صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: سرور مجازی،بله یا خیر؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    10 پست

Question سرور مجازی،بله یا خیر؟

سلام
    من یک گروه طراحی و ساخت سایت دارم که برای تامین هاست مشتریان از نمایندگی هاست اشتراکی استفاده میکنم.البته تک و توک فروش مجزا هم دارم. حالا چند وقته به فکر افتادم که به جای این کار از سرور مجازی استفاده کنم که کنترل بیشتری داشته باشم و مجبور نشم برای هرچیزی کوچیکی با ارائه دهنده نمایندگیم تماس بگیرم.میخوام ببینم سرور مجازی به کار من میاد یا نه؟
    البته فکر میکنم این سوال خیلی ها باشه که سرور مجازی برای کار ارائه هاست خوبه یا همین نمایندگی ها بهتره؟البته تعداد و بازدید ها انقدر نیست که نیاز به سرور اختصاصی داشته باشم ولی امکانات کم نمایندگی اشتراکی و نیاز به تماس با ارائه دهنده اصلی اذیت میکنه.
    ممنون میشم اساتید کمک کنن

2. # ADS

عضو دائم aligoli آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    4,622
    تشکر شده در
    3,625 پست

پیش فرض پاسخ : سرور مجازی،بله یا خیر؟

با سلام

پیشنهاد ما سرور مجازی هست :

1. آشنایی با مدیریت و عملکرد سرور ها
    2. متکی نبودن به شرکت های نمایندگی و رسیلری های پرداکنده
    3. استفاده از منابع اختصاصی سرور برای سایت ها
    4. پلاگین هایی که در کنترل پنل مورد نیازتون هست خودتون می تونید فعال کنید، تابع تنظیماتی که شرکت رسیلری انجام داده است نیستید !
    5. و ....
    شرکت " فناوران پویان هزارنویس " به شماره ثبت : 441236 و شناسه ملی : 14003550285 "مسئولیت محدود"
    با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت
    [پشتیبانی تیکت] با واحد پشتیبانی پرتال کاربران هزارنویس به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته، شبانه روزی مکاتبه نمایید.
    [پشتیبانی تلفنی] وقت اداری (8 الی 16) : 02188109322 - پشتیبانی در مواقع [ضروری] : 09125362909 - 09332354071

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    934
    تشکر تشکر شده 
    2,978
    تشکر شده در
    1,865 پست

سرور مجازی خیلی بهتر از نمایندگی هاست هست ؛

اما یا باید هزینه برای کانفیگ پرداخت کنید ؛ یا اینکه علم کانفیگ داشته باشید یا کسب کنید.

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

سلام
    اگر قدرت درگیر شدن با مشکلات و یا تنظیمات یک سرور مجازی رو ندارید همون نمایندگی از یک جای مطمئن بهتره
    اما اگر میتونید با مشکلاتی که ممکنه براتون پیش بیاد دست و پنجه نرم کنید یا اینکه هزینه بدید کسی براتون رفع کنه سرور مجازی برای شما خوبه

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    10 پست

منظورتون از کانفیگ چیه دقیقا؟ بزرگترین مشکل من که منو دودل میکنه اینه که دقیقا نمیدونم سرور مجازی چجوریه.من خودم لینوکس کارم، جایی که میخوام ازش بگیرم هم برام اوبونتو و کنترل پنل ها رو نصب میکنه.پشتیبانیش هم خوبه.لینوکس بلد باشم کافیه؟
    الان سرور مجازی بگیرم مثل همون لینوکس روی کامپیوترمه؟مثلا اوبونتو سرور ظاهرا همون شکله..میشه یه کم بیشتر توضیح بدید؟
    ممنون میشم اگه یه مقایسه کنید بین نمایندگی اشتراکی و سرور مجازی و سرور اختصاصی.یه چیز ملموس نه اینا که همه جا نوشته: کاستومایز بالاتر به ترتیب.قدرت بیشتر به ترتیب و.. ملموس باشه.
    خیلبیی ممنون از دوستان که لطف میکنن

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    10 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tizparvaz نمایش پست ها
    سلام
    اگر قدرت درگیر شدن با مشکلات و یا تنظیمات یک سرور مجازی رو ندارید همون نمایندگی از یک جای مطمئن بهتره
    اما اگر میتونید با مشکلاتی که ممکنه براتون پیش بیاد دست و پنجه نرم کنید یا اینکه هزینه بدید کسی براتون رفع کنه سرور مجازی برای شما خوبه
    این مشکلات که میگید مثلا چی منظورتونه؟

تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    4,622
    تشکر شده در
    3,625 پست

اگر سرور مجازی را برای هاستینگ مد نظر دارید باید Centos 5.8 نصب کنید به همراه یک کنترل پنل مثلا دایرکت ادمین یا سی پنل ! که کنترل پنل ها هم باید کانفیگ شوند ....
    شرکت " فناوران پویان هزارنویس " به شماره ثبت : 441236 و شناسه ملی : 14003550285 "مسئولیت محدود"
    با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت
    [پشتیبانی تیکت] با واحد پشتیبانی پرتال کاربران هزارنویس به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته، شبانه روزی مکاتبه نمایید.
    [پشتیبانی تلفنی] وقت اداری (8 الی 16) : 02188109322 - پشتیبانی در مواقع [ضروری] : 09125362909 - 09332354071

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    10 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط aligoli نمایش پست ها
    اگر سرور مجازی را برای هاستینگ مد نظر دارید باید Centos 5.8 نصب کنید به همراه یک کنترل پنل مثلا دایرکت ادمین یا سی پنل ! که کنترل پنل ها هم باید کانفیگ شوند ....
    یعنی با اوبونتو نمیشه این کارو کرد؟منظور از کانفیگ چیه؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    25
    تشکر تشکر شده 
    174
    تشکر شده در
    138 پست

100 % سرور مجازی براتون مناسب تر هست

شما اگر بتونید هزینه ی ماهیانه یسی پنل که زیاد هم نیست رو بدین براتون به صرفه تر هست

ببینید دوست عزیز برای کار حرفه ای و رسیدن به یک کار بزرگ به نظرم پرداخت این هزینه خیلی مناسب هست

حتما این کار براتون در اینده خیلی خوب هست و به خودتون میگید چرا تا حالا این کار رو نکرده بودم

تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    4,622
    تشکر شده در
    3,625 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط loversgod نمایش پست ها
    یعنی با اوبونتو نمیشه این کارو کرد؟منظور از کانفیگ چیه؟
    برای هاستینگ، Centos بهترین گزینه هست !
    منظور از کانفیگ سی پنل این هست که مثلا شما میخوایید PHP 5.2 با php 5.3 به همراه پلاگین هایی که برای سایت های وردپرس، جوملا یا سیستم های مدیریت محتوای دیگر لازم هست رو فعال کنید به طور پیش فرض نمی دونید که میتونید هزینه کنید تا شخصی که نسبت به این مسایل آگاهی داره براتون انجام بده ، می توان نصب فایروال، آنتی ویروس، پلاگین های مانیتورینگ و ... رو هم جزو کانفیگ های سرور حساب نمود !

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)