صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22

موضوع: رفع مشکل در دایرکت ادمین

عضو انجمن devilboy09 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    59
    تشکر شده در
    49 پست

پیش فرض پاسخ : رفع مشکل در دایرکت ادمین

نقل قول نوشته اصلی توسط IrIsT نمایش پست ها
    سلام و درود.
    متن استارتر رو خوندین؟
    که حاضرن پول بدن.
    حالا یک سوال از شما دارم,اگر خودشون بلد بودن که حتما این کارو میکردن.چون نمیدونن گفتن.اگه با کاری که شما گفتین زدین دهن سرور رو سرویس کردن شما هزینه خرابی سرویسشون رو میدین؟حتما میگین بله میدم.
    شما الا نمیخونید چی مینویسن.
    نوشتن فقط گفتن مشکل از ورژن php هستش.خوب کو مدرک بر اینکه از php باشه؟اگه بود که خود مدیر سرور حل میکرد.

اینا از آب گل آلود ماهی نمیگیرن.هرکسی واسه کاری که میکنه ارزش قائله.کاری رو که یکی با کپی پیست از سایت های خارجی 70ت میگیرن.من خودم شخصا 160ت میگیرم و کار خودم رو میکنم.
    هیچوقت به این چیزا نگید آب گل آلود.ماهی گرفتن رو باید از کسایی یاد بگیریم که یک سری کانفیگر رو به چالش میکشه,با گفته ها جواب میده.هنوز هیچ چی مشخص نیست که مشکل از کجاست.
    بعدش آب رو گل میکنن و ......
    ماهیگیری ها یک جور دیگه انجام میشه.
    جالبشم اینجا بود الا نگفتین لاگ بذارن و فقط سر اینکه یکی گفته php تغییر کنه درست میشه,شما میگی بیا اینم اموزش.بعدش میزنن خراب میکنن.بعدش شمام نمیای بگی مشکلت از کجاست.بعد خیلی ها که همین شعار رو میدن,پولکی میگن ما مشکل رو حل میکنیم.هههه.جالبه.

من خودم قیمتم رایگانه.مگر اینکه فراتر از php باشه که کار زیاد داشته باشه.چون هنوز هیچ چی مبنی بر اینکه مشکل از php باشه نیست.
    اما فقط بخاطر حرف شما که میگی ماهی میگیرن و ...... انجام همین کار رو 70ت میگیرم.
    iedb.team@gmail.com
    یا در تماس باش
    09215355621

- - - Updated - - -

علی جان,اصلا این که فایروال پاک شه صفحه سفید بیاد رو من متوجه نشدم.این یک جای کارش ایراد داره.
    اگه از نسخه php بود که به فایروال چه ربطی داره.مگه فایروالتون چیه؟دیگه فایروال ها کار با پورت هاست.دیگه ربطی به برنامه نویسی نداره.روی پورت ها گیر هستش.
    شما میگی هزینه میدن.خوب طرف میخواد خوبی کنه و طی حرف شما قیمت میده.شمام داری میگی اینا یک چیزی میگن؟هزار تومنی میخوای انجام بدن؟
    هههه

ممنون از تذکر شما
    ولی دوست عزیز من به گفته خود ایشون بهشون راهنمایی کردم و بر اساس جواب پشتیبانی سرور گفتم که میتونید ورژن php رو ارتقا بدید
    ضمن اگه یه مقدار از دایرکت ادمین اطلاع داشتید متوجه میشدید که با ارتقا ورژن php سرور نمی ترکه !!! و این امر قابل بازگشت هست اگه مشکلی بوجود اومد میتونن دوباره ورژن php رو تغییر بدن

جدای از این موارد قیمت هایی که دوستان گفتن واقعا بی انصافیه 50 100 تومان پول اجاره یه سرور مجازی نه رفع مشکل اون
    متخصص راه اندازی انواع سرورها و بهینه سازی سرورهای شما برای محیط هاستینگ ، انجام تنظیمات انواع کنترل پنل ها ، مجازی سازی سرورها
    آی دی تلگرام : @TopAdmins

2. # ADS

عضو دائم kool آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    646
    تشکر تشکر شده 
    1,280
    تشکر شده در
    1,024 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_computer69 نمایش پست ها
    با سلام
    سایت ما مشکل Crwal داشت.
    فایروال رو دوباره نصب کردیم.
    حالا کلا صفحه سفید میاد بالا سایت.
    با دریافت هزینه کسی از دوستان میتونه مشکل رو حل کنه در تاپیک اعلام کنید.
    میگن مشکل از ورژن Php هستش.کسی از دوستان اطلاعات داره ممنون میشم کمک کنه.
    سلام
    ابتدا بررسی کنید ببینید آیا امکان تغییر/انتخاب php در هاست شما وجود دارد؟
    در نهایت نیز اگر با تنظیمات قابل حل باشد (یعنی سمت هاست) بین 10-20 هزار تومان انجام میشود.
    (ارسال تیکت، میهن وب سرور)
    ..::| میهن وب سرور بیش از یک دهه تجربه |::..

4. تعداد تشکر ها از kool به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    6 پست

سلام و درود.
    متن استارتر رو خوندین؟
    که حاضرن پول بدن.
    حالا یک سوال از شما دارم,اگر خودشون بلد بودن که حتما این کارو میکردن.چون نمیدونن گفتن.اگه با کاری که شما گفتین زدین دهن سرور رو سرویس کردن شما هزینه خرابی سرویسشون رو میدین؟حتما میگین بله میدم.
    شما الا نمیخونید چی مینویسن.
    نوشتن فقط گفتن مشکل از ورژن php هستش.خوب کو مدرک بر اینکه از php باشه؟اگه بود که خود مدیر سرور حل میکرد.

اینا از آب گل آلود ماهی نمیگیرن.هرکسی واسه کاری که میکنه ارزش قائله.کاری رو که یکی با کپی پیست از سایت های خارجی 70ت میگیرن.من خودم شخصا 160ت میگیرم و کار خودم رو میکنم.
    هیچوقت به این چیزا نگید آب گل آلود.ماهی گرفتن رو باید از کسایی یاد بگیریم که یک سری کانفیگر رو به چالش میکشه,با گفته ها جواب میده.هنوز هیچ چی مشخص نیست که مشکل از کجاست.
    بعدش آب رو گل میکنن و ......
    ماهیگیری ها یک جور دیگه انجام میشه.
    جالبشم اینجا بود الا نگفتین لاگ بذارن و فقط سر اینکه یکی گفته php تغییر کنه درست میشه,شما میگی بیا اینم اموزش.بعدش میزنن خراب میکنن.بعدش شمام نمیای بگی مشکلت از کجاست.بعد خیلی ها که همین شعار رو میدن,پولکی میگن ما مشکل رو حل میکنیم.هههه.جالبه.

من خودم قیمتم رایگانه.مگر اینکه فراتر از php باشه که کار زیاد داشته باشه.چون هنوز هیچ چی مبنی بر اینکه مشکل از php باشه نیست.
    اما فقط بخاطر حرف شما که میگی ماهی میگیرن و ...... انجام همین کار رو 70ت میگیرم.
    iedb.team@gmail.com
    یا در تماس باش
    09215355621

- - - Updated - - -

علی جان,اصلا این که فایروال پاک شه صفحه سفید بیاد رو من متوجه نشدم.این یک جای کارش ایراد داره.
    اگه از نسخه php بود که به فایروال چه ربطی داره.مگه فایروالتون چیه؟دیگه فایروال ها کار با پورت هاست.دیگه ربطی به برنامه نویسی نداره.روی پورت ها گیر هستش.
    شما میگی هزینه میدن.خوب طرف میخواد خوبی کنه و طی حرف شما قیمت میده.شمام داری میگی اینا یک چیزی میگن؟هزار تومنی میخوای انجام بدن؟
    هههه
    دوست گرامی بنده نگفتم با هزار تومن.
    ولی کانفیگ سرور رو 70-80 میگیرن.
    رفع مشکل 100 تومن زیاد نیست؟

- - - Updated - - -

با تشکر از شرکت کنندگان در تاپیک
    با rastindata
    صحبت شد.
    مشکل رو رفع میکنند.
    فاکتور هم پرداخت شد.

دیگه تاپیک ادامه پیدا نکنه.وقت دوستان گرفته بشه.
    ولی وجدان کاری هم چیز خوبیه.
    نمیشه واسه هر مشکل ساده هزینه 100 هزارتومنی درخواست کرد بدون اینکه اصلا بدونی مشکل چیست.

ختم تاپیک
    ویرایش توسط ali_computer69 : May 15th, 2016 در ساعت 11:27

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    608
    تشکر تشکر شده 
    585
    تشکر شده در
    432 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط devilboy09 نمایش پست ها
    ممنون از تذکر شما
    ولی دوست عزیز من به گفته خود ایشون بهشون راهنمایی کردم و بر اساس جواب پشتیبانی سرور گفتم که میتونید ورژن php رو ارتقا بدید
    ضمن اگه یه مقدار از دایرکت ادمین اطلاع داشتید متوجه میشدید که با ارتقا ورژن php سرور نمی ترکه !!! و این امر قابل بازگشت هست اگه مشکلی بوجود اومد میتونن دوباره ورژن php رو تغییر بدن

جدای از این موارد قیمت هایی که دوستان گفتن واقعا بی انصافیه 50 100 تومان پول اجاره یه سرور مجازی نه رفع مشکل اون
    تاحالا داون گرد php چنذبار کار کردین؟از روند کاریش خبر دارید؟به زبون خودمون میگم.میدونید که در ورژن های 5.4 به بالایک مشت متغیر و یک عالمه چیز میز اضافش کردن که وقتی میخوای داون گرد کنی,اونا روی سرورت میمونه.باعث میشه اگر هاستیگ باشی,بعضی از سایت ها به مشکل بخورن.بعدش بخاطر این داون گرد ها یک آماتور میاد تند تند طی هر کاری یک ریبوت به سرور میده.این وسط سرور زدین آپگرید و داون گرید کردی,میخوای واست درست کار کنه؟
    وقتی با خودتون فکر نمیکنید که فایروال به برنامه نویسی چه ربطی داره,باز میخوای دانش رو به چالش بکشی؟
    بعدش میگین چون گفتن.
    شما با گفته ها کار میکنی,ما با واقعیتی که میبینیم کار میکنیم عزیز.همیت استدلالت رو که چون اونا گفتن شمام باید بگی رو واسم بگو.بدون اگه میشد حتما انجام میدادن.میگه یک build تنها کار داره؟
    اما میای میگی طرف داره پول مفت میگیره.پول مفت نیست.زحمت میکشه.نمیشه سرجاش یک جور دیگه کلاه سر ملت بذاره.اون طرف میاد میگه آقا من این کارو میکنم به فلان تومن.حالا استارتر میخواد.میگه انجام بده.حالا یکی نمیخواد میگه نه.حالا شما خودت فعلا فرق بین فایروال و صفحه سفید و بویلد کردن انجنیکس و کارکرد وب سرور و php رو آنالیز کن,تا یکم بجای کپی پیست کردن,جواب درست بدین و کسی رو به چالش نکشین.
    خودتون رفتین توی چالش.یکی گفته فلان.اصلا نگفتین لاگ هارو بذار.وب سرور چیه.و ...... بعد میگه این کارو بکن.
    ههههههههه
    موفق باشید.

- - - Updated - - -

دوست گرامی بنده نگفتم با هزار تومن.
    ولی کانفیگ سرور رو 70-80 میگیرن.
    رفع مشکل 100 تومن زیاد نیست؟

- - - Updated - - -

با تشکر از شرکت کنندگان در تاپیک
    با rastindata
    صحبت شد.
    مشکل رو رفع میکنند.
    فاکتور هم پرداخت شد.

دیگه تاپیک ادامه پیدا نکنه.وقت دوستان گرفته بشه.
    ولی وجدان کاری هم چیز خوبیه.
    نمیشه واسه هر مشکل ساده هزینه 100 هزارتومنی درخواست کرد بدون اینکه اصلا بدونی مشکل چیست.

ختم تاپیک
    بسیار عالی.بهترین کارو کردین.راستین دیتا از دوستان توانمندی هستند.
    داداشم,کانفیگ سرور به چیا ختم میشه؟
    من کانفیگ سرور واست میکنم 40 هزار تومن.یک هفته هم ضمانت میکن.اما بعدش رو نه.
    اما گفتم.
    الان گفتین به 70 انجام میدن.من شخصا 120 تا 160 انجام میدم.تا زمانی هم که باشم,تا سه ماه هم به قول بچه ها گارانتی میذاریم.به شرطی که مشکل از کانفیگ باشه.نه دست کاری های دیگه.
    هر کسی واسه کاری که میکنه ارزش قائله
    منم همینو میگم.باید مشکل رو فهمید.اینکه فلان گفته فلان کن نیست.مشکل شما از وب سرور انجنیکس هستش و احتمال زیاد مشکلش به وب سرور بر میگرده.دیگه باز میگن فلان چی گفته.اصلا نگفتن لاگ فایل ها رو نشون بده.هیچی نگفتن.بعد کار یکی رو چالش میکشن.این کار عاقلانه نیست.
    تمام

7. تعداد تشکر ها از IrIsT به دلیل پست مفید

عضو انجمن devilboy09 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    59
    تشکر شده در
    49 پست

تاحالا داون گرد php چنذبار کار کردین؟از روند کاریش خبر دارید؟به زبون خودمون میگم.میدونید که در ورژن های 5.4 به بالایک مشت متغیر و یک عالمه چیز میز اضافش کردن که وقتی میخوای داون گرد کنی,اونا روی سرورت میمونه.باعث میشه اگر هاستیگ باشی,بعضی از سایت ها به مشکل بخورن.بعدش بخاطر این داون گرد ها یک آماتور میاد تند تند طی هر کاری یک ریبوت به سرور میده.این وسط سرور زدین آپگرید و داون گرید کردی,میخوای واست درست کار کنه؟
    وقتی با خودتون فکر نمیکنید که فایروال به برنامه نویسی چه ربطی داره,باز میخوای دانش رو به چالش بکشی؟
    بعدش میگین چون گفتن.
    شما با گفته ها کار میکنی,ما با واقعیتی که میبینیم کار میکنیم عزیز.همیت استدلالت رو که چون اونا گفتن شمام باید بگی رو واسم بگو.بدون اگه میشد حتما انجام میدادن.میگه یک build تنها کار داره؟
    اما میای میگی طرف داره پول مفت میگیره.پول مفت نیست.زحمت میکشه.نمیشه سرجاش یک جور دیگه کلاه سر ملت بذاره.اون طرف میاد میگه آقا من این کارو میکنم به فلان تومن.حالا استارتر میخواد.میگه انجام بده.حالا یکی نمیخواد میگه نه.حالا شما خودت فعلا فرق بین فایروال و صفحه سفید و بویلد کردن انجنیکس و کارکرد وب سرور و php رو آنالیز کن,تا یکم بجای کپی پیست کردن,جواب درست بدین و کسی رو به چالش نکشین.
    خودتون رفتین توی چالش.یکی گفته فلان.اصلا نگفتین لاگ هارو بذار.وب سرور چیه.و ...... بعد میگه این کارو بکن.
    ههههههههه
    موفق باشید.

- - - Updated - - -

بسیار عالی.بهترین کارو کردین.راستین دیتا از دوستان توانمندی هستند.
    داداشم,کانفیگ سرور به چیا ختم میشه؟
    من کانفیگ سرور واست میکنم 40 هزار تومن.یک هفته هم ضمانت میکن.اما بعدش رو نه.
    اما گفتم.
    الان گفتین به 70 انجام میدن.من شخصا 120 تا 160 انجام میدم.تا زمانی هم که باشم,تا سه ماه هم به قول بچه ها گارانتی میذاریم.به شرطی که مشکل از کانفیگ باشه.نه دست کاری های دیگه.
    هر کسی واسه کاری که میکنه ارزش قائله
    منم همینو میگم.باید مشکل رو فهمید.اینکه فلان گفته فلان کن نیست.مشکل شما از وب سرور انجنیکس هستش و احتمال زیاد مشکلش به وب سرور بر میگرده.دیگه باز میگن فلان چی گفته.اصلا نگفتن لاگ فایل ها رو نشون بده.هیچی نگفتن.بعد کار یکی رو چالش میکشن.این کار عاقلانه نیست.
    تمام
    مثل اینکه شما جوابها رو نخوندین پشتیبانی سرور این دوستمون گفته که مشکل از نسخه php سرور هست.حالا اینجا 2 مورد پیش میاد اول اینکه واقعا مشکل از ورژن php هست و پشتیبان هم راهنمایی درستی کرده که با آموزشی که من از خود سایت دایرکت ادمین گذاشتم مشکل حل میشه دوم اینکه نه مشکل از جای دیگه است و باید بررسی شه حرف من اصلا اینکه مشکل از php هست یا نه نیست در هر دو مورد گرفتن این مبلغ برای برریس این مشکل خیلی زیاده فرض کنیم اگه مشکل همون نسخه php بود چی ؟ باید از این دوستمون 100 تومن بگیریم ؟

هههههه هههههههههه
    موفق باشید
    متخصص راه اندازی انواع سرورها و بهینه سازی سرورهای شما برای محیط هاستینگ ، انجام تنظیمات انواع کنترل پنل ها ، مجازی سازی سرورها
    آی دی تلگرام : @TopAdmins

عضو انجمن InterServer.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    375
    تشکر تشکر شده 
    788
    تشکر شده در
    498 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط devilboy09 نمایش پست ها
    مثل اینکه شما جوابها رو نخوندین پشتیبانی سرور این دوستمون گفته که مشکل از نسخه php سرور هست.حالا اینجا 2 مورد پیش میاد اول اینکه واقعا مشکل از ورژن php هست و پشتیبان هم راهنمایی درستی کرده که با آموزشی که من از خود سایت دایرکت ادمین گذاشتم مشکل حل میشه دوم اینکه نه مشکل از جای دیگه است و باید بررسی شه حرف من اصلا اینکه مشکل از php هست یا نه نیست در هر دو مورد گرفتن این مبلغ برای برریس این مشکل خیلی زیاده فرض کنیم اگه مشکل همون نسخه php بود چی ؟ باید از این دوستمون 100 تومن بگیریم ؟

هههههه هههههههههه
    موفق باشید
    دقت کنید ایشون در کجا درخواست دادند به هر حال اینجا بخش مناسبی برای بحث تخصصی نیست .

• درخواست خدمات کانفیگ سرور و وب سایت

و اینکه 1 نفر هزینه بالاتری میگیره نیاز به این همه بحث نداره که کانفیگ قیمتش ربط به انصاف کانفیگر داره که نسبت به کاری که انجام میده و زمانی که صرف می کنه هزینه تایین می کنه.

به عنوان مثال برای یکی این مشکل قبلا براش پیش امده 2 روز وقت گذاشته مشکل رو پیدا کرده ممکنه در 5 دقیقه مشکل رو حل کنه و 5 هزار تومان بگیره و یکی دیگه همین مشکل رو در 6 ساعت حل کنه و بگه 40 هزار تومان خودتون رو بزارین جای نفر دوم قبول می کنید با 5 تومن 6 ساعت دنبال مشکل باشید ؟

پس این مسائل نسبی هست بهتره حساس نشید همونطور که پیشنهاد 50-100 تومن داده شده پیشنهاد های کمتر هم داده شده پس استارتر می تونه اون پیشنهادی که فکر می کنه به نفعش هست رو انتخاب کنه .

Reliable , High-Performance Hosting
    Website: EnterServer.ir // telegram: @Developerrr // Email: Parscloudsp [ @ ] gmail.com

10. تعداد تشکر ها ازInterServer.ir به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    6 پست

راستین دیتا با مدیریت سید محمد حسینی
    دورود لرستان
    شماره تماس 09168504787

مشکل ما هم چنان پابرجاست.
    جناب حسینی راستین دیتا حدود 55 ساعته ما دسترسی دادیم.
    هزینه هم دادیم.
    هیچ کاری برای ما نکردن.

تا ساعت 12 امروز پاسخ میدادن ولی از 12 ظهر دیگه پاسخ نمیدن.

بنده به شماره تماس ایشون 09168504787
    از طریق مسنجر بهشون پیام دادم ولی فهمیدن بنده هستم پاسخ ندادن
    تیکت هم دادم که بازم پاسخ ندادن.

ولی اینجا تا ساعت 5:30 دقیقه آنلاین بودن....

من که وب سایتم 2 روزه خوابیده و شما هم هزینه گرفتی و درست نکردی جواب هم نمیدی.
    ولش میکنم و خسارت اون تبلیغ هایی رو که هزینشون رو پس دادم و هزینه خوابیدن وب سایت رو از تو میگیرم.
    اینجا برات نوشتم که همه بخونن.
    ویرایش توسط ali_computer69 : May 17th, 2016 در ساعت 19:42

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    608
    تشکر تشکر شده 
    585
    تشکر شده در
    432 پست

سلام و درود
    با حرف interserver کاملا موافقم و ای کاش خیلیا این طرز فکر و بدونن و قبول کنند
    بحث اول منم همین بود.حالا اثبات شد که وقتی چیزی رو کسی نمیدونه،عیب گذاشتن رو کانفیگ و زحمت دیگران چقدر کار بدیه
    بنده در خدمتم.
    در تماس باشید
    09215355621
    موفق باشید

عضو انجمن InterServer.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    375
    تشکر تشکر شده 
    788
    تشکر شده در
    498 پست

راستین دیتا با مدیریت سید محمد حسینی
    دورود لرستان
    شماره تماس 09168504787

مشکل ما هم چنان پابرجاست.
    جناب حسینی راستین دیتا حدود 55 ساعته ما دسترسی دادیم.
    هزینه هم دادیم.
    هیچ کاری برای ما نکردن.

تا ساعت 12 امروز پاسخ میدادن ولی از 12 ظهر دیگه پاسخ نمیدن.

بنده به شماره تماس ایشون 09168504787
    از طریق مسنجر بهشون پیام دادم ولی فهمیدن بنده هستم پاسخ ندادن
    تیکت هم دادم که بازم پاسخ ندادن.

ولی اینجا تا ساعت 5:30 دقیقه آنلاین بودن....

من که وب سایتم 2 روزه خوابیده و شما هم هزینه گرفتی و درست نکردی جواب هم نمیدی.
    ولش میکنم و خسارت اون تبلیغ هایی رو که هزینشون رو پس دادم و هزینه خوابیدن وب سایت رو از تو میگیرم.
    اینجا برات نوشتم که همه بخونن.

درصورت تمایل در تیکت دسترسی ارسال کنید چک بشه و در صورت امکان مشکلتون حل بشه.

هزینه هم توافقی ( البته بعد از بررسی مشکل )
    ویرایش توسط InterServer.ir : May 18th, 2016 در ساعت 04:36

Reliable , High-Performance Hosting
    Website: EnterServer.ir // telegram: @Developerrr // Email: Parscloudsp [ @ ] gmail.com

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    608
    تشکر تشکر شده 
    585
    تشکر شده در
    432 پست

سلام
    فکر کنم مشکلشون حل شده
    چون خبری ندادن
    اگه حل نشده فردا و پسفردا فقط دوتا کانفیگ دارم.کار شمارو زود میتونم حل کنم البته اگه اون چیزی که فکر میکنم نباش
    در تماس باشید اگا حل نشده

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)