صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: سوال در مورد سرور مجازی برای میزبانی سایت و فایل های دانلودی (راهنمایی صادقانه میخوام!)

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

77 سوال در مورد سرور مجازی برای میزبانی سایت و فایل های دانلودی (راهنمایی صادقانه میخوام!)

سلام خدمت تمامی دوستان و عزیزان

در ابتدا بگم میدونم روزانه 10 بار تاپیک با موضوع مشابه باز میشه و من هم همه رو خوندم ولی سوالم بی جواب مانده ، در ضمن اینکه این سوالات برای کنجکاوی نیست ، واقعا قصد خرید دارم

حقیقتا کم بدبختی از دست هاست های اشتراکی نکشیدم ، حتی از شرکت های به نام هم میرم هاست میخرم کلی پول میدم باز آپ تایم پایینه ، میخواد بازدید سایت بره بالا بهونه میارن ، دیگه این آخری هم یکی از اینا ما رو به خاک سیاه نشوند اسم نمی برم چون ایشون در حد ترامپ در این انجمن مشهور اند ، اگرچه خودمم کوتاهی کردم. یا مثلا وقتی حساب می کنم می بینم هزینه ی هاست با کیفیت با هاست دانلود بیشتر از هزینه ی یه سرور در میاد. بگذریم ، به پیشنهاد چند نفر از هم دانشگاهی ها میخواییم یه سایت ، یا وبلاگ خبری بزاریم مطالبی که توشون تخصصش رو داریم پست بزاریم و همچنین میخواییم یه بخش مستند هم راه بندازیم و اونجا مستند هایی رو هم برای دانلود و هم برای خرید بزاریم.من هم به دلیل اینکه تجربه دارم دیگه کارای طراحی و مدیریت سایت و ... رو به عهده گرفتم. البته انگیزه ی مالی هم نداریم و نمی خواییم از سایت پول در بیاریم و از جیبمون خرج می کنیم و میخواییم مثل همه! هزینه ها رو تا میشه بیاریم پایین. در این فکر بودیم که روی آپلود بوی حساب کنیم به عنوان هاست دانلود ، مثلا بیست هزار تومن بدیم یه ترابایت فضا بگیریم! تا ما بخواییم این همه فضا رو پر کنیم چند سال طول میکشه! ولی یاد اونهمه آپلود سنتر گنده تر از آپلود بوی افتادم که اثری جز فحش و نفرین توی انجمن ها ازشون نیست.

مشکل از اینجا شروع میشه که من تا به حال سمت توضیع های لینوکس نرفتم و هیچ تجربه ی مدیریت سرور هم ندارم. یه نگاه کردم دیدم بین 50 تا 150 هزار تومن ماهانه واسه کانفیگ اولیه و مدیریت سرور میخوان! به علاوه ی هزینه ی خود سرور و خرید لایسنس دایرکت ادمین سالی سه تومن ، حداقل باید خرج کنیم شایدم بیشتر. اگه بخوام سایت کسب و کار راه بندازم این همه خرج می کنم شایدم بیشتر ، ولی همون طور که گفتم ما انگیزه ی مالی نداریم ، حتی از الان توافق کردیم دور بنر تبلیغاتی و پاپ آپ تا زمانی که زورمون برسه خط بکشیم ، در ضمن در ابتدا هنوز فایلی نداریم که بخواییم از ماه اول اینهمه خرج کنیم.

در کل سرتونو درد نیارم ، چه توصیه ای به من میکنید؟ واسه خرید سرور خوب می تونیم هزینه کنیم ولی واسه مدیریت سرور به خاطر هزینه های زیاد نه ، هر چقدر گشتم نتونستم چیز درست و حسابی در مورد مدیریت سرور پیدا کنم ، یعنی هست مقاله هایی در این سایت و در سایر جاها ولی چون نوشتاره یا متوجه نمی شم یا اینکه واقعا درست توضیح داده نشده. همین سه ماه قبل بود با یکی از دوستان حرف میزدم توی یه انجمن دیگه ، میگفت که سرور سایتش رو که البته سرور ویندوزی بود یه بار داده بود واسه کانفیگ و به امان خدا سپرده بود ، هک کردند و کلی ضرر بهش زدن چون بک آپ سایتش مربوط میشد به 1 ماه قبل.

سپاس از تمامی عزیزان

2. # ADS

عضو انجمن blueserver آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    61
    تشکر تشکر شده 
    212
    تشکر شده در
    197 پست

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد سرور مجازی برای میزبانی سایت و فایل های دانلودی (راهنمایی صادقانه میخوام!)

سلام دوست عزیز ، اول باید حدود بودجه ای که میخواین صرف کنید رو اعلام کنید تا ببینیم چه میزان منابع و فضا و .... نیاز دارید همچنین فضای اولیه ای که نیاز دارید چقدر هست. در مورد هزینه کنترل پنل ها هم به جای سی پنل و دایرکت ادمین به شما centos web panel رو پیشنهاد میکنم که رایگان هست و بسیار عملکرد بهتری داره. اما مدیریت سرور و مشکل به وجود اومدن هر لحظه امکانش هست و این مورد اصلا تضمینی نیست ، هیچ چیزی کامل نیست و در همه چیز بالاخره نقصی برای نفوذ ، یا مشکل سرور و ... وجود داره. همچنین ما سرورهارو بصورت نیمه مدیریت شده ارایه میدیم. دقیقا بفرمایید که به چه کانفیگ هایی نیاز دارید.چون در بخش درخواست سرویس تاپیک باز کردید ، مشخصات سرویس هامون رو خدمتتون قرار میدم ، همچنین برای راهنمایی بیشتر از طریق راه های ارتباطی ما در ارتباط باشید.

از طریق تیکت ، مشاوره آنلاین یا تلگرام میتونید ارتباط باشید.

مشاهده پلن ها

4. تعداد تشکر ها از blueserver به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد سرور مجازی برای میزبانی سایت و فایل های دانلودی (راهنمایی صادقانه میخوام!)

میتونید واسه مشاوره با تلگرام من تماس بگیرید ...

6. تعداد تشکر ها از Mr.Pouria به دلیل پست مفید

عضو انجمن speednet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    213
    تشکر تشکر شده 
    803
    تشکر شده در
    619 پست

سلام
    برای سایتتون یه هاست اشتراکی یا یه نمایندگی از شرکت های ایرانی یا شرکت های خارجی تهیه کنید و برایفضای دانلودتون هم یه هاست دانلود باقیمت پایین وکیفیت خوب
    لطفا از طریق تلگرام در اتباط باشید @Hidend
    شرکت بین المللی میهن ارتباط داده پرداز شماره ثبت 1156 شماره ثبت جمهوری آذربایجان 245438762
    http://cp.hostgtx.com/
    skype id : sniper000man

8. تعداد تشکر ها از speednet به دلیل پست مفید

عضو انجمن Z.eus آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    695
    تشکر تشکر شده 
    1,115
    تشکر شده در
    839 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط net-man نمایش پست ها

در ابتدا بگم میدونم روزانه 10 بار تاپیک با موضوع مشابه باز میشه و من هم همه رو خوندم ولی سوالم بی جواب مانده ، در ضمن اینکه این سوالات برای کنجکاوی نیست ، واقعا قصد خرید دارم

حقیقتا کم بدبختی از دست هاست های اشتراکی نکشیدم ، حتی از شرکت های به نام هم میرم هاست میخرم کلی پول میدم باز آپ تایم پایینه ، میخواد بازدید سایت بره بالا بهونه میارن ، دیگه این آخری هم یکی از اینا ما رو به خاک سیاه نشوند اسم نمی برم چون ایشون در حد ترامپ در این انجمن مشهور اند ، اگرچه خودمم کوتاهی کردم. یا مثلا وقتی حساب می کنم می بینم هزینه ی هاست با کیفیت با هاست دانلود بیشتر از هزینه ی یه سرور در میاد. بگذریم ، به پیشنهاد چند نفر از هم دانشگاهی ها میخواییم یه سایت ، یا وبلاگ خبری بزاریم مطالبی که توشون تخصصش رو داریم پست بزاریم و همچنین میخواییم یه بخش مستند هم راه بندازیم و اونجا مستند هایی رو هم برای دانلود و هم برای خرید بزاریم.من هم به دلیل اینکه تجربه دارم دیگه کارای طراحی و مدیریت سایت و ... رو به عهده گرفتم. البته انگیزه ی مالی هم نداریم و نمی خواییم از سایت پول در بیاریم و از جیبمون خرج می کنیم و میخواییم مثل همه! هزینه ها رو تا میشه بیاریم پایین. در این فکر بودیم که روی آپلود بوی حساب کنیم به عنوان هاست دانلود ، مثلا بیست هزار تومن بدیم یه ترابایت فضا بگیریم! تا ما بخواییم این همه فضا رو پر کنیم چند سال طول میکشه! ولی یاد اونهمه آپلود سنتر گنده تر از آپلود بوی افتادم که اثری جز فحش و نفرین توی انجمن ها ازشون نیست.

مشکل از اینجا شروع میشه که من تا به حال سمت توضیع های لینوکس نرفتم و هیچ تجربه ی مدیریت سرور هم ندارم. یه نگاه کردم دیدم بین 50 تا 150 هزار تومن ماهانه واسه کانفیگ اولیه و مدیریت سرور میخوان! به علاوه ی هزینه ی خود سرور و خرید لایسنس دایرکت ادمین سالی سه تومن ، حداقل باید خرج کنیم شایدم بیشتر. اگه بخوام سایت کسب و کار راه بندازم این همه خرج می کنم شایدم بیشتر ، ولی همون طور که گفتم ما انگیزه ی مالی نداریم ، حتی از الان توافق کردیم دور بنر تبلیغاتی و پاپ آپ تا زمانی که زورمون برسه خط بکشیم ، در ضمن در ابتدا هنوز فایلی نداریم که بخواییم از ماه اول اینهمه خرج کنیم.

در کل سرتونو درد نیارم ، چه توصیه ای به من میکنید؟ واسه خرید سرور خوب می تونیم هزینه کنیم ولی واسه مدیریت سرور به خاطر هزینه های زیاد نه ، هر چقدر گشتم نتونستم چیز درست و حسابی در مورد مدیریت سرور پیدا کنم ، یعنی هست مقاله هایی در این سایت و در سایر جاها ولی چون نوشتاره یا متوجه نمی شم یا اینکه واقعا درست توضیح داده نشده. همین سه ماه قبل بود با یکی از دوستان حرف میزدم توی یه انجمن دیگه ، میگفت که سرور سایتش رو که البته سرور ویندوزی بود یه بار داده بود واسه کانفیگ و به امان خدا سپرده بود ، هک کردند و کلی ضرر بهش زدن چون بک آپ سایتش مربوط میشد به 1 ماه قبل.

سپاس از تمامی عزیزان
    درود دوست گرامی؛

یک سرور مجازی با فضای SSD و HDD بصورت ترکیبی مناسب شماست. برای شروع، پلن اول ما مناسب شماست. قابلیت ارتقاء در ماه های آتی را دارد.

درصورتی که سایت شما تولید محتوای آموزشی دارد، میتوانیم روی هزینه کانفیگ به شما تخفیف ارائه کنیم.

سایت های مختلفی به این سبک توسط ما میزبانی می شوند (پربازدید، شخصی، شرکنی و..).

جهت بررسی بیشتر شرایط شما، میتوانید با ما در ارتباط باشید. مشاوره رایگان است.

چت آنلاین // ارسال تیکت // ارتباط در تلگرام

با تشکر.
    ServerSaz.com | Fast and Reliable VPS, Dedicated Server █
    24x7x365 Technical Support - 99.9% Uptime Guarantee █
    Join us on Telegram | Live Chat

10. تعداد تشکر ها از Z.eus به دلیل پست مفید

عضو انجمن pardishosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    857
    تشکر تشکر شده 
    2,336
    تشکر شده در
    1,451 پست

برای بازدید کم و متوسط هاست بهتر است.
    این راهنمایی صادقانه.

متاسفانه عده ای که توان مدیریت و ارائه سرویس ندارند و صرفا با داشتن پول و تبلیغات کاربران رو فریب می دند.
    نمی گم از ما خرید کنید ولی شرکت های معتبر کم نیستند.

12. تعداد تشکر ها از pardishosting به دلیل پست مفید

عضو دائم kool آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    646
    تشکر تشکر شده 
    1,280
    تشکر شده در
    1,024 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط net-man نمایش پست ها

سپاس از تمامی عزیزان
    سلام
    ظاهرا یک هاست دانلود و یک هاست میزبانی سایت نیاز دارید حال یا به صورت اشتراکی و یا به صورت سرور مجازی!

امکان همکاری وجود دارد و برای شروع بهتره یک هاست اشتراکی میزبانی وب تهیه کنید و بعد از مدتی آن هم میتونید روی سرور مجازی منتقل کنید که برای استفاده محدود و حالت شخصی باشه با هزینه مناسب لایسنس و راه اندازی و مدیریت انجام میدیم براتون.
    هاست دانلود هم میشه روی سرور ویندوز راه اندازی کنیم که هم ریموت استفاده کنید و هم آسانتر فایل ها رو روش قرار بدید. فقط برای امنیت فایل ها بهتره از یک سرویس دهنده دیگر و از لوکیشن متفاوت نیز فضا تهیه کنید و هر مدت یکبار از فایل های خود بکاپ بگیرید. چون مشخص نمیشه سرور هارد بسوزونه و یا تحریم و بسته شدن پنل و قوانین و شرایط خاصی پیش بیاد و ....

برای نمونه: سرور مجازی با 2 گیگ رم و... + لایسنس + راه اندازی + رسیدگی ماهانه حدود 50000 تومان

در صورت نیاز یا سوال تیکت ارسال نمایید:
    (ارسال تیکت به میهن وب سرور)
    «نکته مهم: توجه داشته باشید که به دلیل محدودیت زمانی ممکن است ارسال های جدید این تاپیک بررسی نشود»
    ..::| میهن وب سرور بیش از یک دهه تجربه |::..

14. تعداد تشکر ها از kool به دلیل پست مفید

عضو انجمن ViraHost.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    35
    تشکر تشکر شده 
    264
    تشکر شده در
    214 پست

سلام
    میانگین بازدید شما در طی روز چقدر هست؟

اگر تازه شروع به فعالیت کردید مسلما از هاست باید استفاده کنید ؛ شرکت ها و حتی مجموعه های معتبر از لحاظ رعایت اصول کیفیتی
    کم نیستند ، برای انتخاب میزبان بعدیتون لیست ویژگی هایی در نظر بگیرید و میزبان خودتون رو محک بزنید !

اگر تمایل داشتید جهت مشاوره رایگان در طی ساعات اداری با ما در تماس باشید .

ارادت
    █ بهترین نیستیم ، ولی بهترین ها ویرا هاست را انتخاب می کنند
    https://virahost.com

16. تعداد تشکر ها از ViraHost.com به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

از تمام شما دوستان سپاسگذارم به خاطر راهنماییتون و وقتی که گذاشتید.

18. تعداد تشکر ها از net-man به دلیل پست مفید

عضو انجمن deltamusic آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    159
    تشکر تشکر شده 
    486
    تشکر شده در
    305 پست

سلام.
    دوست من بنده یک تجربه ای که دارم رو خدمتتون عرض کنم.اکثر دوستانی که در این انجمن هستند آماتور هستند.البته منکر دوستان حرفه ای نمیشم.به نظر من شما می تونید از نت افزار هاست تهیه کنید.فکر نکنم از من حساس تر باشید.بنده در مانیتورینگ سه ماه ای که داشتم یک ثانیه هم سایت آفلاین نبوده.آپ تایم 100 درصد.قیمت و پشتیبانی هم که خوبه.

20. تعداد تشکر ها از deltamusic به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)