سلام بچه ها من یه سایت تفریحی دارم به آدرس :
پرتال سرگرمی و تفریحی مشرقی ها|عکس بازیگران ایرانی

یکساله افتتاح شده تو این 1 سال شاید 20 روزش بوده باشه که سایت به روز نشده باشه باقی روزها با مطالب اختصاصی یا نیمه اختصاصی آپدیت منظم میشده 3722 تا مطلب داره که تماما یه اختصاصیه یا نیمه اختصاصی و یکدونه مطلب کپی نداره.از همون اول شروع سایت دادم دست حیدری سئوکار و سایت و قالب را هم سئو کرد و افزونه ها را هم تنظیم کرد افزونه آل سئو وایمیج سئو و قالب اختصاصی هم دادم طراحی کردن واسم بعد 2.3 ماه هم تو یه کلمه ای بک لینک ازشون گرفتم که تا 3 ماه پیش بک لینک را هی تمدید میکردم ولی دیدم حتی یه ورودی هم از این کلمه ندارم و بک را دیگه تمدید نکردم و به جاش از یکی از دوستان پکیجای وبلاگشون را گرفتم که آتوریتی بالای 30 داره در حدود 500 تا وبلاگ که لینک دائمی قرار دادن با 3.4 تا کلمه.قبل از اینکه از این دوستمون پکیج بگیرم و قبل از غیر فعال کردن بک لینک ورودی گولم در حدود 1400.1700 تا بود ولی بعد از غیر فعال کردن بک لینک و گرفتن پکیج وبلاگ از این دوستمون ورودی گوگلم زورکی 400 تا هستش و اینکه قبلا و الان هرمطلبی هم ارسال میکنم تو سایتم همون موقع تو شبکات اجتماعی هم اشتراک میزارم.به نظرتون چه باید بکنم من .دلیل کاهش ورودی تا این حد چیه ؟ و چه کارهایی لازمه تا سایتم رونق بگیره.
الانم 10 روزی هستش سایت به روز نمیشه چون واقعا دلسرد کننده هستش ولی در زمان آپدیت هم ورودی گوگل همون 400 تا بود الانم همونه
7.8 روز پیش نشستم با ابزار disavow links در حدود 260 هزار تا لینک اسپم داشت سایتم از چه بک لینکا چه از سایتای خبرخوان نشستم همشو لیست کردم بعدشم با این ابزار آپلود کردم واسه گوگل که حذف بشه به نظرتون چقدر طول میکشه تا حذف بشه و ایا امکانش هست دلیل ورودی کم و بازدید پایین این مورد باشه

در کل ممنون میشم سایتمو یه بررسی بکنید و ببینید چه مشکلاتی داره