نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: تغییر سایز import PHPMY ADMIN -کسی واقعا میتونه کمک کنه پاسخ بده

عضو انجمن DeltaGostar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    589
    تشکر تشکر شده 
    1,081
    تشکر شده در
    755 پست

45 تغییر سایز import PHPMY ADMIN -کسی واقعا میتونه کمک کنه پاسخ بده

تغییر سایز import PHPMY ADMIN

با سلام من یه بار فایل را دستکاری کردم و حجم امپورت داداه ها رو به 500 رسوندم اما بعد از ریست سرور متاسفانه الان حداکثر حجم شده 2 کیلوبایت و نمیتوانم فایلی امپورت کنم
    هم فایل اصلی

/usr/local/cpanel/3rdparty/etc/phpmyadmin/php.ini

و هم
    /usr/local/lib/php.ini

اگر کسی میتونه کمک کنه راهنمایی کنه من تمام مقدار رو چک کردم و حتی فایل از سرور همکارا گرفتم و جای گیزین کردم ولی متاسفانه اقزایش پیدا نمیکنه
    شرکت فناوری دلتا گستر آساک - میزبانی - خدمات ارزی ,خدمات فارکس

2. # ADS

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    914
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,757 پست

پیش فرض پاسخ : تغییر سایز import PHPMY ADMIN -کسی واقعا میتونه کمک کنه پاسخ بده

آقا شما حالتون خوبه ؟ یه بار جوابتون داده شد دیگه چرا تاپیک مجدد ؟ خیلی به نتیجه نرسیدید پیغام میدادید همون رو باز کنید.
    http://www.webhostingtalk.ir/f87/%D8...y-admin-10156/
    شما زحمت یه سرچ به خودت نمیخوای بدی ؟ پست زیر رو بخونی متوجه میشی چیکار باید کرد.
    http://www.webhostingtalk.ir/f87/%D9...html#post78153

تشکر تشکر کرده 
    589
    تشکر تشکر شده 
    1,081
    تشکر شده در
    755 پست

شما مطمن هستی که من سرچ نزدیم یا فکر کردی بیسوادم نه عزیز پیدا کردم صدمدل هم فارسی و لاتین اگر واقعا میتونی حل کنی آقا سجاد پسورد روت رو میدم شما خودت درست کن آمورشش رو هم بفرمائید

بعدشم عزیز این درست بود استاندارد سی پنل 50 مگ بود من افزایش دادم به 500 سپس بعد از ریست سرور به 2 کیلو بایت برگشت و درست هم نشد . . من میخوام درست کنم نه این که از دستورات دیگه استفاده کنم ..

اگر باز کردن تاپیک جرم است و 2 بار بازکردن مشکل ایجاد میکنه - بفرمائید ما کم کم از اینجا رفع زحمت کنیم - حتما به نتیجه نرسیدم که دو بار تایپک زدم وقتی که شما تایپک رو پاک میکنی چی بگم والا خیلی اعصاب داریم این این ک ش و ر خوب شما هم خوب حال میدی
    ویرایش توسط Sajad : April 22nd, 2010 در ساعت 22:22

عضو دائم IFACO.Net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    242
    تشکر تشکر شده 
    1,314
    تشکر شده در
    804 پست

شما ابتدا پی اچ پی رو با ایزی آپاچی کامپایل مجدد کن و سپس سی پنل رو فورس آپدیت کن و بعدش یه ریستارت کامل به سرورت بده و بعد از اتمام این کارها سایز آپلود فایل در پی اچ پی ادیتور سی پنل رو به دلخواه افزایش بده.
    شرکت هاستینگ ایفاکو
    سایت رسمی : IFACO.NET
    هاستینگی تخصصی و مطمئن برای ایرانیان عزیز
    ...: كسی كه ارزش خود را بشناسد، خويشتن را با امور فناپذير خوار نمی‌سازد :...

6. تعداد تشکر ها از IFACO.Net به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    914
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,757 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DeltaGostar نمایش پست ها
    شما مطمن هستی که من سرچ نزدیم یا فکر کردی بیسوادم نه عزیز پیدا کردم صدمدل هم فارسی و لاتین اگر واقعا میتونی حل کنی آقا سجاد پسورد روت رو میدم شما خودت درست کن آمورشش رو هم بفرمائید

بعدشم عزیز این درست بود استاندارد سی پنل 50 مگ بود من افزایش دادم به 500 سپس بعد از ریست سرور به 2 کیلو بایت برگشت و درست هم نشد . . من میخوام درست کنم نه این که از دستورات دیگه استفاده کنم ..

اگر باز کردن تاپیک جرم است و 2 بار بازکردن مشکل ایجاد میکنه - بفرمائید ما کم کم از اینجا رفع زحمت کنیم - حتما به نتیجه نرسیدم که دو بار تایپک زدم وقتی که شما تایپک رو پاک میکنی چی بگم والا خیلی اعصاب داریم این این ک ش و ر خوب شما هم خوب حال میدی
    1- تاپیک شما پاک نشد. کلوز شد و میتونستید پ خ بزنید که به جواب نرسیدم و باز کنید !
    2- بار آخرتون باشه هر جمله رو توی یه پست میزنید ! پست شماره 3 شما 3 تا پست بود که ترکیب شده !
    2- منظورتون رو متوجه نمیشم ! " من میخوام درست کنم نه این که از دستورات دیگه استفاده کنم " چه دستور دیگه ای ؟ خوب اون دستورات کمک میکنه درست کنید !
    3- شما دقیق بگو از کجا رفتی چیکار کردی که چی شده بعد انتظار داشته باش ما یه ذره هم علم غیبمون رو بکار بگیریم و بعضی چیزها رو حدس بزنیم و بفهمیم عیب از کجاست.
    4- اون راهی که براتون زدم عمومیترین راهی هست که برای تغییر سایز ایمپورت دیتابیس دیدم استفاده میشه.

تشکر تشکر کرده 
    589
    تشکر تشکر شده 
    1,081
    تشکر شده در
    755 پست

خدایا همه را عاقبت به خیر کن. واقعا حقیقت که من دو تا فایل رو چک و حجم رو بالا بردم بعد از یه ریستارت برگشت به 2 کیلوبایت دقیقا روی دو تا سرور انجام دادم هر دوتاش هم خراب شدو حداکثر سایز دیتا بیس شده 2 کیلوبایت

/usr/local/cpanel/3rdparty/etc/phpmyadmin/php.ini

و هم
    /usr/local/lib/php.ini

نقل قول نوشته اصلی توسط IFACO.Net نمایش پست ها
    شما ابتدا پی اچ پی رو با ایزی آپاچی کامپایل مجدد کن و سپس سی پنل رو فورس آپدیت کن و بعدش یه ریستارت کامل به سرورت بده و بعد از اتمام این کارها سایز آپلود فایل در پی اچ پی ادیتور سی پنل رو به دلخواه افزایش بده.
    کامپایل که بلد نیستم جز به جز .ولی فورس آپدید کردم ولی درست شد

از آقا سجاد گل و مدیر ارشد و کلانتر و غیره سپاس, و تشکر را دارم . - از انسان اخلاق خوب باقی خواهد ماند و محبت .سعی کنیم - ......... آدمی را آدمیت لازم است باشیم .قرار باشه با یه حرف اشتباه یا به اصطلاح تیکه به همون صورت جواب ددهیم پس چی فرقی با ...ما آدما داریم.
    حالا کلوز Close :X :D
    ویرایش توسط Sajad : April 23rd, 2010 در ساعت 00:14

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    914
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,757 پست

شما قرار نیست حرفهاتون رو توی یک پست بدید ؟

شما یکم وقت بذار برای حل مشکلت آقای محترم و لینکی که دادم رو چک کن ! کجاش گفته شما /usr/local/cpanel/3rdparty/etc/phpmyadmin/php.ini یا /usr/local/lib/php.ini رو تغییر بدی ؟

شما انشاالله میخوای مشکلت حل بشه یا میخوای وقت همه رو بگیری ؟ کاری که گفتم بکن خودتو خلاص کن از دست ما !

این فایل باید تغییر کنـــــــــــــــــــــد: /etc/my.cnf

تشکر تشکر کرده 
    589
    تشکر تشکر شده 
    1,081
    تشکر شده در
    755 پست

4 پاسخ : تغییر سایز import PHPMY ADMIN -کسی واقعا میتونه کمک کنه پاسخ بده

نقل قول نوشته اصلی توسط Sajad نمایش پست ها
    شما قرار نیست حرفهاتون رو توی یک پست بدید ؟

شما یکم وقت بذار برای حل مشکلت آقای محترم و لینکی که دادم رو چک کن ! کجاش گفته شما /usr/local/cpanel/3rdparty/etc/phpmyadmin/php.ini یا /usr/local/lib/php.ini رو تغییر بدی ؟

شما انشاالله میخوای مشکلت حل بشه یا میخوای وقت همه رو بگیری ؟ کاری که گفتم بکن خودتو خلاص کن از دست ما !

این فایل باید تغییر کنـــــــــــــــــــــد: /etc/my.cnf
    نه آقا حل شد

نوشته اصلی توسط IFACO.Net شما ابتدا پی اچ پی رو با ایزی آپاچی کامپایل مجدد کن و سپس سی پنل رو فورس آپدیت کن و بعدش یه ریستارت کامل به سرورت بده و بعد از اتمام این کارها سایز آپلود فایل در پی اچ پی ادیتور سی پنل رو به دلخواه افزایش بده.

دقیقا همین کار رو کردم حل شد
    مرسی

تشکر تشکر کرده 
    589
    تشکر تشکر شده 
    1,081
    تشکر شده در
    755 پست

یه فایل 300 مگابایتی رو میشه امپورت کرد اما زمان تایم اوت در کلیه فایل ها بالا بردم اما همچنان به خطا میخورم . پی اجی پی مای ادمین. در سیستم ال ایکس ادمین همه مقادیر که بالا بردم به راحتی امپورت شد ولی در سی پنل همچنان بعد از امپورت و 5 دقیقه تایم اوت میده در صورتی سایز فایل 500 مگ است و کلیه مقادیر بالا بردم بازم چی کار کنم ؟

تشکر تشکر کرده 
    589
    تشکر تشکر شده 
    1,081
    تشکر شده در
    755 پست

کسی نبود؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)