صفحه 4 از 14 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 140

موضوع: دیتاسنتر برج میلاد

عضو دائم arc1o0 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    523
    تشکر تشکر شده 
    3,739
    تشکر شده در
    2,026 پست

پیش فرض پاسخ : دیتاسنتر برج میلاد

در مورد دیتاسنتر و بقیه موارد صحبتی نمیکنم

اما در مورد اتک و گیم سرور و ایران اکسس شدن دوستان یک مقدار اغراق می کنند و در برخی موارد هم صادقانه با کاربران برخورد نمی کنند که یا ناشی از عدم اطلاع دقیق از جزییات کار هست و یا اینکه به هر قیمتی می خوان فروش داشته باشند.

متاسفانه هیچ کدام از دیتاسنتر های ایرانی زیرساخت استانداد در حوزه اتک و امنیت و پهنای باند ندارند و همه کاربران باید دست و پا شکسته با شرایط کنار بیایند.

با کاربر باید صادقانه برخورد کرد تا همراهی و حسن ظن شما را باور کند.

2. تعداد تشکر ها از arc1o0 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط slefx.ob نمایش پست ها
    با سلام

جناب من مرکز اصلیشون رو در آپادانا عرض کردم. اقا بالا غیرتن متروکه نیست ؟ والا من خودم از طرف اونا خجالت کشیدم وقتی داخل دیتاسنتر شدم!! وارد روم سرور شدم، روی سرور ها اندازه یه بند انگشت خاک بود! پنجره اتاق باااز . نه مسئولی نه کنترلی هیچیی ! (عذرمیخوام رک گفتم خدمتتون) پورت شبکه هم پردیس بالای 100 مگ نمیده. درحالی که آسیاتک بسته به مشخصات فیزیکی شبکه سرور پورت وصل میکنه به سرور. تا 10 گیگابیت.
    ترافیک ممکنه اونطور باشد که میفرمایید ولی حتی ترافیک آپلود سرورای مارو هم جزو ترافیک اصلی حساب کردن که معمولا رایگان یا یک یه 10 اینا ترافیک رایگان میدن.

با تشکر
    متوجه شدیم!!!

آپادانا چند سرور روم دارد(مورد توجه استارتر عزیز) - اگر دو سه ماه اخیر بوده است احتمالا سرور روم جدید بودید که در حال اماده سازی بوده است - سرور روم VIP (حدودا یک سالی هست جا ندارند و از ابتدا نیز بیشتر فروش رک بوده است) مشکلی در این موارد ندارد و اصلا این بخش مانند پردیس کیج بندی شیشه ای هست.

در پارس ترافیک آپلود و دانلود فرقی ندارد و همه را اینترنتی حساب میکند مگر در شرایطی که نوع ترافیک مشخص باشد. (سیاست فروش هست و صحیح میفرمائید)

------------------------

در مورد GRE هم که دوستان ذکر کردند (از دیروز حداقل بالای 10 تیکت مشترکین سوال در این مورد بوده است لطفا اطلاعات ناقص انتشار ندهید انگار همه این تاپیک را بررسی میکنند!!!) در سطح access امکان پذیر نیست اصلا این مورد مناسب زیرساخت شبکه ایران نیست و ده ها مشکل دیگر نیز دارد (شما میخواهید یک کشور را به یک کشور دیگر متصل کنید!!!)

پ.ن :

منظور از کلمه کشور برای درک عمیق سیاست های شبکه ای هست که بین دو کشور هست و ترافیک داخلی و ...

خیلی وقت هست DDOS PROTECTION در بک بون های اصلی وجود دارد اما برای مصارف و شرایط خاص چون عیب هایی نیز با توجه به چیدمان شبکه ایران دارد و نمیتوان همگانی اجرا کرد مخصوصا برای گیم که لتنسی مهم هست و این لینک لتنسی را کمی خراب میکند.(فعلا بیشتر کاربرد آن میزبانی سایت هست)

باتشکر
    ویرایش توسط RoobinaServer : September 19th, 2017 در ساعت 14:07
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

5. تعداد تشکر ها ازRoobinaServer به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط faraso نمایش پست ها
    با سلام
    در خصوص دیتاسنتر آسیاتک و نحوه سرویس دهی و سیاست هاش در خصوص اتک، سرور گیم و حملات صحبتی ندارم چرا که زیرساخت فراسو ارتباطی به فایروالی که دوستان در این تاپیک بهش اشاره کردند نداره و سرویس anti ddos که در حال حاضر توسط فراسو در تمامی لوکیشنهای ما ارائه میشود مرتبط با خود شرکت فراسو میباشد ، فقط در لوکیشن برج میلاد به صورت آفر برای مدتی کوتاه رایگان ارائه شد .
    سرور های گیم میتونند بدون مشکل و ایران اکسس شدن بر روی زیرساخت فراسو فعالیت کنند همچنین وب سایت هایی که دارای حملات لایه سه هستند با آغوشی باز پذیرای آنها هستیم .

سرورهای زیادی در زیر ساخت فعلی ما تحت اتک هستند و بدون مشکل به کارشون ادامه میدهند ، در آینده ای نزدیک امکان ارائه پنل برای مشاهده گزارش از اتک ها نیز به کاربران ارائه میشود .

در موردکیفیت و خدمات دیتاسنتر هم نمیتونم صحبتی داشته باشم اگر سوالی در مورد سرویس دهی فراسو بود درخدمتم چرا که قرار دادهای فراسو با دیتاسنتر ها کمی متفاوت منعقد میشود و شرایط ارائه شده به ما ممکن است با شرایطی که شما میتوانید داشته باشید متفاوت باشد .
    ترجیح میدادم در این تاپیک صحبتی نداشته باشم با توجه به خواست دوستان شرکت کردم .

سلام

لطفا با دقت بخونید ( همه دوستان )

ما سال گذشته قصد کلوکیشن داشتیم سرورم خریداری کردیم ببریم آسیاتک تمام کارها انجام شده بود ، ما یل طولایی تو کانتر استرایک داریم و از همه لحاظ یا از ما ریپ میزنن یا دی داس میدن ، هرجام که بگید رفتیم ، خود دیتا سنتر آسیاتک بخاطر دی داس سرورای آسیاگیم و تهران گیمینگ رو قطع کرد ، تهران گیمینگ به مدت 2 ماه سروراش قطع بود و احتمالا بردن به همین برج میلاد و آسیاگیم هم الان احتمالا همونجاست و مستقیما دست خود آسیاتک هست ، خود آسیاتک بخاطر همین "دوتا" دی داس میخورد و یکماه زیر اتک بود که باعث بروز مشکل برای بزرگترین سایتهای ایران شده بود

بنده مدتها روی انواع فایروالهای میکروتیک ، سیسکو ، ips ids و تا دلتون بخواد مثل ddos protection و سخت افزارهای جونیور تحقیق کردم ولی در آخر به این نتیجه رسیدم که نمیشه جلوشو گرفت تا دیروز که این تاپیکو دیدم

الان اگر بخوام صحبت کنم فردا سرور همتون میره رو هوا ، ببخشید اینقدر واضح صحبت کردم ، ینی شده مثل سرورای وارز هلند که اصلا پیگیری نمیشه

دیتاسنتری نیست که ما نرفته باشیم ، شرکت واسطه نیست که مارو رد نکرده باشه ، فقط پولو میگرفتن و فرداش سرور قطع میکردن با اینکه بهشون تذکر داده بودیم و اونا قبول کردن که جلو دی داسو میگیرن ، با اون قوانینشون که همه رو دور میزنن فقط بره ***ی

حالا از اینا که بگذریم گفتم شاید آسیاتک یه حرکت جدی رو شروع کرده " اینجا یه ولی هست " که دوستانم بهش اشاره کردن

اگر قرار باشه تمام بار ترافیک شرکتهای مختلف فقط از همین دوتا فایروال مبدا و مقصد عبور کنه ، با زمانی که آسیاتک تاسیس شد و همین حرفارو میزد ، پس در برج میلاد هم همین اتفاق میوفته چون اون زمانم همین حرفارو میزدن

نقل قول نوشته اصلی توسط arc1o0 نمایش پست ها
    در مورد دیتاسنتر و بقیه موارد صحبتی نمیکنم

اما در مورد اتک و گیم سرور و ایران اکسس شدن دوستان یک مقدار اغراق می کنند و در برخی موارد هم صادقانه با کاربران برخورد نمی کنند که یا ناشی از عدم اطلاع دقیق از جزییات کار هست و یا اینکه به هر قیمتی می خوان فروش داشته باشند.

متاسفانه هیچ کدام از دیتاسنتر های ایرانی زیرساخت استانداد در حوزه اتک و امنیت و پهنای باند ندارند و همه کاربران باید دست و پا شکسته با شرایط کنار بیایند.

با کاربر باید صادقانه برخورد کرد تا همراهی و حسن ظن شما را باور کند.
    سلام
    کاملا با شما موافقم ، وقتی ساده ترین راه اینه که با یک اسکریپت ساده در اینترانت میتونن کل دیتاسنترو مثل سال گذشته دان کنن و سال گذشته 4 تا بچه اینکارو کردن و در کانالهای گیم خودشون اینارو مطرح میکردن و به ریش همه میخندیدن حرفهای شمارو تصدیق میکنه ، چون به قولی هیچ فکری بره اینترانت نکردن و فقط به فکر اینترنت بود که این برام خیلی جالبه

بهتره بیشتر از این بازش نکنم و نگم که دقیقا از کجا اتک میدن ، چون نون همه آجر میشه
    ویرایش توسط live : September 19th, 2017 در ساعت 14:27

عضو انجمن slefx.ob آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    97
    تشکر تشکر شده 
    123
    تشکر شده در
    112 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط RoobinaServer نمایش پست ها
    متوجه شدیم!!!

آپادانا چند سرور روم دارد(مورد توجه استارتر عزیز) - اگر دو سه ماه اخیر بوده است احتمالا سرور روم جدید بودید که در حال اماده سازی بوده است - سرور روم VIP (حدودا یک سالی هست جا ندارند و از ابتدا نیز بیشتر فروش رک بوده است) مشکلی در این موارد ندارد و اصلا این بخش مانند پردیس کیج بندی شیشه ای هست.

باتشکر
    با سلام
    هنگام عقد قرارداد کولوکیشین هیچ کدوم از مسئولانشان سوال اطلاع ندادند که سرور رو میخوان جایی کولو کنن که در دست ساخت یا آماده سازی هست!! و درواقع از ما هزینه کولوکیشین مثل سرور های دیگه رو گرفتن.
    تخریب چیز خوبی نیست ولی من چیزی خودم دیدم رو خدمتتون میرسونم که بنده خودم با یکی از کارکنان رفتیم طبقه دوم دیتاسنترشون چند واحد داشت که نیمه کاره بودن و توشون مصالح ساختمانی مثل سیمان و خاک و بیل و از اینجور چیزا بود که واقعا دور از انتظاره من بود که در جای نیمه کاره من سرورمو کولو کرده باشم.
    ممکنه به گفته شما در حال آماده سازی بوده باشه ولی نباید بهمون اطلاع میدادن ؟

به هرحال بنده اصلا از این وضعیتشون راضی نبودم.

موفق باشید.
    پردازش تک
    فروش سرور مجازی و اختصاصی ایران - دارای نماد اعتماد الكترونیكی
    Phone: +98 921 280 2547 | Tell: +98 413 774 6224 | Telegram id: @omid581

8. تعداد تشکر ها ازslefx.ob به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    9 پست

ببیند دوستان تمام سرورهای ایران در مقابل اتک ضعیف عمل میکنند دچار اختلال میشند در بهترین مورد

اگر فکر میکنید که اتک میخورید فکر سرور ایران نباشید

10. تعداد تشکر ها از golpairan به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط golpairan نمایش پست ها
    ببیند دوستان تمام سرورهای ایران در مقابل اتک ضعیف عمل میکنند دچار اختلال میشند در بهترین مورد

اگر فکر میکنید که اتک میخورید فکر سرور ایران نباشید
    سلام
    البته شما درست میفرمایید ولی زمانی که سایت اسم و رسم پیدا میکنه اجبارا باید سایت رو منتقل کنید به ایران حتی سرورهای دانلود و اگر اینکارو نکنید طبق قوانین من دراوردی باهاتون برخورد میشه ، باید سوخت و ساخت ، مثل همین پارسال که دان بودن سرورهای دیتاسنتر آسیا باعث کلی خسارت از لحاظ سئو ، رنک و سایر موارد شد ، در برخی از موارد مثل گیم سرور ، سرورهای خارج از کشور جوابگونیست
    ویرایش توسط live : September 19th, 2017 در ساعت 14:46

عضو دائم aligoli آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    4,622
    تشکر شده در
    3,625 پست

با سلام

کلا در مورد پارس آنلاین بحث نکنیم خوبه. والا دیتاسنتر به حساب نمیاد. یه ساختمون مسکونی متروکه رو گرفتن کردن دیتاسنتر!! ترافیک هم که به هیچ وجه تخفیف نمیدن.
    فایروال هم به نظرم همون طوری که فرمودین هست که گفتن اتک به سمت سرور بیاد فایروال سرورای اتکر رو شناسایی میکنه و جلوشونو میبنده ولی در مورد حجم حملات نمیتونم نظری بدم چون عرض کردم که اتک آنچنانی ندادیم و تست نکردیم. در کل راضی هستیم و تا به امروز هیچ مشکل یا ایران اکسسی نداشتیم.
    بهتر هست تا وقتی مستندات و شواهد رو کامل مشاهده نکردیم، قضاوت نکنیم.
    شما احتمالا سرور روم آپادانا رو مشاهده کردید که خود کارمندان پارس هم بهش میگن سرور روم نه دیتاسنتر !

بهتر بود یک سر به پردیس بزنید، تا متوجه بشید دیتاسنتر به چه چیزی گفته میشه.
    شرکت " فناوران پویان هزارنویس " به شماره ثبت : 441236 و شناسه ملی : 14003550285 "مسئولیت محدود"
    با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن و تجارت
    [پشتیبانی تیکت] با واحد پشتیبانی پرتال کاربران هزارنویس به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته، شبانه روزی مکاتبه نمایید.
    [پشتیبانی تلفنی] وقت اداری (8 الی 16) : 02188109322 - پشتیبانی در مواقع [ضروری] : 09125362909 - 09332354071

13. تعداد تشکر ها از aligoli به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    9 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط live نمایش پست ها
    سلام
    البته شما درست میفرمایید ولی زمانی که سایت اسم و رسم پیدا میکنه اجبارا باید سایت رو منتقل کنید به ایران حتی سرورهای دانلود و اگر اینکارو نکنید طبق قوانین من دراوردی باهاتون برخورد میشه ، باید سوخت و ساخت ، مثل همین پارسال که دان بودن سرورهای دیتاسنتر آسیا باعث کلی خسارت از لحاظ سئو ، رنک و سایر موارد شد ، در برخی از موارد مثل گیم سرور ، سرورهای خارج از کشور جوابگونیست
    حرفتون درسته بنده خودم بارها و بارها آسیاتک رو برای ارزیابی سرور هام بهش اتک زدم و مجبور شدم با کد نویسی هر آی پی که تعداد بالا درخواست داره را بن کنیم و خیلی مراقب کنیم از سرور ها از هر راهی که رفتیم باز هم اتک میخورد و سرور کلا انگار رو هواست من در اتک همه رو آزمایش کردم تبیان از همه بهتر بود

15. تعداد تشکر ها از golpairan به دلیل پست مفید

عضو انجمن novin-web آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    2,754
    تشکر شده در
    2,396 پست

سلام خدمت دوستان
    در ابتدا عرض کنم که این نظر و تجربه شخصی ما هست و هیچ قصدی در کار نیست

کل روتی که در ایران وجود دارد 1- زیرساخت و مخابرات و 2- فیزیک نظری هست
    پس این موضوع که اسیاتک بهتر هست یا پارس یا ..... ارتباطی به موضوع ندارد شاید در لوکیشن و استفاده از تجهیزات فرق داشته باشند ولی شما باید در روت دیتاسنتر ها رو بررسی کنید
    کلیه دیتاسنترها بجز تبیان روی زیرساخت هستند پس اگر یکی از انها اختلال داشته باشند قطعا ما بقی هم بی تاثیر نخواهند بود بجز تبیان
    حالا شما بگید فایروال دارند ... وقی مشکل در لایه 1 و 2 هست شما هر کاری کنید هر دیوایسی رو بزارید مشکل خواهید داشت چون خارج از کنترل شما هست
    مثلا شما با یک خودرو s500 بخواید یک پس کوچه رو با سرعت 300 تا برید!!!!
    معلومه بستر برای این سرعت در کوچه وجود ندارد حلا شما سیسکو سری 56 ... بزار قبل سروهاتون
    اگر مشکل اتک دارید برید روی تبیان ولی ترافیک 2 میلیون تومان هست و قطعا مانند ovh میتونید ضمانت انتی دی داس به کاربراتون بدید.
    ولی اگر روی مخابرات هستید باید کمی ریسک رو به تن بخرید یعنی هر قدر پول بدید همون قدر اش خواهید خورد شما چه در پارس باشید چه در اسیا تک چه در زیرساخت همگی در یک کوچه هستید همین!!!!!!
    ولی راه کار بنده به کسانی که روی روت 2 هستند
    1 - اگر در پارس انلاین هستید درخواست بدید روتتون رو روی ucom قرار بدند البته اگر قبول کنند . در این روت که توسط مخابرات ارایه شده اتک ها بصورت مایگرت و بلکh در گیتوی ***** خواهند شد و روت بسیار قوی هست.
    2- اگر در زیرساخت و اسیاتک هستید درخواست بدید روتتون رو روی تلیا قرار بدهند . تلیا نسبت به ucom ضعیف تر هست ولی به نسبت روت عام بسیار قوی میباشد و دست یک شرکت امریکایی هست
    3- اگر مشکل مالی ندارد تبیان روت فیزیک

در حال حاضر ترافیکی در این روم سرور وجود ندارد اجازه بدید تا تعدادی مشترگ گیم و ... وارد این شبکه گردند تا وضعیت مشخص گردد.

پس گول این تبلیغات که هست رو نخورید و با منظق و بررسی تصمیم گیری کنید
    برج میلاد فقط به دلیل ارزان بودن هست که برخی از دوستان و همکاران به اون سمت حمله ور شدند و دنبال سود خود هستند همین در غیر اینصورت همان روت ازادگان و دیگر دیتاسنترها هست فقط در جا و تجهزات جدید.

امیدوارم تجربه شخصی بنده بدون هیچ منظوری روی تصمیم گیری شما پروایدرها تاثییری داشته باشد
    ویرایش توسط novin-web : September 19th, 2017 در ساعت 15:02
    سرور مجازی | سرور اختصاصی
    تلفن: (66015891)021 ~ تلگرام:09213601063
    سرور مجازی, سرور اختصاصی, هاست|نوین هاست

17. تعداد تشکر ها ازnovin-web به دلیل پست مفید

عضو دائم aligoli آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    4,622
    تشکر شده در
    3,625 پست

با سلام

جناب من مرکز اصلیشون رو در آپادانا عرض کردم. اقا بالا غیرتن متروکه نیست ؟ والا من خودم از طرف اونا خجالت کشیدم وقتی داخل دیتاسنتر شدم!! وارد روم سرور شدم، روی سرور ها اندازه یه بند انگشت خاک بود! پنجره اتاق باااز . نه مسئولی نه کنترلی هیچیی ! (عذرمیخوام رک گفتم خدمتتون) پورت شبکه هم پردیس بالای 100 مگ نمیده. درحالی که آسیاتک بسته به مشخصات فیزیکی شبکه سرور پورت وصل میکنه به سرور. تا 10 گیگابیت.
    ترافیک ممکنه اونطور باشد که میفرمایید ولی حتی ترافیک آپلود سرورای مارو هم جزو ترافیک اصلی حساب کردن که معمولا رایگان یا یک یه 10 اینا ترافیک رایگان میدن.

با تشکر
    خاک ؟
    یک بند انگشت خاک ؟
    پنجره باز ؟
    هیچ مسول و کنترلی ؟

عجب

بنده 6 سال هست در آپادا کلوکشن دارم بالغ بر 452 بار به همان ساختمان متروکه رفت و آمد داشتم و دارم.
    متاسفانه هیچ یک از خصوصیتی که بهشون نسبت دادید برنخوردم !

عجیبه دو انسان به یک محل مراجعه می کنند و یکی خاک و پنجره میبینه و .. رو مشاهده میکنه و دیگری خیر.
    احتمالا باید یک سری نگرش ها پشت پرده باشه.

از افراد قدیمی که در اپادانا کلوکشن کردند بپرسید بهتون میگن که داخل سرور روم هیچ پنجره ای باز نیست.
    رک ها به صورت فنی هندل شدن و تمام موارد نظارت شده و کنترل شده هستند.

اما خوب با مواردی که گفتید حسابی خندیدم.

صفحه 4 از 14 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)