نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: پکیج اختصاصی سید باکس فقط 15هزار تومان █ ruTorrent-Torrent Fulx-Transmission █ تحویل آنی █ پهنای باند نامحدود █

عضو انجمن novinvps.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    839
    تشکر تشکر شده 
    3,024
    تشکر شده در
    2,194 پست

پیش فرض پکیج اختصاصی سید باکس فقط 15هزار تومان █ ruTorrent-Torrent Fulx-Transmission █ تحویل آنی █ پهنای باند نامحدود █

rutorrent.jpg

با سلام
    تقریبا ۲ هفته پیش بود قرار بود تاپیک زده بشه برای معرفی این ۳ سرویس جدید که به علت پر شدن گنجایش سرورهای ما که در افر قبلی برای پکیج torrent fulx در نظر گرفته بود در ۱۰ روز . تصمیم گرفتیم سرور جدیدی تهیه کنیم
    لینک تاپیک قبلی:

http://www.webhostingtalk.ir/f15/124854/?highlight=

همینطوری که در تاپیک قبلی مشاهده نمودید و درخواست هایی به دست ما رسید مبنی بر سرویسهای rutorrent و transmission و torrent fulx که تیم نوین وی پی اس اقدام به تهیه و

راه اندازی سرویس فوق در هفته های پیش نموده که به علت پر شدن گنجایش سرور و تهیه سرور جدید الا خدمتتون هستیم با سروری که که همچون گذشته سخت افزار ان بر پایه RAID 10 می

باشند که در صورت بروز سوختگی هارد دیسک اطلاعات شما هم از بین نخواهد رفت . از جمله امتیازی که سرویس های هلند و سرویس های ما دارا می باشند برای مصارف SEED BOX هیچ

مشکلی هم از لحاظ پهنای باند وهم از لحاظ گیر دادن دیتاسنتر به هیچ عنوان وجود ندارد و بنده این قول به مشترکین میدم که از لحاظ سید باکس هیچ مشکلی نخواهند داشت.

سرویس ها دارای منابع اختصاصی و بدون هیچ گونه اخطار از سوی ما می باشد در واقع شما مجاز به استفاده از حداکثر منابع خود هستید بدون اینکه کوچکترین اخطاری از سوی ما دریافت کنید.

لازم به ذکره بر روی این سرویس ها هیچ گونه محدودیتی بابت دانلود و اپلود و انواع فایل ها وجود نداره و مشترک کاملا آزادمی باشد و

تحویل به صورت آنی می باشد

چرا نوین وی پی اس ؟

• راحت شدن از دست ابیوز های بی مورد
    • دارای نماد اعتماد
    • سابقه ی 4 ساله موفق
    • ارائه سرویس های ترافیک نامحدود
    • استفاده از پورت ۲ گیگابیت
    • عدم اورسل از آغاز تا کنون
    • دارای پنل روشن - خاموش- مسدود-رفع مسدود
    • پشتیبانی تلفنی :۰۷۶۵۲۲۲۳۵۸۴
    • پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانک ملت
    • استفاده تمامی سرورها از راید سخت افزاری راید 10 که علاوه بر افزایش سرعت در صورت خرابی هارد دیسک سرورها اطلاعات شما از بین نخواهد رفت.

در سرویس های فوق همانند سرویس های دیگر ما مشترک دارای پنل مدیریتی زیر می باشد :

نمونه عکس اسکریپت تورنت فولکس که قابلیت تعریف انواع نام کاربری

و قایل منیجر اختصاصی آن که قابلیت دانلود لینک های دانلود شده به صورت مستقیم می باشد

نمونه عکس پانل Rutorrent

نمونه عکس پانل Transmission

برای سفارش کلیک کنید

لازم به ذکره که در صورتی که سرویس با هارد بالا حتی ۲-۳ ترابایت مد نظرتونه با شماره تلفن : ۰۷۶۵۲۲۲۳۵۸۴ یا با واحد فروشsales@novinvps.com تماس حاصل فرمایید

در صورتی که سرویس سفارشی مد نظرتون بود با ایدی :

novinvps1

تماس حاصل فرمائید که افرهای خوبی همکاران بخش فروش بهتون ارائه میکنند.

2. # ADS

عضو جدید ostadomid آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    128
    تشکر تشکر شده 
    132
    تشکر شده در
    104 پست

پیش فرض پاسخ : پکیج اختصاصی سید باکس فقط 15هزار تومان █ ruTorrent-Torrent Fulx-Transmission █ تحویل آنی █ پهنای باند نامحدود █

با سلام

با اینکه هم اینجا و هم توی سایت لینک متفاوتی برای ruTorrent گذاشتید اما دوستان در بخش فروش ابراز بی اطلاعی میکنند و میگویند فقط سرویس torrentFlaux رو تحت عنوان سرویس تورنت ارائه میدیم.

در مورد نحوه دسترسی به فایلهای دانلودی در هر 3 سرویس هم توضیح بدید.
    ممنون میشم بررسی بفرمایید.
    ویرایش توسط ostadomid : October 11th, 2014 در ساعت 18:32

تشکر تشکر کرده 
    839
    تشکر تشکر شده 
    3,024
    تشکر شده در
    2,194 پست

پیش فرض پاسخ : پکیج اختصاصی سید باکس فقط 15هزار تومان █ ruTorrent-Torrent Fulx-Transmission █ تحویل آنی █ پهنای باند نامحدود █

نقل قول نوشته اصلی توسط ostadomid نمایش پست ها
    با سلام

با اینکه هم اینجا و هم توی سایت لینک متفاوتی برای ruTorrent گذاشتید اما دوستان در بخش فروش ابراز بی اطلاعی میکنند و میگویند فقط سرویس torrentFlaux رو تحت عنوان سرویس تورنت ارائه میدیم.

در مورد نحوه دسترسی به فایلهای دانلودی در هر 3 سرویس هم توضیح بدید.
    ممنون میشم بررسی بفرمایید.
    سلام
    قبل از هر چیزی بابت تاخیر در فعالیت در انجمن به علت ترافیک کاری زیاد و کمک به دوستان برای تحویل سفارشات عذر خواهی میکنم
    بله یکی از همکاران به علت اینکه خارج از ایران هستند و دسترسی بهشون نداشتیم از این بابت اطلاعی نداشتند
    در مورد دستریس به فایل ها torrentfulx که ذکر فرمودید خودش فایل منیجیری به همراه داره که میتوان از آن استفاده کرد
    و یا
    در تمامی سرویس های فوق قابلیت نصب FTP SERVER وجود داره

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    30
    تشکر شده در
    24 پست

سلام
    لطفا ترکر IpTorrent هم به سرویسهاتون اضافه کنید
    سپاس

تشکر تشکر کرده 
    839
    تشکر تشکر شده 
    3,024
    تشکر شده در
    2,194 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط zerocpanel نمایش پست ها
    سلام
    لطفا ترکر IpTorrent هم به سرویسهاتون اضافه کنید
    سپاس
    سلام
    چشم حتما در دستور کار قرار خواهد گرفت
    به علت استقبال خوب سفارشات زیادی که دریافت شده و گنجایش سرور در چیزی حدود کمتر از ۱ هفته در حال تکمیل شدن می باشد

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

سلام. من قصد خرید سرویس رو دارم یک موضوعی رو متوجه نشدم.
    اگر ما سید باکس بخریم مگر از هر ترکری (چه خصوصی چه عمومی) نمیتونیم دانلود کنیم؟ منظور از پنل rutracker به طور مثال چیه؟ rutracker هم یک سایت تورنت هست ولی چرا پنل جدا داره؟ اینطوری آیا برای سایت های دیگه مثل Karagarga - hdbits - iptorrents و غیره تک تک باید پنل خاصی در نظر گرفته بشه؟ یعنی ما برای دانلود از هر سایت باید یک پنل جدا بخریم؟ فرق torrentflux با rutracker با transmission که گذاشتین چیه؟ من سرویسی میخوام که ratio خودم رو در سایت های مختلف افزایش بدم کدوم رو باید بگیرم؟

عضو جدید ostadomid آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    128
    تشکر تشکر شده 
    132
    تشکر شده در
    104 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SeedBoxx2 نمایش پست ها
    سلام. من قصد خرید سرویس رو دارم یک موضوعی رو متوجه نشدم.
    اگر ما سید باکس بخریم مگر از هر ترکری (چه خصوصی چه عمومی) نمیتونیم دانلود کنیم؟ منظور از پنل rutracker به طور مثال چیه؟ rutracker هم یک سایت تورنت هست ولی چرا پنل جدا داره؟ اینطوری آیا برای سایت های دیگه مثل Karagarga - hdbits - iptorrents و غیره تک تک باید پنل خاصی در نظر گرفته بشه؟ یعنی ما برای دانلود از هر سایت باید یک پنل جدا بخریم؟ فرق torrentflux با rutracker با transmission که گذاشتین چیه؟ من سرویسی میخوام که ratio خودم رو در سایت های مختلف افزایش بدم کدوم رو باید بگیرم؟
    کلا شما از هر ترکری میتونی استفاده کنی. در ضمن اینها همه کلاینتهای تورنت هستند و اسمش رو شما اشتباه میگی. ruTorrent درسته. برای ریشیو مهم سید کردن هست و این کلاینها تاثیری روی ماجرا نداره. در ضمن همه ترکرهای خصوصی از همه ورژنهای برنامه های کلاینت تورنت پشتیبانی نمیکنند و اگه حواست رو جمع نکنی ممکنه بن بشی. تا جایی که من میدونم ruTorrent برای اکثر ترکرها بهتره. بعضی کلاینتها داده های اشتباهی به ترکر ارسال میکنند و ممکنه ترکر فکر کنه شما داری ریشیو خودت رو دستکاری میکنی و بن میکنه اکانتت رو. به نظر من این سرویس هایی که دوستان میدن به درد ترکرهای عمومی میخوره که خودم هم ازشون سرویس گرفتم. برای ترکرهای خصوصی بهتره وسواس بیشتری به خرج بدی.

9. تعداد تشکر ها از ostadomid به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    12 پست

سلام
    شما هنوز فروش دارید

تشکر تشکر کرده 
    839
    تشکر تشکر شده 
    3,024
    تشکر شده در
    2,194 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط naderfar نمایش پست ها
    سلام
    شما هنوز فروش دارید
    سلام
    کدام محصول مورد نیاز شما هست؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

سلام. دوست عزیز در لینک معرفی شده پکیج 15 تومنی موجود نیست.
    --------------------------
    اپدیتاز لینک زیر پیدا کردم.
    نوین وی پی اس - سبد خرید
    -----------------------------------------------
    من انتظار دارم که در خود سرور مجازی امکان RAR کردن تورنت لیچ شده رو هم داشته باشم.
    میخواستم سوال کنم فرق سرور سیدباکس با بقیه سرورها چیست؟یعنی من در سیدباکس نمیتونم مثلا نرم افزار IDM رو نصب کنم؟یا نمیتونم مثلا نرم افزار uTorrent رو نصب کنم؟
    من اگر بخوام هارد بالتر بگیرم هر گیگ چقدر هزینه در بر خواهد داشت؟

عذر میخوام که سوالات ابتدایی پرسیدم
    ویرایش توسط kalantarahura : December 30th, 2014 در ساعت 12:58

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)