نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: نیاز به یک تبدیل کننده ی قالب html یا psd به وردپرس (قیمت هرچه پایین‌تر بهتر)

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    تشکر شده %1$s بار در 1 پست

پیش فرض نیاز به یک تبدیل کننده ی قالب html یا psd به وردپرس (قیمت هرچه پایین‌تر بهتر)

سلام خسته نباشید. دوستان من یکی دو سال پیش اومدم چنین تاپیکی زدم و دنبال دوستی بودم که قالب های html رو تبدیل کنه به وردپرس و دوست عزیزی با نام علی رو پیدا کردم که با همون قیمتی که دنبالش بودم باهام همکاری کرد. الان متاسفانه به دلایلی دیگه وقت انجام پروژه های سایتی رو نداره و من مجبورم دنبال شخص جدیدی باشم . میخواستم ببینم با شرایط زیر کسی هست که افتخار همکاری بده بهم؟ من طراحی سایت میکنم منتها مشتری زیادی ندارم ینی میخوام به ادم اینکاره کنارم باشه تا وقتی سایت بهم خورد بخش تیدیلش رو به ایشون بسپرم

1. مهم ترین نکته قیمته من دنبال فردی مثه همین علی جان میگردم که با قیمت عالی باهام کار میکرد، ینی قالب های ساده رو قفط 20 30 تومن میگرفت برای تبدیل و هرچی سخت تر و پیچیده تر میشد رقم هم میرفت تا 100 ... من که هیچی از کدنویسی سر در نمیارم ولی فک کنم کار راحتی باشه که هم ارزون میگرفت کارو و هم سریع تحویل میداد.

2. نکته ی مهم دیگه هم اینه که کدهای من دستی نیست. من با یه سری اپلیکیشن ظاهر و امکانات سایت رو طراحی میکنیم و نرم افزار خودش اونو تبدیل به کد HTML میکنه. اینو گفتم که بگم بودند کسانی که نمونه قالب رو بهشون دادم ولی نتونستن سر در بیارن :| ولی علی جان مشکلی نداشت پس حدسم اینه که اگه واقعا کاربلد باشین حتما براتون مفهوم خواهد بود

- نکته : منظور از تبدیل به وردپرس، یک پروژه ی کامل و استاندارد نیست. ینی من تنها چیزی که برام مهمه قابلیت پست دادن و دسته بندی موضوعات هست که توی بخش هایی که توی قالب HTML مشخص کردم پست ها و موضوعات جاگذاری شه. بخش های دیگه وردپرس مثه ابزارک ها، افزونه ها یا ... نیازی بهشون نیست. همین قالب هایی که تاحالا تبدیل کردم هم اکثر بخش های سایت همون کد html وارد کرده و فقط باکس نوشته ها رو به صورت داینامیک دراورده. در کل ینی تنها چیزی که میخوام اینه که نویسنده بتونه توی بخشی که مشخص کردم پست بده حالا اینکه چقدرش رو یا چجوری تبدیل میکنید مهم نیست.

نکته: با وجود اینکه اکثر کارام ساده هست و جول و هوش 30 40 میگرده اما قالبی هم داشتم که باکس پست ها علاوه به بخشی برای تیتر و نوشته، به صورت اسلایدر بوده (این سایت) ینی نویسنده هر یه پستی که میده یه اسلایدر به سایت اضافه میشه که چندتا عکس داره که توی بخش نوشتاری لینک میدی و توی سایت به صورت اسلاید به نمایش در میاد میتونید برید داخل لینک ببینید ... البته طبیعتا برای این حالت سخت رقم بیشتری میدم همینو براش 150 دادم ... منتها منظور اینه که اینجور چیزای غیرمعمول هم ممکنه نیاز بشه اگه از پسش برمیاین پیشنهاد بدین.

اگه با این قیمتا اکی بودین فایل رو دانلود کنید و ببینید از لحاظ کدنویسی اکی هست یا نه
    نمونه قالب برای بررسی کدها مرتبط با سایت Ghaemfurniture.com (این سایت صفحه ایندکسش استاتیک و کاملا همون html هست، صفحات داخلی برای پست ها رو داینامیک کرده)
    http://streamhost.ir/up/uploads/Rojhan_83958.rar

درخواست: لطفا کامنتی مبنی بر اینکه کسی با این قیمت کار نمیکنه یا ... نذارین و فقط اگه مشکلی با شرابط ندارین توی بحث شرکت کنید. ممنون
    ویرایش توسط rojhanweb : March 12th, 2016 در ساعت 01:07

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    361
    تشکر تشکر شده 
    615
    تشکر شده در
    511 پست

پیش فرض پاسخ : نیاز به یک تبدیل کننده ی قالب html یا psd به وردپرس (قیمت هرچه پایین‌تر بهتر)

با سلام
    با شرایط شما میتونیم با هم همکاری داشته باشیم
    از قالب های ساده گرفته تا فوق حرفه ای
    از تیکت ، سایت، تلگرام و... در تماس باشید
    https://gwebi.net
    09212182842

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    117
    تشکر تشکر شده 
    68
    تشکر شده در
    60 پست

پیش فرض پاسخ : نیاز به یک تبدیل کننده ی قالب html یا psd به وردپرس (قیمت هرچه پایین‌تر بهتر)

سلام در تلگرام در تماس باشید
    Callweb@

web: www.callweb.ir

نمونه کار ها هم در سایت موجود میباشد
    ویرایش توسط wp-Ammar : March 12th, 2016 در ساعت 01:22

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    34
    تشکر شده در
    33 پست

درود
    با ایدی یاهو موجود در امضا یا پشتیبانی آنلاین سایتمون در تماس باشین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)