صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: هزینه جالب تخلیه خط توسط شاتل

عضو انجمن Mehrvarzan آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    203
    تشکر تشکر شده 
    376
    تشکر شده در
    293 پست

پیش فرض هزینه جالب تخلیه خط توسط شاتل

سلام

من قبلا سرویس از مخابرات داشتم به خاطر کیفیت خط تخلیه کردم و ازشاتل گرفتم سرویس رو حدود یک سال پیش مبلغ 25 تومن بابت جشنواره.

سرویسی که به من برادرم و البته چک کردم بقیه مشترکین در منطقه ما هم همینطور بودن به شدت بی کیفیت شده به شکلی که
    1) در برخی از ساعات روز افت سرعت شدید وجود داره
    2) شبکه به شدت ناپیدار هست در تمام ساعات روز . به شکلی که پینگ نوسان 100 تا رو نشون میده.
    3) در صورتی که شما از ساعت رایگان استفاده کنید در دو روز اول روزهای بعد سرعت شما در ساعات رایگان به 128 کیلوبیت کاهش پیدا میکنه. عملا سایت هم باز نمیتونید بکنید.

تماس مکرر و حتی شکایت در سامانه 195 کار رو به جایی نرسوند و فقط توجیه انجام دادن.

اینها موارد من با شرکت شاتل بود و جالبی کار اینجا هست
    که من برای تخلیه خط مراجعه کردم که گفتند شما باید مبلغ 360 هزار تومان پرداخت کنید. دلیل این پرداخت رو تخفیفی گفتند که روی سرویس جشنواره ارائه شده. یعنی شما اگه یه سرویس رو با تخفیف خریداری کنید و بخواید پس بدید باید هزینه تخفیف رو هم بدید.
    مثل این میمونه یه لباس رو بخرید به قیمت 150 تومن و قیمت اصلی 200 باشه بخواید پس بدید 50 تومن هم به مغازه دار بدید.

من که گفتم این مبلغ رو به هیچ عنوان به شما نمیدم حتی یک ریال و باید تخلیه بشه گفتند خبر میدن. منتظر خبرشون هستم در صورتی که تخلیه نکنن مجبور شکایت رو قانونی کنم.

شما اگه سرویس دارید و میخواید سرویس بگیرید حواستون به این موارد حتما باشه
    آدرس تلگرام: https://t.me/Ferdy110
    خرید و فروش بیت کوین با قیمت مناسب: کلیک کنید

2. تعداد تشکر ها ازMehrvarzan به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن tikweb.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    358
    تشکر تشکر شده 
    1,045
    تشکر شده در
    663 پست

پیش فرض پاسخ : هزینه جالب تخلیه خط توسط شاتل

برید مرکز مخابراتی محلتون بگید میخوام تخلیه کنم شرکت انجام نمیده
    جدی برید برخورد کنید اوکی میکنن
    کار ده دقیقست تخلیه کردن

البته اگر یکساله گرفتید چک کنید توی قرارداد نزده باشه که تا پایان سررسید حق تخلیه و جمع اوری ندارید...
    :: گروه فناوری اطلاعات تیک وب | ارائه انواع خدمات وب هاستینگ و کانفیگ سرور و cms | طراحی انواع وب سایت
    :: دارنده نماد اعتماد دائم از وزارت صنعت ، معدن و تجارت

تشکر تشکر کرده 
    203
    تشکر تشکر شده 
    376
    تشکر شده در
    293 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tikweb.ir نمایش پست ها
    برید مرکز مخابراتی محلتون بگید میخوام تخلیه کنم شرکت انجام نمیده
    جدی برید برخورد کنید اوکی میکنن
    کار ده دقیقست تخلیه کردن

البته اگر یکساله گرفتید چک کنید توی قرارداد نزده باشه که تا پایان سررسید حق تخلیه و جمع اوری ندارید...
    تخلیه خط حق شماست. چون شما خط رو خریدید و دارید ماهیانه هزینه سرویس میدید. اگه هم توی قرارداد اورده باشن غیرقانونی هست چون حق بلاک کردن خط رو ندارن. مخابرات هم رفتم گفتن نمیتونن این کار رو کنن و اگه تخلیه نکردن 195 شکایت بزنید تخلیه میکنن

عضو انجمن RealHAM آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    455
    تشکر شده در
    368 پست

سلام
    حتماً از طریق ۱۹۵ پیگیری نمایید سریع تر به نتیجه می رسید.
    سامانه میزبانی وب صفروب | سامانه پرداخت یک دو سه پی
    تلفن : ۰۹۳۰۴۰۰۱۹۸۶ | تلگرام : safeith
    شرکت فناوران برنامه نویس ماد

7. تعداد تشکر ها ازRealHAM به دلیل پست مفید

عضو انجمن isn آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    171
    تشکر تشکر شده 
    422
    تشکر شده در
    326 پست

سلام اگر سرویس جشنواره باشه تو قرارداد معمولا یک بند می ذارن که نمیشه فسخ کرد

البته من این تجربه رو پارسال با پارس آنلاین داشتم که یکمی به قول دوستمون جدی صحبت کردم انجام دادند

هزینه ای هم نباید داشته باشه ... با مرکز تهران شاتل صحبت کنید

از همه جا نت داشتم ولی شاتل تو تهران بهترینه بقیه شهر ها رو نمی دونم

عضو جدید zarpop.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    2 پست

سلام
    اگر در قرار داد به اعتبار تخفیف جشنواره اشاره شده باشه حق با اوناست وگرنه دلیلی نداره که هزینه بخوان
    در مورد سرویس شبانه رایگان همه همینطوره . هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره
    زر پاپ - سیستم کسب درآمد از پاپ آپ (ip اول 40 ريال) و پاپ باکس - خرید پاپ آپ

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    25
    تشکر شده در
    20 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrvarzan نمایش پست ها
    سلام

من قبلا سرویس از مخابرات داشتم به خاطر کیفیت خط تخلیه کردم و ازشاتل گرفتم سرویس رو حدود یک سال پیش مبلغ 25 تومن بابت جشنواره.

سرویسی که به من برادرم و البته چک کردم بقیه مشترکین در منطقه ما هم همینطور بودن به شدت بی کیفیت شده به شکلی که
    2) شبکه به شدت ناپیدار هست در تمام ساعات روز . به شکلی که پینگ نوسان 100 تا رو نشون میده.
    3) در صورتی که شما از ساعت رایگان استفاده کنید در دو روز اول روزهای بعد سرعت شما در ساعات رایگان به 128 کیلوبیت کاهش پیدا میکنه. عملا سایت هم باز نمیتونید بکنید.

تماس مکرر و حتی شکایت در سامانه 195 کار رو به جایی نرسوند و فقط توجیه انجام دادن.

که من برای تخلیه خط مراجعه کردم که گفتند شما باید مبلغ 360 هزار تومان پرداخت کنید. دلیل این پرداخت رو تخفیفی گفتند که روی سرویس جشنواره ارائه شده. یعنی شما اگه یه سرویس رو با تخفیف خریداری کنید و بخواید پس بدید باید هزینه تخفیف رو هم بدید.
    مثل این میمونه یه لباس رو بخرید به قیمت 150 تومن و قیمت اصلی 200 باشه بخواید پس بدید 50 تومن هم به مغازه دار بدید.

من که گفتم این مبلغ رو به هیچ عنوان به شما نمیدم حتی یک ریال و باید تخلیه بشه گفتند خبر میدن. منتظر خبرشون هستم در صورتی که تخلیه نکنن مجبور شکایت رو قانونی کنم.

اتفاقا بنده هم وقتی برای جمع اوری مراجعه کردم همینو گفتن و گفتند که باید تا پایان سرویس بمونید و نمیشه جمع اوری منم رفتم یه سرویس یکماهه ازشون گرفتم و یکماه رو استفاده کردم و امروز درخواست جمع اوری زدم دیگه هیچ بهونه ای نتونستن بیارن و درخواست تخلیه خط رو به مخابرات ارسال کردن

عضو انجمن iraniam2000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    251
    تشکر تشکر شده 
    642
    تشکر شده در
    321 پست

سلا
    دوباره از مخابرات سرویس بخرید خودشان خالی میکنند و محل ... هم به شاتل نمیزارند ولی اگر از جای دیگه بخرید میگن اونها باید درخواست تخلیه ارسال کنند
    اینجا ایران هست و هر کس دنبال منافع خودش و مخابرات هم استثنا نیست
    ویرایش توسط iraniam2000 : September 10th, 2017 در ساعت 15:31

agar gül bağdan ayrilsa;bulutlar dağdan ayrilsa ;manin istakli AZARBAYJAN, IRANdan ayrilmaz...

12. تعداد تشکر ها ازiraniam2000 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    408
    تشکر تشکر شده 
    240
    تشکر شده در
    161 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrvarzan نمایش پست ها
    سلام

سلام

بنده هم دقیقا مشکل شما رو دارم اگر شبانه بیشتر از چند گیگ دانلود کنی فردا سرعت نت رو به شدت کاهش میدن !

دوستان یک جایگزین مناسب برای شاتل معرفی کنید لطفا ، سرویسش به شدت بی کیفیت شده و هزینه هاش خیلی زیاده.

تشکر تشکر کرده 
    203
    تشکر تشکر شده 
    376
    تشکر شده در
    293 پست

امروز باهاشون دوباره تماس گرفتن و گفتند قانونه.. تهدیدشون کردن که نه تنها من بلکه میتونم درخواست تخلیه حداقل ده مشترک دیگه روهم بدم.(خودم براشون مشترک اورده بودم). حاضرم 360 تومن هزینه کنم که اعتبار شما زیر سوال بره ولی به شما این پول رو نمیدم(نه بر اساس دروغ. بر اساس شرایطی که شما دارید و موقع خرید به مشترک نمیگید.)
    در سامانه 195 ثبت شکایت کردم منتظرم ببینم فردا چی میشه. در مورد اینکه مخابرات تخلیه میکنه بله تخلیه نکنن مجبورم مستقیم برم مخاربرات و شکایت حضوری کنم.
    در مورد این دوستمون که گفتن یه ماه بگیرم و بعد تخلیه کنم . این یعنی باید باز بهشون پول بدم. به خودشون هم گفتم من به خاطر تخلیه خط حتی یک ریال هم به شما نمیدم.
    این که توی قرار داد اومده برای سرویس هست نه اینکه اجاره تخلیه خط ندن.. این خط متعلق به مشترک هست و نه خدمات دهنده اینترنت که بگه من نمیزارم خط شما تخلیه بشه. این بند کلا مشکل قانونی داره.

هر اتفاقی میوفته حتما اینجا میزارم که اگه کسی داشتید خواست از این شرکت خرید کنه شرایط رو بهش بگید کلاه سرش نره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)