با سلام
حتما تا حالا براتون پیش اومده که یه دسته خیلی زیادی از فیلم ها رو دارین که اصلا یادتون نمیاد چی به چی هستن و یا خیلی بهم ریخته شدن !
یا اینکه تعداد خیلی زیادی فیلم دارین که روی سرور هستن و دونه دونه افزودن همشون و پیدا کردن اطلاعات و پستر هاشون پیرتون میکنه !
یا مغازه دار یا فروشنده ای هستین که تعداد خیلی زیادی فیلم دارین و میخواین به مشتری هاتون این امکان رو بدین تا بدونن تو کالکشن ها و هارد هاتون چه فیلم هایی هست !!!

چند وقتی هست که دارم روی این پروژه کار میکنم و سیستمی نوشتم که خودش تو هارد ها و یا سرور هاتون میگرده و فیلم هارو شناسایی میکنه بو بعد اطلاعات و پوستر فیلم هارو در میاره و تو دیتابیس ذخیره میکنه !

و بعد تو خروجی های متفاوتی بهتون خروجی میده !!

مثلا میتونید روی لوکال هاست و فقط برای استفاده شخصی ازش استفاده کنید !
و یا روی سرور برای دانلود !
ویا با سیستم پرداخت مجهز بشه و بعد از پرداخت لینک دانلود بده !
و یا روی سرور و یه سایت به مشتری هاتون نشون بدین تو کالکشن هاتون چی دارین تا انتخاب براشون ساده تر بشه !

من تعدادی نمونه از نسخه اولیه این سیستم رو در تصویر های زیر میزارم تا مشاهده کنید ولی اصل جریان پروسه پردازشی هست که زیر این پوسته وجود داره !

هرچیزی که در این تصاویر میبینید سیستم خودش از هارد و سایت ای ام دی بی استخراج کرده و همچینین برای زیرنویس ها هم لینک رو خودش تولید کرده ....

سعی کردم تا جای ممکن هم اطلاعات رو ترجمه کنم از ژانر گرفته تا جایزه های برنده شده !

امکان جستوجوی مختلفی هم فعلا توش هست : مثل تاریخ ساخت ، نام فیلم ، ژانر ، بازیگر و....

فعلا برای اسکریپت قیمت دقیقی مشخص نشده ولی امکانش هست به صورت توافقی هم براتون اسکریپت رو اون جوری که میخواین ویرایش و کامل کنیم و هم اینکه سورس رو با یه قیمت مشخص به فروش برسونیم :

در ضمن بگم این شبیه هیچ برنامه دیگه ای در زمینه کالکشن نیست !
100% کد نویسی خودم هستش!
زبان برنامه PHP هست وبرای استفاده باید زمپ و یا ومپ و وجود داشته باشه روی ویندوز ! لینوکس هم که هیچی !

هر سوالی بود هم اینجا میتونید مطرح کنید و هم اینکه با بنده در تماس باشید و یا درتلگرام پیام بدین :
09128896675
http://t.me/aliasgharramin
همچنین امکان نمایش نمونه آنلاین نیز وجود دارد !!

تصاویر نمونه اسکریپت در لینک زیر موجود است :