نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: نویسندگی در سایتهای خبری، فناوری اطلاعات و تکنولوژی و مدیریت شبکه های اجتماعی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    3 پست

پیش فرض نویسندگی در سایتهای خبری، فناوری اطلاعات و تکنولوژی و مدیریت شبکه های اجتماعی

سلام
    برای نویسندگی در 3 زمینه خبری، تکنولوژی و فناوری اطلاعات و مدیریت شبکه های اجتماعی آمادگی خود را به وبمستران محترم اعلام می‌دارم.

سایت های خبری
    توانایی نویسندگی در شاخه های علمی،ورزشی،اجتماعی،سیاسی، بین المللی و کلیه حوزه های تحت پوشش سایت های خبری را دارم. مخصوصا علاقه مند به نویسندگی در شاخه علمی و دستاوردهای نوین می‌باشم.سابقه کار کمی دارم اما توانایی لازم را دارا می‌باشم. معروف ترین نمونه کار بنده در میان سایتهای خبری، سایت اخبار ورزشی گویا ورزش بود که ظاهرا چند ماه قبل بسته شده است.

سایتهای فناوری اطلاعات و تکنولوژی
    در همه شاخه های این صنف از قبیل، انواع آموزشات تحت رایانه،تلفن همراه،تبلت،اخبار بروز فناوری اطلاعات،معرفی اکتشافات و تکنولوژی‌های نوین و ... به استثنای بازی‌های رایانه ای، موبایلی و انواع کنسول های بازی، قابلیت نویسندگی دارم.
    در سایتهای فناوری، در سایت های گویا آی‌تی و تکفارس سابقه نویسندگی دارم.

مدیریت شبکه های اجتماعی
    با توجه به اهمیت روزافزون شبکه های اجتماعی بعنوان ابزاری برای ارتباط موثر و پویاتر با مشتریان و جذب بازدید کننده های جدید و بالا بردن میزان وفاداری مشتریان یا بازدیدکنندگان از خدمات سایت، گسترش حوزه کارکرد سایت به شبکه های اجتماعی برای مدیران سایت‌ها مملو از فایده است مشروط بر آنکه نسبت به طریقه برقراری ارتباط و گسترش کار در هر یک از شبکه های اجتماعی آگاهی کافی را داشته باشند. از سوی دیگر توجه موتورهای جستجو مخصوصا موتور جستجوگر گوگل، به شبکه های اجتماعی بیشتر شده و بنظر می‌آید با توجه به روند کنونی دائما در حال افزایش باشد. بنابراین شبکه های اجتماعی نقش پررنگی در افزایش امتیاز سئوی وبسایتها در نتایج جستجو دارد و بنده در زمینه گسترش حوزه فعالیت وبسایت شما در انواع شبکه های اجتماعی درخواستی شما اعلام آمادگی میکنم.
    متاسفانه نمونه کار پربازی در این زمینه ندارم چون مدت کمی است که در این زمینه مشغول بکار شدم اما توانایی لازم را برای مدیریت اکانتهای سایت شما در انواع شبکه های اجتماعی را دارا می‌باشم.

لیست شبکه های اجتماعی:
    کلیه شبکه های اجتماعی و اشتراک گذاری ویدئو اعم از تلگرام، فیس بوک، گوگل پلاس، توئیتر، vk، لینکدین، پینترست،تامبلر، یوتیوب، آپارات، بلاگر، فیس نما، کلوب، هم میهن، و کلیه شبکه های اجتماعی درخواستی شما در سراسر جهان و به هر زبانی به استثنای اینستاگرام به صورت محدود و تنها با شرایط خاص.

در حال حاضر ترجمه نمی‌کنم و فقط بازنویسی مطلب از منابع فارسی پذیرفته می‌شود و هزینه ارسال هر پست عادی 5000 ریال می‌باشد. در صورتی که سایت شما از اسکریپت خاصی یا افزونه خاصی استفاده می‌کند و یا به هر صورت، موارد درخواستی مدیر سایت از کارهای عادی بیشتر باشد، حق الزحمه هر پست به صورت توافقی تعیین ‌می‌شود و حق الزحمه مدیریت شبکه های اجتماعی بر حسب میزان کار درخواستی شما بصورت توافقی تعیین می‌گردد.

همکاری با شما سروران باعث افتخار و خوشحالی بندست.

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    24
    تشکر تشکر شده 
    18
    تشکر شده در
    12 پست

پیش فرض پاسخ : نویسندگی در سایتهای خبری، فناوری اطلاعات و تکنولوژی و مدیریت شبکه های اجتماعی

با سلام
    تماس بگیر : 09122830795

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    29
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    تشکر شده %1$s بار در 1 پست

پیش فرض پاسخ : نویسندگی در سایتهای خبری، فناوری اطلاعات و تکنولوژی و مدیریت شبکه های اجتماعی

با من در تماس باشید
    آی دی تلگرام بنده
    @public_post

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    12 پست

سلام نیازمند نویسنده متعهد در وب سایت خبری تعداد ارسال روزانه 20 مطلب به قیمت و کیفیت مناسب لطفا خصوصی یا از طریق تلگرام @ahmadit در ارتباط باشید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

دنبال نویسنده هستم تماس بگیرید تو تلگرام
    شماره تلگرام
    09358221789

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)