صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25

موضوع: megaholdings.org

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض پاسخ : megaholdings.org

کرنل جان
    اگر میخواستم از نتورکش برای توجیه محصول استفاده کنم که راحت میگفتم که MLMIA داره یا اینکه تو این کشورهایی که شرکت کار میکنه ( مثل ترکیه و . . . ) هیچ کس نفهمیده ولی ماها که اینجاییم و تو ایرانیم فهمیدیم

در مورد کنترل پنل باید اول این سوال رو بپرسم : اگر کنترل پنل داشت مشکل شما حل مشد و یک وبسایت خریداری میکردید؟ ( قراره تا 1 یا 2 ماهه آینده کنترل پنل هم به وبسایت اضافه بشه )
    در مورد پشتیبانی هم باید بگم که من هر موقع کاری داشتم کمتر از 24 ساعت بهم جواب دادن. اگر شما وبسایت خریداری کردید نمیدونم به کجا ایمیل زدید که 4 روز !!!! بعد جواب داده!
    ساب دامین ها هم برای شما که مثل اینکه طراح حرفه ای هستید راحته! یعنی شما بلدین که چطور از ساب دامین استفاده کنید. نکته ای که هست اینه که برای وبسایت هایی که از CMS استفاده میکنن باید یه کدنویسی ای انجام بشه ولی اگر از CMS شرکت استفاده نکنن و خودشون مثل شما طراح باشن دیگه بلدن که چطور سابدامین رو درست کنن. ( من که بلد نیستم چون طراح حرفه ای نیستم اگر کسی بلده بگه که خیلی دوست دارم یاد بگیریم )
    در مورد بانک اطلاعاتی هم یه سوال دارم
    میشه لطفا بانک اطلاعاتی رو برای من تعریف کنید؟ چه مزایایی داره و اصلا کلا چیه؟ و کاربردش چیه؟

ممنون
    حمید
    ویرایش توسط hamidma68 : October 11th, 2010 در ساعت 16:33
    بهترین سایت برای آشنایی بیشتر با بازاریابی شبکه ای یا نتورک مارکتینگ

MLM-Iran.com

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    4 پست

دوست عزیز سایت این شرکت (ف ی ل ط ر ) شده....
    " اگر کنترل پنل داشت مشکل شما حل مشد و یک وبسایت خریداری میکردید؟" من خودم متاسفانه اشتباه کردم و این هاست بدرد نخور رو گرفتم.. این جمله ای که نوشتید(که داخل آموزش های این شرکت هرمی داده میشه) رو باید به کسی بگید که 200 یا 600 تومنشو توی چاه ننداخته باشه...

من بیش تر از 8 ماهه که این هاست رو دارم و از اون موقع میگفتن کنترل پنل 1 ماه دیگه اضافه میشه... که هنوزم نشده...

در مورد پشتیبانی هم بنده به جایی میل نمیزدم از پنل سایت خودشون تیکت ارسال میکردم و بعد از 4 روز پاسخ میگرفتم(حالا چه پاسخی بماند).

ساب دومین هم از طریق کنترل پنل ساخته میشه.شما از هر جایی که هاست تهیه کنی کاری ندارن شما حرفه ای هستی یا هر چیز دیگه،لطفا دلیل منطقی بیار.نداشتن کنترل پنل کاربر رو از حیاتی ترین اعمال روی هاستش محروم میکنه.(مثل مدیریت بانک اطلاعاتی،quata،مدیریت dns و ..............)

در مورد بانک اطلاعاتی هم بد نبود سرچ میکردید،دلیل مطرح کردن این سوال رو نمیدونم..
    شما اگه بخوای یه سیستم داینامیک داشته باشی روی سایتت که با کاربرات تعمل داشته باشه نیاز به بانک اطلاعاتی پیدا میکنی.همون CMS که ازش صحبت کردی نیاز به بانک اطلاعاتی داره.پس بدون بانک اطلاعاتی عملا یه سایت استاتیک دارید.و این شرکت هرمی یک بانک اطلاعاتی رو در اختیار مشتری میذاره.. حالا اگه یه کاربر بخواد یه فروم و یه cms روی هاستش داشته باشه نمی تونه..
    لطفا از بی اطلاعی مردم عادی سوء استفاده نکنید.
    ویرایش توسط kernel-f : October 5th, 2010 در ساعت 01:56

4. تعداد تشکر ها از kernel-f به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    139
    تشکر شده در
    112 پست

به نظر من که قیمتش بالاست

سایتهای بهتری با قیمتهای پایینتر هم خدمات بهتر از این رو ارائه می کنن

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    39
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    8 پست

این شرکت هدفی جز بالا کشیدن پول افراد نداره چند وقت پیش یکی از دوستان به من پیشنهاد داد که تو که خودت تو کار طراحی وب و این چیزا هستی بیا از طریق شرکت ما هاست نامحدود هم بفروش ما هم که کنجکاو شدیم ببینیم چی هست گفتم که سیستم کاره شرکت تون چه جوری هست اصلان سایت شرکتتون چی هست بعد اون هم این آدرسو به من داد Mega Holdings Limited بعد هم گفت باید 2 جلسه آموزش ببینی بعد شروع کنی من وقتی رفتم توی سایتشون چیزی که دیدم فقط یه سایت بود با یک پلان unlimit یکم تعجب کردم یه شرکت بزرگ هاستینگ باید حد اقل هاستین اشتراکی سرور های اختصاصی یا vps رو ارائه کنه حتی پشتیبانی آن الاین هم نداشتند گفتم برم توی جلسه آموزشی ببینم چی میگن جلسه آموزشی اول گفت که شرکت ما نمیدونم توی msc شهر فناوری مالزی هست بعد شروع کرد به کشیدن زیر مجموعه که شما باید خودت اول 200 دلار بیاری هاست خودتو ثبت کنی بعد هر چه قدر که زیر مجموعه جمه کنی و اون ها هم برن مشتریایه دیگه بیارن درآمد تو بالا میره به من هم میگفتن کار ما نتورک مارکتینگ هست و من هم باید میرفتم و هر کسی رو که می شناختم حتی اگر اصلان نمیدونست سایت چیه یا هاستینگ چیه میاوردم عضو زیر مجموعه خودم و عضو شرکت میکردم و نه بحثی از سایت بود نه بحثی از هاست چون اون دوست من هم اصلان از هاست و طراحی سایت سر در نمی آورد جلسه دوم هم یه فیلم ماله یه نفر در مورد نتورک مارکتینگ و استفاده از اهرم و زیر مجموعه سازی بود .من با خودم که فکر کردم دیدم که این ها فقط میخوان پول افراد رو بالا بکشن
    این رو هم به خاطر این نوشتم که اگر کسی میخواست بره تو این کار اول اینو بخونه بعد اگر خواست بره تو این کار
    شعارشون هم این بود به آرزوهات فکر کن
    ویرایش توسط rasez : December 25th, 2010 در ساعت 17:26

7. تعداد تشکر ها از rasez به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

جالبه که افرادی که اینطوری فکر میکنن هیچ وقت به جایی نمیرسن!
    Les Brown میگه از 10 نفر انسان 9 نفرشون حاضرن بمیرن ولی تغییر نکنن!!!
    جالبه نه؟!

دوست من
    به نظر من شما اشتباه کردی که خوب گوش ندادی که ببینی چی میخواد بگه! به ضرر خودت شد چون برای اون و همه ما که فرقی نمیکنه! تو نشدی یکی دیگه!
    کار ما هم نتورک مارکتینگ هست نه هاستینگ! که شما به این گیر دادی!
    و کار نتورک مارکتینگ قوانین خاص خودش رو داره که به هاستینگ ربطی نداره! :D
    این کار تو دنیا داره انجام میشه و انجام خواهد شد که 100% تجارت قرن 21ام خواهد بود ( جدیدترین کتاب آقای رابرت کیوساکی )
    تحقیق کردن در مورد این موضوع خیلی راحتر از شلوغ بازی در آوردنه!

راستی شعار بانک ملت اینه !! شنیدی؟ " به رویاهات فکر کن "
    واقعا تبلیغاش عالیه

راستی کنترل پنل به همراه 50 تا CMS هم اومد روی وبسایتامون
    برید حالش رو ببرید
    ویرایش توسط hamidma68 : December 29th, 2010 در ساعت 13:18

MLM-Iran.com

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

سلام.آقا چرا بیخود بحث میکنین.یه تماس بگیرین با پلیس آگاهی قسمت شرکتهای هرمی بهتون میگه که مگاهلدینگ یا مگاهلدینگر آقا جان هرمیه.والسلام

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

salam

ghabl az inke nazari bedam ye chizi begam
    tabadole nazar dar morede NM ya bazaryabi shabakeyi dar in website mesle in mimoone ke too TAXI neshastid va darid dar morede siyasato dino az in chiza ba ranande bahs mikonid!!!!! :D
    manzooram nazare gheyre takhasosi hast

shoma mitoonid too kole jahan in sanaat ro baresi konid va bebinid tabadole malish cheghadre!
    va sazmanayi ke ba in sanaat mortabet hastan ro check konid ta betoonid NM ro az Pyramid schemes tashkhis bedid

doost nadaram inja nazare takhasosi bedam
    vali ino begam ke to be agahi esme har sherkati ke bedi hamino mige hata sherkati ke khodeshoon sabt kardan !!! :D

va inke be nazaret agahi marjae shenasayiye NM az Pyramid Schemes hast?!!!

baraye etelaate bishtar mitoonid be in website sar bezanid
    mlm-iran.com

MLM-Iran.com

عضو انجمن khudeman آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    229
    تشکر تشکر شده 
    274
    تشکر شده در
    205 پست

چند ساعتی است دارم سر و کله میزنم با این هر سه تا سایتی که در این تاپیک صحبتشون شد (Mega Holdings Limited - Welcome - megaholdings.org). فعلا که هیچکدوم باز نمیشه. از قرار اطلاع و آگاهی که دوستان دادن معلومه که داستان از چه قراره . ولی خوبه که تاپیک راه افتاد تا کسی به دام اینها نیفته

عضو انجمن s.w.a.t آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    404
    تشکر تشکر شده 
    5,890
    تشکر شده در
    1,306 پست

با توجه به اطلاعات شخصی که دارم همه اینها کلاه-برداری بیش نیست. رد خورن نداره. چون شرکت هرمی تو ایران فعالیتش ممنوع با اسم بازاریابی مردم بیچاره رو سرکیسه میکنن. اکثر این شرکتها هم مال آسیای شرقی هستن.
    در آخر سایتی برای مدیریت کاربرش روی هاستش کنترپنل نداره حتی اگه iWeb هم باشه بدرد نمیخوره! چون اگه بخوایی حساب کنی یه جور احترام به کاربر هست.
    فقط خدا نکنه گذرم به یکی از این شرکتها و جلسه ها بیافته. کاری میکنم مرغهای آسمون به حالشون حتی گریه هم نتونن بکنن ... .
    گمشده این نسل، اعتماد است نه اعتقاد. اما افسوس، که نه بر اعتماد اعتقادیست و نه بر اعتقادها اعتماد!
    تنها راه ارتباطی با من: s.w.a.t@webhostingtalk.ir

13. تعداد تشکر ها از s.w.a.t به دلیل پست مفید

عضو دائم AmirHosein آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,464
    تشکر تشکر شده 
    4,051
    تشکر شده در
    1,562 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط s.w.a.t نمایش پست ها
    با توجه به اطلاعات شخصی که دارم همه اینها کلاه-برداری بیش نیست. رد خورن نداره. چون شرکت هرمی تو ایران فعالیتش ممنوع با اسم بازاریابی مردم بیچاره رو سرکیسه میکنن. اکثر این شرکتها هم مال آسیای شرقی هستن.
    در آخر سایتی برای مدیریت کاربرش روی هاستش کنترپنل نداره حتی اگه iWeb هم باشه بدرد نمیخوره! چون اگه بخوایی حساب کنی یه جور احترام به کاربر هست.
    فقط خدا نکنه گذرم به یکی از این شرکتها و جلسه ها بیافته. کاری میکنم مرغهای آسمون به حالشون حتی گریه هم نتونن بکنن ... .
    میبینی خدا مارو سرکیسه میکنن میبین واسمون چی نقشه چیدن!حرفی داری تو واسه گفتن باس یه کمی بزنی بلند تر آخه اینجا همهس
    می گویند تقوا از تخصص لازم تر است، آ نرا می پذیرم، اما می گویم: آنکس که تخصص ندارد و کاری را می پذیرد، بی تقواست.
    مصطفی چمران
    AmirHosein -{(@)}- WebHostingTalk . ir

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)