosting - Quality Hosting, VPS, Managed Dedicated Server Solutions تیکت بزنید بگین از ایران هستین راهنمایی میکنن.

در مورد همه امکانات مثل هاست و وی پی اس و سرور این شرکت هم هست که شما میتوانید از داخل ایران خودتون پرداخت کنید چگونگیش رو خواستید پی ام بزنید عرض میکنم خدمتتون البته خیلیها باهاش کار میکنن:MochaHost :: cPanel Hosting | JSP Hosting | Linux/Windows Hosting | PHP MySQL Hosting | ASP.NET Hosting | MS SQL Hosting | Frontpage Hosting منم میخوام ازشون پنل بگیرم ولی وارز بودنش که برای خود من مشکله هنوز جواب درستی ندادن.

موفق باشید.

5. تعداد تشکر ها از mahdi2009 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2009 نمایش پست ها
    سلام.

دوست عزیز با توجه به رکود شدید اقتصادی دیگه تقریبا همه شرکتها ایران رو داخل ادم میدونن(با توجه به ایمیلهایی که چند ماه پیش به دیتا سنترهای امریکایی زدم و جواب دادن و جواب الانشون!!!) برای پرداخت من فقط یه شرکت رو دیدم که با یک ایرانی کار میکنن به نام جناب خردمند که البته این شرکت امریکایی هاست اشتراکی رو به ایرانیها نمیده!Subhosting - Quality Hosting, VPS, Managed Dedicated Server Solutions تیکت بزنید بگین از ایران هستین راهنمایی میکنن.

در مورد همه امکانات مثل هاست و وی پی اس و سرور این شرکت هم هست که شما میتوانید از داخل ایران خودتون پرداخت کنید چگونگیش رو خواستید پی ام بزنید عرض میکنم خدمتتون البته خیلیها باهاش کار میکنن:MochaHost :: cPanel Hosting | JSP Hosting | Linux/Windows Hosting | PHP MySQL Hosting | ASP.NET Hosting | MS SQL Hosting | Frontpage Hosting منم میخوام ازشون پنل بگیرم ولی وارز بودنش که برای خود من مشکله هنوز جواب درستی ندادن.

موفق باشید.
    من تقریبا با 40 تا شرکت خارجی مکاتبه داشتم اکثرا می گفتن سرویس می دیم ولی مشکل پرداخت برام وجود داره دوست گلم
    تقریبا همشون برای پرداخت با 2checkout.com کار می کنن که یه بار پولم رو خورده و ظاهرا خیلی ها باهاش مشکل دارن
    از هر کدوم که یه روش جایگزین برای پرداخت خواستم گفتن حواله کن به اضاقه کپی پاسپورت
    شما برای خریدت با همچین مشکلاتی مواجه نبودی؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nioton نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز دوستانی که پرداخت شما را انجام میدهند بسیارند. شما میتوانید سفارش خود را انجام دهید و پرداخت را به عزیزان دیگر بسپارید.
    در زمینه ی فروش مستقیم نیز بسیاری از دوستان با شرکت های خارجی مستقیم کار میکنند و شما هم میتوانید از آنها خریداری نمایید.
    مشکل اینجاست که من ویزا کارت تهیه کردم و به خاطر پولی که براش دادم تلاشم اینه که بتونم از طریق ویزا کارت خودم بخرم
    با توجه به امضاتون ظاهرا خود شما هم این کارایی رو که گفتین انجام می دین، اگر اینطوره میشه یه کم بیشتر توضیح بدین؟
    اینکه چجوری حساب می کنین، چقدر طول میکشه که سرور رو تحویل بدین و ...

عضو انجمن mehdi24 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    114
    تشکر تشکر شده 
    290
    تشکر شده در
    235 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hueman نمایش پست ها
    من تقریبا با 40 تا شرکت خارجی مکاتبه داشتم اکثرا می گفتن سرویس می دیم ولی مشکل پرداخت برام وجود داره دوست گلم
    تقریبا همشون برای پرداخت با 2checkout.com کار می کنن که یه بار پولم رو خورده و ظاهرا خیلی ها باهاش مشکل دارن
    از هر کدوم که یه روش جایگزین برای پرداخت خواستم گفتن حواله کن به اضاقه کپی پاسپورت
    شما برای خریدت با همچین مشکلاتی مواجه نبودی؟
    ما با پی پال پرداخت می کنیم و چون اکانت ما توسط همکار ما در امریکا شارژ میشه مشکلی پیش نمیاد و اگر هم مدارک مثل پاسپورت خواستند، در اختیارشون قرار میدیم
    شرکت پرتو فرا رایان ، ارائه دهنده سرویس های میزبانی وب ، ثبت دامنه ، نمایندگی هاست و دامنه ، طراحی وب و...

.
    PartoData.com [-]
    ... ,Services : WebHosting , Domain Registration , Reseller , FileHosting [-]
    Server Locations : Iran , UK [-]

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)