صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: ریست فکتوری دستگاه اندرویدی و قبول نکردن اکانت گوگل

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    38
    تشکر تشکر شده 
    30
    تشکر شده در
    29 پست

پیش فرض ریست فکتوری دستگاه اندرویدی و قبول نکردن اکانت گوگل

سلام
    من تبلت لنوو رو ریست فکتوری کردم زمان راه اندازی جمیل میخواد و هر جیمیلی که وارد میکنم میگه با جمیل مالک وارد شوید روش هایی که توی بعضی سایت ها گفته روش خوبی نیست

2. # ADS

عضو انجمن a1994n1373 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    167
    تشکر تشکر شده 
    660
    تشکر شده در
    570 پست

پیش فرض پاسخ : ریست فکتوری دستگاه اندرویدی و قبول نکردن اکانت گوگل

سلام دوست عزیز . تنها راهی که جلوی پای شما میمونه فلش کردن رام استوک هست .
    بیا تو هاست | سرور اختصاصی-مجازی-هاست-پنل پیامک
    تلگرام نظامی فر: @ALiNezamifarDotCom
    واتس آپ / تماس / پیامک :09365677482

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    112
    تشکر شده در
    85 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط elan نمایش پست ها
    سلام
    من تبلت لنوو رو ریست فکتوری کردم زمان راه اندازی جمیل میخواد و هر جیمیلی که وارد میکنم میگه با جمیل مالک وارد شوید روش هایی که توی بعضی سایت ها گفته روش خوبی نیست
    خب چرا اکانت قبلی رو وارد نمیکنید؟
    آدرس تلگرام:
    https://t.me/babak1983
    آیدی تلگرام:
    @babak1983

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    38
    تشکر تشکر شده 
    30
    تشکر شده در
    29 پست

عزیزه من اکانت قبلی رو وارد کردم و با این مشکل مواجه شدم.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

سلام
    بستگی داره که از چه گوشی استفاده کرده باشی ، به نظرم دنبالش نرو ، من گوشی j7 رو نتونستم درست کنم و آخر متوجه شدم با استفاده از ابزار سخت افزاری امکان پذیره

ابزارهای نرم افزاری هم هست ولی اگر لایسنس نداشته باشه کار نمیکنه حتی اگر کرکش کنی نمیتونه مشکلتو حل کنه

بعضی از گوشی ها نیاز به ابزار بایپس داره و دیگه درد نداره

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    74
    تشکر تشکر شده 
    77
    تشکر شده در
    40 پست

بده بیرون 60 تومن بازش کنن

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط تازه کار نمایش پست ها
    بده بیرون 60 تومن بازش کنن
    چه خبره 60 تومن ، تو تهران 19 تومن میگرفتن پارسال

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    530
    تشکر تشکر شده 
    672
    تشکر شده در
    446 پست

این قابلیت اسمش FRP هست میتونید روش های bypass کردن اون رو توی گوگل پیدا کنید

https://www.youtube.com/watch?v=tXE8WRRTJd8

http://www.frpbypass.us
    وب سایت شخصی: www.hassansh.ir

عضو دائم Ashkankamangar.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,509
    تشکر تشکر شده 
    4,086
    تشکر شده در
    2,328 پست

سلام
    سلام گوشی رو خاموش کنید و کلید پاور .ولوم بالا و هول رو بگیرید البته این برای سامسونگ هست شما ببینید تبلتتون برای رفتن به ریکاوری مود از چه راهی نیاز داره
    بعد هم فرمت کنید هم وایپ کش کنید

وایپ کش پارتیشن یا wipe cache partition چیست؟

شاید این سوال در ذهنتان شکل گرفته باشد که اصلا کش چیست؟ چیزی که می خواهیم در موردش صحبت کنیم حافظه پنهان برنامه ها و سیستم می باشد. شاید شما تا حدودی این را بدانید ولی با این حال باید بگوییم که کش برنامه مربوط به برخی اپلیکیشن ها است و کش سیستم نیز مربوط به سیستم اندروید می باشد. به صورت واضح تر می توان گفت کش در اساس خود شبیه به پوشه Temp یا همان فایل های موقت در کامپیوتر است. حال کاربرد آن مانند شمشیر دو لبه ای است که اگرچه می تواند خوب باشد ولی برخی مواقع نیز امکان دارد مشکل ساز گرد. در حقیقت در حالی که کش، سرعت گوشی شما را سریعتر می کند، ممکن است باعث ایجاد برخی مشکلات نیز در آن بشود که در این موارد باید نسبت به پاک کردن آن اقدام نمایید. در همین راستا ابزار وایپ کش پارتیشن در گوشی های سامسونگ تعبیه شده که برای رفع بسیاری از باگ های نرم افزاری مناسب است و می تواند باعث بالا بردن بهره وری عملکرد دستگاهتان گردد.
    چرا باید کش اندروید را پاک کنیم؟

شاید سوالی جالب ذهنتان را درگیر کرده باشد که اصلا چرا باید وایپ کش پارتیشن کنم و چه دلیل توجیه کننده ای پشت آن وجود دارد. در پاسخ باید گفت به چند دلیل انجام این کار توصیه می گردد. اول آنکه ممکن است شما سیستم عامل اندرویدی خود را به روزرسانی کرده باشید و با ارتقاء آن در کمال تعجب ناچار به دست و پنجه نرم کردن با مشکلات و باگ های عجیب و غریب تازه ای شده اید. ممکن است حتی یک رام جدید را توسط ادین بر روی گوشی یا تبلت سامسونگ نصب کرده اید و می خواهید مشکلات را به حداقل برسانید. یا شاید حتی اپلیکیشن های دستگاهتان بی دلیل کرش می کنند و اتفاقات عجیب دیگری هم در حال افتادن است. اگر هر کدام از این موارد را در سر راه خود دارید، خبر خوب آن است که شاید پاک کردن کش پارتیشن بتواند گره این مشکل را باز نماید.
    پاک کردن کش پارتیشن چه کار می کند و چه سود و فایده ای دارد؟

پاک سازی کش سیستم اندروید و یا کش نرم افزارها، باعث پاک شدن اطلاعات کش شده ای می شود که بر روی گوشی یا تبلت اندروید به منظور راه اندازی کمی سریعترشان ذخیره شده اند. بنابراین وقتی کش را پاک می کنید از لحاظ عملیاتی وقتی برای بار دیگر یک برنامه را باز می کنید یا هر پردازش خاص دیگری را انجام می دهید، سیستم اندروید دستگاهتان به جای دسترسی به آن برنامه خاص از طریق کش، مجبور است دوباره اطلاعات را بارگذاری نماید. در نتیجه اگر هر چند وقت یکبار بر روی گوشی یا تبلت خود وایپ کش پارتیشن را اعمال نمایید، باعث پاک گشتن اطلاعات ناخواسته و یا ورژن های قدیمی برخی برنامه ها که باعث شده اند بعد از به روزرسانی آن ها دچار مشکل شوید، می شود که این خود عملکرد کلی دستگاهتان را دچار بهبود خواهد نمود.

در این مطلب به طور کامل به مبحث پاک کردن کش گوشی و تبلت های سامسونگ می پردازیم. لازم به توضیح است که در مرحله اول این راهنما، صرفا یاد می گیرید که چطور کش برنامه ها و یا نرم افزاری خاص را پاک کنید. ولی بعد از آن آموزش وایپ کش پارتیشن را که از طریق ریکاوری مود باید انجامش دهید و موجب پاک گردیدن کش کلی سیستم و برنامه ها می شود را فرا خواهید گرفت که بسیار سودمند است.

ویرایش توسط Ashkankamangar.ir : October 7th, 2017 در ساعت 01:49

11. تعداد تشکر ها از Ashkankamangar.ir به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    530
    تشکر تشکر شده 
    672
    تشکر شده در
    446 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkankamangar.ir نمایش پست ها
    سلام گوشی رو خاموش کنید و کلید پاور .ولوم بالا و هول رو بگیرید البته این برای سامسونگ هست شما ببینید تبلتتون برای رفتن به ریکاوری مود از چه راهی نیاز داره
    بعد هم فرمت کنید هم وایپ کش کنید

وایپ کش پارتیشن یا wipe cache partition چیست؟

شاید این سوال در ذهنتان شکل گرفته باشد که اصلا کش چیست؟ چیزی که می خواهیم در موردش صحبت کنیم حافظه پنهان برنامه ها و سیستم می باشد. شاید شما تا حدودی این را بدانید ولی با این حال باید بگوییم که کش برنامه مربوط به برخی اپلیکیشن ها است و کش سیستم نیز مربوط به سیستم اندروید می باشد. به صورت واضح تر می توان گفت کش در اساس خود شبیه به پوشه Temp یا همان فایل های موقت در کامپیوتر است. حال کاربرد آن مانند شمشیر دو لبه ای است که اگرچه می تواند خوب باشد ولی برخی مواقع نیز امکان دارد مشکل ساز گرد. در حقیقت در حالی که کش، سرعت گوشی شما را سریعتر می کند، ممکن است باعث ایجاد برخی مشکلات نیز در آن بشود که در این موارد باید نسبت به پاک کردن آن اقدام نمایید. در همین راستا ابزار وایپ کش پارتیشن در گوشی های سامسونگ تعبیه شده که برای رفع بسیاری از باگ های نرم افزاری مناسب است و می تواند باعث بالا بردن بهره وری عملکرد دستگاهتان گردد.
    چرا باید کش اندروید را پاک کنیم؟

شاید سوالی جالب ذهنتان را درگیر کرده باشد که اصلا چرا باید وایپ کش پارتیشن کنم و چه دلیل توجیه کننده ای پشت آن وجود دارد. در پاسخ باید گفت به چند دلیل انجام این کار توصیه می گردد. اول آنکه ممکن است شما سیستم عامل اندرویدی خود را به روزرسانی کرده باشید و با ارتقاء آن در کمال تعجب ناچار به دست و پنجه نرم کردن با مشکلات و باگ های عجیب و غریب تازه ای شده اید. ممکن است حتی یک رام جدید را توسط ادین بر روی گوشی یا تبلت سامسونگ نصب کرده اید و می خواهید مشکلات را به حداقل برسانید. یا شاید حتی اپلیکیشن های دستگاهتان بی دلیل کرش می کنند و اتفاقات عجیب دیگری هم در حال افتادن است. اگر هر کدام از این موارد را در سر راه خود دارید، خبر خوب آن است که شاید پاک کردن کش پارتیشن بتواند گره این مشکل را باز نماید.
    پاک کردن کش پارتیشن چه کار می کند و چه سود و فایده ای دارد؟

پاک سازی کش سیستم اندروید و یا کش نرم افزارها، باعث پاک شدن اطلاعات کش شده ای می شود که بر روی گوشی یا تبلت اندروید به منظور راه اندازی کمی سریعترشان ذخیره شده اند. بنابراین وقتی کش را پاک می کنید از لحاظ عملیاتی وقتی برای بار دیگر یک برنامه را باز می کنید یا هر پردازش خاص دیگری را انجام می دهید، سیستم اندروید دستگاهتان به جای دسترسی به آن برنامه خاص از طریق کش، مجبور است دوباره اطلاعات را بارگذاری نماید. در نتیجه اگر هر چند وقت یکبار بر روی گوشی یا تبلت خود وایپ کش پارتیشن را اعمال نمایید، باعث پاک گشتن اطلاعات ناخواسته و یا ورژن های قدیمی برخی برنامه ها که باعث شده اند بعد از به روزرسانی آن ها دچار مشکل شوید، می شود که این خود عملکرد کلی دستگاهتان را دچار بهبود خواهد نمود.

در این مطلب به طور کامل به مبحث پاک کردن کش گوشی و تبلت های سامسونگ می پردازیم. لازم به توضیح است که در مرحله اول این راهنما، صرفا یاد می گیرید که چطور کش برنامه ها و یا نرم افزاری خاص را پاک کنید. ولی بعد از آن آموزش وایپ کش پارتیشن را که از طریق ریکاوری مود باید انجامش دهید و موجب پاک گردیدن کش کلی سیستم و برنامه ها می شود را فرا خواهید گرفت که بسیار سودمند است.
    Factory reset protection برای گوشی ایشون (یا گوشی که توی دست ایشون هست ) فعال هست ریست کردن فایده ای نداره تا زمانی که اکانت گوگلی که قبل از ریست کردن وارد نکنن نمیتونن از گوشی استفاده کنند.
    حالا اینکه اکانت گوگل رو قبول نمیکنه جای تعجب داره یا اکانت جیمیل ایشون مشکل داره یا ...

https://support.google.com/nexus/answer/6172890?hl=en

You can sign in with any Google Account previously added and synced to the device as an account or user
    وب سایت شخصی: www.hassansh.ir

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)