صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: ایجاد vps اتوماتیک پس از سفارش مشتری

عضو انجمن succes آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    645
    تشکر تشکر شده 
    363
    تشکر شده در
    278 پست

پیش فرض ایجاد vps اتوماتیک پس از سفارش مشتری

با سلام خدمت دوستان

من میخوام سرویسی ارائه بدم که به مشتری ها بعد از سفارش ،بصورت اتوماتیک سرورشون نصب و کانفیگ بشه و اطلاعات بهشون شه ...

چه راهکارهایی برای این کار دارین ؟

درضمن با مشورت از چند عزیز، توصیه کردن که از SolusVM استفاده بشه برای این کار ... با مجازی سازی KVM ... نظر شما در این باره چیست ؟ چه مشکلاتی می تونه مارو تهدید کنه در صورت استفاده از solusVM + KVM ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید دیگه چه نرم افزارهایی برای این کار وجود داره ؟؟
    ❄️ جشنواره زمستانه شرکت آرکا میزبان کندو | تخفیف 40% ✅ دیتاسنتر ovh و ... ✅ مجازی ساز kvm ❄️
    تا تمام نشده اقدام بفرمایید : https://kandohost.com/w1401/ - اینماد+ساماندهی+ضمانت برگشت وجه

2. تعداد تشکر ها ازsucces به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم Mr.Te0 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    259
    تشکر تشکر شده 
    2,950
    تشکر شده در
    1,526 پست

پیش فرض پاسخ : ایجاد vps اتوماتیک پس از سفارش مشتری

برای تحویل اتوماتیک یا کلا اتوماسیون ثبت و تحویل انی سرور معمولا از مجازی ساز xen و پنل های مدیریتی گوناگونی میشه استفاده کرد.
    یکی از همین کنترل پنل ها Slous VM است.
    حتی با پشتیبانی خود slous هم در میان گذاشتیم بعد اینکه بررسی کردند و نتونستند مشکل رو حل کنند مارو ارجاع دادن به servermanagment کو اونجا هم درخواست هزینه هنگفتی برای حل مشکل کردند و جالب اینجا بود که طبق اظهاراتشون حل شدن و نشدن مشکل 50 50 است!
    به هر حال بنده بعد گذشت چند روز مشکل رو حل کردم.
    کلا اگر از نوع مجازی ساز و کنترل پل میخواید استغاده کنید اطلاعات لازمه رو کامل باید داشته باشید.
    شخصا مجازی ساز وی ام ویر رو ترجیح میدم چون خیلی قدرت مانور دهی بهتری داره و عمومی تر میباشد.

5. تعداد تشکر ها ازMr.Te0 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    645
    تشکر تشکر شده 
    363
    تشکر شده در
    278 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Te0 نمایش پست ها
    برای تحویل اتوماتیک یا کلا اتوماسیون ثبت و تحویل انی سرور معمولا از مجازی ساز xen و پنل های مدیریتی گوناگونی میشه استفاده کرد.
    یکی از همین کنترل پنل ها Slous VM است.
    حتی با پشتیبانی خود slous هم در میان گذاشتیم بعد اینکه بررسی کردند و نتونستند مشکل رو حل کنند مارو ارجاع دادن به servermanagment کو اونجا هم درخواست هزینه هنگفتی برای حل مشکل کردند و جالب اینجا بود که طبق اظهاراتشون حل شدن و نشدن مشکل 50 50 است!
    به هر حال بنده بعد گذشت چند روز مشکل رو حل کردم.
    کلا اگر از نوع مجازی ساز و کنترل پل میخواید استغاده کنید اطلاعات لازمه رو کامل باید داشته باشید.
    شخصا مجازی ساز وی ام ویر رو ترجیح میدم چون خیلی قدرت مانور دهی بهتری داره و عمومی تر میباشد.
    من هم رفتم سمت solusVM و می خوام باهاش کار کنم ... vmware مشکل بزرگی که داره اینه که همه چی دستی هست ... خیلی از شرکت های بزرگ دارن با solus کار می کنن و مشکلی هم ندارن ...
    البته solusVM با مجازی سازی KVM
    ❄️ جشنواره زمستانه شرکت آرکا میزبان کندو | تخفیف 40% ✅ دیتاسنتر ovh و ... ✅ مجازی ساز kvm ❄️
    تا تمام نشده اقدام بفرمایید : https://kandohost.com/w1401/ - اینماد+ساماندهی+ضمانت برگشت وجه

7. تعداد تشکر ها ازsucces به دلیل پست مفید

عضو دائم majidisaloo1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

ما نزدیک یک سال است برای 14 سرور اختصاصی داریم با سلوس کار میکنیم و مشکلی نداشتیم
    مشکلات بوده که همه را خدا رو شکر وقت گذاشتیم و رفع کردیم
    هر فردی اطلاعات فنی لازمه را داره باید سمتش بره چون وقتی اطلاعات نداشته باشد با توجه به اینکه در ایران متخصص سلوس وی ام کم است به مشکل میخوره برای همین است که کاربران استفاده از وی ام ویر را ترجیه میدهند
    مورد بعدی هم لایسنس دار بودنش هست که برای کاربران خوش آیند نیست اما برای ما به شخصه خیلی هم خوبه به جای اینکه وقتمون را سر این سرور هدر بدهیم هزینه بسیار پایین تر لایسنس را میدهیم و خیالمون از همه نظر راحت است

با سپاس
    عیسی لو
    شرکت میزبان داده پاسارگاد با نام تجاری آنلاین سرور | شماره ثبت : 5315 | تلفن تماس : 54634 - 021 | onlineserver.ir
    آدرس : تهران -شهریار-خیابان مصطفی خمینی(کرشته) - پلاک 101 - مجتمع اداری نور-طبقه 3 -واحد 12

9. تعداد تشکر ها ازmajidisaloo1 به دلیل پست مفید

عضو دائم nimafire آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    209
    تشکر تشکر شده 
    3,237
    تشکر شده در
    1,893 پست

از solusvm استفاده کنید
    اگر تنها مایل به ارایه سرویس linux هستید از مجازی ساز openvz + solusvm استفاده کنید
    اگر مایل به ارایه سرویس ویندوز میکروتیک و لینوکس با هم هستید از xen + solusvm استفاده کنید.

تکنولوژی های openvz و xen قدیمی تر و پایدار تر هستند. تجربه های فنی بیشتری برای کار و رفع مشکلات این تکنولوژی ها هست.
    اگر با kvm کار نکردید بهتر هست از موارد بالا استفاده کنید
    ● مدیر فنی سرور - کانفیگ فنی و امنیتی سیستم عامل و انواع کنترل پنل های لینوکس cPanel - Directadmin / نزدیک به 10 سال تجربه

11. تعداد تشکر ها ازnimafire به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    645
    تشکر تشکر شده 
    363
    تشکر شده در
    278 پست

مشکل اینجاست که با Xen فقط میشه ویندوز ساخت و با OpenVZ فقط میشه لینوکس ساخت درحالیکه با KVM هردو رو ساپورت میکنه

چه مرجعی برای یادگیری و درگیری بیشتر با KVM پیشنهاد میدین ؟ از کجا می تونم KVM رو یاد بگیرم تا مشکلی پیش بیاد بتونم رفعش کنم ؟

13. تعداد تشکر ها ازsucces به دلیل پست مفید

عضو دائم majidisaloo1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط succes نمایش پست ها
    مشکل اینجاست که با Xen فقط میشه ویندوز ساخت و با OpenVZ فقط میشه لینوکس ساخت درحالیکه با KVM هردو رو ساپورت میکنه

چه مرجعی برای یادگیری و درگیری بیشتر با KVM پیشنهاد میدین ؟ از کجا می تونم KVM رو یاد بگیرم تا مشکلی پیش بیاد بتونم رفعش کنم ؟
    با xen میشه هم ویندوز ساخت و هم لینوکس
    xen HVM برای ویندوز و XEN pv برای لینوکس می باشد
    شرکت میزبان داده پاسارگاد با نام تجاری آنلاین سرور | شماره ثبت : 5315 | تلفن تماس : 54634 - 021 | onlineserver.ir
    آدرس : تهران -شهریار-خیابان مصطفی خمینی(کرشته) - پلاک 101 - مجتمع اداری نور-طبقه 3 -واحد 12

15. تعداد تشکر ها ازmajidisaloo1 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    645
    تشکر تشکر شده 
    363
    تشکر شده در
    278 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط majidisaloo1 نمایش پست ها
    با xen میشه هم ویندوز ساخت و هم لینوکس
    xen HVM برای ویندوز و XEN pv برای لینوکس می باشد
    پیشنهادتون برای مجازی سازی چیه ؟ بالاخره از Xen استفاده کنیم که متخصص بیشتری داره یا از kvm

17. تعداد تشکر ها ازsucces به دلیل پست مفید

عضو انجمن novinvps.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    839
    تشکر تشکر شده 
    3,024
    تشکر شده در
    2,194 پست

توصیه میکنم قبل از استفاده از این سرویس ها دانش فنی خودتون برای حل مشکلات احتمالی ببرید بالا که خدای نکرده فردا روز توی رفع مشکلش نمونید
    یا نیازمند نباشه مبالغ هنگفتی پرداخت کنید

19. تعداد تشکر ها ازnovinvps.com به دلیل پست مفید

عضو دائم Mr.Te0 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    259
    تشکر تشکر شده 
    2,950
    تشکر شده در
    1,526 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط succes نمایش پست ها
    من هم رفتم سمت solusVM و می خوام باهاش کار کنم ... vmware مشکل بزرگی که داره اینه که همه چی دستی هست ... خیلی از شرکت های بزرگ دارن با solus کار می کنن و مشکلی هم ندارن ...
    البته solusVM با مجازی سازی KVM
    دقیقا این نوع مجازی سازی مزیت های مربوط به خودشو داره.
    و به قوال شما بسیاری از شرکت های بزرگ هم دارند استفاده میکنند.
    بنده منظورم این بوده که تا اونجایی که میتونید دانش فنی تون رو در این مورد بالا ببرید تا زمانی که به مشکل خوردید عکس العمل خوب و سریعی داشته باشید.

21. تعداد تشکر ها ازMr.Te0 به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)